Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

alternativna fyzika raya kimbera
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Mýty a povery
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: So jún 14, 2014 10:13:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Napísal som:

Ale prichádza mi potom nelogické že boxer tak racionálne zmýšľajúci človek, jednoznačne a výhradne veriaci slepým testom, (ktorý v minulosti napísal -" ak zlatoušcovi zaviažeme oči, tak ohluchne") sa dal oblbnúť a pred kúpov svojho Brystonu si ho neotestoval v ním jednoznačne preferovanom slepom teste s niečim oveľalacnejším. Shocked
Mohol mať veľa muziky za menej peňazí. Razz

dustin napísal:
Při koupi hraje roli spoustu vlivů a zvuk je jen jedním z nich. Každý se rozhoduje především podle svých subjektivních pocitů a je to tak správně....

Tak že tak je to správne?
Myslel som že pravoverným hi-fistom ide hlavne o zvuk, že oni sami seba neklamú, že oni svojimi očkami nepapajú. Že vyberajú len ušiskami.
A platí to len pri kúpe železa, alebo aj pri kábloch, ktoré sa tak nevýnimajú na hifi stolíku?
Niektoré sú schované vzadu takže ich nie je vidno.
Nemôže to byť ten hlavný dôvod že si niektorí pravoverní
hi-fisti adekvátnosť investície do železa ospravedlniť pred sebou vedia ale pri kabeláži už nie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So jún 14, 2014 12:11:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Je rozdíl mezi koupí kabelu, protože se mi líbí, jak je provedený, jak se dobře drží v ruce, jak má masivní kovový konektor, i že se můžu vytáhnout před ostatními, že stál balík - to vše jsou subjektivní pocity, bez kterých by byl život smutný - oproti účelovým rádoby vědeckým lžím výrobce, který bohapustými nesmysly klame své důvěřivé zákazníky, že si kupují něco technicky dokonalejší, než to ve skutečnosti je. Nechť si vyvolávají emoce, to k obchodu neoddělitelně patří, ale nemohou lhát o tvrdých faktech - tedy skutečné technické funkcionalitě svých produktů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: So jún 14, 2014 22:07:17    Predmet: Odpovedať s citátom

napísal:
Čakal som že mi to tunajší odborníci vysvetlia A napíšu vec sa má takto a takto.

To vážne? Pamätám si niekoľko pokusov kedy boli tunajší odborníci prekričaní tvrdeniami že svetový výrobca nezamestnáva blbcov a že keď o tom miestni nevedia že to nie je pravda.....

napísal:
Na autosugesciu je 48 hodín málo, treba 120-150 hodín!

"Byli jste na vojně třicet měsícú a poznali jste, že i tato doba je krátká, aby se člověk dokonale naučil ovládat tak dokonalý stroj, jako je tank T-34. Je třeba tříleté prezenční služby!" (Tankový prápor)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Mýty a povery Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist