Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Koupili by jste si kvalitně nahrané SACD, kdyby znovu vyšly?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Koupili by jste si kvalitně nahrané SACD, kdyby znovu vyšly?
ANO
41%
 41%  [ 21 ]
NE
58%
 58%  [ 30 ]
Celkom hlasov : 51

Autor Správa
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: St máj 21, 2014 22:13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Miero: Moc jsi mi to pre-emphasis nevysvětlil Smile Já koukám na info na webu, ale nemám zase čas to studovat tejden a jen tam vidím nějaký křivky zvyšující db na vysokých kmitočtech a prej to mělo pomáhat v dobách kdy jelo CD na 14bit??? zmenšovat kvantizační šum...

Jo a ty Killing Joke mě teda moc nechytly Sad Ani hudebně a bohužel ani zvukově. Poslouchal jsem teda jen z youtube a z itunes na Senn. HD650 a nějak se mi to nezdálo. Originál je jistě lepší, ale asi do toho stejně nejdu...

Spíš mám zase zkaženej večer, když jsem zjistil, že mám blbý vydání SACD Dead can dance Spiritchaser a Norah Jones Come away with me. Takže zase prodat/vyhodit a zase dražit ty správný... Sad

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 07:27:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Norah je dobra z HDTracks.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 07:33:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Když já ale nechci hrát z počítače, fakt ne. Já chci šáhnout po kotoučku a strčit ho do mašinky. A když seženu ten správnej, respektive správný vydání, potom si to už jen užívat. A nemuset nic instalovat ani zálohovat. Fakt nemám k počítačům tak kladný vztah. Ale nevylučuju, že mě tam situace a nové technologie a strojky nakonec nedotlačí... Smile
_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 08:06:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak napr. 2p dynaudio + low end denon na koncertni hlasitosti musi byt super. A jeste bychom se mohli od hrdeho, objektivniho a nezaujateho majitele dozvedet ze symfonicky orchestr a male 2p. + low endove zelezo za 30 000 je to siroko daleko nejlepsi reseni za 500 000CZK, ze to ma ty prave detaily, barvy a dynamiku a proste danove nelzou Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 08:18:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli,
Že si už nedáš pokoj. Sad
Každému čo jeho jest.


Naposledy upravil vlado222 dňa Št máj 22, 2014 08:20:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 08:20:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Mokrouš napísal:
Když já ale nechci hrát z počítače, fakt ne.
Nemusis. Existuju prehravace od renomovanych firiem. Akurat tam nevkladas placky, ale mas tam subory. Resp. su skatule, co vedia jedno, aj druhe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 08:26:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Chápu, že někdo neví co jsou uvozovky a chápu, že někdo pohrdá a vysmívá se naměřeným 210W na kanál sinus. Dynamický výkon podle někoho bude asi tedy jistě nižší. No já nevím jak kdo, ale já teda doma moc přes 100db neposlouchám. Nějak netoužím po pískání v uších jak po návratu ze Sazka arény... Mě těch cca 110db nebo kolik to zvládne, stačí bohatě. I když už nový silič nějaký ten pátek řeším a asi vyhraje NAD M3, pokud někde seženu novej. Psali mi z Kanady, že ho prej furt vyrábí, tak snad to nebyl vtip neškolené asistentky obchodního oddělení Smile
Ale chápu, že ML 432 umí o 6db víc a tak musím kapitulovat. Snad to budoucím 801D neutrhne závěsy Smile

Všem ostatním se omlouvám, že jsem se nechal strhnout k tomuto trapnému osobnímu souboji, který nemám šanci vyhrát. Snad jedině... Že by se tu našel nějaký podobný tetřev jako jsem já a já bych mu ty Confidence C2 II Signature prodal za 1/10 ceny. Bartoli by za ně nedal ani 50, tak by to snad za 36k někdo mohl koupit.
Barva Mocca. Tak kdyby měl někdo zájem... Wink

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 08:28:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Odare: Máš nějaký konkrétní typy, jen tak pro mou informaci a převalování v hlavě na léta budoucí? Smile
_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bogino
Hifista - pokročilec


Založený: 05 september 2012
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 08:36:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Mokrouš napísal:
Když já ale nechci hrát z počítače, fakt ne.

Ked uz nechces hrat z PC, obzeraj sa po co najkvalitnejsom sietovom playeri. Prichadzat o moznosti prehravania HiRes downloadov je na skodu, PC ku tomu nepotrebujes.

Ked HiRes download nemas ako prehrat, nic ti nebrani kupit album z hdtracks, prekonvertovat na WAV 16bit 44.1k a napalit na CD. Zvukova kvalita je totiz dana predovsetkym produkciou nahravky a masteringom a len vo velmi malej, precenovanej miere ju ovplyvnuju bity a kilohertze vzorkovania. Jeden pokus ta financne nerzuinuje, vyskusaj a uvidis.

_________________
Moje testy: http://headaudio.weebly.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 08:37:22    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado222 napísal:
Bartoli,
Že si už nedáš pokoj. Sad
Každému čo jeho jest.


me to neda, ta souhra mnoho penez a 2p - tomu se neda odolat, uplne si predstavuju jak prodejce ve studiu vysvetluje zakaznikovi ze kdyz si koupi 2p regalovku sirokou 16cm za 300 000 tak ze si kupuje kvalitu a ty nadsene recenze v casopisech a ta nekriticka vira ve znacku dznaudio...takhle nejak si predstavuju idelniho zakaznika hifistudia....nekdo kdo dokaze naletet na low end denon se slevou 25% - to je podle meho sen kazdeho obchodnika a nejen s hifi.

BTW navic ty reci o vyschlych kondikach a hifibazaru - myslim ze tedy zakonite i ty 2p. od dynaudio budou za 5 let zrale na smetiste a nikoliv do hifibazaru.

Musite uznat ze takova sranda tady dlouho nebyla Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 08:54:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak se zárukou 10 let do tý doby třeba dostanu nový Smile
_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 08:56:27    Predmet: Odpovedať s citátom

A pojďme se tu klucííí ještě vysmívat majitelům drahých hodinek za statisíce, který nejdou zdaleka tak přesně, jako Casia za trojku Smile
_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 09:07:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebuď z toho smutný... tak ešte jeden starší punk-rock s dobrým DR: The Clash - Straight to Hell
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 09:12:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Nikdo se myslim nevysmiva bohatym zakaznikum co nehledaji zvuk - existuje trh a funguje nabidka a poptavka a kazda draha firma (focal, BW, atd) ma v nabidce utradrahe 2p reseni co nehraje. Vsichni vi ze 2p nehraji a nikdo ti tady nenapise ze 2p za 300 000 je technicky dobre reseni s dobrym pomerem cena/vykon.

Neco jineho je ze si ty 2p. vyrobky najdou zakaznika a maji nadsene recenze atd...tak funguje komercni svet, vyrobky proste pokryji poptavku.

A auta a hodinky s tim nemaji co delat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 09:20:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Na to prevalovanie cosi napr. tu http://www.audiostream.com/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 09:21:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo a navíc jsou hnusný, otřesně zpracovaný, klavírní lak jak od vietnamců atd... Smile

No a úplně nejlepší je matematika. Tak 56000,- mínus 25% = 30000,- Very Happy

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 09:25:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Problem streamovacich sluzieb je ze tam maju casto uz len remastrovane verzie povodnych albumov :-(

Tie dvojpasma neries, hraju a si spokojny. Co chces viac?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 09:37:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie dvojpasma neries, hraju a si spokojny. Co chces viac?[/quote]

On chce aby mu ty 2p za 300 000 nekdo pochvalil a i o tom denonu za 30 000 chce slyset ze to byl dobry nakup....

Proto to chlubeni hned na zacatku ze to stalo 500 000, on si mysli ze kdyz to bylo tak ultradrahe tak to musi byt i dobre...ale ono neni ani objektivne ani vzhledem k pomeru cena/vykon.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 09:52:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, a na základě čeho jsi nabyl přesvědčení, že bys ty jeho bedny v hodnocení naslepo sám nepochválil? Protože je to dvoupásmo a má to šířku 16cm?

Že to jsou bedny za nesmyslný peníze, je jasný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 10:05:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Však i já psal, že jsou nechutně předražený. A co dnes není? Mnohem radši bych byl, kdyby stály 100000,- A rozhodně nechci pochvalu, ani jsem se nechlubil s cenou. Bylo to jen konstatování k původnímu tématu nekvalitních nahrávek, že můžeme utratit cokoli a furt to bude hrát blbě, když je blbá nahrávka.
Ale to je fuk, pro někoho jsem blázen a zbytečný zbohatlík kvůli Dynaudiím a hned v zápětí jsem vlastně socka, páč mám Denon.
Zajímalo by mě, co bych byl, kdybych si koupil novej zesák od Accuphase, třeba E460.

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jupol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 marec 2011
Príspevky: 807
Bydlisko: KE, SVK

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 10:14:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Nikdo se myslim nevysmiva bohatym zakaznikum co nehledaji zvuk - existuje trh a funguje nabidka a poptavka a kazda draha firma (focal, BW, atd) ma v nabidce utradrahe 2p reseni co nehraje. Vsichni vi ze 2p nehraji a nikdo ti tady nenapise ze 2p za 300 000 je technicky dobre reseni s dobrym pomerem cena/vykon.

Neco jineho je ze si ty 2p. vyrobky najdou zakaznika a maji nadsene recenze atd...tak funguje komercni svet, vyrobky proste pokryji poptavku.

A auta a hodinky s tim nemaji co delat.


Počul si hrať dobré 2 pásmové regálovky v miestnosti s dobrou akustikou?

_________________
Accuphase Laboratory, Focal Electra Be,
Casea Orion, Pro-Ject, Benz Micro


Naposledy upravil jupol dňa Št máj 22, 2014 10:42:51, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 10:23:16    Predmet: Odpovedať s citátom

jupol - Myslíš že akusticky upravená místnost přidá basák?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 10:31:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky dvoupásmovky. Basák přidávat netřeba.... Cool


_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 10:49:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Slušný zvěrstvo Smile Ale ty zesilovače by mi nevadily, jen potom účet od ČEZu Smile
Teda jestli už u ML nemají řešené klidové proudy jinak. To se přiznám nevím.

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 10:54:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohl by mi prosím někdo vysvětlit konkrétně a přesně proč nemůže hrát dvoupásmovka hudbu? Varhany neposlouchám a stačí mi 30-40hz a 110db max.
Prostor od cca 17 do 30m2.

Co který reproduktor dělá, co k tomu potřebuje, jakou má mít konstrukci atd...

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 11:00:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Tušíš jaký rozkmit by musel mít ten střeďak na Dynaudio C2 II Signature aby dosál v místnosti s podlahovou plochu 17m2 pro frekvence 40hz akustický tlak 110db?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mokrouš
Hifista


Založený: 15 máj 2014
Príspevky: 113
Bydlisko: ČR

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 11:18:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak vzorečky vám tady z auta v pracovní době nevytáhnu, to mě uvaříte Smile
Jinak není to střeďák, je to vynikající středobas 170mm a jsou 4. To jen na okraj.
Za další jsem stejně doma nikdy neposlouchal 110db, dal jsem to jako strop, já nechci demolovat dům, jen poslouchat. A vím, že na velmi basových nahrávkách při už nesnesitelné hlasitosti mám výkmit cca 1mm. A Dynaudio umí v lineární oblasti opravdu mnohem víc.
Velké 3.pásmo jsem doma samozřejmě už měl. Naposledy jsem kupoval přímo na Lukášově ulici v Praze Shan E540 mkII a byla to chyba. V běžných bytových podmínkách to nešlo a ihned jsem je prodal a šel do C1. No a teď po letech jsem je dobře prodal a přidal si na C2.
Takže tak.

Tak prosím o ty technické informace.

_________________
Žádný učený z nebe nespadl a žádná investice do "železa" nezachrání špatnou nahrávku. ( Denon DCD2020AE, Accuphase E470, Dynaudio C2 II Signature, ...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 11:36:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne doma dvojpasmovky Epos M12.2 i dvaapolpasmovky Dynaudio Audience 72SE duneli a basy nehrali vobec dobre. Naproti tomu sucasne trojpasmo s 10" basakom... ziaden problem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 12:11:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Tedy tohle vlákno je skutečně asfaltový důl. Aspoň pokud se "odborných" výkladů na téma formátů týká. Takže:

1. SACD má hlavní omezení v tom, že ekvivalentní bitová hloubka je přibližně nepřímo úměrná frekvenci a na 20 kHz je cca 21 bitů. Od 30 kHz výše už u většiny nahrávek (pokud to nejsou přepisy starých analogů) signál mizí v kvantizačním šumu. To se u LPCM neděje, ale pochybuju, že by to někomu skutečně vadilo, resp. že by to poznal.

2. Hlavním přínosem SACD i DVDA byla možnost vícekanálu, ale to asi většina lidí neocení, poněvadž to na ničem kvalitně nepřehraje - opravdu hifi domácí kino není zrovna běžné zboží. Nahrávky HD distribuované na webu jsou v naprosté většině stereofonní, takže opět - optický disk nenahradí, ale komu to vadí, že.

3. Hlavním průserem SACD je, že poctivě udělaných nahrávek je dost málo, z toho, co zatím vyšlo, tak nanejvýš polovina - zbytek jsou prachsprosté transfery z CD formátu. Kupodivu velmi dobře vycházejí transfery z analogu - analyzoval jsem jich tisíce, takže vím, co píšu.

4. Multimediální přehrávače mívají možnost připojit se na internet, ovšem streamování ve formátu třeba jen stereo LPCM 2444 je pouze sen (naučte se počítat a uvažte nutnou rychlost připojení). V nejlepším případě je to Vorbis nebo AAC. Nicméně kupodivu třebas Folkalley v AAC 64 je docela dobře poslouchatelný.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št máj 22, 2014 12:18:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Trochu doplnim:

velky bobo napísal:
4. Multimediální přehrávače mívají možnost připojit se na internet, ovšem streamování ve formátu třeba jen stereo LPCM 2444 je pouze sen (naučte se počítat a uvažte nutnou rychlost připojení). V nejlepším případě je to Vorbis nebo AAC. Nicméně kupodivu třebas Folkalley v AAC 64 je docela dobře poslouchatelný.


44100*3*2*8 = 2 116 800 Mbps, co v dnesnej dobe uz snad nie je problem ani mimo mesto.

A odkazy na Lossless streamovacie sluzby, momentalne teda len CD kvalita.
- https://wimp.de/wweb/index/
- http://www.qobuz.com/ (u nas nepristupna)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Ďalšia
Strana 8 z 22

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist