Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Testovací LP
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 20:27:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy napísal:
Mnoho laických keců, odborníkova smrt. Tohle je problém většiny otevřených projektů.


Částečně - nebo neschopnost manažerského odhadu Wink

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 20:31:08    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Nesplet'. Reaguji na to, co zde bylo napsáno. Asi byla chyba se o CLC zmiňovat, ale stalo se. A když dovolíš, tohle vlákno jsem založil já, takže si sem mohu psát co se mi zlíbí, a ostatní ostatně taky a využívají toho v míře vrchovaté. Nicméně ti dávám za pravdu v tom, že by asi bylo vhodné tuhle trapnou debatu ukončit, poněvadž to stejně k ničemu dobrému nevede.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 20:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Sendy napísal:
Mnoho laických keců, odborníkova smrt. Tohle je problém většiny otevřených projektů.


Částečně - nebo neschopnost manažerského odhadu Wink


Spíš dosavadní totální absence jakéhokoli managementu. Ale to není moje parketa - snad to zvládne Rowing, ten je k tomu rozhodně způsobilejší.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 20:45:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Při vší úctě, to, že se při měření reproduktorů měří nejen amplituda, ale i fáze, mi přijde celkem normální a běžné. Tohle jsou mé začátečnické pokusy z dávných časů.
Omlouvám se za
Off topic !

Možná bychom to měli přesunout jinam.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 20:55:02    Predmet: Odpovedať s citátom

To, že korekce vlastností reproduktorů funguje správně, bylo ověřeno na prototypu...
Akorát jsou to už 4 roky Crying or Very sad
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=34251#34251

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 21:02:11    Predmet: Odpovedať s citátom

To je sice hezké, ale on to opravdu umí jen málokdo a kromě toho já ta data potřebuju exportovat, a to v komplexním formátu.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 21:08:25    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
To, že korekce vlastností reproduktorů funguje správně, bylo ověřeno na prototypu...
Akorát jsou to už 4 roky Crying or Very sad
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=34251#34251


To bylo ověřeno dávno před tím ještě ve výzkumáku.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 21:15:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasně, já myslím tu konkétni destičku v CLC1. Smile
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 21:24:39    Predmet: Odpovedať s citátom

No, nechci se nikoho dotknout, ale dnes i s volně dostupným softwarem a běžnou zvukovou kartou naměřím bedny doma na koleně stejně tak kvalitně (a dostatečně kvalitně), jako před dvaceti lety na profi vybavení. To, spolu s vhodným simulátorem výhybek, kterých je spousta, a dnes již celkem běžně dostupným DSP dává prakticky okamžitý a neskonale flexibilnější výsledek. Popravdě mě nenapadá, proč by chtěl někdo v dnešní době řešit aktivní bedny analogovou výhybkou jako je CLC, která je a vždy bude podobně těžkopádná a komplikovaná. S dnešní poměrně intuitivní filozofií řazení asi 6 základních typů bikvadratických bloků IIR filtrů v DSP je návrh výhybky snadnější a přímočařejší, než kdykoliv předtím, to vše sledovatelné v reálném čase v simulátoru na reálném měření, bez náhradních schémat, apod. Tak to dnes provozuje spousta amatérů napříč Zeměkoulí a nemyslím, že by se mezi nimi nenašla spousta těch, kteří jsou s tím schopní dosáhnout výborných výsledků. Je pryč doba, kdy k tomu bylo potřeba znát Laplaceovu transformaci, pro někoho bohužel, pro jiného bohudík...

Možná pro někoho, kdo vyznává analogové zdroje signálu, to může mít své kouzlo a opodstatnění, ale pro většinu lidí už je to IMHO pasé.


Naposledy upravil MaBat dňa Po apríl 23, 2012 21:32:00, celkom upravené 6 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 21:24:41    Predmet: Odpovedať s citátom

K věci,
totiž kceně, nákladům, výrobě a distribuci lze říci pouze jediné - totiž, že je třeba přijmout jistý model a podle tohoto projektu ject (dneska se tomu říká tuším "bysnysplán", ale já nejsem ani cool, ani in, takže to znám ještě po staru)
Verze A: Je to společný projekt (takzvaný družstevní - nezatracujme to - koho napadá asociace s komunizmem je pologramotný blb)
1) Dohodne se tracklist (zná a určí VBobo - pak dlouho nic - pak přepomínky trpajzlíků z fóra).
2) Zjistí se, kdo (kolik) do toho jde (za kolik), vyberou se zálohové prachy, objedná se to ......
3) Výsledek se rozdělí (distribuuje) = Vrátí se zbylé prachy, či dorovnají škody (roztrhaná halenka, ty rozbité sklenice a tak)
= Je hotovo, nikdo nikomu nic nevisí (alespoň ne moc), a proto ani nikdo nikomu nespílá. Nikdo nebrečí, protože nemá proč, protože je jasné kdo tomu velí a kdo je za věc zodpovědný - kdo dostane přes držku.
Verze B: Je to soukromý projekt
1) Někdo zjistí, že by byl o něco zájem, "že by se to a kolik za co" (v případě závazné objednávky vybere zálohu a vystaví účet)
2) Nechá o své režii vyrobit X kusů
3) Zisk si soukromník ponechá, případně navštíví domácí potřeby, kde zakoupí provaz, mýdlo a odebere se na půdičku vyhlédnout sinějaký pevný trám.

Ne k věci, anobrž "OT" (i když ne tak docela):
Výše uvedené se týká vlastně včech projektů. Již mne docela nudí poslouchat stesky na neserioznost partnerů, kteří někoho okradli, využili - ošustili a opustili (mimochodem - sám to znám a jistě i další). Všichni si za to mohou sami. Tím, že jsme se za nevýhodných podmínek spojili se zloději a hochštaplery. Nemá cenu to rozebírat. Jsme už dospělí kluci, sakra. Málokdo má ještě maminku, která by nám pofoukala bebí když uděláme bác!

Co se měřící desky týče, sám jsem ochoten bez vytáček předem zaplatit, pokud bude známa zodpovědná osoba a pokud tou osobou bude Bohouš. Myslím, že to tak nevnímám sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 21:43:07    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat:
Ano, tak to nepochybně jde. Kdyby se do toho zabudovávaly i korekce repráků, nebylo by to sice tak přímočaré, ale určitě by to šlo taky. Bohužel já už jsem tak trochu starý na to, abych se učil programovat DSP, takže se držím toho, co umím. Asi bych to dokázal, kdybych měl k dispozici software, do kterého bych třebas jen zadal koeficienty příslušných lomených racionálních funkcí a ono by si to zbytek udělalo samo.

Bohužel, setkal jsem se s lidmi, kteří perfektně zvládali počítač, ale ale naprosto jim unikaly některé základní věci, jako např. co je to frekvenční charakteristika. Pochopení podstaty téhle maličkosti se jen tak mimochodem bez Laplaceovky neobejde. Každopádně, pokud jde o digitální implementaci, kdo umí, umí - ale já to nejsem, takže se držím svého kopyta a počítám radši odpory než nějaké koeficienty pro Z-transformaci či jak se to jmenuje.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 21:47:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozřejmě to takto chápu a zcela rozumím Vašemu postoji. Kdo ví, co bude za dalších 10 let.

Ono dnes je to už tak, že se nemusí zadávat ani ty koeficienty - stačí si vybrat "typ" filtru (PEQ, LP, HP, Shelving, All-pass,...) a pohybovat se jen na úrovni základních parametrů jako f, Q, gain. Viz např. www.minidsp.com jako jedna z těch nejlevnějších dostupných implementací.
Zřetězením těchto bloků se dá dostat prakticky libovolný výsledný přenos, jaký se potřeba - za současné vizuální kontroly je to opravdu hračka a i pro něpříliš znalého otázka pár minut laborování.

Sorry za OT.


Naposledy upravil MaBat dňa Po apríl 23, 2012 21:51:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 21:51:30    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Samozřejmě to takto chápu a zcela rozumím Vašemu postoji. Kdo ví, co bude za dalších 10 let.

Ono dnes je to už tak, že se nemusí zadávat ani ty koeficienty - stačí si vybrat "typ" filtru (PEQ, LP, HP, Shelving, All-pass,...) a pohybovat se jen na úrovni základních parametrů jako f, Q, gain. Viz např. www.minidsp.com

Sorry za OT.


Jo, jenže to neobsahuje ty prožluklé korekce. Ono to bez nich samozřejmě jde taky, na základě komplexní charakteristiky se taky dá udělat její korekce konvolucí s inverzní FFT reciproké frekvenční charakteristiky, ale to už je trochu horší. i když je to možná téma tak na bakalářku ...

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 21:52:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Jádro je ovšem v tom, že cokoliv jde analogovou výhybkou, jde i s tím DSP, jen se na to třeba půjde trochu jinak (a krom toho, DSP umí "doopravdy" zpožďovat). A když už to dělám, doladím si obě bedny v páru tak, aby byly chárou blízké, stáhnu nějaký ten hrb na basech daný místností, apod. A celé mi to IMHO zabere nepoměrně méně času.

Ale opravdu sorry za OT.

Samozřejmě pořád to předpokládá jednu zásadní věc - že vím (aspoň zhruba), co dělám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 22:19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Schválně můžem zkusit malé cvičení: Vy mi pošlete komplexní napěťový přenos na svorkách střeďáku Aragornu v textovém formátu (nebo basáku, nebo cokoliv jiného, to je fuk) a já Vám obratem pošlu jak ty koeficienty racionálních lomených funkcí pro seriově řazené biquady, tak popis toho, čemu to odpovídá v řeči "globálních" parametrů, a jak by se to tedy dalo jednoduše nastavit v DSP. Samozřejmě můžem ryze soukromě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 23, 2012 22:46:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Snad bych i já měl k tomu něco dodat: Bohoušem zmíněná potřeba jemně doladit hodnoty na základě změření konkrétních repráků byla známa už v v úvodě celého projektu a ti kdo se na tom podílejí formou hrazení výroby plošňáků s tím byli seznámeni. Stejně tak byl i seznámen i on s tím ( a souhlasil ), že svoji účast na projektu si promítne do odměny při měření repráků, neboť zde má na to jím zmíněný monopol, takže mu odměna nemůže uniknout ( neboť bez měření to nepůjde ). Celou ideovou koncepci a většinu zapojení dodal, ale bez hodnot, neboť ty v některých částech zapojení vyplynou až po měření repráků. Protože základní idea byla udělat zcela univerzální výhybku, tj. dvou až čtyřpásmovou, největší práci dalo vymyšlení onoho rozřazovacího nádraží pro jednotlivé destičky tak, aby pojalo všechny potenciální alternace. Pracoval jsem na návrhu desek a nádraží tři měsíce...mohl jsem si to dovolit, protože jsem byl tehdy bez práce, ale odměna byla opravdu královská, asi polovinu platu uklízečky, kterou jsem získal malou přirážkou z prodeje vyrobených pošňáku, neboť zájemců bylo jen asi patnáct. Návrh napájecího zdroje a precizně vymyšlené krabice ani nepočítaje. Vše vznikalo tak říkajíc za pochodu, protože jsem samozřejmě neměl finance na realizaci. Já všechny desky vymyslel, M.Č. nakreslil, což mu zabralo tolik času co mě. Dělal to na sekeru, z nadšení pro věc, protože si za nakreslení neřekl zdaleka tolik, co je v této činnosti obvyklé. Z vybraných záloh na plošňáky se pak hradila příprava výrobních podkladů, vlastní výroba plošňáků, něco mě, abych nechcípnul hlady ( protože pak by to nikdo nedodělal ) a něco málo pro M.Č., aby si nepřipadal jako blbec, že pracuje zadarmo. A museli jsme pracovat setsakra dobře, protože kdybychom to neudělali napoprvý dobře, náklady na další variantu bychom nesli sami. Takže nakonec bylo odzkoušeno, co se odzkoušet dalo, výstupní deska, zdroj i ono nádraží. Zbývá tedy maličkost, odzkoušet ty zbylé...jenže zbývá dodat ty repráky, změřit je a dopočíst konkrétní hodnoty a ty pak osadit a odzkoušet na konkrétní bedně. A to je kámen úrazu: já žádný repráky nemám a nemám prostředky na takovouhle investici...a za celý ty roky se nenašel nikdo, kdo by s nimi přišel...jedině pak by se dal dopsat instrukční návod ke stavbě, na kterým by se ovšem musel podílet i sám praotec celý myšlenky, pokud by se vzmátořil a kokopal k napsání alespoň minimálního nouhau. Takže jestli si někteří myslí, že si z toho báječně žiju a stavím barák, pak se hluboce mýlí...naopak, jsem z toho znechucenej a sere mě, že jsem se do toho všeho nechal ukecat...a o to víc, že právě ti, kteří by o tom měli vědět nejvíc, mě tady prezentují jako nějakou brzdu všeho...a přitom je to nádherná věc, mylím si, že jsem to navrhnul dost hezky.. vše je o domluvě, ale k tý musejí být minimálně dva...takže tak...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: St máj 02, 2012 15:07:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono je to tak, že původně to měla být realizace jakožto tvoje, Pavle, práce pro Applu. Na to by bývala stačila jedna deska 10 x 20 cm. Pak přišel nápad, že by se to mohlo udělat jako univerzální kombajn pro všechny možné i nemožné varianty - můj nápad to nebyl - a bylo zle ...
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St máj 02, 2012 15:23:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Dovolím si připomenout, že hlavním organizátorem a koordinátorem celého projektu je Petr Komp. Už jsem o něm dlouho neslyšel. Ten jasně rozdělil úlohy a všechno (i když pomalu) běželo podle plánu. Zaseklo se to na posledním kroku - nádraží. Otázka je, zda po těch letech ještě vůbec někdo stojí o dokončení...
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: St máj 02, 2012 17:28:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale co by nestál? Vesmír si přeje, aby byl projekt dokončen!
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2012 14:51:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Zpátky na stromy k tématu testovací LP. Na hifinázorech o tom běží vlákno a v současné době je situace taková, že je přibližně známá cena - asi tak 200 až 250 Kč za kus (nezávazně). Na desce budou signály pro ušní nastavení gramofonu a základní měřící signály - frekvenční chára, kolísání, odstup. Ještě to nemám definitivně rozvržené, až to bude, vyvěsím. Je možné (a vlastně zatím nutné) přihlásit se k odběru soukromou zprávou (počet, jméno, adresa, e-mail, telefon). Nehlašte se současně zde i na Názorech, ať v tom není bordel. Pokud to dopadne dobře (dostatečný počet), bude to logisticky zajišťovat Studio Eso na základě plateb předem.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po august 27, 2012 15:39:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Aktuální info na hifinázorech http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?p=95748#p95748
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Eric Appla
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2007
Príspevky: 406
Bydlisko: Chislehurst, Kent, United Kingdom

PríspevokZaslal: Po august 27, 2012 16:03:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Me se situace zkomplikovala tim ze mi odesla DPA380 a vzala ssebou i reprobednu Shan E-550, pokud se mi podari vyziskat nahradni repraky od focalu tak by ty puvodne navrzene hodnoty na zaklade mereni mych reprobeden mely plus minus fungovat. Toto meren jsem si objednal od Boba a zadne zaplatil.

Co se tyce CLC tak mam osazeny vsechny vystupni moduly a mam operaky na vsechny pozice. Chybi mi nadrazi a zdroj a hlavne hodnoty predevsim pro zpozdovaci clanky protoze ty vychazi z jineho schematu nez pro jake bobo ty hodnoty vypocital. Navic jsem minimalne do vanoc bez volnych financnich prostredku. Porad bych to rad dodelal ale nemam na to know-how.
Muzu sehnat penize a muzu osadit ci zmerit co se mi rekne ale nemam dostatek znalosti abych to dodelal sam.

Eric Appla alias Ondrej Pavelka

_________________
Ich meine es Ehrlich
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Eric Appla
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2007
Príspevky: 406
Bydlisko: Chislehurst, Kent, United Kingdom

PríspevokZaslal: Po august 27, 2012 16:06:11    Predmet: Odpovedať s citátom

navic si nemuzu dovolit nove premereni protoze jsem se odstehoval do UK a sem Boba tahat nebudu takze i kdyz bych to vsechno zprovoznil nemel bych prostredky na to to zkontrolovat jestli se vsechno povedlo dle ocekavani
_________________
Ich meine es Ehrlich
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 10:23:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Eric Appla: Vydržať, ten deň sa blíži.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pecan
Hifi obsluha


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 46
Bydlisko: šumava

PríspevokZaslal: So september 01, 2012 18:19:28    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo: poslal jsem sz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So júl 26, 2014 16:52:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaká je aktuální situace? Bude nebo už je testovací LPčko?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: So júl 26, 2014 16:59:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud vím tak to vyšumělo do ztracena mj. díky nesmyslnýmu handrkování účastníků kolem obsahu LP a výsledné ceny, která nebyla přesně známá což některým strašně vadilo...
_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mesires
Hifista - pokročilec


Založený: 04 apríl 2007
Príspevky: 324
Bydlisko: Albrechtice /Karvina/

PríspevokZaslal: Po november 17, 2014 22:04:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Žije to ještě?
_________________
Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.
(Janovo evangelium 8:32)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Po november 17, 2014 22:14:48    Predmet: Odpovedať s citátom

S ohľadom na to, ako sa vyvinul záver tohoto theadu:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=8920

si nie som celkom istý... Confused Ale skús sa spýtať priamo VB.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne apríl 19, 2015 08:42:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Testovacia LP by sa mi teraz veľmi šikla. Máte niekto dobrý tip aj mimo tejto LP avizovanej vo vlákne? Ďakujem pekne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist