Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Diely na 222
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mengel252
Nádejný hifista


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: Pi september 07, 2007 11:39:54    Predmet: Odpovedať s citátom

s hranolmi to vyzera tak, že do toho 20. by mali byť +/- nejaky ten deň.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
galiyosha
Nádejný hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 54

PríspevokZaslal: St september 12, 2007 16:38:10    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Keramické kondenzátory jsou nelineární (je to slyšet). Se skřípěním zubů NP0/C0G, ale raději vybrat polypropylény WIMA.

PMA napísal:
PP od 100pF, 22pF polystyrén - je prakticky stejně lineární.

Bohužiaľ, v daných hodnotách (2,2 pF, 27 pF, 33 pF, 82 pF) nemá ani WIMA, ani väčšina ostatných výrobcov fóliových kondenzátorov, čo som pozeral, v katalógu vôbec nič.

Nad výberom kondenzátorov do DPA 222 som už nejakú tú chvíľu presedel a skončil som so smutným zistením, že na väčšinu pozícií v podstate nič iné než metalizovaný PET ľubovoľného výrobcu nezmestím. 330 pF by sa dal objednať PP FKP 02, ale s menším rastrom a dodacou lehotou 2 mesiace. 22 nF a 33 nF by sa na dosku možno tiež zmestili WIMA MKP 2, ale nikto mi ich nevedel dodať. Tak sa holt budem musieť uspokojiť s WIMA FKS 2 a MKS 2. Nič lepšie v podobných rozmeroch asi nezoženiem...
Skipy napísal:
mica Anglicko: http://www.rapidonline.com/productinfo.aspx?tier1=Electronic+Components&tier2=Capacitors&tier3=Mica&tier4=Silvered+mica+capacitors&moduleno=62503

Hm, nevidím tam nikde pracovné napätie, presné typové označenie tiež neuvádzajú, takže z datasheetu to taktiež nevyčítam. Sľudové kondíky by sa za podobné ceny dali objednať aj z RS Components cez Mikronu...

kazzateli, malo by v DPA 222 použitie sľudových kondenzátorov namiesto keramických nejaký pozitivný vplyv na vlastnosti zosilňovača? Stojí to za tú námahu a peniaze?

A ak nie, dovolím sa vrátiť ku svojej pôvodnej otázke... V prípade, že neviem zohnať keramické kondenzátory s hmotou NP0 požadovaných kapacít s pracovným napätím 500 V, je možné použiť aj také, čo majú pracovné napätie len 100 V? Alebo by to malo negatívny vplyv na parametre zosilňovača, prípadne je to úplne neprípustné?

(Ospravedlňujem sa za pre niekoho možno primitívne otázky. Vopred vďaka za trpezlivosť a odpovede. Smile)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20458

PríspevokZaslal: St september 12, 2007 16:56:00    Predmet: Odpovedať s citátom

DC x AC. Ověřit v katalogu amplitudy AC a frekvence při nich.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: St september 12, 2007 18:48:45    Predmet: Odpovedať s citátom

galiyosha

keď vidím, ako vážne to berieš, dávam Ti do pozornosti aj túto stránku
http://www.partsconnexion.com/catalog/CapacitorsFilm.html
osobne som od nich niečo bral - výborný servis... do týždňa doma...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St september 12, 2007 19:44:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasně, jedině když tam jsou koďany á 30 000 / ks, tak to hraje....někdo z nás dvou je magor.... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St september 12, 2007 19:58:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Jinak už kdysi dávno jsem testoval polystyreny vs NP0 a žádnej sluchovej rozdíl jsem nezaznamenal, takže já na tohle duchaření kašlu. 22n se uplatní jen ve chvíli, kdy zabere proudová pojistka což " zpravidla nebývá tak často " a 33n tam v ak. pásmu " jakoby nejsou "....Obou hodnot jsem už použil ve svých zesilovačích tak tisíc a ještě nikdy jsem je neměnil ( na 100 V ), takže buď v klidu....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
galiyosha
Nádejný hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 54

PríspevokZaslal: St september 12, 2007 20:17:01    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
DC x AC. Ověřit v katalogu amplitudy AC a frekvence při nich.

100 V DC. Pozeral som datasheety, nič také tam nikde nevidím. Sad Je tam len odkaz na normu IEC 60384-8. Jediný graf, a to závislosť impedancie od frekvencie, vyzerá pri 100 V a 500 V zhodne.
http://www.bcesud.com/pdf/datasheet%20CPC%20Class1%20100V%20april%2003.pdf
http://www.bcesud.com/pdf/datasheet%20CPC%20Class1%20500V%20april%2003.pdf
kazzatel napísal:
Jasně, jedině když tam jsou koďany á 30 000 / ks, tak to hraje....někdo z nás dvou je magor.... Rolling Eyes

Myslím, že Skipy chcel len poslať link na sľudové kondenzátory, človeka to však vždy hodí na tie Audio Note. Sľudové sú tam za relatívne dobrú cenu ($0,75/ks). V RS stoja trojnásobok. (Vďaka za link.)
kazzatel napísal:
Obou hodnot jsem už použil ve svých zesilovačích tak tisíc a ještě nikdy jsem je neměnil ( na 100 V ), takže buď v klidu....

Asi som svojím miešaním keramických a fóliových kondenzátorov v jednom príspevku spôsobil trošku chaos v debate. Pri fóliových píšete v súpise materiálu o 100 V, také som aj objednal, pri keramických však o 500 V. A práve o tie keramické mi ide, či stačia aj na 100 V, pretože 500 V s hmotou NP0 zohnať neviem. Ešte raz vďaka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St september 12, 2007 20:27:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Na 100 V stačí, ale ty se běžně nevyskytují, zpravidla jen na 50 V a pak až na 500 V, takže jsem předepsal ty....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: St september 12, 2007 20:30:45    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Jasně, jedině když tam jsou koďany á 30 000 / ks, tak to hraje....někdo z nás dvou je magor.... Rolling Eyes


áno hlásim sa dobrovoľne - viac menej išlo o tie sľudy a polystyrén ale ešte viac a ešte menej o to, aby si niečo k tomu napísal - takže opať som niekomu pomohol... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20458

PríspevokZaslal: St september 12, 2007 20:55:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Vážení kolegové návrháři obvodů,

stačil na to jediný vhodně formulovaný text do Google:

http://www.amccaps.com/notes/acp/

(AC na keramice)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bordy
Nádejný hifista


Založený: 06 apríl 2007
Príspevky: 57
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut september 25, 2007 15:18:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Ma niekto nejaky typ na vhodny(pekny) sietovy spinac na predny panel? Diky Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ut september 25, 2007 17:07:44    Predmet: Odpovedať s citátom

bordy napísal:
Ma niekto nejaky typ na vhodny(pekny) sietovy spinac na predny panel? Diky Cool


podrobnejšie - rôzne farby viď Conrad
je to síce tklačítko a nie spínač, ale v spojení napr. so soft štartom je to OK
http://maxhawk.bravepages.com/projects/Ampturnon/index.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 261
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Ut september 25, 2007 20:01:38    Predmet: Odpovedať s citátom

SOS.sk antivandal tlačidlá
1241.2800MCS19 a PBS-28B-2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
robert_h
Hifi obsluha


Založený: 14 marec 2007
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: Št október 04, 2007 09:42:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím:
mám tie "originál onkyo j-fety" 2sj/2sk skúšal ich už niekto osadiť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
petrkp
Hifista


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 162
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Pi október 12, 2007 06:03:06    Predmet: hranolky Odpovedať s citátom

Taká otázočka pro Mistra: co hranolky z mědi a niklovat / leštit?
_________________
Mám rád Hifi a nevadí mi ani hifisti
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi október 12, 2007 06:50:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokaváď to nebude vrstva jak na nárazníku vod Zilu, tak to asi vyhoví.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
VOX
Hifista


Založený: 15 júl 2007
Príspevky: 106
Bydlisko: Kopřivnice

PríspevokZaslal: So október 20, 2007 16:26:09    Predmet: Odpovedať s citátom

bordy napísal:
Ma niekto nejaky typ na vhodny(pekny) sietovy spinac na predny panel? Diky Cool


Já už od začátku pokukuju po tomhle, mají to samo v různých barvách. Znáte někdo i jiného výrobce co nabízí podobný?



PS:Vím, že tohle je BULGIN MP0045/1E2


Naposledy upravil VOX dňa Ne október 21, 2007 14:56:52, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So október 20, 2007 17:13:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Podívej se do Farnellu, tam podobných najdeš mnoho a odtud se dostaneš na výrobce...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: So október 20, 2007 19:32:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej do farnellu, je tam asi všetko, ale radšej iba na www, lebo katalóg som mal minule v rukách a chce to poriadneho chlapa na manipuláciu s ním Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So október 20, 2007 20:22:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Bývali Slováci statní junáci...ale už asi taky jen dřepí u počítačů, když jim dělá potíže uzvednout knihu... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Ne október 21, 2007 07:52:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Starší katalóg mám doma, je to rok 2005-má dva zväzky ale dokopy je rovnako hrubý ako momentálny 2007-akurát má myslím menej strán..
Osobne preferujem pohľad na papier. Krátkodobá pamäť mi už akosi neslúži...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
galiyosha
Nádejný hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 54

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2007 14:46:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo som nakoniec kde nakupoval/objednával:

2SK170GR/2SJ74GR z AV-Elmak. Samozrejme ich nemajú popárované, takže som si objednal 20 z každého...
BC 546C/556C Philips v SOS. Nevedeli mi povedať, od koho majú BC 550/560. BC 549C mali Philips pár kúskov v GME, BC 559C tiež Philips v AV-Elmak. Doma mám ešte sáčok BC 550C/560C ON Semi, ktoré boli kupované kedysi dávno v GME.
2N5401 mali Fairchild v GME, 2N5551 boli ale asi CDIL. 2N5551 Fairchild som kúpil tuším v GES v Prahe alebo kde.
MJE 340/350 mali ON Semi v GME.
BF 471 mali posledné kúsky na predajni v GME, BF 472 som kúpil v PS Electronic v Prahe. BFká vraj ešte mal Nedis. Dajú sa ešte zohnať Tesla KF 469/470 u jedného pána na Myjave. Inak BF všade len CDIL.
BD 911/912 majú ST Micro v SOS.

Fólie WIMA som objednával na dopyt e-mailom v SOS (trvá to 2 týždne, ale 1 μF sa dajú objednať aj s 5 % toleranciou a stoja možno len o 60 halierov na kus viac), ten tenký žltý 330 pF polykarbonát WIMA som kupoval v Prahe v PS Electronic.
Keramické kondenzátory BCsud som bral z SOS, ale 27 pF s hmotou C0G na aspoň 100 V nemali, objednával som nejaký noname na 500 V z GME.
Veľké elyty Panasonic TS-UP sme objednávali z RLX, ale oplatilo sa to len preto, že sme ich brali viacerí spolu, celkovo 50 kusov. Inak by to bolo lacnejšie z FKtechnics.
Malé elyty Panasonic FM a NHG som objednával z RS Components cez Mikronu. Chudáci asi trochu nestíhajú, takže ma ani neupozornili, že jeden typ nie je skladom a keď som sa po mesiaci na stav objednávky pýtal, bez vysvetlenia mi ju poslali neúplnú. Tak si dajte pozor, aby všetko bolo v Británii skladom, alebo to skúste s Alfatronicom, tí to už asi majú trochu viac zabehané...

Odpory som bral Yageo z SOS. (Škoda, že GES nevozí celú radu tých zelených Vishay Draloric v jednej veľkosti.)
WAGO svorky v GME (trvalo im to dva týždne). Sarcon v Prahe v SEMICu, asi by to vedela dodať aj slovenská pobočka. Ostatné veci z SOS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2007 15:30:36    Predmet: Odpovedať s citátom

galiyosha napísal:
Čo som nakoniec kde nakupoval/objednával:

2SK170GR/2SJ74GR z AV-Elmak. Samozrejme ich nemajú popárované, takže som si objednal 20 z každého...
BC 546C/556C Philips v SOS. Nevedeli mi povedať, od koho majú BC 550/560. BC 549C mali Philips pár kúskov v GME, BC 559C tiež Philips v AV-Elmak. Doma mám ešte sáčok BC 550C/560C ON Semi, ktoré boli kupované kedysi dávno v GME.
2N5401 mali Fairchild v GME, 2N5551 boli ale asi CDIL. 2N5551 Fairchild som kúpil tuším v GES v Prahe alebo kde.
MJE 340/350 mali ON Semi v GME.
BF 471 mali posledné kúsky na predajni v GME, BF 472 som kúpil v PS Electronic v Prahe. BFká vraj ešte mal Nedis. Dajú sa ešte zohnať Tesla KF 469/470 u jedného pána na Myjave. Inak BF všade len CDIL.
BD 911/912 majú ST Micro v SOS.

Fólie WIMA som objednával na dopyt e-mailom v SOS (trvá to 2 týždne, ale 1 μF sa dajú objednať aj s 5 % toleranciou a stoja možno len o 60 halierov na kus viac), ten tenký žltý 330 pF polykarbonát WIMA som kupoval v Prahe v PS Electronic.
Keramické kondenzátory BCsud som bral z SOS, ale 27 pF s hmotou C0G na aspoň 100 V nemali, objednával som nejaký noname na 500 V z GME.
Veľké elyty Panasonic TS-UP sme objednávali z RLX, ale oplatilo sa to len preto, že sme ich brali viacerí spolu, celkovo 50 kusov. Inak by to bolo lacnejšie z FKtechnics.
Malé elyty Panasonic FM a NHG som objednával z RS Components cez Mikronu. Chudáci asi trochu nestíhajú, takže ma ani neupozornili, že jeden typ nie je skladom a keď som sa po mesiaci na stav objednávky pýtal, bez vysvetlenia mi ju poslali neúplnú. Tak si dajte pozor, aby všetko bolo v Británii skladom, alebo to skúste s Alfatronicom, tí to už asi majú trochu viac zabehané...

Odpory som bral Yageo z SOS. (Škoda, že GES nevozí celú radu tých zelených Vishay Draloric v jednej veľkosti.)
WAGO svorky v GME (trvalo im to dva týždne). Sarcon v Prahe v SEMICu, asi by to vedela dodať aj slovenská pobočka. Ostatné veci z SOS.



Kolko pytali ti distributori z RS za postovne ?
Ja som nedavno objednaval z RS anglicko a pytali brutalne palky za postovne ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2007 15:45:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Zelený Vishay Draloric nebudou ( 0207 ), protože tahle firma jejich výrobu skončila...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
galiyosha
Nádejný hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 54

PríspevokZaslal: Pi november 16, 2007 17:47:02    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Zelený Vishay Draloric nebudou ( 0207 ), protože tahle firma jejich výrobu skončila...

Ah, to som nevedel. To je každopádne škoda. Sad

ferenc napísal:
Kolko pytali ti distributori z RS za postovne ?
Ja som nedavno objednaval z RS anglicko a pytali brutalne palky za postovne ..

Práveže to bolo v pohode, inak by som to ani neriešil. Pri zásielkách do 500 g platia katalógové ceny na rswww.com prepočítané kurzom cca o 5 Sk na libru vyšším než v banke + navyše 19 % DPH, platí sa len poštovné vrámci Slovenska (mne naúčtovali 90 Sk + DPH). Pri objednávkach pod 500 Sk bez DPH si účtujú ešte nejaký manipulačný poplatok (vraj 70 Sk). Dodacia doba, pokiaľ je všetko skladom, by mala byť cca týždeň.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
L.V.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 september 2007
Príspevky: 730
Bydlisko: Bratislava - Rača

PríspevokZaslal: Ut november 20, 2007 14:49:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkovo je to na Slovensku so súčiastkami biedne. No a Bratislava ako hlavné mesto je naozaj hanba. Dnes som bol v GM. Fungovala len jedna pokladňa a čakal som a čakal. Už predtým som objednal väčšinu vecí v SOS, lebo si neviem predstaviť koľko by som čakal len na také odpory. Asi by ma tam ľudia za mnou zabili. WAGO žiadne, malé kapacity MKP alebo MKT tiež nič. Kúpil som nakoniec MJE, BC, keramiku, poistkové púzdra a nejaké drobnosti.
Preto asi doporučujem SOS. Je to pohodlnejšie a sortiment širší. Alebo skočím do Brna. Zostávajú mi už len 10G elyty, relé a nejaké drobnosti. Kto dá typ ?
Dúfam, že trafáky sa objednajú hromadne, tak ako v prvej vlne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Ut november 20, 2007 17:06:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Pošli mi zoznam súčiastok, a garantujem ti že wagosvorky, mkt do 10uF/250V, aj elyty 10m/80V, japonské 2s* tranzistory nie je problém zohnať ani v žiline!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut november 20, 2007 17:09:28    Predmet: Odpovedať s citátom

stephunk napísal:
Pošli mi zoznam súčiastok, a garantujem ti že wagosvorky, mkt do 10uF/250V, aj elyty 10m/80V, japonské 2s* tranzistory nie je problém zohnať ani v žiline!


kuknes sa mi na tie svorky tam u vas ?
poslem ti adresu a prachy na ucet ..

zoznam mas v tom excelovom shite ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Ut november 20, 2007 17:18:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Ospravedlň moju hyperslepotu, no ten shit nie a nie nájsť! Mal som ho myslím dakedy stiahnutý-zo zaujímavosti, ale už ho nemám, môžeš ma naviesť linkom prosímťa?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut november 20, 2007 17:24:10    Predmet: Odpovedať s citátom

stephunk napísal:
Ospravedlň moju hyperslepotu, no ten shit nie a nie nájsť! Mal som ho myslím dakedy stiahnutý-zo zaujímavosti, ale už ho nemám, môžeš ma naviesť linkom prosímťa?


http://hifi.slovanet.sk/bb/download.php?id=1123
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 2 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist