Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Hasterman
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po september 09, 2013 23:43:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro Vlado.ba, AllienCZ a podobných znalcov: kvalita produktu není automaticky dána věhlasností použitých součástek, notabene jen po letmém pohledu dovnitř - či jsi toho schopen, Alliene ? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Po september 09, 2013 23:56:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Allien mal ten zosilnovac doma, urobil nejake fotky a na tych to vtedy vysvetloval...netvrdim, ze tie AKAIe su nejaky High End...ale pojem obycajna spotrebka tiez istotne nie je na mieste. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasterman
Hifista


Založený: 21 november 2011
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 07, 2013 22:32:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes som kúpil tieto M2jky a JVC išli na predaj. Nakoniec som sa z menšieho nedostatku priestoru rozhodol pre tieto regálovky. No musím povedať že na svoj objem hrajú celkom slušne. Neskôr , asi budúci rok dokúpim stojany.


(foto ilustračné)

_________________
AKAI - Reference Master
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasterman
Hifista


Založený: 21 november 2011
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne november 10, 2013 14:35:03    Predmet: Odpovedať s citátom


Pridávam autentické foto...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasterman
Hifista


Založený: 21 november 2011
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2016 12:39:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Po dlhšom čase oživujem svoje vlákno aby som sa podelil o svoje prírastky. Aj keď toho nie je veľa, nejaká zmena sa predsa len udiala. Začal by som tam kde som skončil.
Tannoy z mojej zostavy zmizli nakoľko sa mi vyskytla príležitosť zaobstarať si Missiony 703 Aj keď neide o nejaký veľký skok určité zlepšenie tam je. Dovolím si tvrdiť že v danej cenovej hladine sú veľmi dobré. Taktiež pribudol stojan Sonouros na akai a deck JVC TD-V711, ktorý mal byť pôvodne len rezervný ku GX-95. ale zamiloval som si ho a možno ho púšťam častejšie ako akai.









Zopár prázdnych kaziet aby bolo čím kŕmiť...


...a nejaké na okrasu:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut august 02, 2016 19:14:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie reprosústavy mi pridajú dosť "stiesnené". Zvlášť tá naľavo medzi skrinkou a regálom. Výhodou je, ak je v okolí reprosústav voľný priestor.
Odporúčal by som vyskúšať aspoň posunúť reprosústavy ďalej od steny, tak by ich predná hrana bola na úrovni koberca. Prípadne ich aj mierne natočiť k miestu posluchu.

Inak pekná zostava. Prajem príjemný relax pri hudbe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po august 08, 2016 06:05:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne doteraz hrajú na chalupe Mission 701. Čítal som na ne aj dosť negatívne reakcie, ale ja som si na ich zvuk celkom zvykol a ešte stále ma (aj po 16tich rokoch) celkom baví ich počúvať. Predpokladám že tie 703ky budú mať podobný prejav, ale zrejme pôjdu o dosť nižžšie.
Tiež sa pridávam k predošlej reakcii. Chcelo by to viac miesta okolo bední. Podla fotky súdim že by šlo všetko rovnomerne posunúť smerom doprava. Získal by si okolo bední aspoň nejakých +-5 cm (tiež to nie je moc, ale aspoň niečo). Jediná komplikácia je ten TV na stene, ale iste nie neriešitelná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasterman
Hifista


Založený: 21 november 2011
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po august 08, 2016 08:58:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem za podnet. Bohužiaľ som priestorovo obmedzený a neviem už s umiestnením hýbať. Problém je v skrinke napravo ktorá je rohová a má 45° otváranie a teda musí byť vedľa nej priestor aby sa dali otvárať dvierka. TV som už posúval asi 40 cm doprava, keď ešte zostava bola na inom mieste a nech som rátal ako chcel viac som spraviť nevedel. Jediné dobré akustické riešenie v tomto prípade je knižnicu vľavo dať niekam úplne inde a tým pádom by som mal priestor na väčšiu manipuláciu. Tak isto ani posunutie bední viac do priestoru neprichádza do úvahy kôli malej, ktoré by jej tak bránili v rozbehu. Nad zmenami v umiestnení ani zatiaľ neuvažujem. Zvukovo to ani takto nie je najhoršie a teda pre mňa zatiaľ vyhovujúce.
_________________
AKAI - Reference Master
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist