Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Kupim prevodnik AK5385BVF

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kúpim
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Maros
Hifista


Založený: 04 január 2013
Príspevky: 162
Bydlisko: Ilava

PríspevokZaslal: Ut december 16, 2014 19:14:45    Predmet: Kupim prevodnik AK5385BVF Odpovedať s citátom

Caute,

kupim tento prevodnik (asi nikto nebude mat, ale skusim). Je pouzity v zvukovej karte ESI - Juli@. Stala sa mi nemila vec, ze sa mi uvolnil plech co kryje nepouzite PCI/e sloty a komp mi zamrzol a Julka mi prestala fungovat. Konkretne jej vstupy LINE IN.

Reverznym inzinierstvom som zistil, ze bude zrejme zly prevodnik, lebo analogova cesta je OK. Do prevodnika idu 3 hodiny a vsetky su OK, ale z datoveho vystupu nejde ani hovno... cize... zrejme je zly prevodnik. Len pre informaciu, mam moznost ho zohnat za 8E, ale pride mi az v polovicu januara a nechce sa mi cakat... zrovna takto na sviatky... klasika!

Diky! Pripadne, ak ma niekto na predaj tuto zvukovu kartu - Ak moj problem nebude tymto prevodnikom.

_________________
www.popularaudio.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kúpim Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist