Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Ebay.co.uk POZOR !!!! Velmi zlé skusenosti

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
gsmservice3
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2010
Príspevky: 501
Bydlisko: šaĺa

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 07:34:20    Predmet: Ebay.co.uk POZOR !!!! Velmi zlé skusenosti Odpovedať s citátom

Mám na ebay učet už dávnejšie,stále kupujem ,týždenne tovar aj 4-5krát . Všetko OK.
Dopracoval som ktomu,že tam možem aj predavat ,tak som skusil . Asi 2 roky dozadu som už predával ,tiež všetko OK!!!

Asi v decembri som uverejnil na ebay 3 dražby . Všetky veci boli ako na sučiastky a dražba. Zbytočné veci ako nahradné diely na mobily za vydražily z 1 na 80 libier. Dotyčný to dostal a asi o 2 týždne cez ebay dal Return ,že to chce vrátit lebo niečo sa mu tam nepáči,síce všetko bolo podla popisu. Kontaktoval som aj Ebay ,že zneužíva program ochrany ,ale zbytočne ,ani odpoved. Peniaze mu odišli naspat automaticky a tovar ani neposlal naspat, Ebay zbytočne kontaktujem ani neodpisuju!!!

Za tovar som dostal cca 100eur ,ztoho poštovné 10 do UK,15percent zobrali dan a aj ebay a paypal niečo zobral . Takže asi tolko !!!

Angličania robia ,čo len chcu!

Takže ,ked niekto kupi tam niečo ,stačí tam dat return ,že volačo neni dobré,peniaze dostane kupujuci naspat a ani tovar nemusi posielat.

_________________
www.mobilshopsala.sk
https://www.facebook.com/mobilshopsala.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 260
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 09:43:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Pri predaji na nemeckom eBay je casto hlaska "Privatverkauf, keine Garantie oder Rücknahme". Ma to oporu v nemeckej legislative, mozno nieco podone treba pridat aj pri predaji v GB.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist