Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Co je v Lídlu, není k jídlu

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Mechanické konštrukcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po november 02, 2015 22:09:12    Predmet: Co je v Lídlu, není k jídlu Odpovedať s citátom

...ale občas se tam najdou šikovné věci pro kutily. Tentokrát mě potěšila "Embosovací sada" - ptákovina na nějaké ornamenty či pohlednice. Podstatné je, že součástí je malá teplovzdušná pistolka, která se ideálně hodí na smršťovací bužírky. Oproti velkým pistolím to má malý příkon 350 W, krásně padne do ruky a má dvě teploty, 220 a 330 °C. Paráda.
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po november 02, 2015 22:16:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Kolik za to chtějí?
_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po november 02, 2015 22:23:17    Predmet: Odpovedať s citátom

700,-
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Po november 02, 2015 22:50:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Obcas sa tam da natrafit na celkom slusne hracky za dobre peniaze. Ale mikrobruska na baterku Parkiside uz take terno nebola Very Happy Rychlo ju nahradila Proxxonka Smile

Naposledy upravil moses dňa Ut november 03, 2015 09:38:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut november 03, 2015 06:22:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Za necelých 1.100 je základní horkovzdušná pájecí stanice http://www.ebay.com/itm/2in1-858D-110V-700W-Heat-Gun-SMD-Rework-Solder-Soldering-Station-for-Maintenance-/311374378334?hash=item487f5bf55e:g:NjsAAOSwNSxVb8YX . Mám ji pár let, pro neprofi úplně stačí, dá se na ni dokoupit spoustu tvarových nástavců. Když se sníží teplota, smršťuje bužírky taky dobře Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut november 03, 2015 08:55:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Já se vrátím k tomu nadpisu.
Opravdu si myslíš, že co je v Lidlu, není k jídlu, nebo se ti to jenom rýmovalo? Smile
Já totiž nevím o žádným jiným řetězci, kde by měli tak kvalitní potraviny a až na vyjímky jinde nenakupuju.
Co se týče ostatního sotrimentu, tak tam to většinou platí taky. Teda ne že bych to kupoval, ale kvalitní to je (nebo aspoň bejvávalo). Před lety jsem byl v Německu a tm Lidl platil za nejlepší neznačkové zboží.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ut november 03, 2015 09:08:37    Predmet: Re: Co je v Lídlu, není k jídlu Odpovedať s citátom

opa napísal:
...ale občas se tam najdou šikovné věci pro kutily. Tentokrát mě potěšila "Embosovací sada" - ptákovina na nějaké ornamenty či pohlednice. Podstatné je, že součástí je malá teplovzdušná pistolka, která se ideálně hodí na smršťovací bužírky. Oproti velkým pistolím to má malý příkon 350 W, krásně padne do ruky a má dvě teploty, 220 a 330 °C. Paráda.


Na první pohled to vypadá jako úžasná vychytávka z slušnou cenu.Problém je, že se to samý se dá v Lídlu koupit za POLOVINU ceny !
Zhruba o tejden dřív měli v nabídce fénovací kulmu s nástavcema.Nástavce na kulmování vlasů se zahoděj a kulma samotná má úplně perfektní trysku na smršťování bužírek.A taky odpovídající teplotu samozřejmě.Cena 250 korun.

Technická pozn.
Kulma má vyšší teplotu a menší objem vzduchu než klasickej fén.Taky je mnohem míň hlučná.

Jinak naprosto souhlasím s tím, co napsal Basstl.Ale lidi co pomlouvaj Lídl nepřesvědčuju (např. mojí matku).Jen je mi jich líto...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut november 03, 2015 10:19:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Nadpis berte jako bonmot pro upoutání pozornosti, já to nevymyslel, považoval jsem to velmi rozšířenou a známou hlášku. Dál bych to neřešil.

Nápad s kulmou se zdá výborný. Škoda, že jsi se o tu zkušenost nepodělil, možná jsem mohl pár stovek ušetřit.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ut november 03, 2015 13:29:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, tak to promiň, nenapadlo mě, že už sis to koupil.
Na nápad s kulmou mě přivedl můj otec, kterej opravuje a staví kytary.On elektrickou horkovzdušnou kulmu používá na prohřátí dřeva, když ho lepí, rozlepuje, nebo ohejbá.Horkovzdušná pistole se na to nehodí, protože má moc vysokou teplotu a dřevo už se pálí.
To samý mám já, když vyrábím kabely pro Kabelguru.Ustřihnu metráž, navlíknu na to oplet a začišťuju to smršťovací bužírkou (někdy až v několika vrstvách a barevnejch kombinacích).Na to nemůžu foukat horkovzdušnou pistolí, protože by mi tou svojí vysokou teplotou pistole zničila ozdobnej oplet.Takže použiju kulmu.Tohle si oplet nechá líbit dlouhodobě a smršťovky se krásně zatáhnou.
Mám ještě jeden typ kulmy, kterej má širší trysku.A do ní mám vloženou kovovou zužující se trysku z hork.vzd. pistole.
Je to skoro jako kdyby se výrobci domluvili na nějaký normě Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Ut november 03, 2015 14:00:07    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Nadpis berte jako bonmot pro upoutání pozornosti, já to nevymyslel, považoval jsem to velmi rozšířenou a známou hlášku.


Tak nabuduce treba byt originalnejsi a nazvat tema trebars: "Co je v Lidlu a neni k jidlu" Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lechos
Hifi expert


Založený: 03 január 2009
Príspevky: 1185
Bydlisko: Severní Morava okr.Karviná

PríspevokZaslal: Ut november 03, 2015 17:42:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Vše nezbytné k životu potřebné mám z našeho lidového Lidlu...levné potraviny, nápoje, drogistické zboží, pár knížek, slovníků, dalekohled, kytaru španělu, klávesový synťák, CD vánočních koled, polobotky do kostela, sadu ručního vercajku, digitál teploměr na okno, rybářskej prut s navijákem, časový spínač, stmívač lustru, melodický zvonek, žárovky úsporky, košilku s motivem Aerosmith a Sex pistols, KV/FM rádijko na baterie, dohušťovací vzduchový kompresor...ještě něco ?
_________________
pioneer A-656 MK2***technics SL-PG400A***pioneer PL335***
aiwa AD-F 910E***sony ST-S390***technics SH-GE 70***toshiba SD-24 VL***
2x pioneer CS-901***Tesla B116 A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Mechanické konštrukcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist