Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zesilovač HQQF (FFFfff___)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 21:44:24    Predmet: Odpovedať s citátom

TROT napísal:
danhard napísal:
hcrevize napísal:
řekl bych že naprosto stejně jako s odporem Wink

Naprosto stejně ne, přeci jen se ta rozptylová indukčnost 500uH začne od 700Hz projevovat. Na průběhu ale nepoznáš skoro nic.
Vlastní indukčnost 47mH a rezonance s kondem do země se neprojeví ve filtraci vůbec, jen když se ti to podaří přesně vyladit na nějakou harmonickou.
Prostě takhle se to nedělá a použití proudově vyvážené odrušovací cívky je zcela nevhodné.


Pan učitel to s námi rozebíral v prvním ročníku před Vánoci, když jsme brali elektromagnetické pole, říkal, že se zřejmě najde řada těch, co to nikdy nepochopí, ale že to bude až takové, mne nikdy nenapadlo. Taky říkal, že to mnozí nebudou schopni pochopit, neboť tam budou svéhlavě vidět původní účel té cívky jako tlumivky, že to ale žádná tlumivka není, že je to transformátor, toho co proteče tím kondenzátorem.

Taky Pan učitel říkal, že až přijde doba, tak to zveřejní bez hodnot a již vidí ty neználky, co tam budou cpát 1000x větší kondenzátory, které to jádro přebudí, že je to stejné jako když vám doktor do hýždě zapíchne 1000x silnější jehlu než má, a chce vám dát 0,1ml vakcíny, to prostě metrovou jehlou nejde, sic by měl sebevíc diplomů.

No a Vy jste tam nacpal 3300x vetší kapacitu, to je tedy síla.

Divadielko si hraj F@#$@#$ niekde inde. Ban.
Mal si ho dostat uz davno, ked bolo jasne, o koho sa jedna, len som na to zabudol. Mozes si diskutovat sam so sebou na HEF.
Ostatnym sorry, ze ich pripravujem o zabavku.

A aby to bolo este jasnejsie, kym zacne F. vsade vyplakavat, ze nieco nie je fair a ide o galakticke sprisahanie manazovane tuto na fore - F., NEZELAM si ta tu niekedy vidiet a nieto este nieco napisat. Dufam, ze tu po tebe ani smrad neostane. A je mi jedno, ci sa budes vydavat za svojho ziaka, psa, vcely, fanusika alebo niekoho ineho, toto nie je o tom, ci niekto ma alebo nema z technickeho pohladu pravdu.

EDIT: Silne zvazujem zmazanie vsetkeho, tykajuceho sa ci uz HQ* alebo jeho osoby. Brzdi ma zatial len to, ze ludia, ktorych respektujem, sem popisali kopec zaujimavych info k tejto a podobnym temam.


Naposledy upravil Troton dňa Pi jún 10, 2016 22:09:42, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 21:44:59    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim, ze v prezentacii na AKELi bola i konkretna schema...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 21:48:49    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Pak ve své přiblblé nabubřelosti, když se po několika měsících a díky pánům z HEfóra a díky Trotonovi (který mu toleruje po banu duplicitní registraci) dovolí napsat

Napájení se vylepšuje právě proto, že je to další krok k dokonalosti, jde o mou světovou novost, není to na radu nikoho, naopak je to proti všem! Proti všem co se jen chytří dělají.

Netolerujem, len som na to zabudol. A teraz ten ban rovno dostal este skor, nez som si precital to, co si prave napisal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 21:53:26    Predmet: Odpovedať s citátom

A pritom myslim na AKELi v diskusii s PH priznal, ze to nie je nova, ale len zrecyklovana starsia myslienka...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 22:11:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton, dík minimálně za mne.

Neštve mne že píše bludy a převrací fakta.(technický) To není (nejen zde) zdaleka sám. Ale co mně štve je, že dobře míněnou radu či informaci vždy obrátí proti těm, kteří mu radili a navíc (slovy vedení HEN, slušně a klidně) je zesměšňuje.

Pokud s ním někdo chce diskutovat má fakt možnost osobně, na HEN či jinak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 22:25:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton, nechaj tie príspevky. Ja keď som sa sem prihlásil, najprv som tápal a hľadal hifi grál, potom som narazil na meno čo sa nevyslovuje.
Myslím, že každý normálny jedinec vie, ktorá bije. Ak ho nechajú na highendfóre popisovať jeho novátorstvo, ty nechaj miestnych upozorňovať na jeho nezmysli.
Ale asi to treba robiť slušne, pretože on je asi schopný žalovať prevádzkovateľa fóra.
Na highende ho nechajú, lebo ako jediný dokáže fyzikou popísať a vysvetliť i zmerať prínos woo-doo pre hifi prístroje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5842
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 22:38:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Třeba se inspiroval tady Very Happy
Ono je takovejch inspirací víc, nejdřív se o něčem dohadoval a nevěděl která bije, pak na to na svým blogu přišel a byl nejlepší a za rok už nás to všechny naučil Laughing

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 22:57:43    Predmet: Odpovedať s citátom

stano30 napísal:

Ale asi to treba robiť slušne ...

Samozrejme, ze "slušně a klidně", nie sme predsa ziadne hovada.
A to myslim vazne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So jún 11, 2016 10:08:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
EDIT: Silne zvazujem zmazanie vsetkeho, tykajuceho sa ci uz HQ* alebo jeho osoby. Brzdi ma zatial len to, ze ludia, ktorych respektujem, sem popisali kopec zaujimavych info k tejto a podobnym temam.

Mozes napriklad pridat prepisovacie pravidlo este aj pre HQQF na FFFfff___, nech sa to neobjavuje na Googli, a existujuce temy zamknut...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tela
Hifista


Založený: 09 október 2012
Príspevky: 165
Bydlisko: košice

PríspevokZaslal: So jún 11, 2016 11:28:38    Predmet: Odpovedať s citátom

TROT nebuď smutný, -môžeš sa zaregistrovať na HEF a tam pomáhať pánu učiteľovi v šírení osvety. Sa divím že si bol registrovaný len tu. Stejne to tam väčšina chodí čítať, tak to dvaja ľahšie vysvetlíte natvrdlým.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So jún 11, 2016 13:14:18    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Troton napísal:
EDIT: Silne zvazujem zmazanie vsetkeho, tykajuceho sa ci uz HQ* alebo jeho osoby. Brzdi ma zatial len to, ze ludia, ktorych respektujem, sem popisali kopec zaujimavych info k tejto a podobnym temam.

Mozes napriklad pridat prepisovacie pravidlo este aj pre HQQF na FFFfff___, nech sa to neobjavuje na Googli, a existujuce temy zamknut...

Ano, to zamknutie je dobry napad. To prepisovanie HQ* uz ale neviem, takto niektore info zaujemcovia o tuto galakticku technologiu potom nenajdu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: So jún 11, 2016 15:30:14    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Tak uvidíme, jestli toto zodpoví ?

Tak už tvoje požadavky zabraly:
http://www.FFFfff___.cz/images/stories/Obchod/Shoda/ES-HQQF-2016.pdf
Laughing

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: So jún 11, 2016 15:54:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Učitel národů musí mít zřejmě nadpřirozené schopnosti, neboť vzhledem k datování dokumentu musel předmětné požadavky Danharda patrně předvídat..Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5842
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: So jún 11, 2016 16:08:24    Predmet: Odpovedať s citátom

A vše před 1. dubnem 2016 byl jenom Apríl Laughing
Zajímavé, že tam ten článek, datovaný také 1. dubna neexistoval 2. dubna ?
Že by vynález pohybu v čase ?
Ale na podsouvání a pozměňování dokumentů jsme u toho pána už zvyklí, ne ?

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So jún 11, 2016 17:12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Mimochodom, ti co ste registrovani na jeho fore. Pouzivate rovnake heslo i inde?

Spomenul som si na jeden jeho starsi screenshot slovanetu, ktory kedysi zverejnil a ktory bol vytvoreny z prihlaseneho uzivatela kazzatel...
- http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=165074#165074
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So jún 11, 2016 20:49:58    Predmet: Odpovedať s citátom

2 miero
Načo sa s ním dohaduješ?..Ignorovať, on "zhasne".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2016 08:39:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz mi je "ukradnuty".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2016 13:56:23    Predmet: Odpovedať s citátom

...tak už jsem taky "vyhnil" a nedá mi to, abych nezareagoval:
Že vás to, pánové, stále baví. Tyhle války a prasárny. Je to taková onanie s preservativem - neškodné a zbytečné plýtvání energií a prostředky Very Happy
Nebo nemáte nic jiného na práci? (Závidím!)
Pravdu mají jen ti, kteří poukazují na fakt, že problém stálým přiživováním jen udržujete. Proč? Krysa, kterou nekrmíme, po čase taky někam zaleze a tam chcípne.
...a nebo... Že by se jednalo o potřebu jisté psychické kompenzace? Pak je ovšem problém na obou stranách a nedá se s ním nic dělat. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2016 16:16:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Prokrastrinacia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 00:13:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jen pro info...:
Okamžitě po mém příspěvku mi do soukromé pošty psal "pan profesor" (lituji ty studenty). Ten člověk opravdu asi nemá co dělat.
Jeho dopis citovati nebudu, protože byl adresován pouze mně, a narozdíl od jiných, se snažím zachovat alespoň zdání slušnosti a úrovně. Mohu však uveřejnit, svou reakci na jeho naprosto nekorektní (protože zákulisní) jednání:
(Soukromý odhad = paranoidní schizofrenik)

...že si nedáte pokoj---
Jinak obdivuji, že můžete (= že máte možnost... že se Vám vyplatí...) viset na netu celý den a hlídat, jak se něco šustne. Proč soudím, že tomu tak je? Vaše reakce je vždy okamžitá - a je mimoběžná. Toho se účastnit nechci.
Soukromě si dovozuji, že také skutečná diagnostika řešených problémů leží zcela mimo obor techniky. Ale klid, nejste v tom sám.
O technickém testu zesilovače se stále jen hovoří. A jak známo, "kecy nemaj' cenu". Nikdy k němu nedojde, nebo výsledek nebude zveřejněn. Jen se prudí a kazí se tím atmosféra. Pokud by to bylo na mně, obecní škůdce bych na fóru zcela eliminoval - je mi úplně jedno, že jste vlastně všichni politováníhodní sociopatiční nešťastníci.
Tedy...? Alespoň za mne: Vše další řešit je ztráta času. Tento styl "za bukem" nejsem ochoten akceptovat. Prosím, abyste si mne vyškrtl ze svého adresáře.
Děkuji za pochopení,
Karel Stouda


Prosím tímto Trotona jakožto zodpovědnou osobu, aby se konečně ujal své funkce, a zablokoval všechny přítomné "pacienty", kteří ničí úroveň posledního tuzemského fóra, jež má snad ještě nějakou úroveň. To se týká i Bartoliho a jiných sprosťáků a imbecilů aktivních jinde. A prosím, aby jednal stylem padni komu padni. Jsou zde totiž i slavné a zasloužilé hvězdy, kterým by za jejich jednání také prospělo pár starých a dobrých přeshubu.


Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 08:42:10    Predmet: Odpovedať s citátom

To co tady požadujete pro jiný, platí stejně tak pro vás Karle !
Confused
Za aurou technicky věcných a velmi slušně psaných příspěvků se při osobním setkání skrejvá stejnej sociopat, podobnej jako ti, o kterejch tady píšete.
Nic proti, ale měřte stejnym metrem pro všechny...tedy i pro sebe !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 10:35:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Surprised (platí pro poslední dva příspěvky)..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 11:34:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Martine, nezlobte se, ale hospoda je hospoda, a veřejná produkce je veřejná produkce. Zde se probírají technická témata, a měla by se dodržovat jistá pravidla. Zde je to, jak to vnímám, určitá obdoba "akademické" půdy, kde lze požadovat jistou úroveň. Oproti tomu, v hospodě může být na hajzlech i nablito a je to "normální".
Když věcně, tak věcně: Vše má určitou míru, a ani v té hospodě mi nikdo nedokázat vyvrátit mé čistě logické argumenty (často mimo techniku). To, že poukazují na nepříjemné věci není znakem patologie. Jistě se shodneme, že nejsem sluníčkový typ, vždy přituple optimisticky rozradostněný. Je to prostě povahový rys - a přiznávám, že pro mne dost nešťastný. Prostě "každej jsme nějakej". Sundejte si klapky a rozhlédněte se kolem. Zrcadlo nevynechejte. Myslím, že jsem schopen sebereflexe a jisté korekce v jednání i názorech, což je rozdíl mezi mnou a zde probíranými dekompenzovanými jedinci. Mé názory jsou, troufám si tvrdit, značně konzistentní, narozdíl od jiných, což také o něčem svědčí.
Mimochodem, hospodu (jak nazývám jakoukoliv fůlduplexní diskuzi "oko v oko") by to chtělo (po letech), ale to není jen na mně. Každopádně to nepatří sem, kde se probírají jiná témata. Takže - spojení je stále stejné - a je to na Vás.
Ostatním se velice omlouvám za soukromý výlev, který sem nepatří, a který možná nechápou. Nechci nikoho zatěžovat. Jen jsem reagoval na přímou narážku tam, kde vznikla.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 12:01:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Karel S. napísal:
... Jsou zde totiž i slavné a zasloužilé hvězdy, kterým by za jejich jednání také prospělo pár starých a dobrých přeshubu.[/size]


To se týká i tebe Sekale...ty zasloužilá hvězdo Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 13:26:43    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour

Hifista - zaslúžilec

No ale tebe se to týká taky a víc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 14:15:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Karel S. napísal:
ň. Oproti tomu, v hospodě může být na hajzlech i nablito a je to "normální".
.


Není. Hospody se opravdu velmi zlepšily a můžeš si vybrat.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 14:27:01    Predmet: Odpovedať s citátom

1)
Co nejdůrazněji žádám pana Šedivého, aby jako svůj soukromý klacek nepoužíval slova, která vytrhne někomu jinému z huby. Nesluší se to.
Mistra Sekala neznám a nemohu se tedy k němu vyjadřovat.

2)
Pavle, sám víš, že s různou společnstí se navštěvují podniky opět různé, tomu adekvátní, úrovně.
Asi nebudeš souhlasit, ale každé prostředí může člověka obohatit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 16:42:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Je mi líto, ale používat budu dál cokoli, co se mi bude hodit, bez ohledu z čí huby jsem to vytrh, nebo jestli je to mimo kontext.

Někteří místní mistři tohle dělaji naprosto běžně.Rozdíl je v tom, že já z toho mám legraci, ale mistři to používají jako argument k tomu, co kdo řekl...
...



A teď zpět k nosnýmu tematu tohohle vlákna...co máte dál k nejlepší topologii na světě ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 17:31:16    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:


A teď zpět k nosnýmu tematu tohohle vlákna...co máte dál k nejlepší topologii na světě ?


Nestojí za komentář.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 17:57:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Priznany alter-ego ucet B.F. je zabanovany, takze vyjadrit sa moze len na HE fore.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 8 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist