Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

B&W Matrix 801 S2+BV Audio P1SE+PA300SSE

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: So marec 14, 2015 11:09:33    Predmet: B&W Matrix 801 S2+BV Audio P1SE+PA300SSE Odpovedať s citátom

predam B&W Matrix 801 S2 v bezchybnom technickom aj optickom stave. V cene original skrutkovacie hroty aj original kolieska spolu s predzosilovacom BV Audio P1SE a BV Audio PA300SSE koncovym zosilovacom v ciernej farbe. Som prvy majitel, doklady o kupe, original balenie, DO, koncovy zosilovac este v zaruke. Pridam XLR kable Sommer cable zakoncene zlatenymi Neutrikmi, spinaci kabel, 2x1,5m koax repro kable Klotz zakoncene zlatenymi bananikmi. cena spolu 3200 Eur, vmalina1@gmail.com, +421 911 775 301

http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reproduktory/bowers-wilkins-bv-audio/b-matrix-801-s2-bv-audio-p1se-pa300sse/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Pi marec 20, 2015 16:21:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Znizenie ceny za komplet na 3100,-Eur

http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/b-bv-audio/b-matrix-801-s2-bv-audio-p1se-bv-pa300sse-znizena-cena/



Pre tych co spekuluju a obcas aj pisu srandovne ponuky cena uz nizssia nebude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Pi marec 20, 2015 19:43:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Cenu komponentov určuje trh a nie ty. Na to nezabúdaj. Samozrejme za predpokladu, že ich chceš naozaj predať. To nakoľko si ich ceníš ty to kupujúceho nezaujíma.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Pi marec 20, 2015 20:27:54    Predmet: Odpovedať s citátom

homer, nevadi mi diskusia v inzerate. Reagujem na tych ktory ani celkom nevedia co konkretne hladaju ale vedia ze hladaju "discount" proste vyhodnu kupu nieco co sa obvykle predava drahsie za lacnejsie. Taky mi pisu a tym slusne odpisujem a vysvetlujem. Ani jeden z nich nevie co su to za bedne. Pre tych inzerat urceny nie je, lebo ja sa ich nechcem zbavit za kazdu cenu o ich zvuku som presvedceny a hlboko. To co chcem je skor rozmar a zmena- viac menej pre mna rovnocenna bedna za viac penazi obcas tahajuca viac za usi ale mam chut na tu zmenu. Ak mi zostanu viem ze to tak malo byt, hifi je pre mna o sprostredkovani emocie z hudby, ked sa dostavia z mej ony zname zimomriavky. Matrix 801 S2 mi ich casto sposobuju. Bedne co chcem ich sposobuju v inych nahravkach a mam to chut zazit. Ak to nebude silit to nebudem.
Predal som tak minuly rok moju hracku na okruh a chalan co to kupil ju podojil na okruhu a so ziskom zodratymi gumami este o 3meaiace predal. Dal som totiz cenu ktora auto rychlo predala a doteraz to banujem ze to nedostal niekto kto by ocenil to konkretne auto. Nie ani pre tie peniaze ale mam z toho vnutorne spatny pocit ked som to auto videl opat predavat... Snad je to zrozumitelne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Luky
Hifista


Založený: 01 január 2009
Príspevky: 204
Bydlisko: SK

PríspevokZaslal: Pi marec 20, 2015 21:50:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Cenu komponentov určuje ich majiteľ ! Komu sa cena nepáči nech sa strčí do .... Nikto nikoho nenúti kupovať to. Mám rád takých ktorý idu radiť za koľko by sa malo co predať hlavne vtedy keď sa nejedna o ich peniaze že ? Smejdov ktorý by radi lacno kúpili a draho predali je tu plno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sakytu
Hifista


Založený: 05 január 2014
Príspevky: 175
Bydlisko: ZM

PríspevokZaslal: So marec 21, 2015 23:21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Off topic !
Majitelovi zelam aby mu niekto umoznil zazit pocity ktore ho potesia Wink

_________________
BVA PRE1, PA300SSE, VMA I-SL, CW DAC1 cez USB, DIY Sommer Cable MAGELLAN SPK240
ESI Juli@, Beyerdynamic DT880PRO
Measurement tools: Begringer ECM8000, Tube Ultragain MIC200
ex. B&W DM605 S2, kopia Quadraxu, CA Azur 740A + 740C, NAD 356BEE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne máj 10, 2015 06:20:51    Predmet: Odpovedať s citátom

tak nakoniec su Divusy doma (este ich nemam zapojene ale su to z najnovsich verzia mk III ktora ma moznost napajat stredovu a vyskovu cast externym zosilovacom) B&W skoncili v Liberci a koncak BV v Galante. Podotykam ze ako som avizoval s cenou som uz smerom dole nehybal. (tymto pozdravujem spekulantov typu ponukam max 1500 vsak uz to je stare...) Bol to trochu opruz a uz mi to aj zacinalo vadit vzhladom na sukromie lebo chodili rozni ludia od tych co boli zvedavi na zvuk Matrixov cez tych ktorym nevyhovoval vzhladoom na ich navyky az po toho co si vypocul zistil ze to je lepsie ako to co ma doma a ten si ich odviezol. boli to ale vzdy minimalne 3-4hodiny pocuvania casto velmi nahlas pre mna niekedy nezaujimavej hudby a este aj rodinny program v kybli. Do buducna uz to nemam chut absolvovat.

Naposledy upravil blesk666 dňa Po február 06, 2017 23:51:26, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ne máj 10, 2015 09:52:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Nech ti to hra dlho k spokojnosti. Ked ich zahoris, aklimatizujes, daj vediet, ako si spokojny Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne máj 10, 2015 10:04:23    Predmet: Odpovedať s citátom

este jedna poznamka. Pan co si odviezol Matrixy mal pred tym doma ML 383 integrac ktory vymenil za ASR Emiter (nie preto ze by sa mu pacil ako vyzera ale ked ich vedla seba zvukovo porovnal na svojej zostave) no a ASR Emiter si priviezol ku mne a porovnavali sme ho s BV kombom a ja neviem ci som hluchy alebo je v tom nieco ine ale som nezaznamenal okrem o nieco malo vacsieho objemu ASR Emiteru nejaky vacsi rozdiel medzi tymito zosikmi. PA300SSE tym este raz velky klobuk dole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne máj 10, 2015 11:19:06    Predmet: Odpovedať s citátom

ASR Emiter su rozne verzie a mne hral super .
U mna dovod predaja staršieho modelu II HD Accu , bol že DO systemovo komunikavalo ale nie tak ako by som potreboval, sa mi bilo s ovládačom na CDp Meridian 808i. ( obe DO sa frekvenčne prekrývali)

PA300SSE tiež som dlhšie používal a jeho zvuk je iný. Ano možem ale potvrdiť vo svojej cenovej kategorii zvukom je bezkonkurenčný. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Ne máj 10, 2015 12:38:39    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
tak nakoniec su Divusy doma (este ich nemam zapojene ale su to z najnovsich verzia mk III.


gratuluji! tak jaky je prvni dojem bez zahoreni usi a zvyknuti si na novy/jiny sound?

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne máj 10, 2015 13:30:24    Predmet: Odpovedať s citátom

poviem najskor az vecer, na 16tu mam dohodnutu partiu "nosicov" kamaratov co mi to pomozu vyniest z auta na tretie bez vytahu:-) priserne to je tazke, plus som puntickar takze ich budem strasne buzerovat aby sa im oritom nestala ani najmensia ujma:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne máj 10, 2015 14:42:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Gratulujem, niekedy sa stavim, prajem vela zdaru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 16:15:17    Predmet: Odpovedať s citátom

prve Dojmy:
-co som aj vedel ze tam je - vacsie rozlisenie od stredov hore. Co je ale podstatne cakal som ze to bude nieco za nieco a ze sice pribudne rozlisenie (to som vedel) ale ze to zaroven mozno bude uz niekedy az tahat za usi (skusenost z Brnenskeho podzimu niektorych ludi z roku 2008)- nebadam tento jav resp nevnimam pocit skreslenia - naopak niektore nahravky zrejme aj kvoli vacsiemu objemu su menej "ukricane" na stredoch a vyssich stredoch (napr. co som zatial pocul: Tori Amos Boys for Pele 2. skladba "Blood Roses")
idu hlbsie a bas ma vacsi objem, kontrola basu je porovnatelna, k cistote prednesu nemam zatial ziadne vyhrady-naopak (asi som hluchy)
-pocit vacsej dynamiky
suma sumarum som zatial spokojnejsi ako som cakal, lebo najma "studiom" niektorych referencii od ludi co to poculi (ale je mozne som fakt hluchy alebo mam aspon milosrndy sluch:-)

zatial som pocul len 4 albumy aj to "na preskacku" (Dan Barta Entropicture, Tori amos Boys fore pele, Mari Boine band "Ealin", Portishead "Roseland") atakze by som to este nehodnotil nejak kategoriecky kedze som este neskusal symfonicku hudbu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 16:43:50    Predmet: Odpovedať s citátom

mna by potesilo aj nejake foto, diky ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 16:50:22    Predmet: Odpovedať s citátom

nejake z mobilu este nezapojene nenastavene na posluchaca
https://db.tt/kByuNIUJ
a z ineho monilu:
https://db.tt/N3FkR23l
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 18:34:43    Predmet: Odpovedať s citátom

este torzo zozadu:
https://db.tt/LHuSVc8b
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 849

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 18:40:07    Predmet: Odpovedať s citátom

A jak to hraje ? Smile Myslím, že oproti "osmsetjednuškám" jinak...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 19:30:42    Predmet: Odpovedať s citátom

ipyks: 3 prispevky vyssie popisujem rozdiely zvuku 801- Divus
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 19:46:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako dopadol najpodstatnejší WAF faktor? Podľa mňa podarené a pekné reprobedne. Páčia sa mi aj tie meniče, tuším som bol istého času zaťažený na ten streďák. Idem si pozrieť čo to boli za modely, nejak mi to už vypršalo z pamäti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 19:53:04    Predmet: Odpovedať s citátom

WAF faktor je... su proste uz dost velke ale drzala sa a smiala sa ked ich videla:-) uspech ze povedala "ma to pekne drevo" a ze by som si aj tak urobil po svojom

JMD: bas Focal Audiom 13WX, stred Focal Audiom 7k, vyska Scan Speak Revelator 2905/990000


Naposledy upravil blesk666 dňa Po máj 11, 2015 20:00:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 19:59:27    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk diky za foto, su krásne /teda pre mňa/, zial o cene sa to uz povedat nedá, tá je priam ošklivá No Very Happy , ale to je iná téma, čím sú osadené /Focal-mi/ ?, chudáci susedia kým sa znovu "dostaneš do normálu" . Guitar Drums Hammer

P.S. nedaval som ti velku šancu, ze tie stare MATRIX-y predas za tú cenu, takze gratulujem, ale za tú trpezlivost si si to aj zaslužil a spoznal si kopec nových ludí ... Dancing happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 20:04:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Matrixy stale povazujem za skvele bedne za cenu 2tis eur by som si nic ine ani teraz nevybral, vazim si pracu ktoru na nich John Bowers odviedol a nehodlal som to devalvovat nejakou batovskou cenou aj ked uz by stovka dve realne nejaku zasadnu rolu nehrala ak by to boli budy ktore by som povazoval za krok vedla
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3897
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 20:12:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Focal Audiom 7K6411 http://www.audioalchemy.ro/difuzoare/focal/7K6411.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Po máj 11, 2015 21:36:49    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd - dík, uz som to tiež nasiel, neviem ci to plati aj na Mk III-ky, ale asi ano.

http://acon.sk/aconweb/download/pdf_files/divus%20popis.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ut máj 12, 2015 01:36:18    Predmet: Odpovedať s citátom

mk III okrem toho ze je to najnovsia verzia umoznuje pripojit pre vysky a/alebo stredy externe zosilovace inak je identicka s mk II.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist