Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

XMarek

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 16:30:17    Predmet: XMarek Odpovedať s citátom

Kdo jsem? Jeden takový blázen a spammer, který poslední dobou pije téměř všem provozovatelům ruzných diskuzních "for" krev. Jedním z posledních je nějaký MgX na Avmanii. Upřímně nemá ani tu slušnost se mi představit. Takže, abych nebyl takové "hovado", tak jak se jmenuji.
Jmenuji se Marek Quarda a bydlím v takové malé "vízce" na Moravě, pro naše přátelé na Slovensku, je to ten stát který rozkradl nějaký pan prof. ing. Václav Klaus a jeho přátelé. Možná ho budete znát. Každopádně vy asi máte toho svého "Mečiara" ne? Very Happy
O audio se zajímám docela dlouho. Vlastě už jako dítě jsem přičichl k Hi-endu díky mému bratranci a to mi tak utkvělo v paměti, že se to stalo vlastně takovým mým životním "posláním". Jednak se kolem audia motám jako pasivní uživatel tak i poslední dobou jako takový asi srandovní návrhář např. USB Transportů. Viz zde: http://youtu.be/6NpECsG7WL8 Jedná se vlastně o takové testovací a vývojářské "DEMO", které slouží pro vývoj software-u. Celé to vychází z tohoto: http://youtu.be/lCLa81KzJLc což asi někteří budete znát. Je to Discovery kit postavený na ARMovském čipu STM32F4xx z "dílny" firmy ST Elektronics.
Jaké jsou výhody nebo nevýhody takového řešení? Nevýhoda je asi pracnost. Ano je to docela náročné na vývoj a implementovat např. specifikace UAC1/2 není žádný med. Ale jak se říká, když se snažíte tak při Vás stojí všichni Bohové. A na to jak jsem začínal to už hraje docela slušně, nebo lépe řečeno skvěle. Porovnával jsme to např. s WaveIO, který je postavený na XMOSu a neslyšel jsem rozdíl. Tuto implementaci můžete znát např. od firmy CustomWorks.
Výhody? Customizovatelnost, ano možnost přizpůsobení. Čip má obrovské množství různých perierii/protokolů a můžete ovládat v podstatě cokoliv. Od DACu počínaje přes Display až po Ethernet konče. Nemluvě o kryptování apod. Ve své podstatě není problém zabezpečit i nemožnost zkopírovat firmware. Což já osobně nedělám, protože vím, že se to dá ošetřit i jinak.
Závěrem řeknu už jediné. Momentálně jsem tyto své aktivity na chvíli uspal z důvodu, že se snažím vypropagovat tento dokument: http://goo.gl/CDEHll do světa. Co to je? Je to vlastně BULA. Vychází to ze Základní listiny práv a svobod a pak z Ústavy, kterou psal výše jmenovaný pán, který se jmenuje Klaus. Bohužel ne Santa jak by se lidi mohli mylně domívat. Co je účelem? Chci prosadit určité změny v naší Ústavě a tak jsem vlastně připravil takový koncept. Je to opět takové DEMO a v případě, že se to dostane až nahoru tak na tom lze pracovat. Bohužel není v silách jediného člověka bojovat proti těm lidem nahoře a to ani v mých.
Proto Vás prosím ať se na to v případě zájmu podíváte a na základě vlastního uvážení si řeknete co s tím. Můžete to např. poslat svým přátelům, přeložit, modifikovat, vydávat i za vlastní, prostě cokoliv co uznáte za vhodné. Není to chráněné ničím, celé jsem to psal pouze já osobne.

_________________
"Už je to pryč"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 16:38:38    Predmet: Odpovedať s citátom

A ještě tady přidám takové vysvětlení proč XMarek. Vzniklo to vlastně náhodou. Kdysi jsem hledal nějaký jméno pro mail a Marek už bylo pochopitelně obsazené. Tak mi přítel navrhl XMarek. Později jsem na zakládě toho vymyslel i Xara. Používal jsem to např. pro stahování software pro vývoj těch ARMů. Později jsem teprve zjistil, že se jendá o arabský název pro květinu nebo pro rozkvést. Tak jsem si to slovo zamiloval, že jsem to začal používat i jako prostřední jméno. Ve výsledku to vypadá takto: Marek Xara Quarda. Mám v plánu se i přejmenovat. Zatím netuším jak, ale asi to jméno Quarda úplně zahodím.
Ne z důvodu, že bych s tím měl problém, ale lidé si to mají problém zapamatovat a Xara je pro přece jen "vhodnější". Navíc už mi tak i mí přátelé začli díky mým aktivitám i říkat, takže proč jim to brát. Wink "Pomáhám" ve své podstatě lidem rozkvést, prostě radovat se ze života, mít se rád a tvořit.

Takže jmenuji se Marek Xara (jako ta květina, akorát psáno jinak). Smile

_________________
"Už je to pryč"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 17:24:33    Predmet: Odpovedať s citátom

A tie blbosti, co mas v podpise, na tie mame aj klikat? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 20:37:40    Predmet: Odpovedať s citátom

"Jakého testu?
Pokud projevíte zájem pracovat pro mého pána a připojit se tak k nejbohatším lidem na této planetě tak to prostě něco musí stát nemyslíte? Prostě oddělit zrno od plev jak se říká. Co kdyby se k nám náhodou dostal člověk co se nemá rád a takto by zničil všechno co budujeme. Ale o tom až pozdějí. Nyní se můžete pomalu začíst do článků. Nejdříve se však podívejte do sekce Dokumenty, tedy za předpokladu, že jste tady prvně."

Prosím admina, aby toto vlákno smazal a zakázal autorovi přístup, toto na hifi forum skutečně nepatří.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So november 29, 2014 20:43:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Mareckovi asi pri tom programovani nekompromisneho transportu nacisto hrablo Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Ne november 30, 2014 12:56:42    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Odar: Fakt to vypada, ze vyvoj sw pro platformu STM32F4xx ovlivnuje dusevni zdravi. Nekdo by to mel oznamit vyrobci! Smile
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 11:32:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Prosím admina o smazání celého tredu. Děkuji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
LukasX
Hifista


Založený: 03 marec 2011
Príspevky: 243
Bydlisko: Beluša

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 11:44:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Sa ti čudujem, že sa necháš znechutiť takýmito pridrbanými príspevkami...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 12:09:54    Predmet: Odpovedať s citátom

@LukasX: Někdy toho mám prostě po krk. Naštěstí už jsem se definitivně rozhodl, že s těmi věcmi končím.

A jedna taková věc. Proč ta šaškárna s tím mým pánem? Protože by mi to nikdo nevěřil, že jsem všechny ty věci udělal sám. Svého času jsem byl napadát za to, že za mnou stojí KGB, nějaká tajná organizace atd. A přitom jsem byl vždycky jenom já sám. Nikdo mi v ničem nepomohl, spíše naopak. Vyposlechl jsem si takové množství urážek, že to bylo až nehezké. Toto co je tady neřeším. Prostě normální diskuze. Upřímně audiofora mám rád. I když občas člověka někdo vytočil tak to bylo vždycky v mezích slušného jednání. To je možná důvod proč v těch svých transportech chci pokračovat. Je tam ještě tuna práce, ale hodně jde za softwarem. Celkový návrh to je to nejmenší. Když to dám někomu co tomu rozumí tak to akorát v Eagelu přeskládá a něco vyhodí. Na to se pak naváže DAC. Už mám i domluvené kdo to udělá.
Jediné co mě štve je ta celková apatie této společnosti. Bohužel vím kdo za tím je. Média. A s těmi se bojuje těžko. Upřímně i kdyby to v tento okamžik celé skončilo tak jsem se naučil hodně věcí a udělal spoustu práce.
Ano audio šlo stranou, což mě trochu mrzí, ale blíží se vánoce a díky tomu, že jsem zůstal na stará kolena "sám" si můžu konečně dělat co se mi líbí, co jsem posledních 20 let s ženou nemohl. Takže když to vezmu kolem a kolem tak jsem neuvěřitelně spokojený. Oslovil jsem obrovské kvantum lidí z celého světa a upřímně ukažte mi blázna co napsal nějakou hloupost a četli to lidé z celého světa? Navíc v takových místech kde jsem to ani netušil jako Japonsko, Indonésie, Argentina, Afganistán, Iraq, Marocco, Nigerie, Jižní Afrika, Egypt, Indie, USA, Kanada, celá Evropa, Rusko, Cambogia a mnoho a mnoho další statů o který jsem ani nevěděl, že existují. Takže já jsem spokojený. A, že to dopadlo trošku jinak?
Vždycky si můžu říkat: "Aspoň jsem to zkusil". Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 14:29:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Za pristupy na webstranke z celeho sveta mozu casto rozni (ro)boti, alebo tiez cestovatelia...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 15:35:14    Predmet: Odpovedať s citátom

xmarek --> Neupadaj do "argumentacie" stylu pan F##### Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 15:38:46    Predmet: Re: XMarek Odpovedať s citátom

xmarek napísal:

Jmenuji se Marek Quarda a bydlím v takové malé "vízce" na Moravě,


Co je to "vízka"? Takové slovo neznám Wink

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 15:45:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Tam mu na "z" chybí háček.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zeus
Hifista


Založený: 25 december 2013
Príspevky: 194

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 16:06:37    Predmet: Re: XMarek Odpovedať s citátom

PMA napísal:
xmarek napísal:

Jmenuji se Marek Quarda a bydlím v takové malé "vízce" na Moravě,


Co je to "vízka"? Takové slovo neznám Wink


Vízka = Frenštát pod Radhošťěm Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 16:30:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Gramatika. Very Happy Čeština nebyla nikdy má silná stránka. Navíc poslední dobou už je to jen angličtina. Jako technici to asi znáte. Ano mělo tam být asi s. Prostě město kde je 10k obyvatel. Nic velkého. Smile Když jsem pracoval pro Indiány (Indy) tak jsem jim raději ani nevysvětloval kde to je a rovnou jsem řekl Ostravu. I tak měli co dělat to najít. A smáli se tomu počtu obyvatel. Very Happy
Jednou mi našli v jednom příspěvku tuším 20 chyb. Very Happy Při tom co jsem "musel" všechno napsat se to nedalo stíhat. Nedávno mi kritizovali i ten server v JEE jako takový. Vůbec nebrali v potaz, že jsem ho vytvořil za 6 dní a neměl jsem čas na to to, nějak šíleně upravovat atd. V jednom člověku se prozdě zázraky očekávat nedají.
Ale i tak se dějí. Jak tady byly zmíněni ti roboti. Ano je to možné, ale oni neprohlédávají např. obsah repozitory, kde mám např. BULA-u. To bych viděl. Mí známi se dokonce pokoušeli to ošidit. Google short to má očividně ošetřené dobře. A i kdyby ti roboti šli na server tak by museli jít přímo na odkazy a to z různých míst. A pochybuji, že by např. dnes udělal robot to, že šel ze Saudské Arabie, Bulharska, Švédsko, Finsko, Britanie, Německo. Většina přístupů je Česko a Slovensko. Navíc vidím i z jakého zdroje to jde. Např. i odtud. A zkoušel jsem na to klikat vícekrát a zapíše se to jen jednou. Musí to být více počítačů. Třeba 4 přístupy z Iraqu v minulosti bylo pro mě vělkým překvapením. Někdy je to opravdu zajímavé pozorovat.
Ale jak jsem uvedl, jdu se pomalu věnovat zase tomu svému transportu a tak toto beru spíš už jen jako zábavu, dívat se na to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 18:09:38    Predmet: Odpovedať s citátom

LukasX napísal:
Sa ti čudujem, že sa necháš znechutiť takýmito pridrbanými príspevkami...


Jenom aby nedoslo s nedorozumneni - Markovu DIY praci obdivuju, ale v jeho starsich "podpisech" jsou linky pravdepodobne jeho stranky, jejiichz obsah je prinejmensim hodne zvlastni. Mozna jsem jeste nedospel k takovemu stupni poznani, abych to dokazal pochopit Smile Nicmene v novych postech uz se to nevyskytuje, takze to mozna neco znamena...

_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št december 04, 2014 21:01:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak bachol to pod tlacidlo WWW - ale aspon ma to neirituje. Weby hentoho stylu fakt nemusim a sem to uz vobec nepatri Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: Pi december 05, 2014 04:02:52    Predmet: Odpovedať s citátom

@Odar: Já už taky ne. Přece jen jsem se posunul někam dál. Teď vymýšlím "fóry" a snažím se tím pobavit pokud možno co nejvíce lidí. Tady: http://goo.gl/CDEHll jsem přihodil docela nový. Je to dopis premiérovi Sobotkovi. A věřím, že až si to přečtete tak si 100% řeknete, že jsem padlý na hlavu. Very Happy Very Happy Very Happy Každopádně doufám, že tam těch pravopisných chyb moc nebude, kontroloval jsem to několikrát. Zase na druhou stranu jsem jenom člověk. Smile Škoda, že nebudu u toho až to bude Bohuš číst, docela rád bych u toho byl jak se bude tvářit. Než mu dojde co je tou podstatou. A to už mu asi do smíchu moc nebude. Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Pi december 05, 2014 10:52:02    Predmet: Odpovedať s citátom

2 xmarek: Kdyz te to bavi, proc ne? Smile Jenom takova technicka - brani neco kloneni slova "bula" podle vzoru "zena"? Wink
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: Št január 01, 2015 10:08:48    Predmet: Odpovedať s citátom

@Tico: Určitě ne, ale já jsem to tak chtěl, aby bylo patrné o co se vlastně jedná. A navíc je to ve své podstatě jen název. Opravdovou Bulou to nelze nazývat dokud se z toho nestane oficiální dokument, což není. Very Happy Ale jak se říká: "Co není může být". A kam to celé povede ví opravdu jen Bůh (Absolutno).

Je to vlastně jako s tím státem. Lidé rádi hovoří o státu jako o existující bytosti a ve své podstatě je to jen pojem. Stát jsme my všichni, tedy ti co mají např. občanství ČR. Rádi se vymlouváme na ty nahoře, ale kdo může za to jestli se nám daří a nebo ne? Jsme to jen my sami. My rozhodujeme o své práci, o tom kdo bude náš partner, přítel, kamarád atd. A ve své podstatě my rozhodujeme kdo bude např. v poslanecké sněmovně, senátu, v městském zastupitelstvu atd. A právě ty posledně jmenované by jsme měli znát především. A na základě toho zda ten či onen pracuje v náš prospěch či neprospěch se rozhodovat zda ho zvolit příště.
Proč lidé volí stále ty stejné a čekají změnu? Nebo si naivně myslí, že člověk co nepracuje najednou začne? Člověk co se neučí se z ničeho nic začne učit? Ne, pokud nechce, nebo není okolnostmi donucen tak to prostě neudělá. "Člověk je od přírody líný tvor". A stejné je to i u mě.

Nemyslete si, že tím co jsem dělal nic nesleduji. Pochopitelně jsem si stanovil svou řekněme "cenu" a šel jsem tvrdě za svým. Ale má práce už v tomto ohledu skončila. Teď jsou na řadě ti druzí, třeba vy. A záleží jen na Vás zda budete jen sedět a brečet a nebo něco dělat.
Nezáleží na tom co, ale pláčem nic nezměníte a nebo tím, že budete poukazovat na cizí chyby. Dělám chyby, to nepopírám, ale kdo je nedělá? Rád se nechám poučit, já s tím problém nemám, ale upřímně takových lidí znám ve svém okolí málo. Tedy lidi, kteří by si řekli, že je třeba na něčem ještě zapracovat. Já jsem to moc neřešil, protože na to prostě nebylo tolik prostoru, to je celé. Jakmile budu mít kolem sebe tu hromadu lidí co má např. ve své podstatě každý poslanec tak to bude o poznání lepší. Ale já jsem neměl nic víc než své peníze, poctivě vydělané a svou hlavu, tedy sebe. Nikdo jiný mi nikdy v ničem nepomohl, spíš naopak. Kritika, kritika, kritika. Samé "Ty, ty, ty, ty to budeš platiti". Very Happy

Loňský rok byl pro mě hodně zajímavý a skončil neméně zajímavě. Každopádně něco dopadlo tak jak jsem si přecevzal a něco ne, prostě tak to bývá. Ale upřímně i kdyby to úderem půlnoci přelomu roku 2014/15 všechno skončilo tak si můžu říct, že jsem oslovil obrovské kvantum lidí a neméně lidí mi i děkovalo. Ve své podstatě ani nevím za co. Celou tu Bulu jsem psal dva dny a měl jsem v hlavě ještě plno nápadů co tam dát, ale rozsahem by se to stalo pro většinu lidí nečitelné. Možná méně znamená více, nebo v jednoduchosti je krása ...
Ať je to tak či onak tak když se zpětně dívám na to co jsem psal tak mi to příjde s odstupem času jako dílko někoho jiného. Pro mě je to normální věc. Ač nerad tak prostě zapomínám. To je asi věc, kterou umím ze všeho nejlépe. Ale nezapomínám na minulost, nezapomínám na to pokud se někde děla nějaká nepravost a i když jsem hodně smířený tak toto prostě nesnesu. Vím, že se lidé dokážou změnit, tedy za předpokladu, že chtějí. Ale chtějí opravdu? Idea
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št január 01, 2015 14:54:50    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil palipol dňa St január 14, 2015 23:39:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: Ne január 04, 2015 23:59:51    Predmet: Odpovedať s citátom

@palipol: Tady to možná není patrné, ale můj největší koníček je Hi-fi. Posunul jsem to dokonce tak daleko, že si doma bastlím vlastní DACy a hlavně USB Transporty postavené na STM32F407xx viz zde: http://youtu.be/6NpECsG7WL8 Věci které jsem zde zmínil byl řekněme takový úlet loňského roku, nic víc. Více bych v tom nehledal. Každopádně návrhu různých audio hraček se chci věnovat i nadále a mým plánem je do toho časem i zapojit více lidí. Přece jen když něco navrhnu tak bych byl rád kdyby si to poslechlo více lidí. Navíc i když to dělám hlavně pro sebe (ostatně jako všechno) tak mám radost když se to libí. A nebudeme si nic namlouvat, ale nějaké texty, próza, básně, BULA-atd. jsou jen plky, tedy pro mě určitě. Mám rád hmatatelné věci a taky je rád dělám. Proto jsem vystudoval automatizaci.
To je věc, kterou mnoho lidí neví, ale mým cílem jsou obrovské projekty, které jsem svého času už i dělal. Ale tentokrát hledám cestu jak být tím kdo určuje pravidla a to se vším všudy. Protože jakmile jste nahoře tak se Vám teprve otevírají možnosti.

Každopádně když to shrnu tak jsem ve vlákně o "mě" a tudíž zde uvádím i věci, které tak trochu poukazují na to jaký jsem. A je to vlastně taková řekněme self promotion. Proč? Asi znáte plno lidí nebo firem v Hifi a jak myslíte, že začínali? Nejdříve výrobek, pak self promotion a pak prodej. To je klasický business model. No a já dělám vše do kupy. Pochopitelně v rámci možností, protože psát tady všechno co mám v plánu, myslím co se týče audio je jednak hloupost a jednak nikde není řečeno, že se tak stane.
To, že do toho tak trochu motám politiku pramení asi z mé hlouposti, protože jinak si to vysvětlit nedokáži. Prostě volovina, nic víc. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Po január 05, 2015 00:30:14    Predmet: ... Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil palipol dňa St január 14, 2015 23:39:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Po január 05, 2015 10:01:58    Predmet: Odpovedať s citátom

A kdopak je ten tvuj pan, jeden z nejbohatsich lidi na teto planete? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zeus
Hifista


Založený: 25 december 2013
Príspevky: 194

PríspevokZaslal: Po január 05, 2015 13:44:18    Predmet: Odpovedať s citátom

No kdo asi:

http://vesmirnilide.cz/default_0b_cz.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Po január 05, 2015 18:34:06    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Zeus: To snad ne, proboha! Very Happy
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Ut január 06, 2015 01:57:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Astar uz me asi nema rad, pac jsem od nej dlouho ve schrance nic nemel Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: St január 07, 2015 19:13:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Pročítal jsem tvoje stránky a víceméně v lecčems souzním, i když s tím královstvím v bule si zrovna dvakrát jistý nejsem. Hlavně je to celé v praxi neproveditelné, protože volení zástupci ve skutečnosti nejsou ti kdo mají skutečnou moc měnit zaběhlý pořádek. Spíše jen takové kosmetické úpravy ala divadlo pro voliče. Takže je to bohužel spíše takový manifest do luftu.
_________________
REPRO: ATC SCM40mkII, sub B&W Nautilus ASW 825, AMP: 2x MF 550K, DAC: Hegel HD30, spoustu drátů a jiné snake oily...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: Ne marec 15, 2015 17:44:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Před více než půl rokem jsem napsal tuto šílenost: http://goo.gl/iKiiV3 za kterou jsem si sklidil určitou kritiku. Měl to být takový vtip, ale dneska jsem zjistil, že jsou "Všichni blázni a jen já jsem letadlo". Laughing Na aktualne.cz, tn.cz atd. se rozhořela novinářská diskuze jak to s tím Putinem skutečně je. Rezignoval/nerezignoval, zmizel/nezmizel atd. Tuším Ukrajinské (nebo Ruské) děti udělaly i animaci ve kterém ho unesli UFO-ni. A dnes sleduji online "diskuzi" novinářů nad tím jak se věci mají. To si dělají pr.el? Very Happy To nemůžou zvednou za-ky a jet do Ruska si tuto věc ověřit? A nebo je pro newsru.com problém požádat svou vládu, aby jim Putina ukázali? Very Happy Začínám mít pocit, že není Zeman, není Putin, není Obama atd. a, že si ty šašky, protože jinak se to nazvat nedá prostě, média vymysleli. Sad

Pozn: Zemana jsem 17.11.2014 skutečně viděl. Na Albertově. Kýval se tam a mlel něco o tom, že se nebojí. Milionkrát jsem žádal písemně prezidentskou kancelář o "audienci" a za celou dobu se mi neozvali. Tedy kecám, ozvali se mi jednou, ale to už je moc a moc dávno: http://goo.gl/CDEHll Ostatně na všechny tyto věci jsem se s radostí vy-ral, protože nyní mám o poznání jiné problémy hraničící s existencí. Dokonce jsem požádal slovenskou stranu o azyl. Neozvali se, uvidím. Příští týden zkusím Ukrajinu, válka, neválka. Stejně si tu válku bez tak vymysleli. Rolling Eyes

@Kocmeister: To měl být takový vtip, nic víc. V současné době je to nerealizovatelné. Tato společnost je tak prožraná, že je mi z toho po určitých skušenostech neuvěřitelně šoufl. Otázka je jak se to vyvine, protože to co se děje s EURo měnou nebude trvat do nekonečna. Jakmile se položí první stát tak pak už to půjde jako domino. A je docela možné, že ty krysy od toho "kormidla" prostě samy utečou. Je pak na lidech jak se rozhodnou. Do toho pochopitelně mluvit nikomu nebudu. Pro mě je nejdůležitější věc má práce a tím to zůstane, Král/neKrál. Smile
Upřímně poslední dobou si říkám: "Stálo ti to Quardo za to?". Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Po marec 16, 2015 16:07:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Hodne stesti na Ukrajine. Dobry boze, doba je skutecne narocna, kdyz tohle umi udelat s clovekem...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist