Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Yamaha RX-V671 + TANNOY Mercury V4 zlý zvuk
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MartinRA
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Št január 16, 2014 15:34:37    Predmet: Odpovedať s citátom

rozmyslam o nejakych bedniach k tomu Marantzu, tak uvidim,pozdavaju sa mi B&W 684, Klipsch RF-52 II, Canton Ergo 690... resp. nieco do 1200€ pár...hrabem sa v tom, studujem, citam, uz mi z toho sibe Very Happy

//jupol - krásna zostava v tom popise, tie repro... Frightened


Naposledy upravil MartinRA dňa Št január 16, 2014 16:27:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jupol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 marec 2011
Príspevky: 807
Bydlisko: KE, SVK

PríspevokZaslal: Št január 16, 2014 16:16:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Musíš si to ísť vyskúšať a popočúvať, čo bude hrať úplne najlepšie... Smile
_________________
Accuphase Laboratory, Focal Electra Be,
Casea Orion, Pro-Ject, Benz Micro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Anup9
Hifi obsluha


Založený: 10 december 2011
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: So marec 08, 2014 23:01:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam Tannoy mercury V4 a zosik je HK980. Hralo to ako tak v "pohode" s klasickou dvojžilou (napr aku kupite v NAY). Ale po čase mi začala vadiť tá plochosť. Kúpil som kábel Supra Ply, no a čuduj sa svete, zrazu všetko stúplo o triedu, keď nie o viac tried, hore. Neveril som najprv, že až taký rozdiel narobia káble, no keď som jeden reprák napojil na starý a druhý na Supra ply, tak som uveril definitívne. Cez Supra ply kábel to znelo ako keby z uplne ineho repraku, vyšší level. Zvuk ovela čistejsí, stredy akoby jasnejsie, a basy nie su jednoliate. Pri tych Tannoy strašne veľa robí umiestnenie, 20cm od steny nestačí. Aspoň pol metra by som povedal. To všetko je len môj názor a moja skúsenosť Smile Repráky by som nemenil. Samozrejme keby som mal peniaze na 2x drahšie reproduktory tak by som už porozmýšľal o výmene.
Výmenou AV za Amp neurobíš chybu. Tak isto s kúpou lepších káblov. Zosik aj káble ti ostanú naďalej aj v prípade, že fakt nie si spokojný s repro a vymeníš ich za lepšie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
igric
Hifi obsluha


Založený: 11 marec 2014
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: Ut marec 11, 2014 15:49:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ad Kozousch: Ďakujem za tipy. Tie Tannoy Mercury M3 sú na opačnom konci republiky a okrem toho už zrejme budú predané Smile
V podstate mi to nesúri a mám čas si vyberať, prípadne sledovať aj nejaké bazárové repro. Aj cez Ebay sa dá zohnať. Zosik uvidím ale ten ONKYO TX-8020 je zatiaľ môj favorit. Nie som hifista ale ani hluchý... Smile Mimochodom, potrebujem to do panelákovej obývačky 3,5 x 6 m2, takže ani extra výkon nepotrebujem...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kompletné zostavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist