Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sorbothan a vakuove dosky

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akustika
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dodink0
Nádejný hifista


Založený: 30 august 2015
Príspevky: 97

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 21:06:34    Predmet: Sorbothan a vakuove dosky Odpovedať s citátom

Ahojte ale prehnala sa mi hlavou taka myslienka a chcel by som nanu vedel nazor nejakeho odbornika alebo snilka ako ja. Takze si predstavte ze byvate v bytovke kde je vsetko pocut a vasim susedom vadi aj vase stereo ktore mavete pustene fakt po tichu. Takze musite mat nastrazene usi ako netopier a v danom momente znie mensie buchnutie od susedov tak ze z toho idete dostat infarkt. No a tak ma napadlo ake by som mal podmienky keby bola cela miestnost oblozena sorbothanom alebo vakuovymi doskami. No a nazor ze postav si radsej rodinny dom a vyjde ta to lacnejsie neberiem. Very Happy Mna to zaujima len cisto v teoretickej rovine a chcem ukojit svoju predstavivost. Tak snad sa raz niekto najde kto mi na toto dokaze odpovedat.Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ramones
Hifista - pokročilec


Založený: 18 jún 2009
Príspevky: 267

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 21:32:40    Predmet: Odpovedať s citátom

....musel bys postavit místnost v místnosti a nosné prvky konstrukce spojené se stěnami by musely být izolovány proti přenosu vibrací.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 21:37:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud mas az takhle extremne precitlively sousedy, tak tva situace nema zadne jine reseni nez ty sousedy vymenit.

Jakekoliv tlumeni pomuze jen velmi castecne. Pro opravdu ucinne tlumeni bys musel nove postavit mistnost v mistnosti a to vcetne podlah a stropu.

Nebo udelat se sousedy podobnou dohodu, jaka se povedla mne - on si dal bude bez omezeni kourit v lete na balkone a v zime na WC a ja si budu dal bez omezeni hlasitosti (ve dne, v noci to nejde kvuli dalsim sousedum) poslouchat muziku. Neni to v urovni naschalu ale symbiozy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi február 03, 2017 22:00:56    Predmet: Odpovedať s citátom


_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akustika Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist