Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Audio Video Show Praha 2017
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So apríl 01, 2017 18:26:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Letos jsem se loudal a zdaleka nepřošel všechno, ale delší dobu jsem byl u Sroll/CASEA a byl jsem tam i opakovaně což hovoří za vše a také v dobu kdy měli přednášku o těch jejich repro, je vidět, že vědí co dělají. A taky delší dobu jsem poslouchal HiFiMAN HE1000 vynikajicí konečný sluchátka. Takže mě se nejvíce líbily tyhle dvě expozice, stálo to za to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: So apríl 01, 2017 18:41:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Za mňa dávam jedničku expozícii Neo a Hifiman 560. Horny RD Acoustics tiež chválim a už viem, že by to mohla byť cesta aj pre mňa. Zingali ako stále, neurazí. Isotek pračky boli tiež OK, no tá cena..?
Porovnávanie audio formátov bolo na hrane a bolo tam pre mňa viac placeba, ako reálnych rozdielov.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Radosval
Hifista


Založený: 03 december 2016
Príspevky: 164

PríspevokZaslal: So apríl 01, 2017 19:35:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre mňa jednoznačnou jednotkou bolo Gato>D'agostino>Ocean Way v Soundstyle. Nič ma tak nevtiahlo do počúvania ako toto combo. Z regaloviek Octave>NAD>Dynaudio. Vyzdvihol by som aj Hifiman HE1000. Darmo, Ketos sa poctivo pripravil. Zaujala ma ešte nahrávka kontrabasu a orgánu na reproduktoroch AQ (ak by ste niekto mali link na nahrávku, kludne ma kontaktujte Very Happy).

Sklamal ma Xavian, no najma Zingali - tie hrali ako pod perinou.

Medzi najviac rozporuplné: Voxativ. Tie ma vtiahli obrovským spôsobom do počúvania, prekrásny priestor, no chýbali tomu basy. Tie boli v rámci toho úplne nezvládnuté a fakt ku ním treba basák...

Čo ma mrzí: že mi nevyšiel posluch Sroll a Elfton a prednášku o vplyve káblov... Nabudúce mi to snáď vyjde oveľa lepšie. Mám aj pár foto, tak potom ich niekde pridám alebo čo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Ne apríl 02, 2017 00:52:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja si na bas u Voxativ tak podrobne nepamätám, ale nepríde mi, že by ich bolo málo. Počúval som ten veľký.

PS: ten čierny/väčší Voxativ basák má, aspoň pán, ktorý tam bol to tvrdil

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Ne apríl 02, 2017 01:11:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohol by sem niekto napísať označenie toho škaredého, hornového reproduktora zo Soundstyle? Zvukovo boli totiž veľmi zaujímavé.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ne apríl 02, 2017 07:31:55    Predmet: Odpovedať s citátom

U tech sedivych hornu jsem teky sedel o hodne dyl, nez jsem predpokladal. Jako plusy vidim obrovskou dynamiku, pritomnost zvuku, hloubku predozadniho prostoru.
Neprijemny mi bylo, jam je ten zvuk tlacenej dopredu, pokud tam byly nastroje nahravany blizko umistenym mikrofonem, hraly mi v hlave jako bych poslouchal sluchatka.
Jako minus vidim obrovskou a velmi uzkou smerovost - pokud clovek nesedel na centimetr presne mezi repro namirenymi na nej, zvuk se zbortil. Byl jsem tam nastesti hned v patek rano, tak bylo prazdno.

Jinak za me velky zklamani z RD Acoustic. Ja z toho proste slysim takovy papirove kelimkovy stejnozvuk. Mozna na nejaky vintage veci nebo Ondreje Havelku dobry, ale jako allround bedna za me zcela nepouzitelny. Obema vystavovanym bednam podle me chybely vysky, jakoby to hralo do 10 kHz a konec. Basy spis hucely, ale to nejspis bylo akustikou pidimistnosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ne apríl 02, 2017 09:45:31    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
matulo_g napísal:


Je to klasicky bipolar. Ziadny dipol. Ak su elektricky vo faze, tak musia byt aj akusticky.

Martin


Přesně tak. Rozdíl vysvětlený třeba zde:

http://www.soundstagexperience.com/index.php/features-menu/pulse-menu/133-is-bipolar-dead

citácia:
The usual configuration of bipolar loudspeakers involves identical drivers on the front and rear faces of the speaker. These drivers operate in-phase (all drivers pushing "out" at the same time), unlike dipole speakers, where the drivers run out of phase (while one set pushes out, the other pulls "in").


No teda PMA vytahuje pana Floyda Tooleho, to chvalim:
In his book Sound Reproduction: Loudspeakers and Rooms, world-renowned speaker expert Dr. Floyd Toole looks at research showing that most people value a neutral speaker without excessive brightness and coloration. But for the vast majority of people, the single most important characteristic of a speaker is spaciousness, or reproducing a feeling of space. In order to reproduce a sense of space, a speaker must have wide dispersion, where sound is spread broadly so that it reflects off the walls of the room. Another necessary characteristic is similar frequency response curves for the direct sound as well as the reflected sound, called a constant directivity index.

Mozna schema co je dipol a co bipol bude prehlednejsi, treba tady: http://www.audiogurus.com/learn/speakers/difference-between-dipole-bipole-speakers/290
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ombik
Nádejný hifista


Založený: 28 september 2015
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Ne apríl 02, 2017 17:23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Na me mel sroll zvyrazneny horni frekvence, zivejsi dynamiku, mene vyrazny stredy. Trosku dravejsi a prubojnejsi zvuk, coz ho charakterizuje obecne?
Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 06:10:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Překvapilo mne kolik málo dojmů se objevilo na fórech...
No, dojmů hodně, těch audio jen pár.
Ocenění pro všechny vystavovatele, co se nadřou s instalací expozic v akusticky ubohých prostorách, výsledek tomu odpovídal.
Až na vyjímky, kterých si nikdo nevšiml (kromě Sroll) :
Takový mladý Ital se slečnou, sami v pokoji, značka Grandinote, ani lampa ani transistor, magnetosolid je ten zesilovací prvek.
Odborníci by se tomu mohli pověnovat, zvuk mimořádně hudební, čistý.
Druhý byl zavalitější pán vedle expozice Hanzel( kde na PS Audio P10 bylo vstupní zkreslení sítě 1,5%!!! V takovém hotelu, doma mám kolem 2%)
Dizajnově extravagantní sluchátkový zesilovač ve tvaru lebky, integrovaný zes taky scifi, repro malé doma asi dělané dvoupásma. Zvuk fantastický.
Když jsem mu to pochválil, aby měl radost, protože tam seděl sám v prázdném pokoji, odpověděl anglicky, že nerozumí.
Byl to Řek z Itálie(jestli jsem dobře rozuměl), vyrábí si vše sám, nahrává si vše sám na pásky ve vlastním studiu.
Název ani jméno nedohledám z těch ubohých katalogových materiálů, tak kdyby si někdo vzpomněl...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 07:16:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj, u toho pana tie jeho nahravky hrali dobre, ine nepustal. O repro vravel, ze ich ma pozicane od audio-visual/riha, co s nim sedeli v tej miestnosti vzadu za rohom (a nebolo ich vidiet).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
FILIPAUDIO
Hifista - pokročilec


Založený: 10 február 2007
Príspevky: 395

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 07:38:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Franta:
Ten řek byl Kostas Metaxas, http://www.metaxas.com/
Je to velmi sympatický pán a pouštěl snad opravdu jen muziku, kterou on sám natáčel.

Reprosoustavy měl zapůjčené z naší dílny Cool
http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprosoustavy-regalove/1178-riha-nano-m-plus

Tyto reprosoustavy ovšem v bílém provedení zároveň získá šťastný výherce soutěže pro návštěvníky výstavy, do které jsme je jako partner výstavy darovali.
http://www.audio-video-show.cz/soutez-pro-navstevniky/

S pozdravem Filip Říha.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 09:41:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ke zvuku na výstavě jsem se nechtěl moc vyjadřovat, jelikož je to, vzhledem k akustickým podmínkám, ošemetné, ale jedno si neodpustím - překvapilo mě to množství zkreslujících flašek a trub z Jericha, u kterých se opravdu nedá o žádné věrnosti zvuku mluvit, ale škála preferencí je zřejmě nekonečná. Nebo monobloky d'Agostino, to bylo zkreslení na druhou ...., ovšem rozměry a váha jsou úctyhodné Wink (a naleštěnost povrchu).
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 10:44:35    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Ke zvuku na výstavě jsem se nechtěl moc vyjadřovat, jelikož je to, vzhledem k akustickým podmínkám, ošemetné, ale jedno si neodpustím - překvapilo mě to množství zkreslujících flašek a trub z Jericha, u kterých se opravdu nedá o žádné věrnosti zvuku mluvit, ale škála preferencí je zřejmě nekonečná. Nebo monobloky d'Agostino, to bylo zkreslení na druhou ...., ovšem rozměry a váha jsou úctyhodné Wink (a naleštěnost povrchu).


Kazdy rok kdyz vidim fotky z vystavy tak si jen znovu a znovu potvrzuju ze na takove akce nema cenu jezdit, je to fakt tristni prehlidka hifi nesmyslu. Mozna kdyz to mate v Praze treba 10 minut metrem, tak je to fajn projit si HIFI panoptikum, ale jinak nez jako panoptikum s kuriozitami se to cele brat neda. Fakt tristni.

Jediny solidni HIFI na obrazku jsou ty maly sneky co jsou uz na svete dele jak 25 let Crying or Very sad

Jinak samy totalni hlouposti, flasky, trouby z jericha a jine pitomosti, co uz jsou tak nejmin 40 let prekonany veci, a to jsem jeste mirny. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 10:57:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jsem byl na výstavě po několika letech. Do hotelu to mám cca 15 minut autem, takže opravdu bez problému. Ale baví mě to čím dál míň (chodit na "hifi" výstavy), vždycky si říkám, co to probůh děláš. Ani to panoptikum není zábavné. Viděl jsem po letech Luďka, což bylo asi jediné plus výstavy, z mého pohledu.

BTW, ty šneky tentokrát nehrály dobře.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 11:14:43    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Já jsem byl na výstavě po několika letech. Do hotelu to mám cca 15 minut autem, takže opravdu bez problému. Ale baví mě to čím dál míň (chodit na "hifi" výstavy), vždycky si říkám, co to probůh děláš. Ani to panoptikum není zábavné. Viděl jsem po letech Luďka, což bylo asi jediné plus výstavy, z mého pohledu.

BTW, ty šneky tentokrát nehrály dobře.


Jasny souhlas.

BTW i ty sneky i kdyz jsou slusne dobry, tak v podminkach vystavy klidne mohly hrad spatne, akustika tech salonku byva nekdy priserna, a mimochodem taky i ty sneky nezvladnou buhvijakou rockoteku. Je to mala bedna s malou citlivosti, technicky zadny zazrak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 12:07:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz je tady zas Smile
_________________
Omlouvám se, jsem hifitele Smile

Když se na světe objeví opravdový génius, pozná se podle toho znamení,že se všichni hlupci proti němu spolčí. JONATHAN SWIFT
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 12:11:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Za mě...šneky hrály výborně, naprosto přirozeně.Poprvně za dvacet let (možná víc) jsem je slyšel hrát takhle dobře.
Na druhou stranu, třeba u Šrolla mě zvuk nezaujal.

Expozice RD Acoustic byla vyjimečná vzhledem, filozofií a zvukem.Hezký dřevo.
Ke zvuku bych se raději nevyjadřoval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 12:57:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Šneky hrály naprosto z prdele, nejhorší zvuk, co jsem za ty léta přes ně slyšel...asi jsi Šeďoure totálně hluchej cip...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Radosval
Hifista


Založený: 03 december 2016
Príspevky: 164

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 13:00:37    Predmet: Odpovedať s citátom

tiež som sa čudoval tomu nadšeniu z Nautilov. Nesklamali, no nijak mi nezdvihli obočie. Ale tak proti gustu žiaden dišputát - to by sme si tuná mali viacerí uvedomiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 13:11:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejlíp hrály Nautily už před léty, když byla výstava na Spořilově. Tehdy byly zapojený myslím přes čtyři Brystony 4SST, kdežto letos přes nějaký mršby, asi digitály....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 13:16:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Holt záleží na tom, kdo je má v parádě - když je to obchodnickej hluchej tetřev, kterej slyší jen šustění bankovek, je na neštěstí zaděláno...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 13:24:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady z nekoho ukapava D class bias jako svine. Jen proto, ze to byl D class tak to hralo "z prdele"? To jsou fakt pohadky:

https://www.classeaudio.com/products/sigma-amp2.php#overview|horizontalTab2

Je to asi tak stejne podlozena bias chimera jako ze nekdo slysi kundorf ve vyhybce v pasivni bedne a ze bennic kodan je blby kondik Laughing

BTW tim nerikam ze ty sneky hraly v podminkach vystavy buhvi jak dobre, treba tam byla akustika z prdele (nevim), ale ty D class za to: hraje to z prdele" na 100% nemohly.

A vubec tohleto prehaneni je na kocku, pravdepodobne to hralo normalne, ony ty sneky taky uz dnes nejsou zadny zazrak vedy a techniky, minimalne ta aktivni vexle jde udelat dneska v DSP elegantneji.


Naposledy upravil Bartoli dňa Po apríl 03, 2017 13:28:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 13:26:51    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Nejlíp hrály Nautily už před léty, když byla výstava na Spořilově. Tehdy byly zapojený myslím přes čtyři Brystony 4SST, kdežto letos přes nějaký mršby, asi digitály....


Bylo to kousek dál, v Top Hotelu Praha. Na výstavu docela dobré místo, díky větším pokojům. Nautily v aktivu s Brystony.

Teď už máme sound pro novou generaci (malé integrované zesilovače, nejlépe class D). Viktorka u splavu.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 13:39:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, ty hňupe, jdi už s těma tvejma názorama do hajzlu, znova a znova jen dokazuješ, že hovnu rozumíš a jseš hluchej jako tetřev...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 13:51:09    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel & Bartoli

Ring volný.

1.kolo Argue
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 13:56:32    Predmet: Odpovedať s citátom

tie nautilus, ktore potrebuju len 8 koncov ... nie je to malo? nevyrobil niekto repro co by ich potrebovali aspon 16? :-))

neviem, ale tie vystavovane vyzeraju na nejaku low-cost variantu s klasickou vyhybkou ... aspon podla toho reprokabla
- https://s4.postimg.org/wf118ww31/image.jpg?noredir=1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 14:01:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Možeš dať monobloky Very Happy kludne potom ich bude 16ks.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 14:10:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Co to oba melete ? Nautily jsou čtyřpásma, je tedy potřeba celkem 8 konců....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 14:12:07    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
neviem, ale tie vystavovane vyzeraju na nejaku low-cost variantu s klasickou vyhybkou ... aspon podla toho reprokabla

A čo tie stojany s 4 koncami a aktívnou výhybkou na každej strane? Koľko je žíl v tej "hadici" nie je vidieť..

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 03, 2017 14:18:44    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Firma Eurostar Ostrava bude prezentovat vlajkovou loď reprosoustavy Bowers & Wilkins model NAUTILUS - tentokrát v rudém provedení. Tato soustava bude zapojena na monobloky CLASSE Sigma MONO, předzesilovač CLASSE Sigma SSP a CD/SACD přehrávač DENON DCD-2500NE. Vše bude propojeno kabely InAkustik.

Zdroj: http://www.eurostar-ostrava.cz/cs/o-firme/358-2432017/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 2 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist