Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Vivid audio G1 - top model
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 810

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2016 19:54:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Houby pocul Smile , proc ?- nejvetsi odbornik slunecni soustavy koukne na okomereni a prece vi, co je reference - zvlast, kdyz ji cirou nahodou prodava ... Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2016 20:07:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde sa dajú v našich končinách Vivid audio G1 v kľude vypočuť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tm_watch
Hifi obsluha


Založený: 17 február 2015
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2016 20:14:03    Predmet: Odpovedať s citátom

V Ostrave - u jejich dovozce RP audio, tedy pokud to jsou "nase" konciny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2016 20:15:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím, jestli poslechnout, ale dohledat se tu dají

http://www.rpaudio.cz/produktLevel3.asp?p=135

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 810

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2016 20:32:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Pan majitel RPaudia míval v poslechovce celý sortiment Vivid, myslím neni problém tam zavolat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2016 20:36:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem pekne, neviem sa ešte dopátrať po fotografii ako vyzerá ich posluchová miestnosť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2016 20:58:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslíte že tieto fotografie sú z ich miestnosti?
http://www.hifi-voice.com/component/content/article/1441-gryphon-mephisto.html

Vlastne to tam píšu... Mephisto jsme poslouchali v ostravské centrále dovozce...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2016 21:19:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som si ich šiel vypočuť aby som tu neteoretizoval;-) Pokúsim sa dohodnúť, asi najschodnejšie kúsok za Viedňou (120km od BA). To by šlo aj teraz niekedy na otočku autom. http://www.akustiktune.at/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po február 01, 2016 16:32:38    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
Bartooli a uz si tie idealne tvarovane Vividy aj pocul? lebo si posal len ze sa ti paci ako su tvarovane a nic o zvuku (nerypem, patam sa)

...

Ale ano pocul jsem vividy hrat.

Hraly uplne normalne, jak take kvalitni 4p. kalotove bedny maji hrat.

Mimochodem nevim kde berete ty predsudky ze zrovna Bartoli toho z komercnich drahych beden slysel malo? Nahodou jsem se temhletem nahodilym okoposlechum intenzivne venoval pred cca 10 lety. Tehdy jsem byl hloupy hifista a myslel jsem si ze tyhle nahodile okoposlechy neco znamenaji. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Po február 01, 2016 17:08:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli co je okoposlech? uplne vazne sa pytam
Mne si neodpvedal za akych podmienok (kde a na co?) si pocul Acon Divus a Vivid G1.
Ja si ta Bartoli dobre pamatam z minulosti (Lopuch). Znakom tych co vedia je pokora tak si ju setri az budes vo veku napr. VB a budes moct povedat ze uz nie si "hlupy hifista". (pokoru si prosim nezamienaj s nedostatkom sebavedomia)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po február 01, 2016 18:14:59    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
Bartoli co je okoposlech? uplne vazne sa pytam

Ježkovy oči - néééé. S Bartolim se musí zacházet jako s Sheldonem Cooperem. Na některé věci je lepší se neptat. Hrozí totiž nebezpečí, že by mohl začít odpovídat.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: Po február 01, 2016 20:48:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy

Naposledy upravil sekal dňa Ut jún 19, 2018 15:07:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po február 01, 2016 20:52:20    Predmet: Odpovedať s citátom

zavedme pojmy okoposluch a uchopohlad :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po február 01, 2016 21:06:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Najhorsie je, ze ono to uz ani nie je smiesne . . . Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Po február 01, 2016 22:14:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale je, a čím dál víc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 02:39:40    Predmet: Odpovedať s citátom

"Tehdy jsem byl hloupy hifista". Zatimco ted? Definuj sam sebe a ten posun, idealne taky ve dvou slovech Smile

Bartoli napísal:
blesk666 napísal:
Bartooli a uz si tie idealne tvarovane Vividy aj pocul? lebo si posal len ze sa ti paci ako su tvarovane a nic o zvuku (nerypem, patam sa)

...

Ale ano pocul jsem vividy hrat.

Hraly uplne normalne, jak take kvalitni 4p. kalotove bedny maji hrat.

Mimochodem nevim kde berete ty predsudky ze zrovna Bartoli toho z komercnich drahych beden slysel malo? Nahodou jsem se temhletem nahodilym okoposlechum intenzivne venoval pred cca 10 lety. Tehdy jsem byl hloupy hifista a myslel jsem si ze tyhle nahodile okoposlechy neco znamenaji. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 08:19:41    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
Bartoli co je okoposlech? uplne vazne sa pytam
Mne si neodpvedal za akych podmienok (kde a na co?) si pocul Acon Divus a Vivid G1.



....


Ale odpovedel, slysel jsem M801 i Acony jen po hifisticku to znamena na oko a s biasem ktery s tim souvisi....jestli jsi to nepochopil tak nevim.


Ja si ta Bartoli dobre pamatam z minulosti (Lopuch). Znakom tych co vedia je pokora tak si ju setri az budes vo veku napr. VB a budes moct povedat ze uz nie si "hlupy hifista". (pokoru si prosim nezamienaj s nedostatkom sebavedomia)


...

Ano pokora je prave v tom ze se ty bias oko hifi poslechy nevydavaji za nic jineho nez za neprukazne dojmy.

Kdyz se tohle nepochopi tak muzes skoncit jako jsi skoncil ty = vymenil jsi lacine slusne bedny M801 za horsi bedny acon a pritom jsi na okobias spokojeny s acony.

Vic uz k tomu nema cenu psat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dkdkdk
Banned


Založený: 18 december 2014
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 09:03:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, je lepší mít bedny, které mi zvukem nevyhovují, ale líbí se ostatním. Logika polepšeného hifisty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dkdkdk
Banned


Založený: 18 december 2014
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 09:04:11    Predmet: Odpovedať s citátom

.........

Naposledy upravil dkdkdk dňa Ut február 02, 2016 12:20:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 09:14:00    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Tehdy jsem byl hloupy hifista

No a teraz si zas "požralmúdrosť" hifista. Razz
Chválabohu že nie si poradcom prezidenta.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 11:58:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli:
prvy keat sa mi pacili 801 Matrix S2 na prezentacii v Slovenskom Rozhlase v roku 1991-2, druhy krat v Zdenyho ked som ich bol vypocut s tym ze asi sa mi to uz nebude dostatocne pacit. Opak vsak bol pravdou. Viem ze su technicky solidne a potvrdilo sa mi to tym ze sa mi pacili zvukovo viac ako 802 Nautilus teda bedna drahsia a dost novsia od B&W.
Acon Divus som pocul prvy krat v roku 2001 a vtedy to bol pre mna jeden z dvoch az troch najlepsich zvukov bez ohladu na cenu. Chodil som vtedy este po vystavach aj na posluch k predajcom, znamym a tiez v ramci toho co sa dostalo do redakcie casopisu Watt. Divusy som potom pocul este viac krat a stale ich zvuk patril pre mna k tomu top co som pocul. Bud som hluchy alebo sprosty ale ked sa vyskytla prilezitost som ich kupil. Cize stale neviem co je okoposluch. Lebo nikdy som sa neriadil predsudkami skor naopak. (drahe/pekne/zvucne meno=musi byt dobre) kto ma pozna vie. Cize mohol som si kupit bedne "zvucnejsieho" mena ale neurobil som to, lebo sa riadim pri hifi svojimi usami.
To ze pocuvam z 90% amplifikovanu hudbu (zanrovo napriec) samozrejme zohrava pri mojom vybere tiez rolu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 15:48:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Cize stale neviem co je okoposluch. Lebo nikdy som sa neriadil predsudkami skor naopak. (drahe/pekne/zvucne meno=musi byt dobre) kto ma pozna vie. Cize mohol som si kupit bedne "zvucnejsieho" mena ale neurobil som to, lebo sa riadim pri hifi svojimi usami.

...

Uz to tady bylo detailne vysvetleno jak "hifista" s ocima dokoran biasuje, nema cenu to opakovat....snad jen ve zkratce plati F. Tooleho veta pokud cumis na to co poslouchas tvuj nazor o zvuku je irelevantni.

BTW reagoval jsem zprvu jen na ty hifinesmysly Cougha ktery do toho srovnani slusnych M801 a horsich(i drazsich) aconu zamotal od aktivu po hifipocity takove zajimave klubko omylu....samozrejme je to i hezky priklad hifi postupu samy omyl aneb od 10 ku 5. Rolling Eyes

Jinak v tomhle hifipostupu od 10 ku 5 nejsi blesku sam, znam mnoho lidi co vymenuji drahe a blbe bedny za jeste drazsi a blbejsi....vrchol tehle devoluce je asi Machalik a jeho antheus, ale to uz je extrem Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 16:09:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli este raz: necitam vsetky plky na forach, tak sa nakoniec pokusim sam interpretovat okoposluch: viera silneho singularistu v jedinu pravdu. Je to to iste ako kazda ina interpretacia vieri z ktorej potom pristi netolerancia, voci inym vieram alebo nazorom inych) nadradenost, povysenectvo, neznasanlivost... Pocul som viac papierovo vybirnych rieseni ktore by som domov nechcel. Nepoviem vsak na ne ze su to mrdky. Su to pre mna produkty v ktorych je vlozena velka davka ludskej prace a umu ktoru si vazim a respektujem a nedovolil by som si ju degradovat slovami "mrdka". Mozno sa zas casom ukaze ze na nieco sa v tej "jedinej" pravde jaksi pozabudlo ci neprislo a ppsunie nas to zas niekde inde. Tvrdit vsak ze som dosiahol osvietenia a ostatni sa mylia moze len silny singularista ktory pod casom dalsou vahou informacii potom zas svoj nazor kludne otoci. Mozno aj o 360st. Byt silynm singularistom sa z kratkodobeho hladiska vyplaca. Z dlhodobeho uz menej.
(slovne spojenie silny singularista som si nevymslel- nie je to ako "okoposlech")
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 16:15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Blesk, je dost mozne ze si tu chybal, ked sa niekolko tyzdnov vasnivo preberala Tooleho prednaska.

Odkaz tuto: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=238573#238573

A diskusia kdesi v hlbinach tohoto vlakna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2016 19:45:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Trochu mě překvapuje (i když vlastně až tak ne), že vzoreček uvedený v té přednášce, která je mimochodem excelentní, tu nevzbudil prakticky žádný rozruch:

12.69 - 2.49*NBD_ON - 2.99*NBD_PIR - 4.31*LFX + 2.32*SM_PIR

Je to empiricky stanovená předpověď (jedna z možných), jak bude bedna posluchačsky hodnocená, čistě na základě jejího akustického měření (bezodrazově). Výsledek je číslo 0 - 10 a dost slušně koreluje s tím, jak to posluchači naslepo skutečně hodnotí. Vážní zájemci si definice těch proměnných mohou dohledat na webu.
Je to v podstatě pokus o objektivní kvantitativní popis zvukové kvality bedny. Jestli si někdo staví bedny, tak tohle je ověřený recept, jak to udělat z velké části dobře.

To jen kdyby někdo pořád tápal, jak je možné poznat nebo přinejmenším slušně odhadnout, jestli je nějaká bedna dobrá nebo ne (= jestli se bude naslepo líbit), pouze na základě grafů. Je to do značné míry možné, experimentálně zjištěné a ten vzoreček říká, jak to udělat. Stačí se to naučit.

- Když do toho vzorečku dosadíte Vividy, bude to velmi vysoké skóre...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 15:45:53    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
Bartoli este raz: necitam vsetky plky na forach, tak sa nakoniec pokusim sam interpretovat okoposluch: viera silneho singularistu v jedinu pravdu. Je to to iste ako kazda ina interpretacia vieri z ktorej potom pristi netolerancia, voci inym vieram alebo nazorom inych) nadradenost, povysenectvo, neznasanlivost... Pocul som viac papierovo vybirnych rieseni ktore by som domov nechcel. Nepoviem vsak na ne ze su to mrdky. Su to pre mna produkty v ktorych je vlozena velka davka ludskej prace a umu ktoru si vazim a respektujem a nedovolil by som si ju degradovat slovami "mrdka". Mozno sa zas casom ukaze ze na nieco sa v tej "jedinej" pravde jaksi pozabudlo ci neprislo a ppsunie nas to zas niekde inde. Tvrdit vsak ze som dosiahol osvietenia a ostatni sa mylia moze len silny singularista ktory pod casom dalsou vahou informacii potom zas svoj nazor kludne otoci. Mozno aj o 360st. Byt silynm singularistom sa z kratkodobeho hladiska vyplaca. Z dlhodobeho uz menej.
(slovne spojenie silny singularista som si nevymslel- nie je to ako "okoposlech")


V kterem zaplivanem hifipajzlu ses naucil takhle recnit?
A pritom si jen vnitrne zduvodnujes nakup svych drahych 1+7 -3p. zazraku, ty singularisto jeden.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 15:47:54    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Trochu mě překvapuje (i když vlastně až tak ne), že vzoreček uvedený v té přednášce, která je mimochodem excelentní, tu nevzbudil prakticky žádný rozruch:

12.69 - 2.49*NBD_ON - 2.99*NBD_PIR - 4.31*LFX + 2.32*SM_PIR

Je to empiricky stanovená předpověď (jedna z možných), jak bude bedna posluchačsky hodnocená, čistě na základě jejího akustického měření (bezodrazově). Výsledek je číslo 0 - 10 a dost slušně koreluje s tím, jak to posluchači naslepo skutečně hodnotí. Vážní zájemci si definice těch proměnných mohou dohledat na webu.
Je to v podstatě pokus o objektivní kvantitativní popis zvukové kvality bedny. Jestli si někdo staví bedny, tak tohle je ověřený recept, jak to udělat z velké části dobře.

To jen kdyby někdo pořád tápal, jak je možné poznat nebo přinejmenším slušně odhadnout, jestli je nějaká bedna dobrá nebo ne (= jestli se bude naslepo líbit), pouze na základě grafů. Je to do značné míry možné, experimentálně zjištěné a ten vzoreček říká, jak to udělat. Stačí se to naučit.

- Když do toho vzorečku dosadíte Vividy, bude to velmi vysoké skóre...


Tohle by stalo za to o tom vice napsat v CJ. Moje AJ me zrazuje Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1498

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 16:50:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli: kazdy kto sa prezentuje viac ci menej anonymne na forach by si mal prestudovat aj nieco z psychologie a filozofie. Skus to mozno sa zas nieco dozvies tak ako nedavno ta obohatil web o poznatky o konstantantnej smerovosti a WG systemoch. Ak si este o tom nepocul tak este v drevenej dobe internetu niekto mozno aj knizky cital:-) ty jadrovy fyzik vseumelec
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 20:18:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo tak to je psychologie a filozofie! A já si říkal, že mi tu něco nesedí Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne február 28, 2016 22:46:56    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
12.69 - 2.49*NBD_ON - 2.99*NBD_PIR - 4.31*LFX + 2.32*SM_PIR

Je to empiricky stanovená předpověď (jedna z možných), jak bude bedna posluchačsky hodnocená


Teď ještě donutit zákazníky, aby se tím řídili. Laughing Poslech podle vzorečku. Trochu mi to připomíná snahu vypočítat, kolik andělů se vejde na špičku jehly.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70  Ďalšia
Strana 68 z 70

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist