Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

AKEL 2015: debatný salón po akcii
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1400

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 15:28:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Na netu je dostupné i nějaké to měření těch P. Dudkem zmíněných (a obdivovaných) beden.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 15:35:33    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
K "testování" v Třebové se konkrétně nevyjadřuji, poněvadž to
a) žádné regulérní testování nebylo, spíš něco jako vášnivá debata ve striptýz klubu...

Souhlas s tím, že to "regulérní" testování nebylo. Na druhou stranu, žádné velké vášně kolem srovnávacího poslechu v Třebové neplály, bylo to překvapivě téměř v klidu.
Vášnivá debata nastala až zde na fóru, když tady padla zmínka o tom, jak velký vliv měla výměna reprokabelu. To někteří zdejší technokrati nerozdýchali. Přitom v Třebové se vůbec žádné kabely netestovaly, byla to jen náhoda, že se to stalo a že to tentokrát slyšelo hodně lidí.

kazzatel napísal:
...pravou příčinou hojné účasti je přání " být u toho " kdy se konečně prokáže, čí výtvor je subjektivně lepší...

To je taky kus pravdy. A proč ne?

kazzatel napísal:
A protože si obě strany nedělají iluze o skutečné objektivitě posuzovatelů, hledají se podpůrné berličy ve formě různých doplňků, které mají přichýlit vítězství na tu či onu stranu a jejichž zapůjčení protistraně je omlouváno tvrzením " nechť si i oni přinesou něco svýho "...

Nevím, jestli tomu správně rozumím. Těmi berličkami myslíš třeba pračku a pořádné reprokabely? Já si myslím, že to je regulérní a velice důležitá součást každé audiosestavy. V tomto případě můžu gratulovat, že zvuk kompletní sestavy Sroll/Casea byl výborný (jen k bednám bych měl výhradu). Při hodnocení musím ale nějaké potenciální body navíc přičíst druhé sestavě, protože vím, že s lépe ošetřeným napájením a lepším reprokabelem se výsledek dá ještě znatelně vylepšit. Což se nakonec v případě reprokabelu také ukázalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12729

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 15:45:15    Predmet: Odpovedať s citátom

https://youtu.be/zrpUDuUtxPM?t=1673

V čase 29:02 zmiňuje, o jaké mluví reprosoustavě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 15:47:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Budu trochu jako ostružina, ale nedá mi to -
Rolling Stones, Around and Around:

I said the joint was rocking
Goin' round and round
Yeah, reeling and a rocking
What a crazy sound
And they never stopped rocking
Till the moon went down

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 16:21:37    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Já při poslechu z ní pociťoval čirou radost, což rozhodně nemohu tvrdit o poslechu tvýho dítka s chlupatým zvukovodem, který jsem slyšel na Akelu vloni...
Takovýhle věci jsou ale daný aktuálním stavem osobnosti, náladou atd. Já to mám taky tak a některé pocity (nadšení) vím, že už nikdy nebude takové, jako něco ze vzpomínek. Už jsem taky zapšklejší a podezřívavější než dřív Razz Ale od toho by měl bejt schopnej se člověk oprostit, jestli má zůstat nadále konstruktivní.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 17:15:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som pociťoval číru radosť z hudby keď sme do zostavy zapojili preamp SPX 2010 Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kolar
Hifi obsluha


Založený: 31 máj 2014
Príspevky: 37
Bydlisko: okolí Uherského Hradiště

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 17:31:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Já bych s dovolením sduplikoval Krytonovu otázku ohledně pocitů dojmů a nálad ze sluchatkového procesoru pana Sýkory.Nikdo k danému nemá co říct??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 18:06:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
Už jsem taky zapšklejší...


Tak tohle ti tu nikdo neveri! Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 18:10:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Bubuxin: Já jsem letos skoro vůbec nefotil, ale...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 18:19:27    Predmet: Odpovedať s citátom

posluchárna
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pesve
Hifista


Založený: 28 apríl 2008
Príspevky: 133
Bydlisko: za Brnem

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 18:19:49    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
VB: už jsem si vzpomněl, arbiter elegantiae byl Petronius.

A arbiter rhetoricae byl Petr Kukaň z Kukaně. Smile Smile

_________________
DEQX HDP5 - TriAmp 2xDPA222 + Hypex NC400 - RpM1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 19:36:40    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK: jéjda, to je ksicht. S jedným okom ako Kyklop. Vďaka za foto Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
petrkp
Hifista


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 162
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 20:29:25    Predmet: AKEL 2015 Odpovedať s citátom

Na úvod díky VB za přípravu Akelu. Přednáška VB byla velmi zajímavá (nebyl jsem všude dvakrát), zaujal mne i pan Motl, Linuxu pro DAC jsem moc nerozuměl a kapesní převodník byl moc zajímavý. Přednáška pana Federmanna byla pro mne nesrozumitelná a nepochopil jsem ji, jsem hold už starší.
Nejvíce se mi líbily na poslech dospělé bedny VM Audio, V baru u bankéře jsem se neučil asi pít presso. Potkal jsem ty, které jsem několik let neviděl. Ještě jednou díky za skvělou akci a doufám, že v příštím ročníku pomohu VB při organizaci.

_________________
Mám rád Hifi a nevadí mi ani hifisti
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 20:46:43    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
posluchárna


Vyzerá to tam ako na predvádzačke hrncov. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 20:53:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Petře, "hold" je anglicky držet nebo česky vzdání pocty, asi jsi myslel pěkné německé slovo "holt".
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: St október 07, 2015 21:53:18    Predmet: Re: AKEL 2015 Odpovedať s citátom

petrkp napísal:
doufám, že v příštím ročníku pomohu VB při organizaci.
Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 16:53:17    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
https://youtu.be/zrpUDuUtxPM?t=1673

V čase 29:02 zmiňuje, o jaké mluví reprosoustavě.


...

Ovsem vysvetleni co presne ty KEF 105 umi je trochu slozitejsi, jsou to velmi dobre a chytre navrzene reprosoustavy s maximalne plochou frekvencni charakteristikou v ose + to ma velky basak takze celkove to hraje velice solidne a jsou to v dvojite slepych testech solidne hodnocene bedny ale...

Ale nemaji nejvyssi hodnoceni protoze...a dal to zacina vysvetlovat Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 16:57:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
MaBat napísal:
https://youtu.be/zrpUDuUtxPM?t=1673

V čase 29:02 zmiňuje, o jaké mluví reprosoustavě.


...

Ovsem vysvetleni co presne ty KEF 105 umi je trochu slozitejsi, jsou to velmi dobre a chytre navrzene reprosoustavy s maximalne plochou frekvencni charakteristikou v ose + to ma velky basak takze celkove to hraje velice solidne a jsou to v dvojite slepych testech solidne hodnocene bedny ale...

Ale nemaji nejvyssi hodnoceni protoze...a dal to zacina vysvetlovat Cool


Nojo, kdyby mel tak k dispozici 1518, to by byly jine ody Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 17:03:06    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja jenom aby si ti co neumi anglicky (Makovice) nepredstavovali ze ty kefy jsou buhvijaka mrsba, jsou to na highend sracky od wilson audio jeste velice lepsi bedny. Nemaj sice top rating ale oproti kdejake sragore je to fakt maximalne rovne aspon v ose a ma to basak.

Ze ty kefy jsou zabarvene a maji svuj ne - neutralni zvuk a proc ta zvukova zabarvenost tam je uz jde na vrub kolisani smerovosti v pasmu 1-10kHz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12729

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 17:38:40    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
Nojo, kdyby mel tak k dispozici 1518, to by byly jine ody Smile

Má k dispozici JBL M2, to je skoro to samé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 17:56:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Ohledně přednášek a kecání s lidmi a koukání na přístroje to byla vydařená akce. Na můj web jsem umístil fotky, kdo mi pošle kvalitní fotky, tak je u mě rád vystavím. http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/akel2015.php

Sluchátkový procesor v daném formátu plné nastavitelnosti se těžko posuzuje, protože vliv má podle konkrétního nastavení. A zrovna se nám nedařilo najít nahrávku vyloženě nepříjemnou do sluchátek, kterou by měl procesor zachránit. Asi bych spíše než plynulé nastavení volil pevné presety, které budou předem odladěné a vyzkoušené. Rozdíl v hlasitosti i zabarvení při BYPASSu je na můj vkus moc velký - takový rozdíl mezi sluchátky a bednami zase není. Chtělo by to zapracovat na filtrech a zpožďovací smyčce a mixu, sice je to nastavitelné, ale dozvuk a mix mi přijde příliš hrubý - krátký - chybí ocásek k nástrojům, který obyčejně skutečný prostor přidává. Každopádně dělat toto v analogu plní určitě několik bobříků elektrotechnické odvahy:).

Bedny jsem v sobotu respektive v neděli ráno změřil a došel celkem k závěru, že srovnání reprobeden bylo nejvíce ovlivněno špatným korigováním rozdílů v hlasistosti při přepínání, které bylo provedeno dle tvrzení autorů, nikoliv podle skutečnosti. Ono to bylo jasné už na první přepnutí a pak jsem se to snažil podle uchat dorovnat, ale stejně to nebylo přesně, protože mají bedny jinou barvu zvuku. Hlavně u Mermaid Amphora dle výrobce citlivost 87dB je zřejmě někde na 100 Hz. Dle měření mají nad 1kHz cca 83dB, což bylo jasné i podle poslechu - jen jsem nevěděl, že je citlivost nižší o tolik.

Někdy v sobotu jsem se dozvěděl, že v zesilovači Sroll je jeden kanál přepólovaný - což si nejsem jist, kdy přesně jsem se dozvěděl a jestli to bylo při srovnání zohledněno - řekl bych že v pátek to zohledněno nebylo. Co to bylo za past nevím.

Další past byla v reprokabelu při srovnání Casea - CustomWorks, kdy nebyl zrovna kabel SPaudio dostupný a tak se první část testu hrálo na obyč kabel 2x7m smotaný mezi síťovými přívody a wifi routerem. V druhé části testu už jsme konečně SPaudio kabel měli a zvuk se najednou rozsvítil, nabasoval, jako kdyby se zvedla hlasitost. Hlasitost byla podle voltmetru stále stejná.

Na kabelomanii nevěřím, ale věřím co jsem slyšel, přestože to mohlo být placebo, tak ale doma jsem teď měl na poslech více času a hlavně klid a rozdíl je znát stejně.

Na jiných akcích i na minulém AKELu se porovnávalo zcela bez problémů kdykoliv cokoliv s čímkoliv, většinou cíleně komponent proti komponentu záměnou, aby měly stejné podmínky a poznalo se, který je lepší. Tento rok nebyl ze strany Casea-Sroll vůbec zájem něco takového realizovat, až na opakované naléhání přítomných se tedy něco porovnalo. V sobotu ráno se porovnávaly reprobedny před blokem přednášek. Sestavy železa se už porovnat nestihly, tak bylo domluveno, že se bude v porovnání pokračovat odpoledne po přednáškách. Sestava Sroll mezitím zmizela a zpátky už se neobjevila. V odpoledních hodinách se pak objevila v kavárně sestava Casea, tak se porovnalo alespoň proti ní, i když tedy jenom celé sestavy. Opět po velkém naléhání ze strany posluchačů, že to chtějí slyšet.

No... nevím... mám z toho smíšené pocity. Spousta lidí byla určitě zklamaná, že se toho porovnalo tak málo a takovým způsobem.

Protože se vám nezdají nuly a jedničky na mém serveru jako věrohodné, tak jsem měření umístil včetně obrázků na uloz.to

_________________
http://vmaudio.cz/


Naposledy upravil check dňa Pi október 09, 2015 11:58:58, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 17:57:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
highend sracky od wilson audio


Jejich hlavní výhoda je velmi nízké zkreslení a rigidní ozvučnice. Takže je možné hrát velmi nahlas bez toho, že by to ječelo, vrzalo, tahalo za uši a rozpadal se zvuk (ovšem za předpokladu použití kvalitních zesilovačů). Nízké zkreslení a pevná ozvučnice taky snižují kolorace při velkých hlasitostech.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 18:02:34    Predmet: Odpovedať s citátom

check napísal:

Někdy v sobotu jsem se dozvěděl, že v zesilovači Sroll je jeden kanál přepólovaný -


Tohle mě vždycky fascinuje, hlavně, že to lidi nepoznají, většinou množina zkušených posluchačů. Zažil jsem to několikrát, na jednu akci si vzpomínám přesně, asi před 10 lety na Mácháči, přijeli jsme s PD a oni už tam delší dobu tak hráli, vůbec jim to nepřišlo, a hrálo to děsně.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 18:15:12    Predmet: Odpovedať s citátom

check napísal:
Ohledně přednášek a kecání s lidmi a koukání na přístroje to byla vydařená akce. Na můj web jsem umístil fotky, kdo mi pošle kvalitní fotky, tak je u mě rád vystavím.

http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/akel2014.php

Ten odkaz je špatně. Ja na rok starou akci. Správně je
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/akel2015.php Smile

check napísal:
Bedny jsem v sobotu respektive v neděli ráno změřil

Měření je super. Bylo by možné to automatické cyklování legendy ke grafům trochu zpomalit? Alespoň na 5 sekund, lépe více. Takhle je to dost nepřehledné.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 19:01:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja k meraniu len toľko. Za prvé považujem za základnú slušnosť aspoň sa opýtať majiteľa, či s tým súhlasí (to sa v našom prípade nestalo). Za druhé, merania ktoré máme na stránkach boli realizované v 2 metrovej vzdialenosti, presne tak, ako sa realizovalo meranie pre návrh projektu a tým pádom nie sú porovnateľné s realizovanými meraniami. Totiž reprosústavy takýchto rozmerov merať z 1 metra a na podlahe je nezmysel. Referenčný bod je presne v ose medzi výškovým a stredovým meničom a mikrofón bol vo vodorovnej polohe. Tak sa tiež merali smerové charakteristiky. A k citlivosti poviem len toľko. Tú som nemeral vo vzdialenosti 1 m, ale z dvojmetrovej vzdialenosti a pridal som k nameraným hodnotám 6 dB. Stanovenie absolútnej citlivosti je aj tak veľmi diskutabilné a samozrejme vyžaduje iné podmienky ako boli pri meraní v prednáškovej miestnosti. Pri meraniach v akreditovaných laboratóriách (samozrejme v bezdozvukovej komore) sa štandartne uvádza rozptyl hodnôt absolútneho akustického tlaku plus mínus 1 dB. Apropo, pri konštrukcii tejto sústavy nebola prioritou jej vysoká citlivosť, ale vyrovnaná amplitúdová charakteristika a dobré smerové vlastnosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 19:22:52    Predmet: Odpovedať s citátom

godz: ta bedna mě zaujala už jen z foto. Předpokládám, že je to ta černá, zkosená, s velkým basákem. Vypadá to velmi dobře, ve smyslu že by to mohlo i velmi dobře hrát.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
peter_spx
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 844
Bydlisko: Slovakia

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 19:26:22    Predmet: Odpovedať s citátom

...a ta skosena bedna aj velmi dobre hraje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 19:31:08    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
godz: ta bedna mě zaujala už jen z foto. Předpokládám, že je to ta černá, zkosená, s velkým basákem. Vypadá to velmi dobře, ve smyslu že by to mohlo i velmi dobře hrát.


Hraje. Velice velice dobře. Doporučuji pozornosti.

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 20:06:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Prepolovany kanal byl omylem jen jednou asi na 5 sekund pri prehazovani beden. Posluchaci to ihned hlasili. Reaguji jen na toto, protoze se mne na to nekdo po telefonu ptal. Vic jsem tady toho necetl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št október 08, 2015 20:37:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem za pozitívne reakcie. Sústavy sa dajú asi do polovice budúceho týždňa vypočuť v Dubnici nad Váhom v posluchovom štúdiu Audioharmony. A budú sa dať vypočuť aj na výstave Audio, Video, Domáce kino 2015 v dňoch 24 - 25. októbra v Bratislave.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Ďalšia
Strana 7 z 12

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist