Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Portishead
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Pop, disco
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po august 13, 2007 11:02:24    Predmet: Portishead Odpovedať s citátom

Už mi to od jara vrtá hlavou.

Portishead se vraceji.

http://www.youtube.com/watch?v=C2vFD0UVmPs

Ještě někdo se těší na novou desku? A jede někdo v prosinci na koncert?

http://www.myspace.com/PORTISHEADALBUM3

http://www.atpfestival.com/events/portishead/line_up.php

A vůbec:

http://www.youtube.com/watch?v=1PnNrtUTwa4

http://www.youtube.com/watch?v=yF-GvT8Clnk&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=SL8lY5372Ec&mode=related&search=

Koneckonců ani sólově nebyla jejich zpěvačk špatná:

http://www.youtube.com/watch?v=KeAVsn4qVJ4&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=9Gz88D4yO4s&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=5c74fHD6a74&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QVmg39LOLLE&mode=related&search=
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po august 13, 2007 11:33:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Dík za tip, znám to, ale na mne místy tvrdší než snesu. Snesu málo. Zkusím to, třeba už jsem dozrál.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po august 13, 2007 12:09:00    Predmet: Odpovedať s citátom

V tom případě by se ti mohly líbit některé písničky ze sólové desky Beth Gibbons (Out Of Season): největší hit Tom the Model a závěrečná Romance (tam šišlá jako by měla umělý chrup).

Mám pro Beth slabost. Očividně má ráda Billie Holiday a Ninu Simone.

A když na koncertě spustí Candy Says od Velvet Underground, přeběhne mi prof. Mráz po záech.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
patmann
Hifista


Založený: 18 september 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nedaleko od Ostravy

PríspevokZaslal: Ne september 23, 2007 19:42:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro mě novinka,netušil jsem,že to ještě rozbalí-těším se...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne september 23, 2007 21:27:42    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 20:28:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 24, 2007 08:13:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Cool

Mají jen dvě řadovky. Pak už jen koncertní Roseland NY. První Dummy z roku 1994 je základ trip hopu. Druhá, eponymní, je aranžársky dotaženější. Z koncertní desky jsem krapet rozpačitý - na mně moc uhlazené, jakoby bez šťávy. Mám podezření, že zkrátka měli smlouvu na tři alba a už nebyl materiál. Ale fanoušci tu desku milují, takže na mě nedej.

Po rozpadu se vyblbli spíš jako producenti. Jen zpěvačka měla cosi jako úspěch s jedinou deskou Out of Season.

Pro mě jedna kapel, které přes relativní komerční úspěch hrála poslouchatelný pop a nepropadla při tom do bulváru. Zpěvačka má celkem svébytný porjev (hlas prý ovlivněný dlouholetým těžkým návykem na nikotin - viz videa) a ostatní jsou prvotřídní muzikanti a taky aranžéři - a nedělají kolem toho opičky.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Po september 24, 2007 10:55:33    Predmet: Odpovedať s citátom

..

Naposledy upravil sekal dňa Št september 27, 2007 09:00:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 24, 2007 11:42:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak se na takovou otázku odpovídá?

Můžu tě ujistit, že ledacos, co se tady i jinde chválí jako skvělá hudba, se mi ani trochu nelíbí. Ale jak se často učí už malé děti: když nemůžu říct něco pěkného, raději mlčím. Víš jak často bych se musel rozčilovat? Ale už nenosíme školní brašny, abychom se jimi mlátili, protože jeden poslouchá Donnu Summer a druhý T-Rex.

A pokud jde o ty hlasivky: nenašel bys i v tradičním rocku a popu řadu hlasů, které by nesnesly tradiční měřítka? Co třeba Hendrix, Dylan, Nico, Reed, Rotten, Harrison, Starr, Richards, Waits aj.? Ono to koneckonců v těchhle žánrech málokdy stojí na krásném hlase, technice a rozsahu.

Takže, ještě jednou: co ti na to říct?

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Po september 24, 2007 12:19:34    Predmet: Odpovedať s citátom

..

Naposledy upravil sekal dňa Št september 27, 2007 09:01:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 24, 2007 13:00:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Bez ironie, tohle je opravdu skvělé téma. Ale nevím, jestli se dá řešit na takovémhle webovém fóru.

Ta závěrečná otázka je klíčová: jak to mohu tolerovat, když poslouchám i klasiku? Inu, beru to tak, že v popu platí radikálně jiná (nikoli jednoduše nižší) kritéria kvality než v klasice. (To slovo "pop" tady používám v širokém smyslu, tj. pro vše o tradičního jazzu po techno; od hitparádových hitů po underground.) Obojímu se sice říká "hudba", ale jsem ochotný přistoupit na to, že to slovo má v každém z těch případů jiný význam. Takže měřítka z jedné oblasti nepřenáším do druhé (ani jedním směrem). Když se to začne dělat, může z např. charlestonu být najednou "primitivní negerská hudba".

Podobný problém mívají taky v popu mezi sebou ti, kteří poslouchají třeba a) klasický rock, b) tzv. taneční hudbu. Stejný problém měli posluchači jazzu s rockery. A do jisté míry snad i posluchači tradičního jazzu s přiznivci free jazzu. Atd. Pak můžeš narazit na to, jak se někdo ošklíbá ned nechutným metalem, abys vzápětí zjistil, že sám poslochá nejpitomější popové limonády. Nebo naopak.

V klasické hudbě bys mohl najít analogie. Samozřejmě můžou kulhat, ale možná tě nějaké napadnou.

A koneckonců třeba Lucio Fontana taky tvořil obrazy, které byly obrazy opravdu jiným způsobem než obrazy od Mařáka.

Snad si nenaběhnu, když to zkusím shrnout: pokaždé jde o jinou funkci, takže když si dosadíš určitý výtvor do nesprávné škatulky, vyjde ti, že je hrozný.

Samozřejmě můžeš začít porovnávat ty škatulky samotné, ale pak už ti asi nezbude než moralizovat. Nic proti tomu, ale pak už si můžeme rovnou začít povídat o etice - a tím pádem někde jinde. Mám pro odstup posluchače klasiky od popu opravdu pochopení, ale sám zkrátka akceptuju obojí, protože to beru jako různé typy zkušenosti.

Nevím, jestli je to dobré vysvětlení. Vážně pochybuju, že tě to přesvědčí. A neuraz se, prosím, ale mám podezření, že ti ve skutečnosti tak docela nejde o to porozumět tomu, jak je možné akceptovat obojí, ale chceš spíš jen vyjádřit svou nadřazenost nad posluchači takové fuj-hudby. Pokud by ti opravdu šlo o to pochopit, doporučil bych spíš zkusit přístup moderního antropologa - zkusit se dočasně podílet na způsobu života nějaké takové studované (sub)kultury. Je to jako s jazykem - učebnice gramatiky nenahradí pobyt mezi rodilými mlvučími v jejich vlastním prostředí.

Fuj, rozkecal sem se jak ňákej intoš. Sorry woe. Rotfl

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po september 24, 2007 13:09:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tedy já mám Portishead taky moc rád. Pro mě je to skoro jediná, čistě elektronická hudba, kterou snesu. S deskami to mám jako zkušenější kolega humpf - druhá se mi nejvíce líbí. Bohužel neznám sólovku Beth. Ale to, doufám, rychle napravím.
Jinak k intonaci. Mně nepřipadá, že by zpěvačka neintonovala. Aspoň na deskách nic hrozného neslyším (na videa z odkazů jsem se nedíval) - to takovej J. Mascis z Dinosaur Jr., to je jiné kafe. A navíc její barva hlasu je opravdu nádherná.
Takže trošku tolerance prosím. Já taky nesnáším Mercuryho a do debat o Queen to raději nepíšu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Po september 24, 2007 15:44:46    Predmet: Odpovedať s citátom

..

Naposledy upravil sekal dňa Št september 27, 2007 09:01:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 24, 2007 16:23:30    Predmet: Odpovedať s citátom

To si asi opravdu nerozumíme, protože jsem přesvědčený, že jsem ti už odpověděl. DOmníval jsem se, že ti nejde jen o to, že každému se líbí něco jiného - ale o to, že posluchač určitého typu hudby vnímá některé skladby jakko něco, co vlastně vůbec hudba není nebo je to leda její karikatura. A vysvětloval jsem to přenášením měřítek do oblastí, na které se ta měřítka zkrátka nehodí.

A že jsem Beth Gibbons nepřiměřeně vychválil? Myslíš, když jsem říkal, že šišlá, jako by měla umělý chrup? Nebo když jsem napsal, že má svérázný projev, ovlivněný zřejmě dlouholetým kouřením? Rotfl

Mám jen dojem, že volí prostředky přiměřené svým cílům. Kdyby Sid Vicious zpíval My Way stejně jako Frank Sinatra, nedávalo by to smysl.

(Nebo kdyby František R. Čech zpíval Mustafu stejně jako Freddie M... Wink když už je řeč o božském Freddiem - mimochodem, kdo si vzpomíná na tu malou recenzičku, kteoru napsal, tuším, Tobiáš Jirous na Mercuryho výběr hitů? Já se mohl potrhat.)

A vůbec, opravdu vážně pochybuju, že si to takhle vysvětlíme. Nechtěl bys raději někdy sám přijít s upozorněním na něco, co stojí za poslech? Nebo s doporučením nějakého přístroje, který jsi slyšel (příp. varováním)? Nebo s nějakým technickým řešením? Nebo s otázkou, na kteoru by ti někdo znalý (ať už kazzatel, nebo vb, nebo cough, nebo Kuba4, nebo nědo jiný) mohl zkrátka odpovědět? Tahle naše výměna těžko někomu v čemkoli pomůže. Já chápu, co ti na Beth vadí. Vysvětlovat ti, že o tom vím, ale nevadí mi to (dokonce by mi vadilo, kdyby to bylo jinak), je asi celkem na houby.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
patmann
Hifista


Založený: 18 september 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nedaleko od Ostravy

PríspevokZaslal: Po september 24, 2007 21:47:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně jak říkáš Humpf, kvalitního zpěváka nedělá vždy jen přesná intonace ale originalita jeho hlasu...To třeba Pixies by nemohli vůbec existovat... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Ut september 25, 2007 12:54:08    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf :

Jen krátce - k tvému růžobrýlovému pohledu už se vyjadřovat nebudu, bylo by to kontraproduktivní, jen bych po zhlédnutí těch odkazů a dalších na youtube řekl, že Miss Gibbons má těžký návyk na něco jiného než na nikotin..Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Ut september 25, 2007 13:16:04    Predmet: Odpovedať s citátom

..

Naposledy upravil sekal dňa Št september 27, 2007 09:02:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut september 25, 2007 13:39:51    Predmet: Odpovedať s citátom

To je poměrně zajímavá diskuse, kde oba extrémy jsou nepřijatelné. Dnešní doba jednoznačně rezignuje na snahu věci pojmenovat a definovat nějaké obecně uznávané hodnoty. Zjednodušeně řečeno, v souladu se současným trendem je možné říci, že i „kravské říhnutí“ je hudba a každého, kdo o tom zapochybuje označit za netolerantního moralistu. Na druhou stranu existují lidé, kteří vším mimo „vysokého umění“ okázale pohrdají a konzumenty takových výtvorů považují za téměř méněcenné. Vše je otázka míry. Je to jako s jídlem. Existuje vybraná krmě i buřty s cibulí ve 4. cenové. Rád si dám buřty s cibulí, ale nebudu tvrdit, že to nahradí požitek z kvalitního archivního vína. Prostě něco má jen jeden rozměr a něco má rozměrů deset. Myšleno pomyslně, ale i přísně technicky. Konec konců, když 5ti letému dítěti poslouchajícímu Britney Spears nikdo neřekne, že existuje i něco lepšího, a jen mu „tolerantně“ přitaká, že je to fakt super, tak to dítě třeba nikdy nezjistí, že tu jsou i jiné kvalitativně zcela odlišné možnosti. Kvalitativně je myšleno jako „kladoucí na posluchače i interprety vyšší nároky“.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Ut september 25, 2007 15:28:02    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton

Jen bych připomenul, že moje kritika se vztahovala k elementárním schopnostem kuchařů nikoli druhu jídel, která vaří (tj.např. zda buřty s cibulí nebo nadívaného bažanta..)...Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: Ut september 25, 2007 19:46:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Humpf přece netvrdí, že každé kraví říhnutí je umění a že B. Spears je stejně dobrá jako B. Holliday. Připouští jen možnost, že i umělec s nedokonalou technikou může dělat kvalitní umění. To nění žádný extrémní názor.
I určitá nedokonalost může sloužit uměleckému záměru a výsledek MŮŽE být dokonalý. Příkladů z praxe je nepočítaně. Považuješ Sekale punk za zbytečný? Pochopím, když si ho nepustíš, ani já ne. Ale musíš uznat, že vyplnil určitou mezeru v kultuře/umění a alespoň pro určitou vrstvu lidí (určité věkové období skoro každého člověka) má svůj smysl. Jeho síla tkví mimo jiné v té nedokonalosti. Může někdo V. Koubkovi vyčítat, že zpívá falešně? Jedině někdo, kdo nechápe, která bije. Vadí někomu, že Josef Váchal neuměl pořádně namalovat postavu člověka? Jedině někdo, kdo nerozumí jeho obrazům a grafikám (kde se to postavami jen hemží).
Popíráš Sekale, že by bylo možné, aby nezkušený, neznalý kuchař mohl umět fantastický guláš? (já jednoho takového znám...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 05:41:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Než technicky dokonalý zpěvák a nudná hudba (pro mě), tak to raději falešný zpěvák a dobrá muzika.
Ehm. Nejlepší je samozřejmě obé zároveň.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 07:59:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen stručně: ano, krytonův příspěvek je výstižný . Samozřejmě to beru tak, že by mě neidentifikoval s tím extrémním relativismem - a pokud ano, mýlil by se, v tom měl pravdu ruby.

Jednoduše: upozoňuju tady na to, co podle dosavadní zkušenosti najde ohlas. Na hifi-sportu reagovali rozumnější členové hlavně na jazz, tak jsem psal k jazzu. Kdyby tady psali rozumní lidi o klasice (a jej jich tu dost, kteří by mohli), asi bych byl spokojený. Proto jsem taky sekalovi navrhoval, ať raději zkusí psát o něčem, co za psaní stojí.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 09:25:27    Predmet: Odpovedať s citátom

..

Naposledy upravil sekal dňa Št september 27, 2007 09:02:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 09:40:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Koukám sekale, že se musíme asi opravdu nějak míjet: nevzpomínám si, že bych po tobě chtěl příklad popového pěvce, který umí intonovat. Cool

Ale to nevadí. Snad jsme si vysvětlili, co se vysvětlit dalo. Tak až budeš mít chuť, napiš někam příspěvek, který nás upozorní na něco hodnotného, co možná neznáme (ať v hudbě, nebo technice). Nebo nás varuj před něčím, co možná neznáme a mohli bychom na naletět. (To bylo to, co jsem navrhoval a cos možná pochopil jako prosbu, abys mě upozornil na stinga.) Na Beth Gibbons si už snad dokáže každý udělat názor sám. Myslím, že většina členů fóra ji poslouchat nezačne, ale zvládli se přes ni přenést bez výkřiků: "Fuj!" Ale tvému pobouření rozumím.

Pokud posloucháš klasiku, je škoda, že ses neozval, když se tu různí lidi ptali na doporučení dobré verze určité skladby. Určitě nebudou nekritičtí, poslechnou si, co jim poradíš a rozhodnou se sami. Většina ale bude ráda za každé rozumné slovo. I kdyby jen proto, že najdou dalšího člověka s podobnými zájmy. Smile

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 11:57:21    Predmet: Odpovedať s citátom

..

Naposledy upravil sekal dňa Št september 27, 2007 09:02:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 14:08:05    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Doporučení stran verze té které skladby je velmi ošidné, neb je to silně subjektivní záležitost. Navíc je zde mnoho proměnných, tj. nejen interpretační kvalita díla, ale i zvukově-technická kvalita nahrávky a v neposlední řadě její dostupnost (viz např. krytonovy rozbory). Mé dřívější disputace s Coughem mně to jen potvrdily..


Shocked Panenko skákavá... Jinými slovy, o hudbě už ani slovo? (maximálně teoretizovat nebo sem tam setřít některou zpěvačku) Komunikace na téma hudební nahrávky je zhola nemožná... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 15:37:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidím, že debata bude asi pokračovat. Trotone, jestli se sem podíváš, zvaž, jestli by nebylo dobré něco z těch diskusí tady dát do nějakého zvláštního vlákna. Přece jen na fórum asi chodí lidi, kteří se nepodívají od vlákna s nadpisem "portishead" a byla by škoda, kdyby přišli o cenné příspěvky, které mají nemalý přesah a hloubku. Když už se na fóru objevil člověk, který nemá jen vzdělání a inteligenci, ale dokáže nás navíc taktně, s nadhledem a jemným humorem přivést ke kritickému zamyšlení nad našimi preferencemi, měli bychom si toho vážit. Jak se píše v klasických ruských románech: s moudrým člověkem radost porozprávět. Cool
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 15:47:06    Predmet: Odpovedať s citátom

..

Naposledy upravil sekal dňa Št september 27, 2007 09:03:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 16:51:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ruby se určitě omluví. Měli bychom být rádi, hned se pozná znalec. Škoda, že jsi tak zbytečně skromný.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 20:26:19    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf napísal:
Vidím, že debata bude asi pokračovat. Trotone, jestli se sem podíváš, zvaž, jestli by nebylo dobré něco z těch diskusí tady dát do nějakého zvláštního vlákna. Přece jen na fórum asi chodí lidi, kteří se nepodívají od vlákna s nadpisem "portishead" a byla by škoda, kdyby přišli o cenné příspěvky, které mají nemalý přesah a hloubku. Když už se na fóru objevil člověk, který nemá jen vzdělání a inteligenci, ale dokáže nás navíc taktně, s nadhledem a jemným humorem přivést ke kritickému zamyšlení nad našimi preferencemi, měli bychom si toho vážit. Jak se píše v klasických ruských románech: s moudrým člověkem radost porozprávět. Cool


Ja som to sledoval, ale neviem, ako to rozdelit, je to dost poprepletane s Portishead .
Alebo to natvrdo rozdelim od "sekal 24 Sep 2007 11:55 " ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St september 26, 2007 22:57:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Když diskuse o hudbě není možná, navrhuji bavit se o filmu. Třeba o "Je třeba zabít Sekala". Rumunsky: Sekal trebue omorat (nebo tak nějak). Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Pop, disco Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist