Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Beyerdynamic DT 990 Pro 250 Ohm

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: Ut júl 19, 2016 12:42:45    Predmet: Beyerdynamic DT 990 Pro 250 Ohm Odpovedať s citátom

Tak a po dlhej dobe som sa rozhodol vrátiť ku tejto značke a modelu zvyknutý kedysi posluchať v rozhlase a live.
Plná spokojnosť,opäť nesklamali,až že asi sučasnosť vo vývoji ide niekam inam ako kedysi a čo som bol zvyknutý na modely 20 rokov staré tak mali trocha inak riešený hlavový most,trochu mäkší s porovnaním nových ale na zvuku to nič nespravilo.
Veľa prítomných píše a volá po zodpovedajúcej impedancii avšak tým že užívam doma s extern preampom a vyradil aj predradníky odpory 120 ohm v ceste preampu a uživam aj sprofi mixpultami Soundcraft a Midas tak vôbec imp.250 ohm mi nepríde ako zbytočne vysoká,skôr pri integrovaných zosíkoch kde je väčšinou odvodený výstup z koncáku cez odporový delič mi to pripadá pri vuššej urovni hlasitosti hodne neprispôsobené hlavne na Yamaha,alebo Marantz zosikoch.
Tak toľko a pre profíkov v oblasti audio vrelo odporúčam,plná spokojnosť za tú cenu a vrátil som sa k týmto modelom vďaka už dobiehajúcim AKG K 240 Studio gold,akokeby po dennom počúvaní po ca.15 roch stratili svoju dušu a plnosť v dynamike,neviem môj názor ale ako keby sa opotrebovali vymlátili nosiče zvuku membránky a tak....

_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
juice
Hifi obsluha


Založený: 23 august 2011
Príspevky: 27

PríspevokZaslal: Ne november 06, 2016 19:47:50    Predmet: BEYERDYNAMIC DT990 PRO LIMITED EDITION 250ohm Odpovedať s citátom

doporučujem kupiť, kým sú

BEYERDYNAMIC DT990 PRO LIMITED EDITION 250ohm

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B010IJ9W1U/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jajo
Hifi obsluha


Založený: 11 december 2014
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: Št november 10, 2016 18:21:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Možem poprosiť o odpoveď toho ,kto mal možnosť porovnať zvuk týchto sluchatok s vyššou impedanciou v porovnani s verziou s nizkou imp. Tiež nad nimi rozmyšľam. ale silitel nemám a plánoval som ich pripojiť k výstupu receivera. Tiež by som rád vedel. či niekto mal možnosť porovnať zvuk 88O-tok v porovnaní s 990-kami.Za každé info vopred vďaka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juice
Hifi obsluha


Založený: 23 august 2011
Príspevky: 27

PríspevokZaslal: St november 16, 2016 21:07:59    Predmet: porovnanie Odpovedať s citátom

skusim porovnať, mám teraz 990 pro limited edition 250ohm aj to isté, len nie limited, a neprišiel som na to prečo, ale limited edition okrem toho že majú čierne velurove naušníky a rovny, nekrutený kabel....hraju lepšie, uvolnenejšie, presnejšie, hlasy su viac v predu, výšky nezanikaju, ak je vela basov, ..prostye, o pol triedy lepší zvuk,....púšťam to cez BVadio headamp, inak odporúčam tento sluchátkač, mal som aj iné , aj 10x drahšie, a nechal som si len BVaudio

mam ešte dt770 limited edition 16ohm, 80ohm........aj 250ohm....
rozhodol som sa zakupiť všetky verzie okrem 32ohm.......tú už som nezohnal v limited edition verzii......počúvam ich všetky striedavo,....zatial vedie 80ohm verzia,.......250ohm je priliš žrava a náročná na zosilovač,.....plánujem ich použiť len na vonku.....s IBASSO DX90, jedni dt770 si nechám, ostatné predám....

a mám ešte dt880 edition 250ohm.....nehraju zle,....hraju vyrovnane, ale nič poriadne, hraju trošku nezaujimavo pre mna,....

najlepšie su na tom DT990 PRO limited editon 250ohm........najzaujimavejší zvuk, ktorý nebude nudiť ani po hodinách posluchu,......doporučujem na doma ako lacne dobre sluchátka !!!

na vonku uzavrete dt770 pro limited edition 80ohm....

dt880 edition 250ohm mam na predaj za 140e, ak by niekto chcel,....
stav nové, pár hodím používane, komplet balenie

na ceste mám hifiman he400s,.....slubujem si od nich vela dobrej muziky,...planarna technologia...

občas si dám na uši sennheiser hd800, ktoré mám už 2 ,roky,.....a potom, nemám chuť počúvať dlhšiu doby žiadne iné sluchátka, preto sa snažím to robiť čo najmenej často...

počúvam všetky žánre okrem opery, ľudoviek, country, hiphop
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jajo
Hifi obsluha


Založený: 11 december 2014
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: So november 19, 2016 06:57:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Srdečná vďaka za info Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist