Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

AKG K-701 - offtopic
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ghost
Nádejný hifista


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 70

PríspevokZaslal: Št október 11, 2007 14:11:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Spousta lidí když slyší slovo metal tak si vybaví pačesáče v štaflózním postoji nad kterými se stahují satanáši. Prošel jsem spoustou hudebních žánrů od disco přes pop a rock, metal až po vážnou hudbu. Poslední dobou se mi líbí právě ten metal a vážná hudba. Hlavně progresivní rock a progresivní metal bývá někdy velmi propracovaný a výborně nahraný. AKG701 thread se zvrhl v nesmyslné plky z kterých není cesta ven. Doporučuji skoncovat s diskuzí metal vs. vážná hudba a věnovat se tématu k AKG701.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št október 11, 2007 17:27:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Petr Janosek napísal:

Hudební vzdělání a práce, kterou musejí na sobě tito muzikanti vykonat, aby mohli být rovnocenným interpretem klasiky je tu nezastupitelná a těžko srovnatelná s jinými styly (snad kromě jazzu, tam to chce taky jak spontaneitu, tak dril)

Traduje se jedna historka o setkání Segovii s D. Reinhardtem, kdy Segovia uchvácen poslouchal co Django hraje. Poté, co skončil, se ho zeptal, co to hrál za skladbu a jestli by mu nemohl dát k ní noty. A Django prohlásil, že mu dát noty nemůže, protože si tu skladbu právě vymyslel. Very Happy
Takže pozor. IMHO bych hudebníky hrající jazz vyzdvihl nad hudebníky hrající klasiku. Ono v klasice jde především o interpretaci, ale moc improvizace se v ní nevyskytuje.l
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Št október 11, 2007 17:41:47    Predmet: Odpovedať s citátom

co neznamena ze klasici nevedia improvizovat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št október 11, 2007 18:41:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Byste se divili Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
galiyosha
Nádejný hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 54

PríspevokZaslal: Po október 15, 2007 08:52:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Dan Zajíc napísal:
Už tehdy v roce 2001 jsem poukazoval na to, že použité kabely Klotz stojí za pendrek a výrobek degradují

Tieto výhrady máte k nejakému konkrétnemu modelu alebo k značke Klotz ako takej? Môj pocit je, že Klotz z "pro audio" sortimentu to lepšie, čo sa dá u nás zohnať. Napríklad v porovnaní s káblami Proel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20464

PríspevokZaslal: Pi január 18, 2008 19:30:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Bude to komerční produkt, zadavatel vývoje a ten, kdo jej koupil, je Renown. Laťku jsem si stanovil sám Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Pi január 18, 2008 19:33:28    Predmet: Odpovedať s citátom

ciba
Ahoj

Tak jak sleduji jsi rozpustil svoje hifi a jdeš do asi aktivů.
Ale přeci jen jsi T+A zůstal věrný alespoň playerem?

Zkusíš i T+A bedny v aktivu? Třeba Active speaker - CRITERION TCI 1A.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Pi január 18, 2008 19:44:39    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Bude to komerční produkt, zadavatel vývoje a ten, kdo jej koupil, je Renown. Laťku jsem si stanovil sám Wink


tak to je dobra zprava , mame se na co tesit .. on me renown uz drive lamal na lampy (vincent) , ale me ten system (i kdyz dobre vypada a sviti) nejak mijí

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Pi január 18, 2008 19:58:13    Predmet: Odpovedať s citátom

zdenek3 napísal:
ciba
Ahoj

Tak jak sleduji jsi rozpustil svoje hifi a jdeš do asi aktivů.
Ale přeci jen jsi T+A zůstal věrný alespoň playerem?

Zkusíš i T+A bedny v aktivu? Třeba Active speaker - CRITERION TCI 1A.


ahoj zdenku , presne jak pises -pasiv je uz passe .. ten cd sacd player od T+A me nadchnul uz loni , pri jedne navsteve meho kamarada blizko frankfurtu (kolina) . nemyslim si , ze to je nejaka absolutni spicka aka delene veci mark levinson etc. , ale za penize za ktere to muzu koupit lze tezko najit a poridit lepsi . kazdopadne se na to moc tesim

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 20, 2008 22:19:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ghost napísal:
To že tě přes 701 serou některé nahrávky je ve většině případů problém zesilovače.


Very Happy Very Happy Very Happy

Obavam sa ze to je skor problem posluchaca - tomu zosaku je to viac-menej jedno ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ghost
Nádejný hifista


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 70

PríspevokZaslal: Ne január 20, 2008 22:30:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ferdo, jsi tak trochu mimo ne?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 20, 2008 22:42:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ghost napísal:
Ferdo, jsi tak trochu mimo ne?


po precitani tvojho prispevku sa mi to zdalo tiez, preto som to urobil este raz ..

posluchac ma problem s NIEKTORYMI nekvalitnymi nahravkami - moze za to zosilnovac ... no neznie to logicky ?

a za tie ktore zneju dobre moze kto ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: Ne január 20, 2008 22:47:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Měl bych si jít ty K 701,HD 600,650 apod. někdy někam poslechnout,naposled jsem dobrý sluchátka slyšel snad někdy na Top Audiu Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 17:36:54    Predmet: Skvostný pomer cena/výkon AKG K 701 Odpovedať s citátom

AKGčká K 701 (resp. K 702) sú špičkový produkt, ktorý za svoje peniaze čo stojí (u nás vďaka posíleniu koruny) je v pomere cena výkon v triede high end rozhodne vrcholný model a často volený tými kto chcú naozaj špičkovú kvalitu zvuku, ich prejav vyhovuje a nemôžu si dovoliť „úlet“ za super high end, ako trebars HD 800 či D-7000 (ako to napokon napísal aj Wes Phillips). Môžeme sa síce prieť v zrovnaní s HD 650 prieť stále, lebo sú to rôzne sluchátka, rôznej konštrukcie.
Ak čítate moje príspevky o super high ende, ono z vrcholných výrobcov sluchátok zatiaľ nezareagoval s modelom tejto exkluzívnej triedy iba výrobca AKG (hoci, po práve treba povedať, že v tejto triede rád bývaval, K 1000, ale to je iste o inom). Sennheiser – HD 800, Grado GS 1000, PS 1000, Audio Technica ATH-W 1000, W 5000, Denon AH-D5000, AH-D7000, Ultrasone Edícia 8, Edícia 9, Beyerdynamic T1, to je aktuálny „list“ kúskov super high end a čo AKG?

Pravdu povediac, AKG nie je v situácii ako možno iní výrobcovia. Laďka K 701 je veľmi vysoko, cenový pomer je špičkový, podľa mnohých i najlepší z high endu. Pri rekablácii K 702 dostanete, ako mnohí píšu, malý super high end za vrchnú hranicu high endu a tým super high end, či skôr super útok na peňaženku, netreba. Tak či onak, je to vec audiofila či sa uspokojí s high endom alebo chce ísť „na doraz“ do super high endu s cenou s tým spojenou. Tak či onak, AKG môže pokojne byť (spať) aj bez aktuálneho „zásahu“ super high endu vďaka modelu K 701. Avšak viac sa čaká či a kedy príde model super high endu. No bola by sranda, keby nové by sa volali K 801. To by bolo porovnanie, čo je lepšie, 800 či 801 ... Smile Podobne ako bolo doposiaľ 650 či 701 ... Smile

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 17:46:17    Predmet: Re: Skvostný pomer cena/výkon AKG K 701 Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
malý super high end za vrchnú hranicu high endu a tým super high end


Už sa v tom začínaš super zamotávať, pán magister.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
david.a
Hifista


Založený: 28 jún 2009
Príspevky: 207
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 18:27:05    Predmet: Odpovedať s citátom

to pan magister:

Nechces se na tu matiku vykaslat a jit se zivit vypoustenim slov ve statni sprave? Co tvoris mi pripomina velmi vyrazne posledni pokyny z ministerstva, co jsem musel prostudovat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 21:20:28    Predmet: Slovíčko Odpovedať s citátom

Uznávam, jedno podstatné slovíčko tam chýba a tým to posunulo význam. Hlupakológia je iste špeciálna disciplína ... Smile Myslel som to ako malý super high end za vrchnú hranicu ceny high endu (s rekablovaním) a tým malý super high end za malý super útok na peňaženku. Čiže parafrazovanie Wesa Phillipsa, netreba super high end keď špičková kvalita pre náročného audiofila je vo vrcholnej kvalite high endu vďaka vynikajúcej cene K 701. A to iste mnohí nespochybnia. Takže za slovičkovú chybu sa ospravedlňujem. Coques, vďaka za upozornenie.

david.a – Jedno slovíčko sa „nepodarí“ každému, u podaktorých v dvoch riadkoch sa nájdu aj tri kiksy ... Smile Skús radšej niečo k téme, k veci, nejaký rozumný pohľad či názor k niečomu, skúsenosť či vecná recenzia. Takto tárať spoza ohradky a pútať na seba pozornosť štekaním je zbytočné prázdne plnenie pľacu vo fórach ...

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št február 04, 2010 23:25:04    Predmet: upresnenia veci Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz – S reklamou nemám problém, nech sa ukážu naozaj atraktívne ponuky, ktoré naozaj oslovia hifistov, to je len a len na prospech veci. Ja som za, je to v prospech aj toho, aby bol tlak na cenotvorbu audio vecí, aby sa postupne „vyklidili“ ľudia, ktorí predávajú high end techniku umelo predraženú alebo umelo držia cenu na nemennej hranici, aby najdlhšie sa „viezli na vlne“. Tento prístup je podľa mňa v zásade správny. Konkurencia a tlak na spôsob predaja je ok.

Ovšem problém je, ak sa objaví dávka demagógie, ktorá navádza na zlý smer. Ja osobne ďaleko viacej preferujem model HD 600 ako HD 650, hoci som si ho kúpil. A samozrejme ešte viac preferujem model HD 800, dôvod zrejmý. Ovšem porovnávať HD 650 so štandardným (stock káblom) je totálny nezmysel. Zopakujem Vám, nezmysel. Ten kábel je veľmi tvrdý kompromis. Rekablujte ich trebars na Cardasov kábel, alebo Moon Audio „dragony“, alebo, obzvlášť na Stefan AudioArt káble. Potom zrovnanie bude stať za niečo.

Porovnajte radšej model HD 600 s K-601, to je zmysluplnejšie porovnanie. Problém je v tom, že Sennheiser urobí v určitej „triede“ jeden model balancovaný a analytický, a jeden model „zafarbený“, „účelne skreslený“. To zrejme bude aj s HD 850. Na tomto aspekte, tej druhej skupiny, Grado funguje už dlhú dobu. Na analytický posluch nejde, tam nemá šancu, ale zase „príjemne ľubozvučne“ zafarbený model má svoje výhody. Veľa audiofilov nepreferuje „suchý“ analytický posluch, a určitá „strata balancu“ im nevadí, ak pre určitý žáner, hlavne rock, sú sluchátka „zafarbené“. Viď Grado RS-1. Detail, neutralita, vyváženosť ani náhodou, ale basový impakt, hĺbka a presnosť basov je veľmi dobrá a tak na AC DC veľa ľudí ich má rado, hoci dnes samozrejme s T1 sme už inde.

Poznámka o zostave pokladám za to najcennejšie a najlepšie z Vášho príspevku. To by si mali prečítať naozaj všetci. Inak sluchátka hrajú na „prázdnom“ reťazci, na slabom reťazci a inák na kvalitnom reťazci. Ovšem, ak si vezmete naozaj kvalitné sluchátka a kvalitnejší zosík, potom rekablovanie je NUTNÁ investícia ako samozrejmosť. A ako vidím, Vaša firma na rekablovanie K-601 alebo K-701 nič neponúka. Takže tak.


Kocmeister – s pomerom cena výkon úplne súhlasím. To je aj dôvod, ako som x-krát písal, že AKG „neútočí“ do super high endu. Jeho súčasné modely sú tak silného pomeru cena výkon, že nemusí. Ako som na head-fi napísal, súčasný boj v tejto triede nemá víťaza, je priskoro. Sennheiser s modelom HD 800 dosiahol nebývalý úspech, prerazil s celou vecou, otázka znie, čo ďalej. Beyerdynamic má k dispozícii možnosť celej série, postupne prídu otvorené tesly, uzavreté tesly, pre HeadZone, podobne ako pri Premium sérii. AKG má silný tromf v podobe silných pomerov cena výkon a stále opakujem, že model K-1000 bol naozaj priekopníkom super high endu, ovšem ešte nebol tým modelom, ktorý celou triedou „zatriasol“, vyrobilo sa ich x kusov a potom skončila výroba, podobne ako Sony Qualia a pod. Pre AKG stačí, aby prišlo s fantastickým upgrade pre K-701, ktorý posunie vec ďalej, ovšem s veľmi kvalitným pomerom cena výkon. Ak by K-801 boli o tretinu lepšie ako K-701, ale stáli povedzme 500 euro, bol by to problém hlavne pre HD 800, lebo 1000 eur už je silná káva. Beyer má v tomto smere argument, že dáva široký výber, kým Sennheiser určite uzavretú verziu HD 800 neurobí. AKG má tromf ako som vravel, môže dať super high end s veľmi silným pomerom cena výkon a pokračovať s K-1001, s upgrade a bude veľmi silný. Ultrasone je iný príbeh, sú cenovo hodne nadsadené, predražené tak 20 percent, ovšem, majú jedinečnú a úplne inú zvukovú charakteristiku. Grado postupne super high end opúšťa s výslním, lebo jeho modely sú technologicky hodne zastaralé. O Denon je ťažké niečo napísať. Audio Technica rozhodne ide skôr do luxusu, v šľapajach Denonu s uzavretými drevenými modelami. Takže ono nie je jednoduché povedať kto je víťaz a ako zrovnávať high end triedu a super high end triedu. Ešte je priskoro, ale AKG s pomerom cena výkon ne neskutočne silné a to rozhodne je ok.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št február 04, 2010 23:31:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechodil tys do semináře, Zákopčanskej ? Že máš tak nacvičený dlouhý průpovídky o hovnu.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št február 04, 2010 23:41:49    Predmet: skupina .... Odpovedať s citátom

Kazzatel – nechcem ťa uraziť, ale ja som napísal svoj vecný a konkrétny názor, na celú vec a oprel som to o argumenty a vecné pohľady. Ty blúzniš o ničom. Konečne rozpíš svoj poriadny VECNÝ názor, pohľad na niečo. Urážať vie naozaj človek z tej skupiny ako som napísal. Ja som stále písal k veci, aby to bolo prínosné pre hifistov, ktorí si toto fórum čítajú. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št február 04, 2010 23:45:03    Predmet: Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil ferenc dňa Št február 11, 2010 21:01:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi február 05, 2010 00:48:49    Predmet: ja som za Odpovedať s citátom

Troton, nie je fakt cas s tym nieco robit ? Naozaj ja napíšem vecný názor a nejaký brbloš iba na mňa nadáva ale pritom nemá jedinú myšlienku ktorú by vytkol, seriózne rozpísal, okomentoval, len plní vlákno "ničím".
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi február 05, 2010 07:02:20    Predmet: Re: ja som za Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil ferenc dňa Št február 11, 2010 21:01:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Pi február 05, 2010 09:20:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyberte niekto Záhoranskému tie baterky.... ja si idem po ďalší diazepam....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jogobella
Hifista


Založený: 05 január 2010
Príspevky: 107
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi február 05, 2010 10:44:24    Predmet: Re: skupina .... Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Ja som stále písal k veci, aby to bolo prínosné pre hifistov, ktorí si toto fórum čítajú. Takže tak.

mohol by sa prosim prosim prihlasit aspon jeden miestny hifista, pre ktoreho bol posledny prispevok (prvy na tejto strane) nasho pana proroka prinosny? aby sme vedeli o koho ze to ide. ak hifista najde odvahu, mohol by prosim aj kratko vysvetlit v com konkretne bol ten prispevok prinosny?
dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Chu-To
Nádejný hifista


Založený: 09 júl 2008
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: Pi február 05, 2010 11:29:03    Predmet: Re: upresnenia veci Odpovedať s citátom

qwertz

Naposledy upravil Chu-To dňa Št apríl 01, 2010 14:06:52, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi február 05, 2010 11:29:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Jájájá,jenom já se hlásám.

Pro mne jsou výroky magistra Vladka Oblúbeného velmi přínosné a to ve všech směrech.
Nelze vybrat jen jednu věc.

Škoda jen,že neuvedl v konečné řešení nezištně nabízenou radu od PD.

2009 22:48:17 a 2010 16:37:20
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=7057&postdays=0&postorder=asc&start=60
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: Pi február 05, 2010 11:34:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Excelia Hifi: Vyzkoušejte někdy i ty "mýtické" HD800 Smile Nejspíš budete hodně pozitivně překvapen. Z HD650 nezůstal kámen na kameni. Totální opak rozpatlaných basů a pocitu peřiny přes nahrávku. Charakter blíže AKG jen ve všem lepší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Pi február 05, 2010 12:47:06    Predmet: Odpovedať s citátom

creat napísal:
Ten zosilovač Cambridge Audio Azur 650 A má sluchátkový výstup. Ak by človek chcel počúvať len cez slúchadlá, nebolo by lepšie kúpiť radšej sluchátkový zosik napr. topaz?

Dík za odpoveď.


Jestli myslíš Style audio carat topaz, tak to je hlavně DAC, sluchátkáč je v něm jako takovej malej bonus a nic extra to není.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Pi február 05, 2010 13:07:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Kocmeister - četl jsem Vaši recenzi:

http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?f=1712&t=1091706&sid=d5fd34f8962a93b1ecab890d83713e03

Skvělá práce! Přihlašte se panu Horčicovi do časopisu Stereo jako recenzent - externista. Takové nadšence potřebujeme Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Ďalšia
Strana 6 z 12

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist