Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nový slovenský elektrónkový zosilňovač Popular A3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2014 19:16:46    Predmet: Odpovedať s citátom

britishaudio napísal:
vlado222 napísal:
Maroš. Možno som prehliadol, neviem ale som si nevšimol že by si pri ďakovačkách CANORU a Britisch audiu spomenul aj Adam Vox. Pokiaľ viem oni Ti prvý zapožičali búdky. Keď som bol u Teba na posluchu na výstave a spýtal som sa ťa či by si Popular nepustil na Adam Voxoch tak si povedal že na nich to nie je ono že na Iconoch to až hrá dobre. Samozrejme jasné že až na 95db búdkach tvoj zosík má šancu hrať, ale nezabúdaj že Adam Vox Ti tiež zapožičali búdky.
Čo sa týka Britisch Audia, to vidím tak že oni by mali poďakovať Tebe a nie ty im, lebo si im dobre odprezentoval ich búdky v tom smere že sa dozvedelo veľa ľudí že nejaké Icon s citlivosťou vhodnou k lampáčom existujú a slušne hrajú. Pochybujem že tí ľudia ktorí o ne prejavili záujem a ktorých kontakty Britisch audio stratil a vyzýva ich k tomu aby sa mu ozvali si kúpia k Icon tvoj lampáč. Tí si kúpia zosík typu Primaluna ich entrilevel a pod, alebo nejaký menej výkonný tranzistorový zosík. Pretože ak majú peniaze na tie búdky, tak ich majú aj na drahšía výkonnejší zosík.
Nič v zlom ale ak poďakovať tak všetkým. Či?


výrobcom zosilňovača som sa už poďakoval osobne, TERAZ AJ TEBE Smile ĎAKUJEM, VLADO.. spokojný?


Britisch audio neviem čo sa ozývaš a ďakuješ mi. Nikto teba ani Maroša nežiadal o ďakovanie mne.
Iba mi prišlo nie moc férové od Maroša že keď už sa ďakoval Tebe a Canoru že sa mal podakovať aj Adam Voxu, ktorý mu okrem búdiek zapožičal aj interkonekt a reprokáble kde len reprokáble boli v cene jeho zosíka a na ktorých odprezentoval tvoje búdky namiesto tých od Adam Voxu.
Na začiatku pokiaľ viem tak vravel že jeho zosík nemá problém s akýmikoľvek búdkami, dokonca že rozohral aj nejaké veľké Adam Vox.
Ale keď ináč nedáš . Nemáš začo. Rado sa stalo. Aj nabudúce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2014 20:29:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty musíš vysírat všude, že? Ty nemáš nic jinýho na práci?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2014 20:41:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavně
citácia:
Britisch
. Pro obrázek stačí.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2014 20:47:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Ein bischen deutsch.. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2014 20:50:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaja, Ich spreche deutsche Zunge aber klein.

http://image1.spreadshirt.net/image-server/v1/products/10198455/views/1,width=378,height=378,appearanceId=1/Deutsche-Zunge.jpg

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa Ut október 21, 2014 21:11:31, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2014 20:51:48    Predmet: Odpovedať s citátom

ein wenig dumm Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2014 21:56:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Maros napísal:
... inac po tychto dvoch dnoch asi prestanem mat rad Pink Floyd Laughing

Vypočuj si niečo iné, napr. slovenské.
https://www.youtube.com/watch?v=IRv110L0sng
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Riki
Hifi obsluha


Založený: 13 marec 2013
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2014 23:02:36    Predmet: Odpovedať s citátom

zu dem Popular fand ich enien Breitbändern von Voxativ mit entfidlichkeit 105dB, das sollte reichen https://app.audiogon.com/listings/full-range-voxativ-ac-3-0-voxativ-ac-3-0-fronthorn-drivers-from-our-showroom-2014-10-21-speakers#2uxhIEzkdwvwSDyd.01
empfahle dieses video von Vokativ anzuschauen
http://www.voxativ.com/en/home/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Ut október 21, 2014 23:25:01    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado222 napísal:
britishaudio napísal:
vlado222 napísal:
Maroš. Možno som prehliadol, neviem ale som si nevšimol že by si pri ďakovačkách CANORU a Britisch audiu spomenul aj Adam Vox. Pokiaľ viem oni Ti prvý zapožičali búdky. Keď som bol u Teba na posluchu na výstave a spýtal som sa ťa či by si Popular nepustil na Adam Voxoch tak si povedal že na nich to nie je ono že na Iconoch to až hrá dobre. Samozrejme jasné že až na 95db búdkach tvoj zosík má šancu hrať, ale nezabúdaj že Adam Vox Ti tiež zapožičali búdky.
Čo sa týka Britisch Audia, to vidím tak že oni by mali poďakovať Tebe a nie ty im, lebo si im dobre odprezentoval ich búdky v tom smere že sa dozvedelo veľa ľudí že nejaké Icon s citlivosťou vhodnou k lampáčom existujú a slušne hrajú. Pochybujem že tí ľudia ktorí o ne prejavili záujem a ktorých kontakty Britisch audio stratil a vyzýva ich k tomu aby sa mu ozvali si kúpia k Icon tvoj lampáč. Tí si kúpia zosík typu Primaluna ich entrilevel a pod, alebo nejaký menej výkonný tranzistorový zosík. Pretože ak majú peniaze na tie búdky, tak ich majú aj na drahšía výkonnejší zosík.
Nič v zlom ale ak poďakovať tak všetkým. Či?



výrobcom zosilňovača som sa už poďakoval osobne, TERAZ AJ TEBE Smile ĎAKUJEM, VLADO.. spokojný?


Britisch audio neviem čo sa ozývaš a ďakuješ mi. Nikto teba ani Maroša nežiadal o ďakovanie mne.
Iba mi prišlo nie moc férové od Maroša že keď už sa ďakoval Tebe a Canoru že sa mal podakovať aj Adam Voxu, ktorý mu okrem búdiek zapožičal aj interkonekt a reprokáble kde len reprokáble boli v cene jeho zosíka a na ktorých odprezentoval tvoje búdky namiesto tých od Adam Voxu.
Na začiatku pokiaľ viem tak vravel že jeho zosík nemá problém s akýmikoľvek búdkami, dokonca že rozohral aj nejaké veľké Adam Vox.
Ale keď ináč nedáš . Nemáš začo. Rado sa stalo. Aj nabudúce.


what kind of búdka? Smile šicko je ništ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: St október 22, 2014 07:50:22    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado222 napísal:

Iba mi prišlo nie moc férové od Maroša že keď už sa ďakoval Tebe a Canoru že sa mal podakovať aj Adam Voxu, ktorý mu okrem búdiek zapožičal aj interkonekt a reprokáble kde len reprokáble boli v cene jeho zosíka a na ktorých odprezentoval tvoje búdky namiesto tých od Adam Voxu.
Na začiatku pokiaľ viem tak vravel že jeho zosík nemá problém s akýmikoľvek búdkami, dokonca že rozohral aj nejaké veľké Adam Vox.


Neviem teraz o co ide, ale AdamVox-ovi som dakoval osobne asi 4x, byvame 200 metrov od seba a myslim, ze som dakoval aj tu. Rozohrat to rozohralo, ale naozaj tam bol hluk, ked sme to skusali u neho vklude, tak to nebolo take markantne..

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: St október 22, 2014 07:55:53    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
Maros napísal:
... inac po tychto dvoch dnoch asi prestanem mat rad Pink Floyd Laughing

Vypočuj si niečo iné, napr. slovenské.
https://www.youtube.com/watch?v=IRv110L0sng


Zhoris v pekle, toto vobec nie je nahravka hodna hifi fora!! Fuj, ako to moze niekto pocuvat! Toto je len pre splodinu... Splodinu, alebo hipsterov, mna a nas zosilnovac Wink

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St október 22, 2014 08:48:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Po hipsteroch a cvičeniach z nemčiny by som sa rád vrátil k hudbe, resp. k zariadeniu lampového charakteru na jej zosilnenie.
Celkom by ma zaujímal váš názor na tie lampáčiky od Tagy čo tam vystavoval Floydcomm a prípadné porovnanie s Popularom. Nie som technik, takže to po technickej stránke neviem posúdiť, ale isté podobnosti tam sú - napríklad ten bluetooth. Hlavný rozdiel vidím vo výkone (je to tým že Taga je hybrid?) a v tom že jedno je SK a druhé zrejme Čína.
Link: http://shop.floydcom.sk/sk/taga/zosilnovace/tha-500b.html
Ak si dobre pamätám tak tam mali vystavený aj tento (za nejakých 150E?): http://www.taga-audio.com/catalog,product,id,195,electronics_audio_amplifiers_hta-25 . Neviem či je to lacnejšie oproti tej 500ke práve o ten bluetooth, inak parametre vyzerajú podobne a povedal by som že tá 25 je krajšia.
Každopádne pre mňa majú tieto prístrojčeky málo prípojnýh miest.

P.S. Neviem nakolko to patrí do tohoto vlákna, ale ako porovnanie s Populárom to môže byť hádam zaujímavé. Aj keď predpokladám že tie Tagy asi nikto z miestnych nepočul hrať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St október 22, 2014 14:16:18    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:
Maroš a mna a mojho psa " zaujímaju" prepojovacie a reprokáble, piškoty a klobása.

Cool Twisted Evil

Napíš aké tam boli použité. Značka aj v akej cene bol reprokábel a prepojovací kábel.

Na živo ako som písal po dizajnovej stránke je ten zosilnovač pekný

Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St október 22, 2014 14:20:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Maros napísal:
vlado222:

AdamVox som myslim dakoval, ale je toho naozaj vela, cize mozno mi uslo. Samozrejme, ze dakujem hlavne AdamVox za pozicanie reproduktorov a kablov. Bez neho by sme tam mali dvojlinku Very Happy

BlackBerry:

Napisem dnes vecer, neviem to z hlavy Smile


už prešlo aj viac ako 24 hodín....a ...nič

Maroš tak dozviem sa presný typ, dlžku aj značku a cenu toho použitého reprokábla aj prepojovacieho ?

Napíš mi to tu.

Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St október 22, 2014 14:25:45    Predmet: Odpovedať s citátom

BB: prečo tak agresívne na Maroša?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St október 22, 2014 14:30:09    Predmet: Odpovedať s citátom

On je vpohode..ale ..ked niečo slubim...snažím sa to dodržať.Nie vždy na 100% sa to dá,ale na 99% je to možné.

Cool

asi zabudol..ked písal....Napisem dnes vecer, neviem to z hlavy Smile

A mna to samozrejme zaujíma...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St október 22, 2014 14:38:48    Predmet: Odpovedať s citátom

3W lampy jsou ke kabelům tolerantní Wink . To hraje i na zvonkové dráty.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: Št október 23, 2014 19:59:53    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:
On je vpohode..ale ..ked niečo slubim...snažím sa to dodržať.Nie vždy na 100% sa to dá,ale na 99% je to možné.

Cool

asi zabudol..ked písal....Napisem dnes vecer, neviem to z hlavy Smile

A mna to samozrejme zaujíma...


Sorry, mam kopec inych starosti ako kable. V tomto suhlasim teraz s PMA, ze by stacili aj zvoncekove droty Smile

Uprimne - neviem si predstavit, ze ak sa dodrzi prierez vodica resp. sa naddimenzuje, ze tam niekto pocuje rozdiel. Myslim fyzikalny rozdiel, nie psychologicky. Lebo, ze sa tam naindukuje nejake rusenie, je asi o nicom debata, kdeze je to na takmer nulovej impedancii, dlzka vodicov je priemerne 3m, cize nejaky ubytok tiez tazko riesit - meratelne ano, ale na pocutie pochybujem. Kabel za 500E taktiez nebude supravodivy. Jedine comu chapem je mechanicka a el. odolnost konektorov. Ale to je tiez na debatu, pretoze ludia riesia 2m kabla k reprakom a v zosilnovaci je obycajny 1.5mm2 vodic Smile

Podla mna je to cele psychicke v tom, ze ked si kupim zostavu za 10000E, tak tam nedam dvojlinku. To je cele..

Ale aby ste boli spokojni, tak:

Repro kable - Audiomica CELES excellence
RCA kable - Elbach - presny typ neviem...

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št október 23, 2014 20:46:53    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="Maros"]
BlackBerry napísal:
On je vpohode..ale ..ked niečo slubim...snažím sa to dodržať.Nie vždy na 100% sa to dá,ale na 99% je to možné.

Cool

asi zabudol..ked písal....Napisem dnes vecer, neviem to z hlavy Smile

A mna to samozrejme zaujíma...


Sorry, mam kopec inych starosti ako kable. V tomto suhlasim teraz s PMA, ze by stacili aj zvoncekove droty Smile




Dakujem.Ano PMA to excelentne trafil a aj Ty si to dodal .... majitel firmy Adam Vox sa volá Zvonček http://www.adamvox.sk/produkty/high-end-class/eilat-he-w-uwet Very Happy Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bogino
Hifista - pokročilec


Založený: 05 september 2012
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Št október 23, 2014 21:01:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Maros, v duchu filozofie Popular A3 a myslienok tvojho predosleho prispevku by si mohol navrhnut nejaky stylovy High End oplet pre zvoncekovy drat. Na niektorej z dalsich podobnych vystav by sa urcite uchytil. Na kabloch sa da lepsie zarobit nez na zosikoch, s tymi je vela roboty a podaktori do toho prilis kafru.
_________________
Moje testy: http://headaudio.weebly.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Riki
Hifi obsluha


Založený: 13 marec 2013
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 01:37:51    Predmet: Odpovedať s citátom

bogino napísal:
Maros, v duchu filozofie Popular A3 a myslienok tvojho predosleho prispevku by si mohol navrhnut nejaky stylovy High End oplet pre zvoncekovy drat. Na niektorej z dalsich podobnych vystav by sa urcite uchytil. Na kabloch sa da lepsie zarobit nez na zosikoch, s tymi je vela roboty a podaktori do toho prilis kafru.

taketo?
http://diyaudioprojects.com/Power/Low-Inductance-DIY-Speaker-Cables/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bogino
Hifista - pokročilec


Založený: 05 september 2012
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 06:47:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, drevo a text na nom by boli na vyber a prezentovalo by sa to ako High End.


_________________
Moje testy: http://headaudio.weebly.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 07:51:28    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:

Dakujem.Ano PMA to excelentne trafil a aj Ty si to dodal .... majitel firmy Adam Vox sa volá Zvonček http://www.adamvox.sk/produkty/high-end-class/eilat-he-w-uwet Very Happy Thumbs up


Ved ja viem, preto som to tak napisal Very Happy

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 07:53:15    Predmet: Odpovedať s citátom

bogino napísal:
Maros, v duchu filozofie Popular A3 a myslienok tvojho predosleho prispevku by si mohol navrhnut nejaky stylovy High End oplet pre zvoncekovy drat. Na niektorej z dalsich podobnych vystav by sa urcite uchytil. Na kabloch sa da lepsie zarobit nez na zosikoch, s tymi je vela roboty a podaktori do toho prilis kafru.


Smile mame v plane, skusime. Potom pomerame intermodulacie na nich Laughing

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 09:51:43    Predmet: Odpovedať s citátom

2 maros: Sorry, ale s tim rozvijenim teorii ruseni vs. repro kabely bych brzdil Wink
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 11:19:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ved ja uz radsej ani nic nepisem, lebo mam pocit, ze niekedy to zachadza az do nabozenstva. Ak niekde na okoli bude test kablov, tak sa velmi rad zucasnim. RCA kable tam to ma vacsi vyznam najme ak sa jedna o citlive vstupy ako napr. MM pre gramofon, kde je to aj na vysokej impedancii... signaly su tam slabe, cize tam je kvalita nutna. To mam skusenosti. Hram aj na gitaru a tam je kvalita kabla naozaj dolezita a pocutelna. Inak na HIFI som to netestoval, to sa priznam.

Ak ma niekto fyzikalny dovod resp. dokaz, ze 500E repro kabel znie lepsie/horsie ako obycajny medeny vodic s rovnakym prierezom, tak sa naozaj rad poucim a myslim to uprimne. Nemeral som to.

Pripadne ak to ma niekto namerane (parazitnu L, C, utlmy a pod.. )

Dik

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 11:26:49    Predmet: Odpovedať s citátom

...no a ted sis to zavaril i uctivacu sekty "ladeni znackovymi kabeli" Smile
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 11:30:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Preco? Ved ja zatial nepisem ziadne zavery Smile naozaj som zvedavy
_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 13:06:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Inac zosilnovac A3 bude doplneny o sluchatkovy vystup na prednom paneli - 6.3mm Jack Wink
_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Pi október 24, 2014 13:42:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Aku impedanciu sluchadiel odporucas?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Ďalšia
Strana 15 z 18

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist