Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Bartoli
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 01, 2016 23:17:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
bubuxin napísal:
hifijelito

Nenadavej mrvovi Wink


Škoda, že nechápeš ani základné súvislosti. A to som Ťa chcel zaťažiť parabolou Sad

Doplnené:
A ak si 3x po sebe pomýliš b a v v mojom nicku, asi to nebude náhoda.
Mám Ťa začať oslovovať Batoli alebo hifijelito? To chceš?

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa So apríl 02, 2016 08:28:57, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 01, 2016 23:22:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
mrba napísal:
hifijelito

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=22389&highlight&start=29


Dalsi socialne potrebny co si nemuze koupit lepsi bednu nez nejlacinejsi focal Laughing


Myslíš si, že urážaním niečo docieliš? Maximálne ma presvedčíš, že Ti mám zasierať aj vlákna s normálnymi príspevkami.

Edit: To bol omyl, to by k ničomu dobrému neviedlo.

A máš veľké neznalosti o radách focal. Najlacnejšie sú Chorusy Smile

http://www.enigma-audio.sk/cenniky/Cennik-Focal-Retail.pdf

A čo hovoríš na môj nápad, že ako majetný hifista by si si mohol zriadiť muzeum vlastnenej hifitechniky? Pri Tvojom dostatku prostriedkov by si sa nemusel zaťažovať zbytočnými inzerátmi a predajmi.

A ako bonus by si vlastnil 1. aj 2. najlepšie bedne na svete Smile

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Št jún 02, 2016 11:48:54, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi apríl 01, 2016 23:41:47    Predmet: Odpovedať s citátom

mrba napísal:
Bartoli napísal:
mrba napísal:
hifijelito

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=22389&highlight&start=29


Dalsi socialne potrebny co si nemuze koupit lepsi bednu nez nejlacinejsi focal Laughing


Myslíš si, že urážaním niečo docieliš? Maximálne ma presvedčíš, že Ti mám zasierať aj vlákna s normálnymi príspevkami.

A máš veľké neznalosti o radách focal. Najlacnejšie sú Chorusy Smile

http://www.enigma-audio.sk/cenniky/Cennik-Focal-Retail.pdf

A čo hovoríš na môj nápad, že ako majetný hifista by si si mohol zriadiť muzeum vlastnenej hifitechniky? Pri Tvojom dostatku prostriedkov by si sa nemusel zaťažovať zbytočnými inzerátmi a predajmi.


Uz si z tebe tropim jen legraci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 01, 2016 23:43:19    Predmet: Odpovedať s citátom

No dobre Bartoli, si nejako moc vytrvalý, takže naozaj musím pristúpiť k úplnej ignorácii. Ak by si chel komunikovať, tak so mnou už len v tomto vlákne.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi apríl 01, 2016 23:44:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
...

Uz si z tebe tropim jen legraci.


Ja napriek všetkému ešte z Teba nie. A tu, v tomto vlákne, som ochotný s Tebou diskutovať o čomkoľvek a na akúkoľvek tému.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa So apríl 02, 2016 08:19:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 07:14:26    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Bartoli, skus prosim vysvetlit, preco stale plujes na ludi co si kupili z tvojho pohladu zle reprobedny...

Je urcite v poriadku napisat, ze podla istych kriterii tie bedny nie su dobre, resp. ze su zle. Ale utocit na tych ludi uz v poriadku urcite nie je! Netusis, ake boli dovody ich rozhodnutia, a mozno s nim ani sami nie su spokojni. Alebo su... ale to je ich problem a nie je nutne ich osocovat.

Ak chces priklad, nemusis pozerat daleko. Urcite nie je nic vesele predavat kvalitnu vec, ktoru malokto oceni a este menej zaplati, pod cenu. Zial.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 08:17:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli ty to ďalej nečítaj, je to veľa textu pre teba ktorý určite nepochopíš.
Tu pomôže len úplná ignorácia kreténa Bartoliho. Sa čudujem že mu za tie jeho reči ešte nikto nedal po hube. Predáva druhé najlepšie bedne na svete a nikto ich nechce. Potom všetkých čo to počuli a nekúpili uráža. Všetci sú jelita a bezmozky pričom tomu kreténovi chýba aspoň náznak sebareflexie. Nemá si to čím uvedomiť, takže bude iba urážať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 08:18:53    Predmet: Odpovedať s citátom

vanadoo napísal:
Bartoli napísal:
Macura - Quadral Ascent za 20 000 je vzor pro prezentaci lacinych lowend focal aria 906.
Chceme vic mereni, vic info o te focal jebce, chceme vedet maximum Laughing


Hifijelito, od kedy si hovoríš v množnom čísle? Ak je Vás viac hifijelit, tak sa kurva zoberte a choďte sa poprechádzať do prírody. Určite Ti to viac pomôže ako tieto úbohé výkriky "chceme vic mereni, vic info...". Ak nepomôže príroda a prechádzka vo dvojici, tak ti (vám) pomôže lekár. Vieš hifijelito?

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 08:18:56    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Uz si z tebe tropim jen legraci.

Nejaká schýza? Lebo "pro legraci" si tu jedine len ty..Alebo poľutovanie, vyber si.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 08:20:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Kdyby nekdo v Brne mel D class, prosim kontaktujte me do ss.
Chci si to vyzkouset v klidu doma.


Hifijelito to myslíš úplne vážne, že po toľkých urážkach hifistov a vlastníkov kadejakých tebou opovrhovaných zostáv, niekto takému arogantnému hifijelitu požičia svoj D class? Zabudni hifijelito, aaaaa naivita Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 08:24:08    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
Bartoli ty to ďalej nečítaj, je to veľa textu pre teba ktorý určite nepochopíš.
Tu pomôže len úplná ignorácia kreténa Bartoliho. Sa čudujem že mu za tie jeho reči ešte nikto nedal po hube. Predáva druhé najlepšie bedne na svete a nikto ich nechce. Potom všetkých čo to počuli a nekúpili uráža. Všetci sú jelita a bezmozky pričom tomu kreténovi chýba aspoň náznak sebareflexie. Nemá si to čím uvedomiť, takže bude iba urážať.


Hifijelito nechodí von! Svoju frustráciu a tiež aj to, že ho nikto nemá rád, si vybíja tu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dbmax
Hifista


Založený: 15 február 2009
Príspevky: 218

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 10:07:08    Predmet: Odpovedať s citátom

---

Naposledy upravil dbmax dňa Ut november 29, 2016 22:29:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 12:20:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Zo slušnosti, keď jemu slušnosť chýba, nepovieš jeho nick?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 17:48:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Také by mě zajímal nickname zde přispívající osoby, která je ještě horší než Bartoli.

Naposledy upravil sekal dňa Ne apríl 03, 2016 14:31:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 18:07:27    Predmet: Odpovedať s citátom

dbmax napísal:
Já mám Bartoliho z určitej strany rád, pretože mám pre neho pochopenie a rozumiem jeho myšlienkovým pochodom, na ktoré naráža, skôr by som sa obával iného zmrda, ktorého menovať nebudem, ktorý bol u mňa doma a ktorý Vám všetkým pekne podkopáva nohy, aj reprosústavám a firme BV Audio aj šikovného člena tohto fóra sa mi zdá že sa volá alebo tu vystupuje pod nickom ´´fifi´´.


Prosím menuj, inak to nemá zmysel.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 18:14:49    Predmet: Odpovedať s citátom

dbmax napísal:
Já mám Bartoliho z určitej strany rád, pretože mám pre neho pochopenie a....


Ja som bol to dnešného rána na tom podobne. Ale ked som si ešte raz prečítal, čo mi všetko bol schopný napísať... Buď to bolo v afekte a slušný človek by sa za to ospravedlnil alebo je to s ním horšie ako som si pôvodne myslel Sad

A tiež si myslím, že povedať A a nedopovedať B, nie je správne.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: So apríl 02, 2016 19:39:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno ho vzrušuje keď dokáže niekoho vytočiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dbmax
Hifista


Založený: 15 február 2009
Príspevky: 218

PríspevokZaslal: Ne apríl 03, 2016 08:20:36    Predmet: Odpovedať s citátom

---

Naposledy upravil dbmax dňa Ut november 29, 2016 22:29:44, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne apríl 03, 2016 08:23:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som Ťa pôvodne pochopil, že je to niekto z členov fóra a že tu na nich útočí.

dbmax napísal:
... No čom som si musel vypočuť na bvaudio, to vážne tak chýbajú basy na všetkých reprosústavách od pána Buntu okrem maxov ? ...


Práveže nie, aj tie malé S1.2 bedne, keď som u neho počúval, som bol prekvapený, že tak odspodu dokážu pekne znieť. To moje focaly majú basy omnoho slabšie.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Po apríl 04, 2016 06:05:35, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne apríl 03, 2016 10:11:10    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Tak viem jeho priezvisko..,

J.L z Ba? Inak sa stavím , že u mňa nebol a boxy ani nepočul, takže mi je fuk..A takých "trtkov " , čo všetko "počúvajú" len cez cenu alebo obrázky, je mraky. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dbmax
Hifista


Založený: 15 február 2009
Príspevky: 218

PríspevokZaslal: Ne apríl 03, 2016 15:22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

---

Naposledy upravil dbmax dňa Ut november 29, 2016 22:30:01, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po apríl 04, 2016 07:46:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Martin logany prolezle rezonancemi musi rozseknout Mrba, ten jediny ma kompetenci Laughing


Nepočul som ich, v problematike planárov sa nevyznám, takže určite na toto nie som kompetentný Smile

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po apríl 04, 2016 08:57:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Ale tak nejak se na tech Martin Logan lame kdo je a kdo neni schopny zaklady chapat. Pokud ani po tomhle neni schopny hifista poznat ze martin logan jsou prolezle rezonancemi skrz naskrz a ze zvoni jako.... tak fakt uz dal nema cenu pokracovat.

BTW jak tam Toole ríka ze ty logany: Ringing like a heck....kdo umi tyhle idiomy, jak ze to ty Logany rezonuji?

heck je eufemismus pro hell Laughing


https://www.youtube.com/watch?v=zrpUDuUtxPM

It is trully a bad design Cool


Neviem, zdá sa Ti niečo na vysvelení od KomarD-jeay nelogické?

KomarD-jeay napísal:
Bartoli napísal:
BV napísal:
Bartoli, daj si to preložiť a vysvetliť.

Tak to napiste znovu aby to cele davalo smysl.
Vas idealni plosny menic tak jak jste ho popsal zatim smysl nedava....i kdyz nevylucuji ze na Machalika to mohlo udelalo dojem Laughing
BV uz to raz presne napisal, ale kedze si ukazkovo sprosty a rovnakou urovnou arogantny a trapny, nepochopis to ani po preklade a vysvetleni.
Bartoli napísal:
miero napísal:
moc ti do toho nechcem kecat, ale to co si spisal je zatial len "bartoliho vyznani neviry"to ich by si museli spisat sami, ne-e?
Nejsou toho schopni, nezapominej ze o problematice reprosoustav nevedi vubec nic Cool
Ten najzaostalejsi kral jeliman na fore tvrdi, ze ostatni nevedia nic....to nie je ani trapne, to je ubohe a zufale.
miero napísal:
Machalik, nie su to rezonancie v beznom zmysle slova. Skor by som to nazval mikrorezonancie, ktore nie je pocut, ale menia farbu zvuku.
Ne-e, uplne zle. El.stat rezonancie nema, nemaju ako vznikat na vysokych frekvenciach.
Optimalne meranie velkeho rovinneho panelu by bolo, ak sa pred neho polozi pena s premenlivou hrubkou a tym sa spravi virtualny bodovy zdroj merany bodovym mikrofonom, vtedy bude frekvencne hladky.
Zubatost, z ktorej jeliman Bartoli dostava orgazmy je sposobena jednoducho tym, ze do mikrofonu sa dostava rovnaka frekvencia s opozdenim, cim sposobuje interferencie a vysledny efekt je - uz niekolkokrat spominany "comb filtering".
To ,ze velky panel hra realne bez rezonancii je mozne zistit uz len tak, ze sa uchom prejde kdekolvek po jeho ploche a vsade hra uplne rovnako. Rezonancie su smerovo zavisle, a tie by v niektorych uhloch zafarbovali zvuk.
Tak isto hudobna scena, ktoru panel vytvara je velmi homogenna az do uhla, kde prevazuje rusenie predozadneho vyzarovania.
Zubato sa bude v merani spravat kazdy rovinny zdroj; cim vacsi rozmer, tym hlbsie frekvencie budu zubate.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po apríl 04, 2016 09:40:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Jo sepal to expert Wink - rezonance jsou smerove zavisle Laughing Wink Embarassed

No mrvo aspon vim jak jsi na tom, moc dlouho ti predstirani ze jsi neco pochopil nevydrzelo ty virtualni bodovy zdroji Rolling Eyes

Vytyka se mi ze pouzivam jadrny jazyk ale na vas je i Dudkovo zvolani: Jdi do kouta a nafackuj si moc slaby cajicek. Laughing


No vidím, že si sa nepoučil, takže už si pre mňa len batoľa, dosť podobne sa aj správaš.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po apríl 04, 2016 09:56:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Jinak musim Misoga pochvalit, jeho moralka a slusnost je prvotridni Rolling Eyes

Je to takovy ferovy pristup ke komunikaci Crying or Very sad


Ako sa do hifi.slovanet volá, tak sa z hifi.slovanet ...

Hlavná vec, že Ty si príklad férovosti Smile

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po apríl 04, 2016 10:09:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Jo sepal to expert Wink - rezonance jsou smerove zavisle Laughing Wink Embarassed

No mrvo aspon vim jak jsi na tom, moc dlouho ti predstirani ze jsi neco pochopil nevydrzelo ty virtualni bodovy zdroji Rolling Eyes

Vytyka se mi ze pouzivam jadrny jazyk ale na vas je i Dudkovo zvolani: Jdi do kouta a nafackuj si moc slaby cajicek. Laughing


Vďaka linku, čo dal BV som možno pochopil za 1/4 hod. viac, ako Batoli doposiaľ.

BV napísal:
Bartoli, skús si prečítať toto a pochopiť....ako vyžaruje akustický dipól. A vziať do úvahy rozmery toho panelu, a umiestnenie v priestore. Je to (hrebeňový efekt) rezonancia žiariča???

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 08:14:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
kryton napísal:
Měl jsem teď možnost si konečně v klidu doma poslechnout konec BVAudio PA300SSE a musím vyseknout konstruktérovi poklonu. Je to poslechově s přehledem nejlepší konec, který se kdy u mě doma za posledních 20 let objevil a to včetně třeba Brystonu 4B-ST. Zcela neutrální zvuk bez zřejmé zvukové signatury. Zvuk je pevný a dynamicky suveréní s vynikající hloubkou a přehledností zvukové scény. Co oceňuji obzvláště je jeho nadstandadrní odolnost proti rušení ze sítě. Ideální partner k VMA I Evo. V mém soukromém výběrovém řízení jednoznačně zvítězil a tak už doma zůstal. Smile


No asi jsi to porovnaval s mnohaletym odstupem a jiste na jinych bednach...takze bys mel byt trochu zdrzenlivy s tim srovnavanim Bryston 4B ST a BV audio.

Ale pozitivni je ze si ted muzes k tomu BV koncaku koupit lacino BV audio PRE1 Embarassed


Nezdá sa Ti to už trochu trápne, pretláčať svoj inzerát v normálnom vlákne?

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 08:16:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli mozno bude priekopnik podomoveho predaja Hifi :-)

Len by este mohol rozsirit ponuku o kable, na tych su dobre marze.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 08:30:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte by ten preamp mohol venovať mne, ako sociálne potrebnému, za odvoz, keď už si ho nechce ako majetný hifista nechať v zbieke Smile

mrba napísal:
Bartoli napísal:
mrba napísal:
hifijelito

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=22389&highlight&start=29


Dalsi socialne potrebny co si nemuze koupit lepsi bednu nez nejlacinejsi focal Laughing


Myslíš si, že urážaním niečo docieliš? Maximálne ma presvedčíš, že Ti mám zasierať aj vlákna s normálnymi príspevkami.

Edit: To bol omyl, to by k ničomu dobrému neviedlo.

A máš veľké neznalosti o radách focal. Najlacnejšie sú Chorusy Smile

http://www.enigma-audio.sk/cenniky/Cennik-Focal-Retail.pdf

A čo hovoríš na môj nápad, že ako majetný hifista by si si mohol zriadiť muzeum vlastnenej hifitechniky? Pri Tvojom dostatku prostriedkov by si sa nemusel zaťažovať zbytočnými inzerátmi a predajmi.


Bartoli napísal:
mrba napísal:
Ja z toho vyvodzujem, že si nasadil pre používaný tovar vysoko cenu. Skús ísť o 150€ nižšie a do týždňa bude PRE1 predaný Smile


Mrbo ty ses tu stylizoval jako nemajetny chudak s lacinym suntem od focalu, ale reknu ti ze ja mam nekdy i zcela opacne problemy se zajemci o hifi.

Fakt nekecam ty hifijelita maj problem ze je to moc lacine.

Vcera mi jeden uplne natvrdo vynadal jak jsem si dovolil k Mark Levinsonovi pripojit takovou lacinou sracku jako je BV Audio PRE1.

Fakt uz ty hifijelita nemusim Laughing

A predvcirem mi jeden durazne rozmlouval i ty 4 lacine BV audio koncaky - jak to desne nehraje a podobne pindy ze je to tak lacine ze to nemuze hrat.

Ja uz nad hifisty jenom koulim ocima Rolling Eyes

Vpodstate jsou hifisti rozdeleni na 2 skupiny hifijelit.

1. skupina hifijelita nemaji co jist, skuhraji jak je to drahe, skuhraji a smlouvaji i nad komponentem za 600 Euro od BV audio.

2. skupina hifijelita nemaji uz pro same prepicele pitomosti nic lepsiho na praci nez kupovat si ultradrahe nesmysly jako Solution atd. A zesilovace porovnavaji na hmotnost. Fakt nekecam mel jsem doma hifijelito co mi srovnavalo zesilovace - tenhle ma 40 kg a tenhle 50kg a tamten 120kg a to je meritkem kvality Laughing

Reference byla tech 120kg Rolling Eyes

Ale nejvic me dorazilo hifijelito co si koupilo misto levinsona ale krute drahy lampy, nemam slov Surprised

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R


Naposledy upravil mrba dňa Ut apríl 05, 2016 14:50:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2016 08:59:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
K zamysleni co to akusticky udela? Takova bedna polozena na nabytku a nahore se polozi akusticky vyznamny spalek ktery zmeni tvar ozvucnice zasadnim zpusobem.


Tak ja si uvedomujem, že to nie je ideálne, ale to sú tie obmedzujúce podmienky, čo som už spomínal. Je to v rovine s ozvučnicou, tak snáď moc negatívneho ovplyvnenia nebude. S dnešnými znalosťami by som si to už asi vyrábať nedal, ale keď už to mám, vyhadzovať to nebudem. A to, že to môže obmedziť prenos vibrácií do nábytku, tomu celkom verím. A bedňa nie je položená na nábytku, ale na ďalšej 15kg žulovej doske a tá je cez combofeet tlmiace podložky až na nábytku.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Ďalšia
Strana 2 z 36

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist