Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

HIGH END Slovakia 2014 je tu opäť. 18. - 19.oktober 2014
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 07:58:53    Predmet: HIGH END Slovakia 2014 je tu opäť. 18. - 19.oktober 2014 Odpovedať s citátom

Pekný deň všetkým nadšencom a priaznivcom hifi, výstava HIGH END Slovakia 2014 sa koná 18. - 19.oktobra 2014, v hoteloch Crowne Plaza a Austria Trend Hotel Bratislava.

Bude aj TESLA muzeum - kotúčaky, Hifi Burza a kopec noviniek.
http://www.audiovideokino.sk/najnovsie-trendy-spotrebnej-elektroniky-domacej-zabavy-je-vystava-audio-video-domace-kino-high-end-slovakia-2014/

Ako novinka budú zľavnene 2dňové vstupenky.

_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 10:18:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Spojení HIGH END už je možné opět používat?
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 10:23:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, v tomto okamihu to môžeme používať, bol to nezmyselný zákaz.. ale na ako dlho, to ešte uvidíme.

HIGH END Slovakia je riadne registrovaná a platná ochranná známka na Slovensku!

_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1376
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 10:45:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsem rád, že to tak dopadlo. Byl to opravdu do nebe volající nesmysl.
_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Stefan31
Hifista


Založený: 10 marec 2007
Príspevky: 179

PríspevokZaslal: St október 01, 2014 11:34:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Citát z uvedených stránok:

-"Najnovšia satelitná technika na príjem HD programov bude prezentovaná firmou AB-COM z Topolčian, a to novými linuxovými satelitnými prijímačmy."

Stefan31
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: Št október 02, 2014 15:36:17    Predmet: Odpovedať s citátom

hrúbka opravená Very Happy
_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
High End
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2008
Príspevky: 57

PríspevokZaslal: Po október 13, 2014 11:28:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Okrem iných zaujímavostí bude aj táto novinka: http://www.audiovideokino.sk/elektronkovy-zosilnovac-a3-slovensky-vyrobok/
_________________
AVDK Team
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tall
Hifi obsluha


Založený: 23 apríl 2008
Príspevky: 40
Bydlisko: Slovensko

PríspevokZaslal: So október 18, 2014 12:32:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Zatiaľ akoby sa žiadna výstava nekonala. Nikoľko málo hlášok zo včera je roztrúsených po iných témach.
Tí, čo sa nedostavili do dnešnej Mekky slovenského Highendu, žiadostivo čakajú na každú informáciu. Píšte, preháňajte, vkladajte fotky. Zvedavosť nás zožiera.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: So október 18, 2014 17:03:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Laco, tiez netrpezlivo vyhliadam info, ale tak snad zajtra sa to zaplni Smile Nieco je na facebooku.
_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So október 18, 2014 17:49:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Tento rok bolo s pptesenim vidiet par novych zacinajucich Slovenskych firiem/znaciek. Zaujali ma zvukom a poctivym prevadenim reprosustavy NERIO SOUND. Partia nadsenych odbornikov predviedla svoj kumst ktory sa len tak nevidi.

Prekvapili miestnosti v Austrii, izby boli zo sadrokartonu dobre tlmene aj v nizsom spektre. Myslim si, ze su to vhodnejsie mistnosti ako rovnako male naproti v Crown.

Bol som prekvapeny, ze boli zapojene ANTE a to hned na velky vykonny Acuphase 120W/8 a 250W/4 cca. Pri tej hlasitosti a jednoznacnej suverenite som mal najlepsi dojem. Chy ali mi vak vhodne umiestnene sedacky aby clovek nemusel drepiet. Po stojacky to bolo ukricane na vyssich kmitoctoch. Tak sa tie bedme ale nemaju pocuvat a ani prezentovat.

Prekvapili ma aj B&W D2 cez gramo a dig. zosilnovace. Myslel som ze je to nepouzitelna kombinacia, ale naloniec to bolo prijemne. Vedla na kino zostave s Ozzim a Moterhead to bola bieda. Cele vyssie posadene s nedostatkom spektra na nizsich kmitoctoch, dajme tomu od 500Hz nizsie.


Naposledy upravil jmd dňa So október 18, 2014 18:05:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So október 18, 2014 17:51:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Odkaz na spominany FB: https://www.facebook.com/highendslovakia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So október 18, 2014 18:06:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Tento rok bolo s pptesenim vidiet par novych zacinajucich Slovenskych firiem/znaciek. Zaujali ma zvukom a poctivym prevadenim reprosustavy NERIO SOUND. Partia nadsenych odbornikov predviedla svoj kumst ktory sa len tak nevidi.

Prekvapili miestnosti v Austrii, izby boli zo sadrokartonu dobre tlmene aj v nizsom spektre. Myslim si, ze su to vhodnejsie mistnosti ako rovnako male naproti v Crown.

Bol som prekvapeny, ze boli zapojene ANTE a to hned na velky vykonny Acuphase 120W/8 a 250W/4 cca. Pri tej hlasitosti a jednoznacnej suverenite som mal najlepsi dojem. Chy ali mi vak vhodne umiestnene sedacky aby clovek nemusel drepiet. Po stojacky to bolo ukricane na vyssich kmitoctoch. Tak sa tie bedme ale nemaju pocuvat a ani prezentovat.

Prekvapili ma aj B&W D2 cez gramo a dig. zosilnovace. Myslel som ze je to nepouzitelna kombinacia, ale naloniec to bolo prijemne. Vedla na kino zostave s Ozzim a Moterhead to bola bieda. Cele vyssie posadene s nedostatkom spektra na nizsich kmitoctoch, dajme tomu od 500Hz nizsie.


Naposledy upravil jmd dňa Ne október 19, 2014 07:55:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Riki
Hifi obsluha


Založený: 13 marec 2013
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: So október 18, 2014 18:47:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Nerio Audio sa mi tiez pacilo, velmi prijemny kvalitny zvuk. Canor tiez vynikajuca prezentacia, obcas husia koza a na roznych zanroch, klasika vynimocne krasne hrala z gramca, u vacsine ostatnych vystavovtelov, neprijemne hlasna hudba, prebudene basy. A3 s Popularom nesklamal, urcite si najde svojich zakaznikov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So október 18, 2014 22:14:09    Predmet: Odpovedať s citátom

... foto z HES 2014 zo seminára Moderné elektrónkové zosilňovače s Andreasom Hofmannom:
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 505
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: So október 18, 2014 23:52:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Páčili sa mi repro Nerio Futura s 15 palc. basákom a potešilo ma, že slovenská značka. Trochu prezentnejšie výšky ale mali. Dobre hrali i Focali utopia s komponentami T+A. Pozitívny zážitok u mňa zanechali aj repro ZU audio ikeď si ich neviem predstaviť na vážnu hudbu skôr na š.jazz Smile Rozpačitosť u mňa Dynaudio Consequence (bolo to super ale....) asi by to chcelo poriadny tranzistorový zosík k nim. Tie lampy sú proste také nejaké mäké ja neviem neviem. Katastrofa všetky stereo expozície Bis Audio. 1. McIntosch MC2KW a Sonus Faber velmi zlé. 2. Devialet a BW Nautius 802 D2 riadne ukričané až mi to uši ťahalo. Sovenský Canor v poho s repro Sonus Faber ale tie druhe repro bieda (hrali len výšky a málo stredy Sad . Platan: P. Nemček počuje spoľahlivo rozdiel medzi originál CD a napáleným CD ("keď si pozriete v mikroskope pity na origoš CD a na napálenom je tam rozdiel v tom že sú zubkaté") Smile + iné argumentácie... Pán od vedľa u Zalana (nie Zalan) tento rozdiel vedel aj kvantifikovať o 30 % horšie výšky... Zvuk v Platane keď som pustil moju hudbu : Oscar Rozsa: Under My Spell akoby speváčka mierne zastretá inak OK ale nemalo to na Nerio Futura. Páčil sa mi aj 3W elektronkáčik bol chutný. Very Happy To také moje dojmy. A Zdalo sa mi že bolo dosť vystavovateľov a bolo na čo pozerať tento rok. PS: Ante som nestihol lebo to zabalili 17:45 a pred tým išlo domáce kino...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1286
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 07:53:47    Predmet: Odpovedať s citátom

To je pekné ako tie isté veci môžu rôzny ludia počuť dosť rozdielne. Teraz porovnám môj pohlad na vec s Ja-kubom.
Ja som napríklad bez mihnutia oka dal zvuk výstavy tým Sonusom s McIntoshom. Čo som mal možnosť počuť, tak mi prišiel zvuk najpríjemnejší, pritom pekne rozlíšený. Možno záleží na tom čo bolo púšťané. Ohladom Devialetu - táto prezentácia im moc nevyšla. Práve boli pripojené tie ploché zázraky a znelo to celé tak nejak umelo. Zodpovedalo tomu aj množstvo poslucháčov v miestnosti. Tiež som tam dlho nevydržal. Tolko k BisAudiu.
Velké Focali a velké Dynaudiá nesklamali, ale ani nijak nenadchli. Pri Dynaudiu mi prišiel zvuk trochu "tupý", ale mám pocit že sa to dosť menilo s miestom posluchu.
Canor som mal možnosť počuť práve na tých "neSonusoch" a nejak ma to neoslovilo. Pred rokom na Dynaudiách dobré.
ZUaudio mi nesadlo ani pred rokom, ani teraz. Asi mi tento štýl nesedí, ale nedokážem popísať čím to je.
Ohladom bridlicových reprákov - tie mi prišli trochu ukričané. Hrali tie najmenšie búdky. Ku podivu mali dosť basov na svoj rozmer.
Vedla bola platanovská klasika, zvuk sa mi celkom páčil, pána Nemačka treba brať z rezervou. Niekto mu vytkol vkus - v tomto smere s ním nemaám najmenší problém.
Vedla v Niseli práve prezentovali tie hornové repráky. Na rockú muziku a živáky ako stvorené, pri iných žánroch im jednoznačne chýbalo trochu nehy.
No a teraz k izbičkám na treťom.
Lampáčik - hrať to hralo, ale že by som z toho padal na zadok nemôžem povedať. Niečo čo neviem presne definovať mi tam nesedelo. Ale verím že svoj okruh priaznivcov si to môže nájsť.
Vedla tie Neriá bola už trochu iná káva a konečne majú priaznivci velkých basákov na Slovensku alternatívu k BVaudio. Hralo to fajn, bas bol pekne prekreslený, tak isto by som ale vytkol trochu prezentnejčie výšky. Dosť ma zmiatla povrchovka, myslel som že ide o nejaký plastový odliatok, ale chlapík tvrdil že je to klasická MDF konštrukcia. Tiež som sa nevedel rozhodnúť čo mi ten tvar pripomína viac - či futrál na basu, alebo flašku od koňaku. Vzhladom k skorej hodine sa prikláňam skôr k tej base. Smile
No a na záver ma dosť prekvapili tie mrňavé Spendory. Išiel z nich prekvapivo velký zvuk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jeykey
Hifista


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 221

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 12:42:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Toho roku to bola fakt bieda. Sad Takmer to isté, čo minulý rok. Navyše toho bolo oveľa menej ako po iné roky... No
_________________
zosilnovac Yamaha AX-570, CD player Yamaha CDX-670, repro TVM, kable Proel Die Hard Gold Line, ASUS Xonar Essence ST --> Sennheiser HD598
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 16:48:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeykeya čo si čakal? Možno ak by si robil poradcu.... Ktovie.
Asi máš doma takú aparatúru, že to tam bola pre teba len spotrebka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 17:19:16    Predmet: High end Slovakia Odpovedať s citátom

Tento rok bolo možno menej vystavovateľov, ale o to kvalitnejšia prezentácia. Kvitujem, že skoro všetci vystavovatelia si upravili miestnosti a väčšina si naozaj dala záležať na zvukovej prezentácii. Nesúhlasím s tvrdením, že všetci predvádzali akustický jazz. Každý vystavovateľ bol ochotný záujemcom prehrať vlastné médiá. K zvuku jednotlivých zostáv sa podrobne vyjadrovať nebudem, niekomu sa páči červená, inému modrá. Podľa môjho názoru bolo síce menej vystavovateľov, ale nebol menší počet značiek a kvalita prezentácií bola na oveľa vyššej úrovni, ako po minulé roky. Mňa osobne veľmi zaujali 2 expozície, a to Ketos - Octave + Consequence a zostava v BIS Audiu McIntosh + Sonus. Pritom to boli 2 odlišné zvukové filozofie. Ktorá bola lepšia? Presný zvuk v Ketose, alebo dynamický koncertný zvuk v Bis Audiu? Faktom je, že do málokto má v byte, či dome potrebný priestor pre takéto zostavy. Alebo ideálna zostava do štandardných miestností - Canor?
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 18:36:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Výstava byla jako vždy naprosto super. Je to o očekáváních, která z takovéhoto "podujatí" máme.

Nejlepší na celé výstavě je vždy poslech, resp. příposlech diskusí mezi svěžími audiofily a hifikosmonauty... Na to se vždy těším... bohužel často je těch perliček tolik, že si to nestíhám pamatovat... (anebo mám Alzheimera). Něco už tu zaznělo... v tomto duchu je i zážitek, kde jeden z vystavovatelů zřejmě usoudil, že potenciální zákazníci z řad svěžích audiofilů jsou natolik "multi-kulti pozitivní", že je nezbytné předvádět bedny za 50k euro na čínském popu (hodnoty jenoho juanu...) - nuž možná je to prozíravé a jednou tomu (kurz 50kilo eura k 1 juanu) tak může být... ostatně za minulého režimu byl populární bonmot, že optimisté se učí rusky, pesimisté čínsky...

Ke slyšenému zvuku, podle mých instatních výstavních impresí - bylo to celkově podle očekávání, někde samozřejmě budící úsměv, někde spíše kroucení hlavou. Pro mně nejlepším zvukem výstavy je nová slovenská značka Nerio Sound, a v poměru výkon/cena jednoznačně jedna z nejlepších hifihodnot za peníze na výstavě.

Tím se dostávám k úvaze co za své peníze v hifi skutečně dostanu a bezprostřednímu srovnání hodnoty a ceny. Škoda, že nikdy z pochopitelných politických důvodů nebude možné slyšet vedle sebe třeba Dynaudio Consequence a Nerio Sound, jestli je 6 násobná cena Dynaudií odpovídá tomu, že hrají natolik lépe nebo jestli náhodou to není trošku jinak a třeba vlastně obráceně.

Právě proto nejvíce fascinující na celé výstavě jsou rozevírající se nůžky mezi tím, co dotyčná krabička či bednička umí (z hlediska zvukové kvality) a jakou cenovku na ní výrobce a obchodník přilepí, ono to totiž na většinu potenciálních zákazníků funfuje - vidím (cenu), tedy "slyším".

Mně z toho vychází jako závěr, že špičkové řešení poslechu reprodukované hudby nemusí být vůbec nesmyslně drahé a navíc se lze dostat zvukově mnohem dál než na výstavě prezentovaný rádobyhihighend, jen je zapotřebí vyvinout nějaké to úsilí a trochu nad tím hifi přemýšlet, něco si nastudovat, šikovnější i přiložit ruku k dílu...

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 18:43:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Bratislava je velkoměsto, které o víkendu nespěchá.

Po asi 5 letech jsem se podíval na hifi výstavu do Bratislavy. Je sice malá, ale příjemná, občas člověk narazí na dobrý zvuk. Protože mne zajímá i sluchátkový poslech, napíšu pár postřehů, co mne na výstavě zaujalo hlavně z tohoto soudku. Ketos ukázal nové Hifiman HE560 a opravdu se svým vzdušným a přirozeným zvukem potěšily, škoda, že šla cena oproti 500vkám nahoru. V Platanu se daly poslechnout sluchátka Audeze na zesilovačích Violectric. Ukázalo se, že LCD3 jsou opravdu předražená z trošku unylým zvukem, lépe zní legenda LCD2. Ovšem nové LCD-X hrály fantasticky, kdyby na výstavě nabyly ke slyšení i Sennheiser HD800, tak nejlepší zvuk získají právě LCD-X. Repro Legacy tavili na můj vkus příliš hlasitě, zvuk byl agresivní. Z uzavřených sluchátek byly zvukově docela zajímavé Alpha Dog od Mr.Speakers ovšem kelímkové zabarvení už bylo díky konstrukci slyšet. Z přenosných kousků podle mne zvukově výborné a relativně levné Beyerdynamic COP nemají mnoho konkurentů. Neslyšel jsem OPPO PM1 z firemním zesilovačem, protože nebyly v Niselu zapojeny, ovšem překvapilo mne nemile, jak jsou malé, ucho se bez doteku do mušle nevejde. Co se týká zvuku přes reprobedny, líbil se mi velký zvuk Ante/Accuphase a v malém pokojíku prezentované Grimm Audio LS1. U Enigma HiFi Audio prezentovali na T+A aparatuře nové Focal Aria 948, které mne ze zaplatitelných beden zaujaly zvukově nejvíce. Příjemně to hrálo i Canoru na Sonusech, uvítal bych zde zapojení sluchátek k firemnímu sluchátkovému zesilovači. Celkově mám ale pocit krutého předražování nových výrobků.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 18:48:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Su k tomu Nerio Sound nejake dalsie informacie? Na nete zatial zda sa nic...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 18:55:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre aspoň takú predstavu odhadujem cca 1,3m výška reprobedni... http://www.audiovideokino.sk/15-palcovy-boom-v-podobe-novych-reproduktorov-nerio-sound-iba-na-vystave/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 19:08:54    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd napísal:
Pre aspoň takú predstavu odhadujem cca 1,3m výška reprobedni... http://www.audiovideokino.sk/15-palcovy-boom-v-podobe-novych-reproduktorov-nerio-sound-iba-na-vystave/


"Nerio Sound Futura"

A je ten vrsok vyoseny, alebo sa mi to len zda?

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne október 19, 2014 19:23:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Mierne zaklonený...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1286
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po október 20, 2014 07:41:15    Predmet: Odpovedať s citátom

cough napísal:
Pro mně nejlepším zvukem výstavy je nová slovenská značka Nerio Sound, a v poměru výkon/cena jednoznačně jedna z nejlepších hifihodnot za peníze na výstavě.

Som sa zabudol vystavovatela opýtať čo tá sranda stojí, takže aká že je tá "hifihodnota"?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Po október 20, 2014 07:45:45    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:


"Nerio Sound Futura"



Vypadá to dobře.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1286
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po október 20, 2014 07:51:45    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
miero napísal:


"Nerio Sound Futura"



Vypadá to dobře.

No neviem, do obývačky by som si to nedal. Mať samostatnú posluchovku tak to by som už nad tým mohol aspoň začať uvažovať, ale ani tam by to asi neprešlo.
Takže za mňa by som to upravil z vypadá to dobre len na hrá to dobre. Ale to je samozrejme vec osobného vkusu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po október 20, 2014 07:58:26    Predmet: Odpovedať s citátom

To vypadá na bedny správný velikosti. Smile
Víte někdo čím to je osazený?
Nahoře to vypadá na Eton 26HD1, střeďák bych typnul na Audax a dole nějakej PA15".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po október 20, 2014 08:05:04    Predmet: Odpovedať s citátom

na 99% LAB15.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist