Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Aneta Langerova

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Odporúčané nahrávky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po február 02, 2015 19:42:57    Predmet: Aneta Langerova Odpovedať s citátom

Zaujal ma album Na Radosti. Nie je to sice nijak extra super nahrate, povedal by som ze priemerne az slusne . Kazdopadne neskutocne krasna a magicka hudba. Kupil som flac zo supraphononline.cz .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Po február 02, 2015 20:19:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím potvrdiť - umelecky na pomery žánru paráda, ale tak nasieraciu nahrávku som už dávno nepočul a vôbec si ju to nezaslúžilo... Čo ma tam vyrušuje asi najviac, je podanie sykaviek (Tráva, Na radosti) a to som to počúval na rôznych reťazcoch, aby som sa ubezpečil, že to nie je len tým, že by si to nesadlo s jedným konkrétnym.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J.J.
Hifi obsluha


Založený: 01 január 2015
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Po február 02, 2015 20:40:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady ale není problém v řetězci ale přímo ve zdroji - Anetě. A tu už je na té nahrávce hlas upraven, na "syrovo" by to bylo ještě výraznější.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po február 02, 2015 20:43:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked sme uz pri nahravke - sykavky u Langerovej netreba riesit, ona trocha "syka" prirodzene a ked sa k tomu prida este "potento" nahravka, je to dost "vysykane". Pomoze dobry resampling, vyresamploval som to na 192k, co by teoreticky malo byt horsie nez na 176k, ale kupodivu sa prave ta zasycenost dost zjemnila. Co ma viac stve je to, ze nahravka je posadena nizsie, chcelo by to trocha viac otvorenosti hore. Ale co uz, je to tak ako je.
Kazdopadne hudobne je to vysoko.
Edit - jj ma predbehol:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Po február 02, 2015 20:51:44    Predmet: Odpovedať s citátom

J.J.: pripúšťam, hoci pri starších albumoch mi to neprišlo tak vypuklé - tu mám dojem, že sa pri tých sykavkách až stráca lokalizácia - asi ako sykavky na vinyle, prebrúsenom kryšt. prenoskou. Ale je možné, že som jej veci doteraz vnímal skôr len ako podmaz a až tento posledný počin som počúval sústredenejšie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Odporúčané nahrávky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist