Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Stavba stlpakov

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: Ut november 01, 2016 22:34:47    Predmet: Stavba stlpakov Odpovedať s citátom

Zdravim, rozmyslam ze si necham postavit vlastne repraky, stlpove, do tych 500e.
Rozmyslam nad menicmi Visaton a dizajnovo nieco taketo : https://s9.postimg.org/uoa4k53fj/28960404_img_20150807_150102.jpg
Nepoznate niekoho kto by mi to vedel vyrezat(najlepsie na CNC) a ja by som si to uz poskladal...? Pripadne viete odporucit uz postave stlpaky ktore vyzeraju podobne? Ja by som chcel take zaoblene bocne steny + leskly lak. Hlavne nech su esteticke pritazlive, kvalita reprodukcie nasleduje az potom Wink ale samozrejme nech zneju dobre Smile Chcem ich hlavne ako kus nabytku, aj tak vacsinu casu nie som doma a pouzivam sluchadla(aj tam by som si rad nechal poradit, rozmyslam nad Klipsch Reference X6i )
Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 08:26:18    Predmet: Re: Stavba stlpakov Odpovedať s citátom

Likenoother napísal:
Zdravim, rozmyslam ze si necham postavit vlastne repraky, stlpove, do tych 500e.
Rozmyslam nad menicmi Visaton a dizajnovo nieco taketo : https://s9.postimg.org/uoa4k53fj/28960404_img_20150807_150102.jpg
Nepoznate niekoho kto by mi to vedel vyrezat(najlepsie na CNC) a ja by som si to uz poskladal...? Pripadne viete odporucit uz postave stlpaky ktore vyzeraju podobne? Ja by som chcel take zaoblene bocne steny + leskly lak. Hlavne nech su esteticke pritazlive, kvalita reprodukcie nasleduje az potom Wink ale samozrejme nech zneju dobre Smile Chcem ich hlavne ako kus nabytku, aj tak vacsinu casu nie som doma a pouzivam sluchadla(aj tam by som si rad nechal poradit, rozmyslam nad Klipsch Reference X6i )
Dakujem.


Tu sa informuj http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=17812&start=60

Ale inak:

Spoločnosť Snívajte s nami bola založená 07. mája 2015

http://www.finstat.sk/42421209

Very Happy Rotfl

Kámoš Homer Ti možno poradí , jeho žena už mu na tvojom odkaze volá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 09:17:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze za 500E to nepostavis ani kdyby sis to delal kompletne sam.
Pokud si to chces nechat delat, tak za 500E nebudes mit ani ty ozvucnice. Za 1000E, no mozna, 1500E uz by mohlo byt realna. Cena takovychto ozvucnic je proste jinde nez u klasickeho kvadru.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 09:34:40    Predmet: Odpovedať s citátom

On Likenoother sa dal pred 20 30 rokmi asi zmraziť, a teraz ho rozmrazili a zrejme nevie v akej dobe žije. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gsmservice3
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2010
Príspevky: 501
Bydlisko: šaĺa

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 10:30:03    Predmet: Odpovedať s citátom

za 500eur meniče a materiál na výhybku nekupiš,a bedna je dalších 500eur ,len nie taká aká je na obrázku,ale klasická
_________________
www.mobilshopsala.sk
https://www.facebook.com/mobilshopsala.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 10:36:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Homer Simpson napísal:
On Likenoother sa dal pred 20 30 rokmi asi zmraziť, a teraz ho rozmrazili a zrejme nevie v akej dobe žije. Smile


Asi podobne ako tu http://www.csfd.cz/film/32117-hibernatus/prehled/

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 12:26:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim,to co je na obrazku robil jeden uzivatel z nasho fora a dal za to 500e vlastnorucne len mu to vyrezali.
Vidim ze tu sa asi nedockam slusnych odpovedi,skusim inde...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 12:33:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak se zeptej přímo jeho, kde a jak to dělal. A klidně to sem pak napiš, je to zajímavé info.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 12:37:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Ber to v poho. Slusne odpovedi to jsou. Pokud mas vse potrebne, budes si vse frezovat podle sablon, ohybat bocnice, a pocitas jen drevo, tak se asi do 500E za ty bedny vlezes. Zalezi silne na volbe povrchovky.

A myslim ze jsi psal "necham postavit", a to uz by byly jine ceny.

A jinde lepe nepochodis, mluvis ted s lidma co s tim maji zkusenosti. Vim co to je neco takoveho delat, proto ti pisu, a serviruju ti realitu.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 15:56:50    Predmet: Odpovedať s citátom

A já myslím, že by se to za těch 500,- ojro dalo postavit.
Měniče i s vyhybkou nakoupit u Dexonu, přední desku, spodek, vršek vyříznout přímočarkou z dřevotřísky, boky ze sololitu ohnout a nalepit.Na předek černou ve spray, boky polepit samolepicí tapetou.Dost ušetřit se dá na tlumicím materiálu (ten je drahej a stejně nebude mít smysl), reproterminály stojej tak třicet korun kus.
A kus nábytku je hotovej.Hrát bude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 17:29:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Likenoother napísal:
Zdravim,to co je na obrazku robil jeden uzivatel z nasho fora a dal za to 500e vlastnorucne len mu to vyrezali.
Vidim ze tu sa asi nedockam slusnych odpovedi,skusim inde...


Máš úplnú pravdu. Tu ti nikto neporadí, len ti napíše, že si s prepáčením blázon, aj keď s inými slovami. Okrem BB sem píšu zasa všetci samé kokotiny, sané žvásty.
Píšete, že sa to za tie prachy nedá, tak ho láskavo nasmerujte a on si to už zistí sám. Dajte mu kontakt, nech niekam zavolá a cena sa hneď vyjasní. Potom sa môžeme baviť o tom, či to za tú cenu pôjde, alebo nie.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: St november 02, 2016 18:14:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
Likenoother napísal:
Zdravim,to co je na obrazku robil jeden uzivatel z nasho fora a dal za to 500e vlastnorucne len mu to vyrezali.
Vidim ze tu sa asi nedockam slusnych odpovedi,skusim inde...


Máš úplnú pravdu. Tu ti nikto neporadí, len ti napíše, že si s prepáčením blázon, aj keď s inými slovami. Okrem BB sem píšu zasa všetci samé kokotiny, sané žvásty.
Píšete, že sa to za tie prachy nedá, tak ho láskavo nasmerujte a on si to už zistí sám. Dajte mu kontakt, nech niekam zavolá a cena sa hneď vyjasní. Potom sa môžeme baviť o tom, či to za tú cenu pôjde, alebo nie.


Ja by som zas povedal , ze vratane BB...

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist