Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Kii THREE - (Bruno Putzeys - projekt)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 40, 41, 42  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 09:49:57    Predmet: Odpovedať s citátom

babaudio napísal:
Bartoli napísal:
BV napísal:
2 Bartoli
Presne ako to popisuješ to robíš sám..Navyše 99% toho, čo "spatra" odsudzuješ, si ani nepočul.

...
Uvedu priklad sracky s paskacem: http://www.stereophile.com/content/nola-metro-grand-reference-gold-loudspeaker-measurements#SCSs3Uk5aVlFJsGQ.97

Postaci takova sada mereni abychom mohli seriozne rici ze je ta bedna sracka, nebo to spada do Vami nadneseného pristupu ze Bartoli spatra odsuzuje co ani neslysel?

Aneb musi se kazda srackobedna slyset live aby se teprve pak mohlo napsat ze technicke veci byly podporeny okoimpresivnim nahodilym poslechem?


a čo to má spoločné s BV vševedko ?

nechcel som odpovedať, ale nedalo mi to!

..

Jen pro upresneni BV naznacil ze kdyz jsem neslysel na vlastni ucho napr BV maxxy nebo jine spatne reseni s 10-15cm paskem tak pouzivam pristup ze jak BV napsal hodnotim neco spatra a ani jsem to neslysel...na to jsem reagoval ze to neni nutne slyset aby clovek na zaklade technickych vlastnosti 10cm dlouheho pasku vedel jak spatne to je a poslech uz opravdu neni potreba...tak stejne jako neni potreba poslech te nesmyslnosti nola metro grand reference za skoro milion ...

Podotykam ze ta sracka z USA ma cenovku k milionu korun a tunu nadsenych testu od okoimpresivnich milovniku draheho highendu....je to myslim dobry priklad jak trh s ultradrahym hifi funguje iracionalne.

Opravdu clovek nemusi vsechno slyset na vlastni usi aby si odvodil ze to bude velmi spatne.

Samozrejme cely ultrahighend je timhle idiotskym designovym okoimpresivnim usuzovani hifistu prolezly skrznaskrz, kdyz clovek projede sterephile testy s merenim tak to jasne zjisti ze bedny jako Vivid G1 nebo Revel ultima saloon 2 jsou tam naprosto vyjimecne ....co tam je ale videt zhusta a hojne jsou totalni mrsby od a do z uplne blbe udelane s cenovkou primo astronomickou. A mimochodem nemusi to mit nutne pasek 10-15cm, mrsba se da udelat i s kalotou, viz napr ty wilson audio a jine sragory.

A jak jsou panecku hifisti nadseni a aby nebyli kdyz je tam cenovka 200 000 USD-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 09:54:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám odpojiť JBL2405 http://www.jblpro.com/pub/obsolete/2405.pdf a potiahnúť hore JBL2421 so šošovkou JBL2328 (delička cca 8kHz)?
http://www.audioheritage.org/vbulletin/showthread.php?6368-Ring-Radiator-Comparisons&p=376660&viewfull=1#post376660

OT, Ako fanúšik prifarím odkaz na jeden projekt...
http://www.audioheritage.org/vbulletin/showthread.php?32923-Looking-for-best-horn-tweeter-for-4-way-setup&p=333085&viewfull=1#post333085
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 10:17:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Koukám ty bílý pusinky jsou teď v módě, i stejná snaha dodat tomu vejšky nějakou formou supertweetru Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5927
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 10:32:18    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
neni nutne slyset aby clovek na zaklade technickych vlastnosti 10cm dlouheho pasku vedel jak spatne to je

Je to nezmysel, záleží aký menič to je, ako je použitý (konkrétna aplikácia) a v akom (akusticky) prostredí. Je to celé výroba ilúzie...Tak preferovaná (na základe subjektívneho, pomerne nejednoznačného hodnotenia skupiny špeciálne trénovaných poslucháčov ..) , jediná, všeurčujúca a nutne rovnaká konštatná smerovosť pre V aj H je len jedna vlastnosť, okrem takých nepodstatých, ako je kmitočtová charakteristika meniča, impulzná odozva, vlastné rezonancie, skreslenie a množstvo ďaľších. Ale o tých "biblia" nič nehovorí, pre MaBata sú nepodstatné (však to nie je počuť, ako tvrdí..) a tak je to pre Bartoliho fakt a hotovo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 10:35:04    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
okrem takých nepodstatých, ako je kmitočtová charakteristika meniča, impulzná odozva, vlastné rezonancie, skreslenie a množstvo ďaľších. Ale o tých "biblia" nič nehovorí, pre MaBata sú nepodstatné (však to nie je počuť, ako tvrdí..) a tak je to pre Bartoliho fakt a hotovo.
To není pravda, BV, zase nevyšilujte Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5927
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 10:41:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale je, koľkokrát sa tu bagatelizovalo skreslenie meničov, kmitočtová charakteristika (však DSP to zrovná..), step response je nepodstatný.. A na otázku, prečo Bruno to (step response) tak dôsledne riešil a patrične vyzdvihol, je odpoveďou zase len diskrétne ticho. A vidí sa len smerovosť, že ten "pekný" zvuk robí aj ekvalizácia a iné čarovanie cez DSP, to je vedľajšie.
citácia:
snaha dodat tomu vejšky nějakou formou supertweetru

Iní to zase robia odrazmi od stropu, podlahy a podobne.. Čo je horšie? Cool


Naposledy upravil BV dňa Po august 31, 2015 10:50:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 10:41:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
...snaha dodat tomu vejšky nějakou formou supertweetru Very Happy


HiFi norma núti aj tých čo im to nechýba špekulovať nad rozsahom prenášaného pásma. Mladý HiFi nadšenci čo to ešte počujú sú na to extra citlivýWink

U mňa to naviazanie horného pásme vďaka nemalému časovému posunutiu robí problémy, asi ako aj tým vyššie spomínaným. DSP by to však z časti zyrovnalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 11:01:10    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Ale je, koľkokrát sa tu bagatelizovalo skreslenie meničov, kmitočtová charakteristika (však DSP to zrovná..), step response je nepodstatný.. A na otázku, prečo Bruno to (step response) tak dôsledne riešil a patrične vyzdvihol, je odpoveďou zase len diskrétne ticho. A vidí sa len smerovosť, že ten "pekný" zvuk robí aj ekvalizácia a iné čarovanie cez DSP, to je vedľajšie.
citácia:
snaha dodat tomu vejšky nějakou formou supertweetru

Iní to zase robia odrazmi od stropu, podlahy a podobne.. Čo je horšie? Cool
Nemíním s vámi vést polemiku o hovně, nejste tak hloupý, abyste musel sbírat body takovými prohlášeními, třeba o DSP. Sám dobře víte, že je úplně jedno, čím tu ekvalizaci provedete. I vy jí děláte aktivně, protože ten 15" v MAXech se nedá naladit rovně od 25Hz.
Dál, koukněte se třeba na obligátní 1518, tam je poslechová osa v +/-1dB a další osy se jen snaží kopírovat stejné spektrum, takže jakéže nezáleží na kmitočtové charakteristice!? Záleží a to dost, plus další důležité vlastnosti přitom nejsou opomenuty!
A o vaší představě odrážení od stropu už prosím radši nemluvte, evidentně jste stále úplně mimo, přitom stačí to trochu dostudovat, času bylo od poslední rozmluvy dost. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12728

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 11:11:40    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Tak preferovaná (na základe subjektívneho, pomerne nejednoznačného hodnotenia skupiny špeciálne trénovaných poslucháčov ..), jediná, všeurčujúca a nutne rovnaká konštatná smerovosť pre V aj H je len jedna vlastnosť, okrem takých nepodstatých, ako je kmitočtová charakteristika meniča, impulzná odozva, vlastné rezonancie, skreslenie a množstvo ďaľších. Ale o tých "biblia" nič nehovorí, pre MaBata sú nepodstatné (však to nie je počuť, ako tvrdí..) a tak je to pre Bartoliho fakt a hotovo.

BV napísal:
Ale je, koľkokrát sa tu bagatelizovalo skreslenie meničov, kmitočtová charakteristika (však DSP to zrovná..), step response je nepodstatný.. A na otázku, prečo Bruno to (step response) tak dôsledne riešil a patrične vyzdvihol, je odpoveďou zase len diskrétne ticho. A vidí sa len smerovosť, že ten "pekný" zvuk robí aj ekvalizácia a iné čarovanie cez DSP, to je vedľajšie.

To jsou obyčejné lži, překrucování, trapnost a ubohost. Nechápu, jak si představujete, že vám na to bude někdo reagovat, i kdybych mohl dříve ("diskrétní ticho"). Jak jsem napsal, bývaly doby, kdy jste tady reprezentoval racionální přístup. To už je bohužel pryč a nejhorší je, že už se k tomu teď těžko můžete vrátit, nikdo soudný vás už nebude brát vážně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 11:38:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Koho že nebude brát vážně??
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12728

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 11:40:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeho, asi jako tebe. To je fakt vtipné, jak ty se vždy ozveš v potrefenou chvíli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12728

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 11:47:08    Predmet: Odpovedať s citátom

K té skokové odezvě. Být na místě Bruna, udělám to zrovna tak, protože to už v tu chvíli nic nestojí, je to triviální věc a hifisti to budou obdivovat. Možná to některý z nich, až si o tom přečte v časopise, kvůli tomu i koupí, byť by to subjektivně neznamenalo už žádný významný rozdíl. Ta "kouzla" s DSP jsou tam samozřejmě hlavně kvůli vyzařovacímu diagramu, tj. amplitudovým směrovým charakteristikám. Linearizace fáze v poslechové ose už je jen bonus zdarma. Když to DSP nabízí, proč to nevyužít. Udělá-li se to dobře, těžko to už něčemu ublíží. Skutečné kvality té bedny jsou nicméně úplně jinde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 15:51:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Můj názor je, že i s páskem se dá postavit výborná bedna. Asi nejvíc TOP řešení co vzniklo, byl projekt Ante.
Výborný bedny s páskem, jsem slyšel u pistoleho.
Ostatně za nedlouho budu dodělávat (konečně), jejich levnější alternativu a nějakej čas s tím budu žít.
Smile

...
Jake to byly menice v bedne u Pistoleho?
Jake menice pouzijes pro sebe?

Neco jako pasek 3x3cm? Vlastne me to docela zajima, tedy zda to neco nabizi oproti dobre kalote 25mm (imho nic i kdyz chapu ze zmena je zabava).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 16:35:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Pistole má NEO 8, SS 18W Revelator a Eton 11", já mám NEO 8, 18W/8535-05 a Monacor SPH 275C.
Tady to je ve zkušební ozvučnici.
http://basstl.blog.cz/1003
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12728

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 16:53:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Mít tohle jako výškáč je ale fakt zoufalost, Basstle. Nahrál jsem si přímo s tímhle měničem kdysi dost, někde ještě i dva mám. Je jako stvořenej pro dipol, ale musí se doplnit o normální výšku - skončil jsem tehdy nakonec u dvou malých kalot z obou stran deskové ozvučnice (nějaké ty malé Daytony), teoreticky by asi stačilo i Neo 3, což je menší varianta téhož. Tohle je opravdu příklad "pásku", který se na výšky takhle sám o sobě naprosto nehodí. Škoda, že už nedohledám měření. Bylo to v době, kdy jsem si s tím začal víc hrát, zkoumat a zjisťovat, proč to samotné nehraje dobře, ačkoliv se o tom v té době psaly na forech superlativy - ostatně i pod tím vlivem jsem to tehdy koupil. Dnes už bych takové chyby neudělal, resp. jako výškáč už to rozhodně nepoužil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 17:12:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Já vím, že to není ideální a mimo osu to bude padat, ale v ose to hraje opravdu příjemně. Je to takovej neseroucí hifi zvuk. Horna s driverem je podle mýho názoru ve všech směrech lepší, ale tahle kombinace se mi tenkrát líbila víc, než většina komerčních hifi beden s kalotou.
Uvažoval jsem i o doplnění o NEO 3, protože to nad 15k už dost padá, ale stejně bych to nejspíš neslyšel. Dodělám to tak, jak to je a pak si budu v klidu hrát s 1518. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12728

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 17:27:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Nad 15 kHz? Padá to už nad 5 kHz... Smile To je ten neseroucí hifi zvuk.
Ale však jo.

Nad 15 kHz padá běžnej 1" driver v CD horně...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 17:37:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám k tomu jen tohle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12728

PríspevokZaslal: Po august 31, 2015 17:53:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Věřím, tehdy bylo takové měření vše, co se běžně dělalo. Dělaly se podle toho i výhybky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2015 09:25:44    Predmet: Odpovedať s citátom

BTW Basstl zminil ze Ante byl top projekt? Ja tam ale vidim dlouhe pasky na stredovyskach a to asi nebude nic moc? Jasne je to velka bedna s 2 x 21" basky a to bude fajn ale jinak bych od toho cekal jen malo.
Existuje nekde na internetu zverejnene mereni Ante?

Jinak ta Pistoleho paskova bedna je pro me zklamani, jsem myslel ze tam bude neco jako ma Bubu - maly pasek jako kalota - teda cca 3x3cm.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2015 09:31:27    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Příklad měření zesilovače, který ještě rel. nedávno poslouchal k plné spokojenosti náš zapálený šiřitel (té jediné a správné) pravdy - Bartoli : http://h-e-a-r.de/pdf/audiomat/Audiomat-Solfege-Stereoplay-02-2015.pdf

...
Dnes uz bych elektronky nekoupil - inu prosel jsem vyvojem a minulost je minulost.
Ale jen na okraj komplexni sada mereni solfege by me stejne zajimala i po letech dneska, protoze ten zesilovac byl zvukove "ektronkovy" jen malo, zadny takovy ten medovy sopel co produkuji typicky elektronkove mrsby.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12728

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2015 09:35:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen bacha na zjednodušující výklady na základě grafů z časopisů. Profil nelineárního zkreslení kvalitního elektronkového zesilovače může být slyšet i velice málo nebo vůbec, podobně jako u měničů. Na nějaké hodnoty druhé a třetí harmonické při nějaké úrovi se vůbec nemá smysl koukat. To ještě samo o sobě neznamená vůbec nic a nenapadá mě, co jiného by sekal tím odkazem na měření sledoval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2015 09:41:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Dnes uz bych elektronky nekoupil - inu prosel jsem vyvojem a minulost je minulost.


Což bude platit třeba za 5 let zase, že.

Jelikož v daném okamžiku platí jen přítomnost, které se (třeba) za pár let vysmějeme.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12728

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2015 09:48:49    Predmet: Odpovedať s citátom

A nebo taky ne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2015 10:44:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen tak mimochodem, audiomat solfege se prodava dnes jen za cca 30 -35 000 a za tuhle cenu bych ho i dnes komukoliv doporucil Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2015 12:07:41    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Bartoli napísal:
Dnes uz bych elektronky nekoupil - inu prosel jsem vyvojem a minulost je minulost.


Což bude platit třeba za 5 let zase, že.

Jelikož v daném okamžiku platí jen přítomnost, které se (třeba) za pár let vysmějeme.


...
PMA v minulosti pred 10 lety mel to poteseni poslouchat wilsony maxx, zajimalo by me co si o nich myslel tehdy a co dneska, s dnesni sadou informaci ktere zde dostal.
http://www.stereophile.com/content/wilson-audio-specialties-maxx-series-3-loudspeaker-measurements#qftgt9iXrJUTgrQe.97

http://www.stereophile.com/content/wilson-audio-specialties-maxx2-loudspeaker-measurements#cEypSFSp9StuoSER.97

Objektivne je wilson audio velmi spatna bedna, ale ma to velky basak a mohutny zvuk to jiste vytvori. Souhlasil by PMA se mnou ze je to jediny plus maxxu ten basak? Aneb jaka byla minulost PMA vim z Lopuchu a jaka je pritomnost PMA po vsech tech informacich co ma dnes?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: St september 02, 2015 09:55:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Objektivne je wilson audio velmi spatna bedna...

John Atkinson napísal:
...and you will comprehend why I felt these Wilsons produced the best sound overall that I have experienced in Michael's room.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12728

PríspevokZaslal: St september 02, 2015 10:02:53    Predmet: Odpovedať s citátom

To dokladuje jen to, jak špatný bedny musel u Michaela slyšet, nic jinýho Smile Trocha logiky by neškodila.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St september 02, 2015 10:59:22    Predmet: Odpovedať s citátom

MaKu pokud se podivas na to mereni wilsonu maxx najdes tam neco pozitivniho krom toho velkyho objemu a 2 velkych basaku?

Jen pro srovnani s tou wilson mrsbou, tohle je oproti tomu maly zazrak: http://www.stereophile.com/content/vivid-audio-giya-g3-loudspeaker-measurements#2uj7ojET5iiBCZIE.97
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5927
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St september 02, 2015 12:40:07    Predmet: Odpovedať s citátom

A vieš , čo je na tých obrázkoch? Prečítal si si komentár k obr. 6? Čo je na tých meraniach "zázrak"? Normalizované horizontálne smerovky do 30 stupňov, vertikálne rovnako normalizované, od +15 do -5 stupňov, meranie v ose zložené z nearfield a anechoic, spojené na 300Hz, priemer z meraní v rozsahu 30stupňov horizontálne.. Čo je tam "zázračné" ??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 40, 41, 42  Ďalšia
Strana 6 z 42

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist