Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Vienna Acoustics Haydn Grand
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jojo13
Hifi obsluha


Založený: 03 november 2016
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: Št november 10, 2016 07:55:37    Predmet: Vienna Acoustics Haydn Grand Odpovedať s citátom

Dobrý den, chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s reproduktormi Vienna Acoustics Haydn Grand, ci sa oplatia, alebo je to len zbytocne predrazena znacka ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Št november 10, 2016 08:32:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Záleží, co od toho chceš. Jsou lidi, ochotní si hodně připlatit např. za skvělé vizuální provedení, tam ale nemá moc smysl řešit to nějak objektivně. Kvalitní zvuk to nenabízí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
misog
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 apríl 2013
Príspevky: 614
Bydlisko: Vajkovce

PríspevokZaslal: Št november 10, 2016 09:17:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejake som pocul u Kohuta a pozeral som aj konstrukciu ktora je velmi tuha na poklopanie. Treba si ist ich vypocut ale 1490eur je dost mno. K zvuku sa nebudem vyjadrovat to musis sam ist a vypocut si.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jojo13
Hifi obsluha


Založený: 03 november 2016
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: Št november 10, 2016 11:31:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ved aj ja si myslim, ostatne znacky skor opisuju, ako vyvijaju nove druhy roznych membran, reproduktorov a pri tejto znacke, ako maju tri krat rucne nanasany lak na povrchu reproduktora, taktiez sa mi moc nepozdava uzavreta uzvucnica bez basreflexu !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Št november 10, 2016 12:12:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja tam bassreflex vidim.
_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
misog
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 apríl 2013
Príspevky: 614
Bydlisko: Vajkovce

PríspevokZaslal: Št november 10, 2016 12:54:25    Predmet: Odpovedať s citátom

jo mal by byt za vyskovym reproduktorom to je ale cudne este som nevidel Very Happy

Preco prave tie? Dali si tiez robi svoje menice aj KEF etc je ich vela. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jojo13
Hifi obsluha


Založený: 03 november 2016
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: Št november 10, 2016 16:12:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano mas pravdu, basrexlex je z predu za vyskacom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 00:52:27    Predmet: Odpovedať s citátom

misog napísal:
Nejake som pocul u Kohuta a pozeral som aj konstrukciu ktora je velmi tuha na poklopanie. Treba si ist ich vypocut ale 1490eur je dost mno. K zvuku sa nebudem vyjadrovat to musis sam ist a vypocut si.


velmi tuha na poklopanie...und was?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
misog
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 apríl 2013
Príspevky: 614
Bydlisko: Vajkovce

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 08:44:41    Predmet: Odpovedať s citátom

britishaudio napísal:
misog napísal:
Nejake som pocul u Kohuta a pozeral som aj konstrukciu ktora je velmi tuha na poklopanie. Treba si ist ich vypocut ale 1490eur je dost mno. K zvuku sa nebudem vyjadrovat to musis sam ist a vypocut si.


velmi tuha na poklopanie...und was?


No flame. Dikes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 11:44:35    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapci, nič proti vám, ale ste tu najmúdrejší, najsamlepší odborníci - fakt Laughing
_________________
Keby dobrí a schopní vládli, je na svete raj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 11:51:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejake meranie stlpovych repro od rovnakej firmy:
http://www.stereophile.com/content/vienna-acoustics-mozart-loudspeaker-measurements#VxjlXtA3b3mRbGIo.97

Tento obrazok je na zamyslenie, clovek pocuje rozdiel 0.5dB a v idealnom pripade by mala byt ta krivka rovna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 12:01:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta znacka vyrabi velmi spatny bedny.

Jak se rika ve zkratce drahe mrsby:

http://www.stereophile.com/floorloudspeakers/506vienna/index.html#56HYZpfszo3PsKOC.97

Ale jinak pekna dyha a lakovani. Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 12:24:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Hele tohle je hodne zbytecny prispevek. Je tu spousta vlaken kde by se tvuj prispevek hodil, ale nevim co se ti nelibi zde. Radeji napis, co zde receneho povazujes za hloupost nebo nepravdu. Neni nic spatneho hodnotit i objektivni vlastnosti te bedny, tzn. mereni a konstrukcni reseni.

Pokud to ale nebylo mysleno jako ryti tak svuj prispevek beru zpet.
Designer napísal:
chlapci, nič proti vám, ale ste tu najmúdrejší, najsamlepší odborníci - fakt Laughing

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 12:27:14    Predmet: Odpovedať s citátom

kašlať na uši, lepší je graf Twisted Evil
vy ste tu samý merač - laborant. Aj počúvate občas, či len meriate a rovnáte krivky?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 12:51:17    Predmet: Odpovedať s citátom

ozaj - a počul ich niekto z vás aj hrať? či ste len grafy pozreli na webe? No nič
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 12:54:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Proc to otacis do tohoto extremu? To tu vubec nikdo netvrdi, alespon ne v tomto vlakne. Pokud si myslis ze mereni naprosto nijak nesouvisi se zvukem tak se smeju ja, ale smajlik davat nebudu, nejsem infantilni.
Pokud je poslech to jedine cim muzes prispet, tak napis jestli jsi je slysel a jak se ti pozdavaly, jestli vubec stoji za to si to jet nekam poslechnout.

Mereni ti reknou jestli je tam problem. Samozrejme to pro nekoho muze byt zvukove problem, pro nekoho lahoda, prostor, detaily. Nebavim se o decibelu sem decibelu tam. Mam na mysli zasadni veci jako treba to co postnul BArtoli.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro


Naposledy upravil Kocour dňa Pi november 11, 2016 12:57:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 12:56:38    Predmet: Odpovedať s citátom

misog napísal:
Nejake som pocul u Kohuta a pozeral som aj konstrukciu ktora je velmi tuha na poklopanie. Treba si ist ich vypocut ale 1490eur je dost mno. K zvuku sa nebudem vyjadrovat to musis sam ist a vypocut si.


rozumné - navyše zvuk bude ovplyvnený zvyškom reťazca a akustikou - takže najlepšie vypočuť - a každý si názor urobí sám - a každý počujeme kus inak. Inak vnímame rôzne frekvencie - niektoré nám môžu vadiť, preto prepad na nich oceníme ako zvuk príjemnejší. Nie každému vyhovuje ten rovný, "dokonale" dorovnaný zvuk ako podla pravítka. Totiž so zosikom XY môže byť vyrovnaný, a s iným nebude - a už sme doma stará mama. O tomto bolo a bude popísaného ešte veľa. Ako keď si pes naháňa chvost. Vypočuť - páči/nepáči.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 13:11:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono to s tym prepadom "az take strasne" nebude, lebo mimo osu uz to hra lepsie, takze do usi to u tamtoho modelu pride z odrazov po miestnosti - ale stale to bude utlmene.

Urcite to niekomu vyhovovat bude, inak by to nepredavali.

Akurat by bolo fajn, keby o takomto spravani repro vyrobca dal vediet dopredu - mozno to ma nejaky zmysel, ale k repro, ktore by som doporucil to ma hodne daleko.

A tiez je treba nezamlcat, ze ta recenzia bola na modeli, ktory sa uz nevyraba. Je ista sanca, ze tie sucasne su uz lepsie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 13:17:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, nejak se to v mistnosti pomele, ale dobre to nebude. Bohuzel se to pak dohani kablickama atd.
Taky to mohl byt kusovy problem, protoze 20dB propad na delicce je presne to co se stane pri otoceni polarity jednoho repro. V tom pripade bych u mereni ve Stereophile cekal vyjadreni vyrobce, coz tam obcas byva, protoze to vyrobci dobrou reklamu nedela.

Pekne se k podobnym merenim vyjadroval Troels, neco ve stylu ze kdyby delal takoveto bedny tak by je nikdo nestavel. Mel tam par "ukazkovych" ze Stereophile, ty Wienny tam myslim nebyly.

Tim nerikam ze delaji pausalne spatne bedny, jen je treba se mit na pozoru.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 13:54:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Designer - taký múdry som bol ešte pred rokom aj ja. Mal som svoj rozum, svoje skúsenosti...presvedčenie.
Kým som nedostal od ľudí, čo tomu skutočne rozumejú ponuku - možnosť vypočuť si reprosústavy, ktoré reprodukujú to, čo im zosilňovač posiela a nie že "hrajú zaujímavo" alebo čosi podobné.
Dnes rozumiem čiemusi výroku - pozriem graf - a iba pre istotu skúsim, či aj hrajú Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 13:57:47    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Ono to s tym prepadom "az take strasne" nebude, lebo mimo osu uz to hra lepsie, takze do usi to u tamtoho modelu pride z odrazov po miestnosti - ale stale to bude utlmene.

Urcite to niekomu vyhovovat bude, inak by to nepredavali.

Akurat by bolo fajn, keby o takomto spravani repro vyrobca dal vediet dopredu - mozno to ma nejaky zmysel, ale k repro, ktore by som doporucil to ma hodne daleko.

A tiez je treba nezamlcat, ze ta recenzia bola na modeli, ktory sa uz nevyraba. Je ista sanca, ze tie sucasne su uz lepsie.


Nevim co mas na mysli ale pozor Atkinson normalizuje ty grafy k ose - viz ty 3p. sloupy:

http://www.stereophile.com/floorloudspeakers/506vienna/index.html#56HYZpfszo3PsKOC.97


Proste to udela z osove fr charakteristiky rovnou caru a pak se to musi cele odnormalizovat v mozku, a to neni u techhle ultra mrdek snadny kdyz jsou v ose 12 dB zvlnene jako kurvy.

Takze nevim o co ti jde presne, ale ty bedny nejsou vubec mimo osu lepsie Laughing Wink


Naposledy upravil Bartoli dňa Pi november 11, 2016 14:48:15, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 13:59:09    Predmet: Odpovedať s citátom

"otoceni polarity jednoho repro"
Dal som si kedysi v dobe nekvalitných nahrávok na kazetách (mojich z nekvalitného grama) prepínač na streďák v Tesla ARS1038 a tam to malo zaujímavý výsledok - zaliezli stredy, vylliezli basy.
S dnešným poznaním - slušné bedne a DIRECT... Čokoľvek iné pokazí zvuk.
Pri všetkej úcte k umu našich predkov na repro počúvanie žiadne stariny a zrejme hodne málo iného. Iná situácia je napr zosiľňovač.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 13:59:24    Predmet: Odpovedať s citátom

takže si narazil na dokonalé repro? hmmm - to by scelo podeliť sa o ten typ aj s nami. Potom by bol koniec pre niektorých čo stále hladajú a tápu v neistote. Taká stávka na istotu. Kúpiš si tie bedne, a nemusíš sa trápiť. Sem s nimi ! Nič v zlom pri všetkejúctesrešpektomsebevlastným ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 14:21:39    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
"otoceni polarity jednoho repro"
Dal som si kedysi v dobe nekvalitných nahrávok na kazetách (mojich z nekvalitného grama) prepínač na streďák v Tesla ARS1038 a tam to malo zaujímavý výsledok - zaliezli stredy, vylliezli basy.
S dnešným poznaním - slušné bedne a DIRECT... Čokoľvek iné pokazí zvuk.
Pri všetkej úcte k umu našich predkov na repro počúvanie žiadne stariny a zrejme hodne málo iného. Iná situácia je napr zosiľňovač.


si tu úplne zmenil ten príspevok - potom môj k tomu pôvodnému teraz vyznieva odveci. Ale neva- nerozumiem tejto vete "Pri všetkej úcte k umu našich predkov na repro počúvanie žiadne stariny a zrejme hodne málo iného. Iná situácia je napr zosiľňovač."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 14:28:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Na tom měření je zjevně přepólovaný výškáč.
Nedávno jsem dělal kontrolu a tuning na jedněch přes 20 let starých Quadralech. Měřením jsem zjistil rozdíl mezi bednama zhruba v oblasti kde je to krásné "V" na tom měření nahoře. Po rozdělání a kontrole jsem zjistil přepólování jednoho výškáče, podle vizáže letování pravděpodobně už z výroby, vodiče pro + nebyly odlišené, tak se to stalo jednoduše. Ty bedny museli projít několikero majiteli, kteří nikdy neslyšeli jak ty bedny mají hrát.
Další zajímavost byla, že ani v jedné polaritě zapojení výškáče nevzniklo toto "V". V jednom případě byla na děličce v podstatě rovina, a při přepólování vznikl lehce nad děličkou hrbolek. Je to důkaz toho, že v dávných dobách se měniče nenapojovaly fázově jako dnes můžeme vidět na měřeních třeba u Troelse. Toto nedokonalé sfázování se mi opakovalo i u třicet let starých Onkyo, takže to bude spíš pravidlo u vintage kusů. Obdobně se ale chovaly i necelých deset let staré Tannoy z prestižní řady.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 14:34:39    Predmet: Odpovedať s citátom

to už by bol iný diletantizmus - ale prečo nie ? Stávajú sa všeljaké veci. Bolo by skôr divné, keby v normálnom stave bol až taký prepad.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 14:42:12    Predmet: Odpovedať s citátom

NA, zajimave tema. Nejsem uplne zbehly ve vsech typech filtru, nestudoval jsem to do hloubky protoze nebylo treba, ale mam za to ze nektere filtry (Butterworth) netvori propad na delicce, a posun mezi fazi vyskace a stredaku je 90stupnu. Nemohlo to byt ono? Ale jak rikam, v techto typech filtru nejsem uplne znaly. Je to spis co jsem tak pochytil na jinych projektech a z ruznych diskuzi.

N.A. napísal:
Na tom měření je zjevně přepólovaný výškáč.
Další zajímavost byla, že ani v jedné polaritě zapojení výškáče nevzniklo toto "V". V jednom případě byla na děličce v podstatě rovina, a při přepólování vznikl lehce nad děličkou hrbolek. Je to důkaz toho, že v dávných dobách se měniče nenapojovaly fázově jako dnes můžeme vidět na měřeních třeba u Troelse. Toto nedokonalé sfázování se mi opakovalo i u třicet let starých Onkyo, takže to bude spíš pravidlo u vintage kusů. Obdobně se ale chovaly i necelých deset let staré Tannoy z prestižní řady.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 14:53:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Reprosoustavy Vienna Acoustics jsem osobně slyšel hrát několikrát.Byly to různý typy a velikosti reprosoustav, bylo to i v různým prostředí(od hifivýstavy až po skvěle akusticky upravenou místnost).Jejich zvuk je perfekně vyváženej, s naprosto šokující dynamikou.

Co se týká toho grafu s propadem, to je podle mě záležitost buď vadnýho kusu, nebo nedbale provedenýho měření.

Ale to, co tady někteří přispěvatelé napsali, to je až zarážející.Hloupý komentáře něčeho, co nikdy sami na vlastní uši neslyšeli, nebo negativní hodnocení toho, že výrobce reprosoustav se zaměřil na perfektní povrchovou úpravu ?
Kdo je tady arbitr ?

Třeba Bartoli se nám vyjádří k povrchovce, ač Vieny na vlastní oči neviděl ? Ale všichni víme, že díky autolakovně je odborník na ty povrchy, že ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Designer
Hifi expert


Založený: 24 september 2010
Príspevky: 1340
Bydlisko: polia, lúky a háje

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 14:57:18    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:
Reprosoustavy Vienna Acoustics jsem osobně slyšel hrát několikrát.Byly to různý typy a velikosti reprosoustav, bylo to i v různým prostředí(od hifivýstavy až po skvěle akusticky upravenou místnost).Jejich zvuk je perfekně vyváženej, s naprosto šokující dynamikou.

Co se týká toho grafu s propadem, to je podle mě záležitost buď vadnýho kusu, nebo nedbale provedenýho měření.

Ale to, co tady někteří přispěvatelé napsali, to je až zarážející.Hloupý komentáře něčeho, co nikdy sami na vlastní uši neslyšeli, nebo negativní hodnocení toho, že výrobce reprosoustav se zaměřil na perfektní povrchovou úpravu ?
Kdo je tady arbitr ?

Třeba Bartoli se nám vyjádří k povrchovce, ač Vieny na vlastní oči neviděl ? Ale všichni víme, že díky autolakovně je odborník na ty povrchy, že ?


závan sviežeho vzduchu Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Pi november 11, 2016 15:09:16    Predmet: Odpovedať s citátom

To není přepólovaný výškáč, to je blbě udělaná výhybka.
Nejspíš to prostě jen nechali ve stavu, ve kterém to v daných podmínkách zrovna "hrálo líp", pokud to vůbec řešili.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist