Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Konecne nove RCA kable
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2014 11:12:46    Predmet: Konecne nove RCA kable Odpovedať s citátom

Pred pár dňami som zistil, že signál zo sluchadlového výstupu kazeťáku a zosilovača sú úplne rozdielne, tak som začal hladať v čom je problém. Najprv som sa zlakol, že nie sú OK LINE OUT obvody kazeťáku až kým som sa nepozrel na prepojovacie káble. Boli tam tie lacné káble za pár korún, ktoré nie sú hrubšie ako šnúrka do topánok.
Tak som konečne skompletoval poriadne káble. Materiál som mal doma - vyše roka sa válal v krabici. Kábel Tasker T40 a konektory Rean NYS373. Doteraz som na káble moc neveril, ale zmenil som názor. Na tých lacných nebolo vôbec počuť výšky, medzi pravým a ľavým kanálom bol diametrálny rozdiel vo zvuku. Zmena zvuku oproti starým káblom sa ani nedá opísať. Zrazu boli výšky tam kde mali.
Ale musím povedať, že mechanická konštrukcia tých konektorov Rean sa mi moc nepáči. Mám na mysli upevnenie opletu ku telu konektora.
Aké máte vy skúsenosti s týmito konektormi?



kabel_rca_t40_nys373_1s.jpg
 Description:
 Filesize:  36 KB
 Viewed:  572 Time(s)

kabel_rca_t40_nys373_1s.jpg



_________________
SPX 2010, Revox A700, Technics SL1200 Mk2 + OpenAmp, Topping E70, RS-B965, Sony ST-SB920QS, ST-S311, TC-K808ES, K790ES, K670, CDP-915,CDP-791, DTC-790, Tascam MD-350, Akai DS-5, DPA 222 mkII Fast, Monolog (veľké bedne vo výstabe)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2014 19:08:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Robí sa s ním trochu ťažšie, ale po prispájkovaní je všetko v poriadku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bendas
Nádejný hifista


Založený: 30 jún 2008
Príspevky: 65
Bydlisko: Hostivice

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2014 20:00:20    Predmet: Odpovedať s citátom

V týdnu jsem čtyři koupil, vypadají festově, za slušný peníz...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bogino
Hifista - pokročilec


Založený: 05 september 2012
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2014 20:43:17    Predmet: Odpovedať s citátom

V pripade casteho vsuvania a vytahovania konektora, najma pokial ho nejde inak vytiahnut nez miernym pootocenim, je prave diel, na ktory sa pajkuje oplet, slabym clankom. Stalo sa mi uz, ze sa castym vytahovanim uplne zdeformoval a nakoniec ulomil.

Dalsi problem tychto konektorov je sila pritlaku "zeme" (toho vonkajsieho venca ci prstenca) na protilahly konektor samice. Stalo sa mi uz viackrat, ze zem jedneho kanalu "vynechavala", pritom pajkovanie bolo v poriadku. Stacilo kliestikmi cez handricku jemne ten vencek stlacit a bolo to vyriesene.

Moj zaver je taky, ze ak nie je dovod s konektorom casto manipulovat, tento typ je OK, v opacnom pripade radsej zatahovacie konektory W&M Audio/BABEXaudio/CustomWorks.

_________________
Moje testy: http://headaudio.weebly.com


Naposledy upravil bogino dňa Ne marec 16, 2014 09:34:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ne marec 09, 2014 21:08:38    Predmet: Odpovedať s citátom

bogino: potvrdil som moje obavy. Ale kedze budu pripojene/odpojene max. 10x za zivot, tak by asi mohli vyhoviet. V tej cene sa porovnatelne konektory hladaju asi len tazko...
_________________
SPX 2010, Revox A700, Technics SL1200 Mk2 + OpenAmp, Topping E70, RS-B965, Sony ST-SB920QS, ST-S311, TC-K808ES, K790ES, K670, CDP-915,CDP-791, DTC-790, Tascam MD-350, Akai DS-5, DPA 222 mkII Fast, Monolog (veľké bedne vo výstabe)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Št február 26, 2015 18:18:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Zimné večery som využil aj menšie "bastlenie" a testovanie. Vyskúšal som aj tu spomínaný kábel Tasker T40 a je to celkom solídny kábel.
Oveľa lepší je však jeho "väčší braček" typ C140:
http://www.tasker.it/include/down_pdf.php?f=930&n=C140_DataSheet

Tasker C140 je detailnejší a vhodné nahrávky majú hlbší priestor. Napríklad Stormy Weather z XLO Test & burn-in cd znie cez T40 plocho, ale cez C140 má hĺbku a lesný roh znie v pozadí. Rozdiel by som nemal problém rozoznať ani v slepom teste.

Typ C140 je o dosť hrubší - má priemer 8 mm, takže to chce vhodné koncovky. Ja som použil koncovky Tasker SP60.

Kto hľadá tip na kvalitný a lacný kábel, tak Tasker C140 mu môžem rozhodne odporúčať.
Na obrázku Tasker T40 a C140:



Tasker.jpg
 Description:
 Filesize:  73.41 KB
 Viewed:  572 Time(s)

Tasker.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lečo
Nádejný hifista


Založený: 14 február 2014
Príspevky: 81

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 08:30:41    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
Vyskúšal som aj tu spomínaný kábel Tasker T40 a je to celkom solídny kábel.
Oveľa lepší je však jeho "väčší braček" typ C140
...Kto hľadá tip na kvalitný a lacný kábel, tak Tasker C140 mu môžem rozhodne odporúčať.
Na obrázku Tasker T40 a C140:


Skúsil som rovnako T40, C140 a úplne súhlasím s MaG. Koncovky som použil WM Audio a som spokojný. Skúsil som tiež Tasker TR11, ten má dvojité tienenie. Na mojej zostave s ním už výšky boli príliš výrazné, ale to nemusí byť smerodajné. Kábel má priemer 11mm a je dosť neohybný. Dá sa použiť tenší "brat" TR8.
T40 som použil na výrobu štvoritého káblu pre pripojenie magnetofónu - P a Ľ kanál IN +OUT. Ešte aj v oplete Viablue, ktorý som na štvoricu natiahol, je dostatočne ohybný. Zvukovo výborný, magnetofón mi trošku viac basuje a T40 tie basy aj so zvyškom bez problémov zvláda.
Spomínané koncovky http://www.webareal.sk/highend-eshop/eshop/2-1-Prislusenstvo-Accessories/25-2-Konektory-prepojovacich-kablov/5/65-W-M-AUDIO-CS-1032 - inak po odstránení vonkajšej izolácie som do nich vopchal aj TR11 Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 09:27:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez som zacal pouzivat tieto konektory, ale casom som presiel na Amphenoly v rovnakej cenovej kategorii, lepsia praca, pripojenie, atd.
_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 14:26:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie Amphenol konektory beriete od kial?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 18:21:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Lečo, a prečo si nepoužil Tasker C140? Nepripadal Ti lepší? Lebo mňa osobne C140 veľmi príjemne prekvapil. Prekonal aj moju dovtedajšiu "referenciu" Discovery/Clearaudio Trident (triaxiál).
T40 u mňa skončil pri satelitnom prijímači na príjem rozhlasových staníc (nahradil XLO Pro100). Tam C140 už nemal žiaden prínos, dokonca som mal dojem, že pri niektorých staniciach mierne zvýrazňuje zrnitosť ich zvuku.

Káble TR8 a TR11 napadli aj mňa, ale TR8 nemali v e-shope na sklade a na TR11 som nemal vhodné koncovky.
Ja som vyskúšal ešte TSK1031, ktorý by som zaradil tak medzi T40 a C140. Vzhľadom na zanedbateľné cenové rozdiely však nemá význam sa ním viacej zaoberať. C140 je podľa mňa výborný, čo mi potvrdilo aj dlhodobejšie "spolužitie" s ním.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 18:54:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Na TR11 snad ani vhodný RCA konektor není. Osobně jsem použil SP-60 Tasker, ale musel jsem udělat "úpravu hardwéru" Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Lečo
Nádejný hifista


Založený: 14 február 2014
Príspevky: 81

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 20:29:48    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
Lečo, a prečo si nepoužil Tasker C140? Nepripadal Ti lepší?

Úprimne, čisto mi šlo o veľkosť konektorov, potreboval som užšie, pretože terminály sú na Revoxe dosť blízko pri sebe a hrubšie, ako vyššie spomínané WM by boli príliš natesno. Preto kábel s menším priemerom a subtílnejšie konektory.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jasnap
Hifista


Založený: 13 jún 2011
Príspevky: 225
Bydlisko: Česká Třebová

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 21:00:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím varovat před použitím konektorů Rean NYS373 na protikusy neupevněné natvrdo v panelu,mají velmi silný stisk, ve starém zesilovači už mi při vyndávání dvakrát vytrhly stínící část konektoru.Také z nich časem opadají barevné rozlišovací proužky.Přešel jsem na stahovací AEC.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 21:44:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Na temu konktorov Rean NYS373 som pisal uz v prvom prispevku. Pre dalsie kable hladam za ne nahradu. Mate nejaky tip v rozumnej cene?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soundmaker
Nádejný hifista


Založený: 14 júl 2009
Príspevky: 51
Bydlisko: Morava

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 22:42:21    Predmet: Odpovedať s citátom

A co by jsi chtěl za ty prachy ?!?!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: Ne marec 15, 2015 09:41:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Jupi napísal:
Tie Amphenol konektory beriete od kial?


http://www.tme.eu/sk/details/acpr-blk/konektory-rca-cinch/amphenol/#

_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Ne marec 15, 2015 10:02:39    Predmet: Odpovedať s citátom

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=231059887488
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=321668819874
Jsou to kopie furutech ale moc pekne udělané. A cena za 4ks velice dobra. Ty rhodiove jsem zkusil na zkoušku a mam je do dneska zadny problém.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Ne marec 15, 2015 10:14:01    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.dexon.cz/katalog/konstrukcni-material/konektory/cinch-rp-01.html

Celkem rád tyhle šroubovací cinche používám. Nestane se vám, že je náhodou vytrhnete, nebo že budou mít špatný kontakt vnějšího vodiče. Jde o kvalitní kopii AEC konektorů, které stojí asi dvojnásobek. Nějaké fotky s realizací spolu s T40 mám na webu:
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/kabely.php

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ne marec 15, 2015 10:49:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten Dexon RP 01 vyzera solidne, len do neho nevojde C140. C140 ma 8mm a do RP 01 vojde iba 7mm. Pre T40 je OK.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Ne marec 15, 2015 12:20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Dexon RP-01 má vnitřní průměr pro kabel 9,3mm. Kabel se utahuje z protilehlých stran dvěma červíky, které zasahují asi o 2mm po dotáhnutí s rovinou konektoru. Tak třeba stačí jednoho červíka nepoužít - AEC konektory mají menší vnitřní průměr a jednoho červíka.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne marec 15, 2015 13:02:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Koncovky Tasker SP60 sú tiež dobré a lacné. Pomerne ľahko sa zasúvajú a držia dobre. Ich tvar umožňuje pevné uchopenie prstami a ľahšie vysunutie, ak je ich paneli zosilňovača veľa vedľa seba. Na konektory, ktoré sa denne nevysúvajú a nezasúvajú, podľa mňa vyhovujú.

Koncovky sú celokovové a vodiče sa spájkujú (opletenie z vonkajšej strany). Uchopenie kábla je pomocou čeľustí, ktoré sú pomerne krátke a C140 uchopia len z boku, preto som spoj ešte poistil aj páskou.
Na obrázku je T40, ktorú čeľuste obopnú, ale otvor v plášti konektora je dosť veľký, preto som ho vyplnil "špirálou" zo staršieho konektora.



T60.jpg
 Description:
 Filesize:  33 KB
 Viewed:  580 Time(s)

T60.jpg




Naposledy upravil MaG dňa Ut december 13, 2016 20:17:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lečo
Nádejný hifista


Založený: 14 február 2014
Príspevky: 81

PríspevokZaslal: So máj 16, 2015 09:58:48    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
Káble TR8 a TR11 napadli aj mňa, ale TR8 nemali v e-shope na sklade a na TR11 som nemal vhodné koncovky.

Konektor RCA na TR11 (priemer 11mm) môže byť problém, ak ho aj niektorá objímka znesie, kábel vyzerá nevzhľadne a pri ohýbaní je miesto napojenia konektora ku káblu najviac namáhané. Po pár pokusoch som prišiel na myslím celkom schodné riešenie, prikladám obrázky. V skratke na jednom konci je odstránená vonkajšia izolácia (tam ostáva vrchné tienenie nepripojené) a na opačnom konci je odstránená vrchná izolácia aj izolácia medzi vonkajším a vnútorným tienením, po použití zmršťovacej bužírky sa obe tienenia vodivo spoja (strana od zdroja signálu). Na oboch koncoch je teda izolácia nahradená zmršťovačkou a po navlečení opletu pridám ďalšiu zmršťovačku. Takto upravené konce sa bez problémov vojdú do konektorov pre 8mm káble, ohybnosť na koncoch sa zlepší a ohyb je plynulý, kábel sa nesnaží vytrhnúť z konektoru. Testovať by to chcelo asi na lepších strojoch (alebo lepších ušiach), než mám, v porovnaní s C140 nepočujem žiadne výrazné zlepšenie, snáď len výšky sú akoby čistejšie. Túto poznámku nechápte ako propagáciu TR11, skôr ak sa do toho káblu pustíte tak ako spracovanie, ktoré sa mi osvedčilo.
Vyššie vo vlákne sú spomínané aj konektory Amphenol, skúsil som ich ako koncovky na gramofónový signálový kábel a súhlasím, že v cene do 3€/ks patria k tým lepším, takže tiež môžem odporučiť.



y9Okm9Jgm1busx4NvkPGL0bPb8oFQfXNsp5pNRiFS7M.jpg
 Description:
Tasker TR11, RCA konektory W&M Audio, oplet Viablue Blue Medium.
 Filesize:  130.9 KB
 Viewed:  409 Time(s)

y9Okm9Jgm1busx4NvkPGL0bPb8oFQfXNsp5pNRiFS7M.jpg



84Ib6u0BxKdBzRD0_kk2z0dUWVO5xIlk_FEUei0MwWY.jpg
 Description:
Druhý koniec, medzi vonkajším a vnútorným tienením ostala izolácia.
 Filesize:  64.79 KB
 Viewed:  369 Time(s)

84Ib6u0BxKdBzRD0_kk2z0dUWVO5xIlk_FEUei0MwWY.jpg



jng5Bx8UqhUcF1IlDvrKAoj6oOxGW2SAss75LvjB5H0.jpg
 Description:
Koniec so spojenými vrstvami tienenia. Izolácia je narezaná preto, že vonkajšie tienenie sa dalo stiahnuť a potom som pod nm odstránil izoláciu, po stiahnutí bužírkou nie je rez vidieť.
 Filesize:  80.58 KB
 Viewed:  382 Time(s)

jng5Bx8UqhUcF1IlDvrKAoj6oOxGW2SAss75LvjB5H0.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zakk
Hifista


Založený: 06 marec 2009
Príspevky: 226
Bydlisko: praha

PríspevokZaslal: So august 22, 2015 17:35:42    Predmet: Odpovedať s citátom

A to sis jěště neudělal něco ze SUPRY, pak bys sedl na zadek a čučel jak parádní zvuk máš.
_________________
Zakk karel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ut marec 08, 2016 19:10:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyskúšal som nové konektory - Amphenol ACPR-RED/ACPR-BLK. Práca s nimi bola lepšia ako s Rean NYS373. Mechanická konštrukica je podobná, spájkuje sa vodič aj tienenie. Použitý kábel je tiež Tasker T40, z ktorého mám ešte pár metrov v zásobe. Cenovo sú približne rovnaké ako Rean.
Na vyskúšanie musím ešte počkať, kým mi prídu dva decky zo servisu, ale očakávam iba lepšiu mechanickú konštrukciu oproti Rean konektorom.
Reany sa niekedy veľmi ťažko vyťahujú, Amphenoly sú v tomto ohľade určite lepšie.



20160306_181717s.jpg
 Description:
 Filesize:  66.25 KB
 Viewed:  314 Time(s)

20160306_181717s.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: St marec 23, 2016 08:55:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Robil som ďalšie káble s Amphenol ACPR konektormi a musím povedať, že práca s nimi je lepšia ako s Neutrik/Rean a to platí pre kompletáciu káblov (spájkovanie), ako aj pre ich používanie - pripájanie a odpájanie od komponentov. Včera som komplet prekáblovával audio a s Amphenol ACPR som nadmieru spokojný. Určite sa už ku Neutrik/Rean NYS373 nevrátim. Ešte som zvedayý na dlhodobú kvalitu kontaktov, ale to ukáže až čas.
zdenoeddie: Veľká vďaka za tip na dobré RCA konektory.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St marec 23, 2016 09:19:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozri si v kategórii "low cost" NYS352. Jednoduché, robustné, spoľahlivé. Max. priemer kábla cca 6,5mm.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: St marec 23, 2016 12:37:14    Predmet: Odpovedať s citátom

BV: Vdaka za tip. Urcite vyskusam. Cena je ozaj viac ako priazniva - polovicna oproti NYS373.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 23, 2016 12:41:47    Predmet: Odpovedať s citátom

U toho NYS373 mi nedrzi dobre zavit a samovolne sa to odsubovava.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut december 27, 2016 13:24:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Jupi napísal:
Vyskúšal som nové konektory - Amphenol ACPR-RED/ACPR-BLK. Práca s nimi bola lepšia ako s Rean NYS373. Mechanická konštrukica je podobná, spájkuje sa vodič aj tienenie. Použitý kábel je tiež Tasker T40, z ktorého mám ešte pár metrov v zásobe. Cenovo sú približne rovnaké ako Rean...

Líbí se mi pevné uchycení kabelu třemi packami. Pokud by se přes ně ještě vešla smršťovací bužírka, tak to nikdo neurve.
Kde se dají tyhle konektory nejlépe koupit ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ut december 27, 2016 13:44:22    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Kde se dají tyhle konektory nejlépe koupit ?

http://www.tme.eu/sk/katalog/#search=Amphenol%20ACPR&cleanParameters=1

_________________
SPX 2010, Revox A700, Technics SL1200 Mk2 + OpenAmp, Topping E70, RS-B965, Sony ST-SB920QS, ST-S311, TC-K808ES, K790ES, K670, CDP-915,CDP-791, DTC-790, Tascam MD-350, Akai DS-5, DPA 222 mkII Fast, Monolog (veľké bedne vo výstabe)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist