Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Projekt "1518"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 87, 88, 89  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Parazvuk
Hifi obsluha


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 10
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 10:00:31    Predmet: Zatlumeni zvukovodu Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Jsou to zatím nejlepší bedny, ..... , vřele ve finále doporučuju poohlédnout se i po pěnové výplni do zvukovodů. Přijde mi, že je to tak opravdu lepší. Je to zajímavé, ale je to tak. Kdyby na to mělo někdy dojít, budu mít připravenou úpravu výhybek. Standardně s tím počítat nebudu.


Muzes prosim upresnit, v cem je zatlumeni zvukovodu lepsi? Jinak receno, jak konkretne se vypň projevi ve vyslednem zvuku?

_________________
Thiel 2.2, Kappa 8.2i, Kappa 6.2i, DALI Ikon 6, DALI 505, DALI 605, Canton Ergo DC 100
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Parazvuk
Hifi obsluha


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 10
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 10:24:43    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Člověk, který měl dělat ozvučnice, už nemůže.
Kdybyste měli tip na osvědčeného truhláře, nejlépe ve středních Čechách, rád si vezmu kontakt.


Mam cloveka se slusne vybavenou dilnou, ktery mi bude bedny delat. Videl jsem nabytek z jeho dilny, pekny. A hlavne mne zaujaly kuchynska dvirka u nej v dilne na rozpracovane kuchyni. Nekupuje je hotove, ale sam vyrabi. Krasna, cista prace - zaoblene hrany, lak bez jedineho smitka prachu.
Takze moje bedny vpredu leskly lak, barva but cerna nebo neco jako "vanilka". Kolem dokola dyha. Zvazuji orech nebo dub.
Pokud mate zajem o vyrobu, kontaktujte mne. Lokalita Brno.

_________________
Thiel 2.2, Kappa 8.2i, Kappa 6.2i, DALI Ikon 6, DALI 505, DALI 605, Canton Ergo DC 100
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 18:21:28    Predmet: Re: Zatlumeni zvukovodu Odpovedať s citátom

Parazvuk napísal:
MaBat napísal:
Jsou to zatím nejlepší bedny, ..... , vřele ve finále doporučuju poohlédnout se i po pěnové výplni do zvukovodů. Přijde mi, že je to tak opravdu lepší. Je to zajímavé, ale je to tak. Kdyby na to mělo někdy dojít, budu mít připravenou úpravu výhybek. Standardně s tím počítat nebudu.


Muzes prosim upresnit, v cem je zatlumeni zvukovodu lepsi? Jinak receno, jak konkretne se vypň projevi ve vyslednem zvuku?

Od určité hlasitosti je to čistější, přirozenější na výškách - to jde těžko popsat. Ale bez přímého srovnání žádná potřeba cítit není, i bez pěny to hraje špičkově, lépe než kde co. Každopádně berte to čistě jako můj subjektivní dojem, nic víc to není.

Myslím, že s klidem to můžete zkusit nejdřív bez zatlumení, to jde vždy doplnit, ani zásah do pasivní výhybky pak není nijak radikální. Chtělo by to srovnání naslepo, ale to udělat by nebylo úplně snadný. Kdyby se do toho chtěl někdo pustit, rád vypomůžu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 18:37:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Budu pasovat penove vyplne urcene povodne do Open12 aj do 1518? Mam doma jeden nevyuzity par...
Inac ohladom realizacie rozmyslam, ze z bedne 1518 budu mat vyvedene svorky oboch reprakou a pasivna vyhybka bude vonku. Tak bude jedoduche prejst z pasivu na aktiv, pripadne modifikovat vyhybky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 19:10:17    Predmet: Odpovedať s citátom

To nevím, mohly by, ale ten zvukovod od Daytonu měl trochu jiný profil. Sem pasuje kužel, úplně přesně tedy rotační hyperboloid.

Pasivní výhybky bych nechal v bednách, klidně třeba v odděleném otevíratelném kastlíku zezadu, ale dělat to ještě zvlášť mimo bedny, mi přijde už jako dost zbytečná práce navíc. Cílem je hrát a užívat si kvalitně reprodukovaný muziky, ne se patlat s reprobednama, výhybkama a skříňkama na ně...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lamicz
Hifi obsluha


Založený: 25 február 2014
Príspevky: 38
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 19:36:37    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Tady navíc obzvlášť platí, čím hlasitější poslech, čím víc si to užijete.


A co potichu a v malé místnosti? Mne dost hlasitý poslech vadí a není to tu ani reálné. Když jsem prodával RpM 1, tak jsem zjistil, že opravdu to hlasitěji hraje dobře, ale byla to už úroveň, která je pro mne nepříjemná.

_________________
DAC: Topping D90, D30
Flašky: 2x 8W A 6C33C F. Hlava
Různé: 2x 50W D, TDA7294V EZK
DIY: Danwatt, Danwatt MkII, H-ENG, LM3886 EZK
bedny: Teslabuki, LSM, ARS 944 uprava TLU
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 19:47:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Úplně nerozumím, na co se ptáš. Mně hlasitý poslech taky vadí, jakmile se hlasitost dostane nad realistickou úroveň pro danou hudbu, nedejbože na úroveň rockového koncertu. Ale přinejmenším pro akustickou muziku je příjemné poslouchat v realistické hlasitosti a tyhle bedny to bez zaváhání umožňují, bez ohledu na těleso. Potichu by mě to nebavilo a kdybych nesměl poslochat hlasitěji, pak bych asi zvážil, potřebuju-li vůbec takové bedny.

Ono to potichu hraje pořád dobře, ale obecně udělat bedny, které budou hrát dobře potichu, není žádný problém a můžou být daleko menší - je to pak nesrovnatelně méně náročné prakticky ve všem. Při nižších hlasitostech se zkrátka přednosti těchto tolik neprojeví.

BTW, dnes to ještě v tomto uspořádání slyšela žena na nějakém jejím metalu, což já normálně neposlouchám, a byla velmi potěšená - další akceptační test tímto odškrtnut. A musím uznat, že ta muzika má něco do sebe, když to i nahlas jen nesnesitelně neřve, ale kupodivu "zní" a hraje. Také mě pokárala, že žádné bedny, co máme jinak doma, tak dobře nehrajou, což jsem momentálně vzal jako pochvalu. A taky to teda bylo docela nahlas. Potichu je to zkrátka o ničem, když to i nahlas hraje dobře.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Parazvuk
Hifi obsluha


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 10
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne február 22, 2015 21:07:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Lamicz napísal:
MaBat napísal:
Tady navíc obzvlášť platí, čím hlasitější poslech, čím víc si to užijete.


A co potichu a v malé místnosti? Mne dost hlasitý poslech vadí a není to tu ani reálné. Když jsem prodával RpM 1, tak jsem zjistil, že opravdu to hlasitěji hraje dobře, ale byla to už úroveň, která je pro mne nepříjemná.



Rozdilne vnimani intenzity akustickeho tlaku lidskeho ucha pri zmene kmitoctu ( tzv. Fletcher – Munsonovy křivky stejné hlasitosti ) je vseobecne znamo. A protoze neni mozne vzdycky otocit regulator hlasitosti tak, aby hudba znela jako kdyz mam v domě orchestr, pouzivam zesilovace s fyziologickou regulaci hlasitosti. A je na uvazeni kazdeho, zda bude mit "puristicky High End " zesilovac bez fyziologie nebo zda vybere to, co mu vyhovuje. Blby je, ze zesilovacu s dobre udelanou fyz regulaci neni prilis mnoho. A motorove potaky s odbockou se taky blbe shani.

Tedy moje volba je jasna: pro nizsi hasitosti se neštítím pouzit korekce (mene pohodlne) nebo fyziologii.



Fletcher – Munsonovy křivky.gif
 Description:
 Filesize:  21.34 KB
 Viewed:  183 Time(s)

Fletcher – Munsonovy křivky.gif



_________________
Thiel 2.2, Kappa 8.2i, Kappa 6.2i, DALI Ikon 6, DALI 505, DALI 605, Canton Ergo DC 100
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po február 23, 2015 07:08:21    Predmet: Odpovedať s citátom

To je samozřejmě rozumné. S tou hlasitostí jsem to ale myslel ještě trochu jinak. Však poznáš sám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po február 23, 2015 15:56:53    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Ale třeba i u Bartoliho to vypadá podle té fotky nadějně - také na to zřejmě bude mít relativně velkou a volnou místnost. U něj obzvlášť čekám, že s tím zaexperimentuje a ještě jednou projede toho Bernsteinova Mahlera, než zjistí, že s Abbadem je to lepší Smile Tedy až dostane ty výhybky - vím o nich Wink


Ja moc Mahlera nemusim, ale s Abbadem mam Mahlerovu 2. a 8. ..a je to velmi dobre-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po február 23, 2015 16:24:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jsem zatíženej na šestou s Berlínskou. Tam mi jiné nahrávky přijdou jak záznamy školních představení, nevím proč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut február 24, 2015 08:44:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Finální poláry. Pro pasiv i aktiv je to prakticky stejné.

Hraje to, jak to vypadá Smile



pmap_15s.png
 Description:
 Filesize:  184.67 KB
 Viewed:  503 Time(s)

pmap_15s.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ut február 24, 2015 08:49:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasivní výhybka má nakonec jen 19 součástek. Cestou postupného zjednodušování se z výchozího monstra, simulujícího optimalizované přenosy z DSP, stala IMHO docela pěkná věc.

Uvažuju, že dám do výroby PCB, ať to trochu vypadá, a pasivní výhybky budou k dispozici (pouze) sestavené a zkontrolované. Budu mít jistotu, že to bude sedět, navíc cívky jsou beztak zakázové. Cenu a další podrobnosti sdělím, jakmile to všechno posčítám, včetně těch plošňáků, to ještě pár dní potrvá.
Je tam několik míst, kde lze i jen změnou hodnot odporů zvuk ještě výrazněji ovlivnit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Parazvuk
Hifi obsluha


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 10
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: So február 28, 2015 17:55:47    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Pasivní výhybka má nakonec jen 19 součástek. .... IMHO docela pěkná věc.


Muzes prosim ukazat, jak vypada impedance v zavislosti na kmitoctu?

_________________
Thiel 2.2, Kappa 8.2i, Kappa 6.2i, DALI Ikon 6, DALI 505, DALI 605, Canton Ergo DC 100
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: So február 28, 2015 19:32:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Impedance


1518p_impedance.png
 Description:
 Filesize:  13.26 KB
 Viewed:  307 Time(s)

1518p_impedance.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: So február 28, 2015 19:33:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Pár dalších obrázků, střední poslechová osa.


1518resp.png
 Description:
 Filesize:  22.74 KB
 Viewed:  258 Time(s)

1518resp.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: So február 28, 2015 21:15:13    Predmet: Odpovedať s citátom

K té impedanci. Jistou (odlišnou) kompenzací se dá dosáhnout ještě tohoto. O přínosu osobně nejsem přesvědčen, tohle experimentování už nechám na vás, schéma dostanete. Někdo to tak dělá - jestli za tím stojí racionální argument, popravdě netuším. Jestli něco, tak to zmírní případný dopad vyšší výstupní impedance zesilovače na frekvenční cháru.


1518p_imp_k2.png
 Description:
 Filesize:  15.87 KB
 Viewed:  179 Time(s)

1518p_imp_k2.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po marec 02, 2015 10:28:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera jsme to u mně oměřili, vyladili jsme delku basrexlexovych natrubku pro naladění na 35Hz + jsme si hrali s molitanem.

Vyhybku chci mit pod basakem a mam tam do hloubky plac jen 77mm, doufam ze to vejde?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po marec 02, 2015 14:02:21    Predmet: Odpovedať s citátom

7cm na výšku stačí. Počítej dvě desky o formátech zhruba A5 a A4 (ta menší pro vejšky).

Data jinak vypadají OK, bude to jen chtít si s tím ještě pohrát, jsou tam trochu rezervy, ale to teď není podstatné, momentálně to tak stačí. Co to je za "molitan"? Je potřeba, aby ta pěna měla otevřenou buněčnou strukturu, tj. byla tvořena jen vlákny, ne plnými stěnami, a šla tak v principu profouknout.

BTW, vliv vyvedení nátrubků do podlahy jsem čekal větší. Z dat, co jste poslali, se jeví celkem zanedbatelně. Těch 14cm je tedy celková délka nátrubku, včetně oboustranného zaoblení?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Po marec 02, 2015 14:25:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu "profouknutelnost" ma napr. molitan do akvaristickych filtru a v Brne to myslim vyrabeji ve velkem...
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po marec 02, 2015 14:29:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Už jsem tu odkazy i na velké akustické panely dával.
Vlastně i Eurofoam je v Brně, to je asi to co myslíš. Ti také jistě budou něco vhodného mít. Od nich jsem zatím vždy bral pěnu do výplně zvukovodů.

Ale jen se ptám a ujištuji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Po marec 02, 2015 14:36:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Je tam obycejny, zluty molitan, bylo potreba neco rychle sehnat. Zkusime to u Bartoliho tedy asi nahradit.
Co jsem videl tak se tam 1xA4 a 1xA5 vejde a ani to nebude myslim muset byt primo za magnetem basaku.
Tech 14cm je celkova delka natrubku, i se zaoblenim na obou stranach. Natrubky jsou takto ~6cm nad podlahou. Natrubky mely tri dily, vyslo to tak ze jsme prostredni dali pryc, nemuselo se rezat.

Tak mam ted z EuroFoamu potvrzeno ze narezou bily nebo sedy Basotect podle prani zakaznika, lze koupit i male mnostvi a vyzvednout u nich.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Parazvuk
Hifi obsluha


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 10
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne marec 22, 2015 13:25:50    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Reproduktory jsou zajištěné.


Hledal jsem prodejve pro DE500 & 15TBX100 a nasel jsem krome jiz zminovanych Prodance Modrice (Brno) a Smaris Teplice jeste firmu
U merkura v Pardubicich (http://www.umerkura.cz/index.php?ref=80&qs=15TBX100 ), ktera je jeste o par stovek levnejsi nez dve vyse uvedene.
Mozna jsem to prehledl tak se radeji ptam nez zaplatim - oba dva menice 8 Ohm?

Pred par dny jsem prodal svoje oblibene Infinity Kappa 8. Popravde - nedokazu si predstavit, ze neco bude hrat jeste lepe. Tak jsem pln ocekavani, jak 1518 budou hrat. Kolega ma Kappy 8 doma, takze bude mozne porovnat.

_________________
Thiel 2.2, Kappa 8.2i, Kappa 6.2i, DALI Ikon 6, DALI 505, DALI 605, Canton Ergo DC 100
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
furto
Hifista - zaslúžilec


Založený: 26 január 2013
Príspevky: 691

PríspevokZaslal: Ne marec 22, 2015 16:28:22    Predmet: Odpovedať s citátom

B&C 15TBX100?
Nic ine co ma lepsiu ciaru na spodkoch neni?



15tbx100.jpg
 Description:
 Filesize:  34.25 KB
 Viewed:  141 Time(s)

15tbx100.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ne marec 22, 2015 16:56:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozor, je to DE500 a 15NBX100, oboje 8 ohm.

furto: Ono je to trochu složitejší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mancubus
Nádejný hifista


Založený: 15 august 2007
Príspevky: 76

PríspevokZaslal: Ne marec 22, 2015 19:19:05    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat: A jak se vlastně chová 15NBX100 v oblasti 20–50 Hz? Mám na mysli v 1518 ozvučnici.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ne marec 22, 2015 19:41:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Viz http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=213476#213476

To bylo myslím z T-S dat výrobce. Třeba Prodance to nejspíš bude mít na webu vlastnoručně změřené. To už ale nebude moc jiné. Popravdě řečeno jsem tohle už nijak zvlášť neměřil, ani parametry, ani samotný přenos, neboť v reálu se mi osvědčilo postupovat trochu jinak. Je to ve výsledku všecho trochu jinak...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Ne marec 22, 2015 19:48:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro info, teď v týdnu už by měl konečně dorazit zbytek součástek do prototypu pasivní výhybky. Je v dnešní době docela problém to dát všechno dohromady, nejsou to běžně vedené položky.

Jakmile bude toto hotové, domluvil bych se s těmi, kdo budou dělat pasivní bedny, na dalším postupu. Pravděpodobně bych to všechno ještě jednou hromadně objednal, poskládal a rozeslal, spolu s finální dokumentací.

Zatím pro představu, samotné součástky do páru výhybek vychází na cca 8 tisíc Kč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 15:50:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Zbývají plošňáky, které dorazí do týdne, jinak už mám vše pohromadě. Takže i pasivní výhybky už se rýsují a tím to vše spěje do finále.

Ještě k aktivu:

V tuto chvíli je připravené nastavení pro moduly miniDSP. Nemám nic jiného k dispozici. Pokud byste někdo uvažoval o čemkoliv jiném, bylo by vhodné, abych to dostal na chvíli do rukou a mohl pro to připravit nastavení, jelikož tyto parametry nemusí být v nezměněné podobě přenositelné - na různém HW/SW mohou tytéž hodnoty vést k mírně odlišným přenosům. Nastavitelné je v požadované toleranci prakticky všechno, včetně výhybky na PC, ale je nutné to odzkoušet a případně upravit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fugo
Hifista


Založený: 12 november 2007
Príspevky: 218
Bydlisko: Křenovice

PríspevokZaslal: Ut marec 31, 2015 08:04:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, já to zatím vidím na Najdu, dnes jsem psal Nickovi ohledně dodání a poštovného. Až to budu mít v kupě, dovezl bych to i se zesilovači.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 87, 88, 89  Ďalšia
Strana 18 z 89

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist