Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

QUADRAL vlákno

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: St september 21, 2011 22:15:51    Predmet: QUADRAL vlákno Odpovedať s citátom

Zakladám Quadral vlákno, nie som vlastníkom tejto značky, budem však rád akémukoľvek príspevku a debate o ich výrobkoch.

Mňa hlavne zaujíma ich rada Aurum VIII, niekoľko recenzií / testov sa dá nájsť na webe alebo v časákoch:

-testy Montan a Wotan VIII v časáku Audio Video v pdf tu: http://quadralaurum.cz/ke-stazeni/

-test Montan VIII na hifi-voice.com:
http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprosoustavy-podlahove/75-quadral-montan-viii.html

-test Megan VIII na hifi-voice.com:
http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprososutavy-regalove/337-quadral-megan-viii.html

-test Platinum M5 na hifi-voice.com:
http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprosoustavy-podlahove/60-quadral-platinum-m5.html

-zaujimavý testík Montan VIII tu: http://www.hifipassion.com/hifi/index.php?action=vthread&forum=15&topic=6037

-----------------------------------

Vulkany a Montany VIII som videl a trochu aj počul naživo v nemeckom obchode Saturn. Nemal som vlastné CD a tie zosiky boli dosť bieda. Montany hrali s nejakym Denonom 1500, ale čo som počul bolo výborné, pamätám si nádherný hutný bas...

Tie Vulkany sú už poriadny kus nábytku...ten pekný basáčik vo vnútri... dizajn a prevedenie krásne.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Pi október 14, 2011 11:37:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s reprosoustavami Quadral Amun (Blaupunkt L110). A ještě lépe v kombinaci se zesilovači DPA. Děkuji.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vlasto
Hifista


Založený: 25 január 2007
Príspevky: 210
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: St november 09, 2011 15:44:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Táto zostavička A5 a C5 vypadá fajnovo. Podľa recenzie p.Lába v októbrovom Audio-Video je to skvelo hrajúca zostava.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hifitrip
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 november 2016
Príspevky: 568
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 12:33:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj počul niekto niekedy bedne Quadral Platin MkII?
_________________
AKAI AM-75, Akai CD69, Harman Kardon PM655, Harman Kardon HD970, Sony STR GX67ES, Kirksaeter monitor 100, Quadral Platin MkII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 14:09:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlasto 1.link na PDF hlasi chybu a tie dalsie su na uplne ine testy...teraz neviem, ci chyba je iba u mna...alebo ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 14:09:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Mal som kedysi na starom byte v Bratislave Quadral titan MK II,ľutujem že so sťahovaním do menších priestorov ma opustili,výškač na nich bol excelentný,len ten rozmer samotných bední.
_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 14:12:00    Predmet: Odpovedať s citátom

daniel00421 napísal:
Mal som kedysi na starom byte v Bratislave Quadral titan MK II,ľutujem že so sťahovaním do menších priestorov ma opustili,výškač na nich bol excelentný,len ten rozmer samotných bední.

A ja blbec som ich predal v dnešnom prepočte alebo teda v korunách za 55 000 ,-Sk.Hlavu si teraz trieskam.

_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hifitrip
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 november 2016
Príspevky: 568
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 14:23:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám totiž teraz doma požičané tie quadral platin MkII a chvíľu na nich už pohrávam. Musel som ich dať asi 1,2 metra od zadnej steny, lebo inak dosť duneli.
_________________
AKAI AM-75, Akai CD69, Harman Kardon PM655, Harman Kardon HD970, Sony STR GX67ES, Kirksaeter monitor 100, Quadral Platin MkII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 17:09:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Měl jsem skoro rok Quadral Tribun Mk IV Phonologue a byly to skvělé bedny! Perfektní konstrukce a výborný zvuk ve všech pásmech. Akorát "bránicový" bas bylo občas nutno jemně podpořit subem. Ale i bez něj to bylo velmi dobré. Dokonce byli velmi dobré i pro tichý poslech. Dobře vypadaly na stojanech. takové přerostlé "ptačí budky", ale moc hezké.
_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
hifitrip
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 november 2016
Príspevky: 568
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 19:42:29    Predmet: Odpovedať s citátom

vcelku zvažujem, že by som tie PLATIN MkII aj kúpil, môžem ich mať za kilečko a druhé bedne by sa mi zišli
_________________
AKAI AM-75, Akai CD69, Harman Kardon PM655, Harman Kardon HD970, Sony STR GX67ES, Kirksaeter monitor 100, Quadral Platin MkII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Caesar
Nádejný hifista


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 66

PríspevokZaslal: So marec 21, 2020 10:57:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím, nepřebývá někomu pár středových měničů pro Quadral Titan, Vulkan Mk1?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist