Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Xavian Stella vs Piccola XN

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Manchos
Hifi obsluha


Založený: 03 január 2017
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Ut január 03, 2017 11:37:37    Predmet: Xavian Stella vs Piccola XN Odpovedať s citátom

Zdravím a prosím o radu/hodnocení.

Měl jsem nedávno možnost poslechnout si Xavian Piccola, víceméně náhodou. Nicméně mě značně nadchlo, co jsem slyšel. Obzvlášť to podání basového spektra a jeho rychlost a dynamika.
Měl by někdo srovnání jak je to s novější Stellou od Xavianu?
Starší model Piccola už se nevyrábí a pomalu mizí i z doprodejů a výprodejů.
Zvažuji časem nákup nových repro a Xavian mě zaujal. Nicméně jsem neměl zatím možnost Stellu slyšet. Jde mi zatím spíš o to, jestli je to vůbec krok správným směrem, nebo spíš mimo (oproti Piccole).

Prozatím mám doma AElite3+Vincent SP-997 + Vincent SA31. Žánry hraju téměř všechny, rock, metal, jazz, akustická, klasika...snad vše kromě techna a dechovky Smile

Za postřehy předem děkuji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hugobass
Hifi obsluha


Založený: 18 február 2017
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: So február 18, 2017 10:42:57    Predmet: xavi Odpovedať s citátom

Ahoj, slyšel jsem obojí bedny. Piccolami, které jsem opakovaně poslouchal s Primare I32 jsem byl nadšený a rozhodoval jsem se o jejich koupi, Musel jsem však s koupí počkat a nakonec jsem z provozních důvodů potřeboval stojanové repro. Mezi tím u xavianů došlo k zásadním inovacím a na to si pořídil ambry. V zápětí jsem měl možnost slyšet stelly s normou IPA 70 a audia flight 3S a musím říct, že pokud si vzpomenu na zvuk piccol, které se mi moc líbily, stelly jsou o dobrý kus dál. A právě podání basového spektra mě dostalo, jak je propracované a uvolněné. Netuším však, jak budou znít na vaší elektronice. Tady si myslím, že se vyplatí, zainvestovat do silného, ale hlavně stabilního zesilovače, zvláště pro ty spodní frekvence. Jinak podle mě charakterem univerzální bedny. Velice příjemný poslech, vyrovnaný napříč celým frekvenčním pásmem Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist