Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

BVaudio P1se+PA300se
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Pi september 14, 2007 08:46:21    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA
Je to dvojsmyslné.
Co je vymyšlené?Ty spekulace nebo rady?Ptám se,aby mi ta věta dávala smysl a mohl na ni popř. reagovat... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Pi september 14, 2007 08:51:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Před tím, než Hasňa koupil HD970 jsem s ním o této problematice nemluvil a o nějakém Lindemannu nic nevím. Přišel jsem s celou akcí do styku až při diskusi na fórech, poté co to Hasňa koupil a při poslechu a měření u Hasni. Tím k tomuto tématu končím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 14, 2007 09:18:51    Predmet: XA7 apod. Odpovedať s citátom

Pro CD přehrávače Sony v libovolné cenové hladině platí: nadprůměrný transport, podprůměrný zbytek. Člověk si to v plné míře uvědomí až když má přímé srovnání. Osobně ale považuji za klíčové mít kvalitní transport, problematický integrovaný D/A převodník lze vždy řešit externí alternativou zatímco podprůměrný transport už žádný další stupeň v řetězce nezachrání (s výjimkou jistých řešení, která ovšem nejsou na trhu za rozumných podmínek dostupná). Obecně platí, že v drtivé většině alespoň trochu solidnějších aparatur používajících integrovaný CD přehrávač je přehrávač nejslabším článkem řetězce a to nejméně o třídu. Všichní mění zesilovač, bedny a pořád se diví proč to hraje tak neuspokojivě. Sám jsem si tento fakt ověřil ve dvou krocích během několika let, v prvním jsem přešel od integrovaného přehrávače k dělenému (původní CD zůstalo jako transport) a ve druhém jsem upgradoval transport. Oba tyto kroky přinesly zádsadní pozitvní posun, který není možné dosáhnout jinými prostředky. Dělal jsem si porovnání se zvukem z analogového výstupu XA50ES a XA7ES a obojí působilo v přímém srovnání neuvěřitelně zkresleně a neposlouchatelně (i když z počátku možná pro někoho atraktivněji). Různé buffery to řeší jen částečně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Pi september 14, 2007 09:21:49    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA
Omlouvám se.Dohledal jsem si to...víc SZ.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Pi september 14, 2007 09:22:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Pred koupi jsem se radil s Hogym.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist