Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Dispre + DAC

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DIY realizácie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: So september 12, 2015 12:28:13    Predmet: Dispre + DAC Odpovedať s citátom

Zdravim!

Rozhodol som sa postavit si vlastne Dispre II v3 v kombinacii s D/A prevodnikom. Nakolko mi tu nikto nevedel poradit ohladom vyberu, tak volba zatial pada na Casea Deneb s AD1955 (ak tu nahodou, niekto mate jeden zbytocny, tak prosim piste, volajte, kricte Smile ). Skrinka je 2U z Modushopu, konektory Neutrik, vnutorna kabelaz budu striborne kable v teflone od p. Krauta. Uvazujem aj nad phono modulom Actidamp - pravdepodobne model II (tiez ak tu ma niekto nejaky lacny aj so zdrojom, tak kludne poslite ponuky). Dufam, ze sa to tam vsetko pomesti Smile Prikladam aj prvu vizualizaciu ako si to zatial predstavujem. Ak mate nejake rady, pripadne navrhy, tak ich vrelo privitam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: So september 12, 2015 14:59:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Este verzia so striebornym Neutrikom, ktora je pravdepodobnejsia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11426
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 12, 2015 15:08:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Pravdepodobne nechces davat Actidamp do jednej skrinky s trafom...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: So september 12, 2015 15:37:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Pravdupovediac este neviem, ci ho tam vobec budem davat. Zatial nad tym uvazujem ako nad opciou aby bolo to zariadenie, co najuniverzalnejsie ale vzhladom na to, ze pocuvam primarne cez digital to asi zavrhnem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So september 12, 2015 16:03:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Už jsi někdy něco podobnýho stavěl? Ona to totiž není vůbec sranda a zrovna kabely od Krauta jsou to poslední, na co bych se soustředil. Jaký tam budeš mít zdroje?
Ten Neutrik na čelním panelu bude jako pěst na oko. Buď bych ho dal dozadu, nebo bych použil jinej konektor.
Malá inspirace: http://basstl.rajce.idnes.cz/H1D/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: So september 12, 2015 16:37:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Vdaka za inspiraciu. Ja som sa primarne inspiroval Audio-GD, ktori pouzivaju rovnake neutriky a zapustaju ich do panelu. Podobne to chcem spravit aj ja. Kable od Krauta riesit nemusim, pretoze su uz davnejsie kupene. Zdroj mam zatial iba na Dispre 2x15V ale nie od PMA. Iba samotne Dispre je od PMA. Vlastny zosik som si pravdupovediac este neriesil - hlavne, co som doteraz robieval boli skladacky PC a ich drobne upravy. Tam som si napriklad upravil aj X-Fi, ktoru som mal predtym a prirobil som si k nej interny SPDIF modul (vid. foto).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DIY realizácie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist