Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Stačí Nám reprosustava aby hrala cca od 25-30 Hz ?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 10:30:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj, lenivy som a na lepsi zvuk momentalne naozaj seriem, ako pises. Serie ta to?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 10:31:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
miero napísal:
Njn, tak povedzme, ze som hlupa socka z panelaku, aky je ten svet krasny a jednoduchy... Smile


Ty jsi hlavne liny a seres na zvuk.

Bylo by fajn si nektere veci ferove priznat.

Ty zase řešíš všechny a všechno.
Bylo by fajn se na to vysrat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 10:33:36    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Jj, lenivy som a na lepsi zvuk momentalne naozaj seriem, ako pises. Serie ta to?


Me to nevadi.

Co mi ale vadi ze pises ty sve bludy, imho nechapes ani proc jsou ty kalotovy bedny v holobyte akusticky pruser.

Ty zkratka nechapes Mirecku v souvislostech skoro nic a jen tady trollis Ass kissing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 10:35:44    Predmet: Odpovedať s citátom

---

Naposledy upravil miero dňa Pi január 13, 2017 10:41:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 10:36:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, kto tu podla teba chape v suvislostiach aspon nieco?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 12:24:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Miero: Diplomaticky bych to vyjádřil takhle: "Ser na něj a bude ti líp!"
...platí samozřejmě nejen pro tebe...

_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 12:43:25    Predmet: Odpovedať s citátom

2 instant:

vše co napíši je moje vidění a můj postoj, takže mám právo i jednostranně posuzovat Smile Nikoho nechci přesvědčovat. Nejsme ve volbách abychom byli populističtí. Pokud někomu křivdím je to opět moje věc a jen já s tím budu žít Smile
Garantuji, že minimálně tady v česku platí, že kdo vyhodí státisíce na hifi nemá mozek. Poznat to jednak z komunikace (osobní zkušenost) a jednak ze sebestřednosti a jakési nadřazenosti dotyčného. Takový člověk opět rozehrává i kabely a je velmi omezený. Přitom vlastní pouze bezvýznamné věci bez reálné hodnoty i když ho výrobce obral o zpousty peněz. Samozřejmě jsou i lidé, kteří jsou inteligentní a empatičtí i přes to, že vyhazují peníze, ale je to výjimka a určitě víš co potvrzují výjimky Smile
Osobně jsem nebyl jiný, ale nyní dávám nesmyslné love zase do jiných věcí, ale jsou to věci zkvalitňující a prodlužující život, což je poněkud jiná kategorie. U nějakého hifi mi stačí jen když mi vyloudí spokojený úsměv a když to má dospělý zvuk. A nezajímá mě ani jediný graf.
Je mi jasné, že hifi je bráno hifisty především jako onanie nad technikou, grafy, křivkami a ultrapičovinami typu "slyšíš ta kladívka v klavíru?" Very Happy Ano, já obvykle poslouchám s uchem v klavíru, žejo! Very Happy Anebo jak vrní trsátko po vinutí struny na kytaře, to je taky dobrá deviace Smile Takových nahrávek mám plno, ale moc se to poslouchat nedá. Příliš nepřirozených detailů umořilo vola a znechutilo muziku Smile
U mě je hifi o tom abych dostal co nejlíbivější a velmi relaxační zvuk muziky, kterou poslouchám, abych slyšel všechny nástroje a abych měl pocitově vyrovnaný přednes. Trvalo mi celý dlouhý rok dokud jsem toho dosáhl a cítil jsem se jako totální dement. Nyní už je to snad za mnou a nějaké hifi mě už nesere, protože už to funguje jak chci a krome rozdělení beden a ještě dvou koncáku se toho už jakživ nedotknu Very Happy Tedy, pevně věřím! Very Happy Very Happy

Lidé, kteří řeší hifi (a nejenom hifi) vyloženě ortodoxně, fanaticky, militantně a jako snad nějaké životní poslání (nebo asi posrání) nejenom že mentálně nesnáším, ale snažím se vyhýbat komunikaci s nimi seč to jde. Pokud se zrovna nenudím mezi prací jako třeba nyní kdy se mi dováří oběd a počítač počítá Smile
Protože komunikace na netu a hlavně v odborných komunitách je vždy čisté Zlo a je to domov především všech možných deviantů, labilů, psychoušů a nemilovaných lidí. Za tím si stojím. Tady se nikdy nedobere člově ničeho, protože stačí aby sem přišel jediný kokot, kterého životní náplní je buzerace a kterého má ráda snad jen jeho máma a ihned je po diskuzi. :- ))))

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
hovado
Hifista


Založený: 29 jún 2015
Príspevky: 167

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 12:56:22    Predmet: Odpovedať s citátom

ach jaj
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
instant
Nádejný hifista


Založený: 18 január 2016
Príspevky: 64
Bydlisko: Slovensko

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 13:19:43    Predmet: Odpovedať s citátom

ma toto forum niekde sekciu "Humor"? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 15:28:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo jo - takhle nasadit sám sobě dvojitého Nelsona, to se hned tak nevidí. Smile

Ale jak se my chudáci hifiidioti srovnáme s tím, že ti dva zdejší hifigéniové mají tak diametrálně odlišné názory a přitom mají oba absolutní pravdu? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
instant
Nádejný hifista


Založený: 18 január 2016
Príspevky: 64
Bydlisko: Slovensko

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 15:30:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile Uz nam nezostava nic ine, len skonstatovat, ze zivot skutocne nie je fer Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dago
Hifi obsluha


Založený: 27 jún 2016
Príspevky: 39
Bydlisko: cz

PríspevokZaslal: Pi január 13, 2017 17:46:41    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM-v podstatě tvůj postoj k životu a hodnotám důležité vs zbytečné chápu a s větší části sdílím,ale s postojem a pohledem na věc okolo poslechu hudby tkz.hifi ve fázi hobby nesouhlasím,chapu že se vždycky snažíš upozornit na to že je to jen tvůj jednostranný pohled který ti nikdo nemá právo bourat,ale- chybí mi v tom trochu pochopení (a ne jen odsudky)ostatních lidí kteří si tohle hobby chtějí užívat podle svého,ja například mám rád hudbu plnou drobných detailů s dozvuky,ciste barevné a hluboké středy,takze u sebe slyším (u některých nahrávek) drsnost strun,i klepnutí kladívka klavíru před tónem,no a?a že takový zvuk něco stojí -no a? když mě to baví a takový poslech hudby mě naplňuje dobrým pocitem-sem proto sebestředný -to si nemyslím,ani netrpim pocity nadřazenosti,hodnoty jako fungující rodina,dospele samostatné děti mám taky,takze bych to uzavřel -kazdy ať si SVÉ finance utrácí dle svého rozhodnutí,jestli bylo dobré nebo ne ať si taky každý zváží dle svého
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist