Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

mrba OT - Budúcnosť I
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 19:59:18    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 napísal:
"Kristova noha"
Pri slovnom spojeni "nicitel urovne fora" tuhne krv v zilach a nedycha pri tom cele Slovensko ako s oblubou vravia na narkoze.
To myslis fakt ,ze tu dakto nici uroven? Toto forum uz iba sporadicky citam a ako zistujem tak uroven stratilo uz davno.


Tak ten výraz som možno prehnal, ale tí, čo to tu vyše roka pravidelne sledujú, vedia, čo tým myslím.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:00:43    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
MaBat, kazdy ma nieco, co mu extremne vadi. Tebe, ked niekto klame, jemu ked ludia navzajom na seba utocia, mne zas ked sa protistrany navzajom nechapu a ani nechcu pochopit...


Skús zadefinovať, čo by mohlo prispieť k vzájomnému lepšiemu chápaniu.

_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:08:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
Jen ho trošku podezřívám, že když se z něj někdo s prominutím zesere tak jako sekal
Já se z nikoho nezesírám. Nevím, jak jsi na tento nesmyslný závěr přišel. To, že mám vůči někomu averzi, ještě neznamená, že se z něho zesírám. Jediný, kdo je tady z MaBatova argumentačního "fenoménu" v poslední době zjevně pokakaný, jsi evidentně ty. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:10:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, je to vidět na tom podpisu. Lpění na vlastní imbecilitě je nezvratná známka sebejistoty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:20:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, je vidět, že těch několik ocitovaných slov stále působí. Deprivanti trpí. Co více si přát? Já jsem spokojen.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:27:49    Predmet: Odpovedať s citátom

K lepsiemu chapaniu? Urcite snaha zistit, preco ten s ktorym nesuhlasim a je mi protivny sa sprava tak, ako sa sprava. A potom skusit zaujat zmierlivy postoj (co ale nie vzdy ide).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:31:47    Predmet: Odpovedať s citátom

A mohl bys mi teď jako první krok pomoc objasnit, proč se třeba sekal chová tak, jak se chová? Nějakou teorii mám, ale zajímal by mě tvůj názor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:32:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Sekale, mozes dolozit nejaky pramen, ze sposob ktorym tu "liecis" je zalozeny i na niecom inom, ako na tvojom pocite?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:33:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Sám už napsal, že je spokojen, když někdo trpí. Co víc chceš vědět?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:41:46    Predmet: Odpovedať s citátom

IMHO, sekal - lovec trofeji - chce ta vyprovokovat, aby si na neho utocil este viac. Chcel by byt slavnym, ze ta zneskodnil, ale vobec netusi ako, tak si vymyslel toto.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 20:45:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Ha, tak to předčilo moje očekávání! To tu svou verzi nebudu ani psát, ta v porovnání s tím zcela bledne.

Tak a teď ten druhý krok (chybí tu smajlík, drbající se bezradně na hlavě).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 21:01:56    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Sám už napsal, že je spokojen, když někdo trpí.
Ne někdo, ale deprivant. A ten si to zaslouží vrchovatou měrou. Nesnaž se mé příspěvky překrucovat, Batíku.
Jinak s Jasánkem můžeš být spokojen. Opět nezklamal. Již to nebude trvat dlouho a budeš moci zcela přestat používat toaletní papír.Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 21:05:23    Predmet: Odpovedať s citátom

A může za to ten deprivant, že je deprivant? Nepřipouštíš, že sám z toho může být nešťastný? Raduješ se, když takový "někdo" trpí? Dělá ti to dobře? To jsi napsal.

BTW, jakou máš kvalifikaci dělat takové diagnózy? Propadáš se jen hlouběji a hlouběji, sekale. A víš taky, kam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 21:22:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty si musel mať strašné detstvo Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 21:27:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcete s tím jít už všichni do piče? Very Happy Very Happy
Právě jsem si přivezl Infinity Renaissance 90 a zítra je nainstaluju. Mabatovi a Bartolimu by se asi zkroutili všechny chlupy v řiti Smile a já se teším jako divá sviňa Smile

P.S. odborně ne, ale koloritem jazyka na tomto fóre zapadnout dokážu. Very Happy

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 21:28:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Zcela sdílím tvoje nadšení. Že tu někdy vystupuju jako kyselá prdel, která nezná nic než grafy, ještě neznamená, že nechápu, jaký to je udělat si něčím takovým radost. Mám to ve skutečnosti podobně a válí a válelo se mi tu toho taky dost... Akorát, že já většinou pak přijdu na to, jak je to špatný Smile Dobrý bedny si musím udělat zásadně sám. Na ty, který považuju opravdu za dobrý, zbytečný prachy nemám. Jo, je to úchylný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 21:38:09    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat :

Psychopatie je, bohužel, spíše parazitní životní strategie, než cokoliv jiného: "sport" těch, kteří považují agresivitu za sílu a slušnost za slabost.

Skuteční psychopati hledají v životě především vzrušení, mají patologickou touhu vyhrát, neumí však prohrávat. Skočí po každé příležitosti, která jim slibuje vzrušení, moc, kontrolu. Psychopati nemají svědomí, ani city v rozsahu běžných lidí. Litují pouze sebe. Psychopati své oběti manipulují, ovládají, kontrolují a postupně zabíjejí. Psychicky i fyzicky. Argumentují tím, že jejich oběť "to tak sama chce" a "na mém místě by se moje obět chovala stejně jako já".
Psychopat netrpí tím, že je psychopatem, pokud mu jeho hra vychází. VŽDY tím však trpí jeho okolí.

Psychopati nejsou šílení - jsou to racionální, často vysoce inteligentní lidé. Od normy se odlišují některými charakterovými rysy - mezi jinými impulzivností, jistou výstředností, nedostatkem empatie, porozumění pro druhé a nedostatkem odpovědnosti.

Zdroj : http://afinabul.blog.cz/1111/psychopatie-jako-parazitni-zivotni-strategie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 21:42:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Znovu se tě ptám, jakou máš kvalifikaci. Takhle to umí každej debil, kterej se dostane k internetu.

Jinak miero, zdá se, zklamal. Čekal jsem radu, jak s tebou vyjít. Já to neumím, napadá mě jen ignorace. Zkusím to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 21:49:53    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Takhle to umí každej debil, kterej se dostane k internetu.
Ano a zřejmě proto jsi mi dal výše ten odkaz o 9 řádcích z Wikipedie, že? S tebou je stále větší legrace a je otázkou, kdo z nás se kam vlastně propadá. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 22:00:53    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Zcela sdílím tvoje nadšení. Že tu někdy vystupuju jako kyselá prdel, která nezná nic než grafy, ještě neznamená, že nechápu, jaký to je udělat si něčím takovým radost. Mám to ve skutečnosti podobně a válí a válelo se mi tu toho taky dost... Akorát, že já většinou pak přijdu na to, jak je to špatný Smile Dobrý bedny si musím udělat zásadně sám. Na ty, který považuju opravdu za dobrý, zbytečný prachy nemám. Jo, je to úchylný.


Já mám velkou výhodu, že to nebudu zevrubně studovat, protože bych asi nebyl z charakteristik těch magnetostatů nadšený. A zbytečně by to ovlivnilo mé současné vnímání, že se jim to na těch bednách mimořádně povedlo. Což si podle jejich zvuku zatím myslím.
Před patnácti lety jsem se ještě ve všem nimral do hloubky a děsně mě to zatěžovalo a zdržovalo. Dnes už se nechci učit do hloubky ani být v čemkoli nejlepší. Samozřejmě, mít vlastní bedny je super, ale já bych je musel stejně okopčit od někoho kdo tomu pořádně rozumí a tudíž postavit ověřené řešení někoho jiného. Stejně by mě to stálo "raketu" a navíc by to trvalo rok (v ideálním případě). Já už chci jen dělat práci, která mě živí, jíst, spát, relaxovat, flirtovat, cestovat a konzumovat život.
Ale vždy budu obdivovat a podporovat jakoukoli vysokou odbornost a praxi. A třeba jednou si podle někoho ty své "referenční" bedny postavím. Kdoví...

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 22:03:25    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM napísal:
... A třeba jednou si podle někoho ty své "referenční" bedny postavím. Kdoví...

Za sebe upřímně říkám, dělej všechno to, co jsi vyjmenoval předtím. Nestojí to za to Smile Já jsem jen pár chvil od stejného zlomu, mám tu ještě pár věcí, které chci dotáhnout, protože už mě to stálo strašně úsilí, času i peněz, a pak už na to taky kašlu. Navíc se mi tu teď motají dvě malé děti a neodpustil bych si, kdybych je zanedbával pro něco tak idiotského. Člověku nakonec reálně stačí velice málo. Dnes jsem si po x letech pustil jehněte z Broadway na chrchlátku u notebooku u práce, a je to tam, všechno. Až mě z toho zamrazilo. Seru na to! Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 22:20:44    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
LJM napísal:
... A třeba jednou si podle někoho ty své "referenční" bedny postavím. Kdoví...

Člověku nakonec reálně stačí velice málo.


Přesně tak, člověku reálně stačí velice málo! Jen si to uvědomit. U mě ten zlom proběhl před asi osmi lety. Mělo to víc dobrých důvodů.
A jakmile jsem zjistil, že žít život je mnohem jednodušší než se nám snaží namluvit média a okolí, tak pak začala ta správá "jízda". Smile

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 22:37:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Legrace stále graduje. Když si vzpomenu, jak to tady před časem BV od MaBata schytal za svoje bedny MAX a ještě předtím, tuším, za F3ROY. Jak byly MAXy podrobně rozebírány a cupovány na kousky. MaBat na nich nenechal nit (přesněji spíše třísku) suchou. O nemilosrdných kritikách různých beden převážné většiny dalších komerčních výrobců ze strany dua MaBat & Bartoli se asi netřeba dále zmiňovat. Stejně tak i o invektivách a urážkách majitelů těchto beden (od stejných osob).

A teď nám tady tento člověk, který znechutil tolik lidí, bude vykládat cosi o tom, "že chápe, jaký to je udělat si něčím takovým radost". A Joshua mu ty jeho rádoby nadvěcné bláboly žere i s navijákem. Panenko Maria Podsrpenská, vidíš to? Rolling Eyes Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 22:53:16    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Legrace stále graduje. Když si vzpomenu, jak to před časem BV od MaBata schytal za svoje bedny MAX a ještě předtím, tuším, za F3ROY. Jak byly MAXy podrobně rozebírány a cupovány na kousky. MaBat na nich nenechal nit (přesněji spíše třísku) suchou. O nemilosrdných kritikách různých beden převážné většiny dalších komerčních výrobců ze strany dua MaBat & Bartoli se asi netřeba dále zmiňovat. Stejně tak i o invektivách a urážkách majitelů těchto beden (od stejných osob).

A teď nám tady tento člověk, který znechutil tolik lidí, bude vykládat cosi o tom, "že chápe, jaký to je udělat si něčím takovým radost". A Joshua mu ty jeho rádoby nadvěcné bláboly žere i s navijákem. Panenko Maria Podsrpenská, vidíš to? Rolling Eyes Laughing


Pokud někoho neznám velmi dobře osobně, tak nikomu nic nežeru! Smile Ani kecy ani grafy! Very Happy A je jedno kdo to je.
Jen tady debatuju a snažím se být trochu nad "věcí". Mám dobrou náladu. Když uznám za vhodné tak napíšu co si myslím anebo i souhlasím. Nemusíme si přece dávat pořád přes hubu. Kdo by to furt vydržel.

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 23:04:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Joshua : OK. Já jen, abys byl v obraze. Ostatně vše, co jsem napsal, si tady můžeš poměrně snadno dohledat a ověřit si, že jsem si nic nevymyslel. Troton prakticky nic nemaže, takže je zde vše zachováno pro budoucí generace. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 23:17:02    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Joshua : OK. Já jen, abys byl v obraze. Ostatně vše, co jsem napsal, si tady můžeš poměrně snadno dohledat a ověřit si, že jsem si nic nevymyslel. Troton prakticky nic nemaže, takže je zde vše zachováno pro budoucí generace. Smile


Já už jsem s odbornými a uměleckými komunitami (foto, hifi, modell) tak v obraze, že už nadále v obraze raději ani nechci být Smile

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št november 17, 2016 23:24:10    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Legrace stále graduje. Když si vzpomenu, jak to tady před časem BV od MaBata schytal za svoje bedny MAX a ještě předtím, tuším, za F3ROY. Jak byly MAXy podrobně rozebírány a cupovány na kousky. MaBat na nich nenechal nit (přesněji spíše třísku) suchou...

A teď nám*** tady tento člověk, který znechutil tolik lidí***, bude vykládat cosi o tom,[i] "že chápe, jaký to je udělat si něčím takovým radost"...


LJM je "pocitář" - myšleno v dobrém. A BV je "konstruktér a měřič" - opět myšleno v dobrém. To, že nechápeš, že MaBat je schopen diskutovat s oběma "na jejich vlně" (nebo hůř - snažíš se jeho empatii obrátit proti němu), není jeho vina.

***https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_populum
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Pi november 18, 2016 00:37:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Několik příkladů, jak spolu před časem diskutovali BV a Mabat o výše zmíněných bednách MAX "na jedné (společné) vlně", plné vzájemného porozumění :

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=236730#236730
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=236732#236732
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=236783#236783
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=237961#237961 (toto je velmi přátelské a empatické gesto)
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=238522#238522
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=238543#238543 (další, velmi laskavý a citlivý projev diskutéra)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi november 18, 2016 04:08:29    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Několik příkladů, jak spolu před časem diskutovali BV a Mabat o výše zmíněných bednách MAX "na jedné (společné) vlně", plné vzájemného porozumění


O vzájemném porozumění jsem nepsal nic. Na vzájemné porozumění musí být dva. Snažil se debatovat s technikem jako technik. Projdi si to zmíněné téma od začátku. Jeho příspěvky jsou dlouho jen a pouze věcné/technické a jen občas odráží osobní útoky.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=21051#236580
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=21051#236595
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=236631#236618
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=236631#236621
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=236631#236624
.
.
.

Např. toto (kromě jiného) píše v asi šestém příspěvku:
MaBat napísal:
PS. V té bedně si umím dobře představit široce (ano a v rámci možností konstantně) směrující malý zvukovod, namísto toho, co je tam teď, který by hladce navázal na ten malý střeďák. Protože driver nebo adekvátně citlivý/robustní měnič to IMO chce, aby to neztratilo potenciál, který to už má v basáku a střeďáku (dobrá kalota by tam nicméně tvarem vyzařování padla víc, pak by to mohlo vypadat prostě třeba jako tohle nebo i líp). Pak by nezbývalo, než zatleskat. Takhle to má prostě zbytečné mouchy a necítím nic špatného na tom se o nich zmínit. Tím spíš, když se z nich začnou dělat přednosti.


A pak už se - tak jako vždycky - na něj všichni "netopýři" sesypou v osobní rovině a on si to - jako vždycky - nenechá líbit. Na tom, že dále v diskusi to, co předtím technicky vyargumentoval, shrnuje do strohého "mršba", nevidím nic závadného. Proč by na všechny ty osobní útoky měl reagovat neustálým detailním opakováním toho, co už vyargumentoval? A proč by si měl nechat líbit všechny ty osobní útoky, se kterými rozhodně nezačal on? Každý, kdo chce, si to může najít. Ale každý hledáme něco jiného, že ... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Pi november 18, 2016 06:19:12    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
...
Z hlediska směrovosti jsou dva výškáče naprostá píčovina. To už radši pásek, jenže ty Dynaudio nevyrábí. Esotar je dobrý reprák právě proto, že moc směrový není.


Já jsem jen lidový pobíječ much, nejsou jím ale všichni. Ale souhlasím, že až příště budu mít zas nedejbože potřebu se k něčemu technicky vyjadřovat, budu postupovat pozitivně a napíšu něco, jako že konstruktéra je třeba pochválit za to, že tam nedal dva výškáče. Laughing Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 4 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist