Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Bartoliho oble-hranate diery
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 07:12:18    Predmet: Odpovedať s citátom

.....jedno žebro mi částečně prasklo....

To se nedivim, ty zebra mas odlehceny "blbe" na harnaty diry, to neni pevnostne pro zebro pak nic moc. Chce to diry v zebrech s velkym radiusem, nejlip jen sadu velkych kulatych der.

Celkove vzato, kdyz uz onanovat se zaoblenimi kisne - tak bych sel cestou ohybani 3mm tluste MDF a ohybat jen takovy radius jaky to snese.

Ta tlusta prorezana a ohnuta MDF zapatlana lepidlem je takova nouzovka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 07:18:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Pan chytrej se ozval... nevíš nic o tom proč a jak to žebro prasklo, tak se k tomu nevyjadřuj. Určitě to nebylo tím, že by díry byly špatně.
Předřezaná MDF (topan) je daleko lepší řešení k oblý ozvučnici, než 10 vrstev tvrdý MDF.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 07:28:05    Predmet: Odpovedať s citátom

No vtip je v tom ze ty hranaty diry v zebrech jsou moc hranaty a moc velky....to zebro ma pak z MDF minimalni pevnost (MDF je laciny hnuj material, pevnostne o hovnu).

BTW takovy tenky zebra si muzes dovolit udelat z kvalitni preklizky - pak to staci udelat i takhle "blbe tenky".

Z MDF je to o hovnu, tam musis opatrneji a jen kulaty diry a nechat rozumny material kolem kraju zebra .... ne tam nechat v rohu a na kraji 3cm matrosu ty mechanicky guru Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 07:44:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Opakuju - žebro v žádným případě neprasklo kvůli špatně udělaným dírám!
Byla to chyba v přípravě na kurtování a použití jedný velký kurty, která má takovej tlak, že stříhla nerezový vruty.
To že ty děláš díry kulatý, protože to jinak neumíš, neznamená že to je jedinej správnej postup.
Pro sebe si klidně udělej ozvučnici z 1000 vrstev dýhy, ale dokud to skutečně neuděláš a nevyzkoušíš, tak to jsou jen blbý kecy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 07:55:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Opakuju - žebro v žádným případě neprasklo kvůli špatně udělaným dírám!
Byla to chyba v přípravě na kurtování a použití jedný velký kurty, která má takovej tlak, že stříhla nerezový vruty.
To že ty děláš díry kulatý, protože to jinak neumíš, neznamená že to je jedinej správnej postup.
Pro sebe si klidně udělej ozvučnici z 1000 vrstev dýhy, ale dokud to skutečně neuděláš a nevyzkoušíš, tak to jsou jen blbý kecy...


Jak vis ze jsem to nevyzkousel?

FYI ja toho svyma rukama na letadlech udelal 10x vic nez ty si vubec umis ve svy omezeny fantazii predstavit ty vrtaku.

FYI tu ohybanou 3mm MDF vyzkousel a velmi dobre uz roky pouziva i Kanny....a ten udelal uz mnoho beden a v top kvalite (neco jsem videl u Kocoura a dela to fakt pekne).....

BTW tyhle HIFI bedny - to je trapne jednuchy, oproti F1B modelarine, ale to je jina story Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 08:14:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak pěkný bedny umíš jsme všichni viděli na tvých 1518. Very Happy
Na tvým místě bych radši mlčel a 100 let se nikde neukázal.
3mm MDF se nedá použít na radius R100. Předřezávaná MDF se už spoustu let úspěšně používá právě na tohle. Nevidím jedinej důvod proč ji nepoužít.
U 1518 zvolím trochu jinej postup. Právě proto tuhle bednu stavím.
Jestli máš nějakou praktickou zkušenost tak se klidně poděl, ale já tu zatím vidím jen vychloubání a blbý hemzy o hranatých dírách. Ty díry jsou v pořádku a budu je tak dělat dál.
Já se nedivím že už sem skoro nikdo nepřispívá.
Ty prostě musíš rejpat do všeho. Jediná šance je Troton.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 08:32:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo jo, vyzkousel jsem ohybani 3mm MDF a zavrhl to uz ve stadiu zkouseni na necisto.

Nestalo mi to zkratka za tu namahu + jsem po case premysleni dospel k nazoru ze v jednoduchosti je krasa a na nejaky samoucelny exhibice tvaru bez akustickeho zduvodneni sere bily tesak.

Komplikovat si zivot jen proto abych mel nejake na oko zaoblene pekne tvary neni nutne.

Kdybys aspon u tech zeber udelal hranaty diry s radiusem v rohu diry treba R30,.... ty hrany jsou koncentraci napeti, proste jsi mechanicky nevzdelany, takhle by to inzenyr se vzdelanim v oboru pruznosti a pevnosti nikdy nedelal ty vrtaku.

A plati to i pro zebra RPM1 dtto.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 08:43:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:

Kdybys aspon u tech zeber udelal hranaty diry s radiusem v rohu diry treba R30,.... ty hrany jsou koncentraci napeti, proste jsi mechanicky nevzdelany, takhle by to inzenyr se vzdelanim z pruznosti a pevnosti nikdy nedelal ty vrtaku.

A plati to i pro zebra RPM1 dtto.

Ty jelito blbý, opakuju že žebra jsou v pořádku. Pevnost je víc dostatečná a budu to tak dělat dál. "kulatá díra bartoli" mi v tom nezabrání. Smile
Není tam žádná hrana a v rozích je R35. Jsem strojař a celej život si hraju s truhlařinou. Vím jak udělat pevnou bednu.

Předvádíš tu typický jednání idiota, tak jako v ostatních vláknech.
Aniž bys věděl kde to žebro prasklo a proč, tak do toho neustále rejpeš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 08:46:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Pokračuju ve stavbě...


Dyt to zebro ma hranaty diry bez radiusu, sem radeji nedavej fotky ty odborniku na radiusy Laughing

Asi jsem tady jediny vystudovyny ing. se znalosti oboru pruznost pevnost Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 08:51:24    Predmet: Odpovedať s citátom

BTW uz to tu psal opakovane i MaBat, ty zebra z MDF jsou takovy hnuj a nouze. Lepsi je preklizka....coz vrele podepisuju.

Pokud na to mas CNC masinu a delas to na kseft v serii vice kusu (1518) tak to udelej z preklizky a muzes na tom jezdit i s tunovym osobakem a nepraskne ti to ty prasklino Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 08:54:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, prezri si lepsie tento obrazok. Mne to ako hranata diera rozhodne nepripada...
- http://hifi.slovanet.sk/bb/download.php?id=29286
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 08:58:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Foto pro odborníka na pružnost.

Tak jako vždy jen blbý kecy o ničem, ty odborníku na pružnost. Very Happy

Už jsem ti psal že nevíš kde a proč to žebro prasklo, tak se nevyjadřuj k něčemu o čem nic nevíš!



DSCF1217.JPG
 Description:
 Filesize:  133.2 KB
 Viewed:  110 Time(s)

DSCF1217.JPG


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:02:12    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Bartoli, prezri si lepsie tento obrazok. Mne to ako hranata diera rozhodne nepripada...
- http://hifi.slovanet.sk/bb/download.php?id=29286


Jo je to hranata dira, radius tam je maly a masa je tam taky malo, neni divu ze mu to prasklo.

To vis to ohybani MDF klade odpor a nejaky tlak tam byl.

Ale nedivim se ze tam problem nevidis, asi jsi nikdy nic neslepil a imho nevis jak je MDF mizerny material. Laughing

Ono je to cele HIFI uplne smesne, i ta MDF treba, to se fakt pouziva jen proto ze je to ultra laciny matros, mechanicky je to hnuj a blato Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:04:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Foto pro odborníka na pružnost.

Tak jako vždy jen blbý kecy o ničem, ty odborníku na pružnost. Very Happy

Už jsem ti psal že nevíš kde a proč to žebro prasklo, tak se nevyjadřuj k něčemu o čem nic nevíš!



Diky za obrazek. Ten obrazek je konecne jasna odpoved = je to cely tenky a poddimenzovany na MDF hnuj, bud rad ze ti prasklo jen to zebro uprostred. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:07:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedinej kdo je tu směšnej a dělá ze sebe idiota, je odborník na pružnost bartoli.
Psal jsi o R30, já tam mám R35. Materiálu je tam dost a pevný je to taky hodně.
Ohýbání předřezaný MDF neklade téměř žádný odpor.
Jedinej důvod prasknutí žebra bylo moc velký napnutí kurty, která ustříhla nerezový vruty a díky tomu se žebro mělo možnost prohnout a částečně prasklo v kulatý díře!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:09:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:

Diky za obrazek. Ten obrazek je konecne jasna odpoved = je to cely tenky a poddimenzovany na MDF hnuj, bud rad ze ti prasklo jen to zebro uprostred. Cool

Fakt ze sebe děláš idiota...
Já svoje bedny vždy dělám předimenzovaný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:14:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Bartoli napísal:

Diky za obrazek. Ten obrazek je konecne jasna odpoved = je to cely tenky a poddimenzovany na MDF hnuj, bud rad ze ti prasklo jen to zebro uprostred. Cool

Fakt ze sebe děláš idiota...
Já svoje bedny vždy dělám předimenzovaný.


V pohode, ti prasko zebro. Nedelej z toho kovbojku.

Stejne tady mistni hifisti nicemu nerozumi, tady muzes vysvetlovat ze takovy supervylehceny tenky zebro musis delat z preklizky jako to treba delaji z preklizky u BW 800 a stejne je to platny jako mrtvymu zimnik Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:17:01    Predmet: Odpovedať s citátom

To žebro by prasklo i kdyby bylo z hliníku, ale to debilovi nevysvětlíš...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rotr
Hifista - pokročilec


Založený: 11 jún 2008
Príspevky: 339

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:22:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Jirko, že se na něj nevy.......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:24:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
FYI ja toho svyma rukama na letadlech udelal 10x vic nez ty si vubec umis ve svy omezeny fantazii predstavit ty vrtaku.

Pokud ses i s tak "obrovským množstvím práce" vypracoval k výsledku, který jsi předvedl na tebou zmršených bednách, pak klobouk dolů Smile.
A zase ti začínají jít nadávky, viď Smile.


Bartoli napísal:
BTW tyhle HIFI bedny - to je trapne jednuchy, oproti F1B modelarine, ale to je jina story Laughing

No to jsi nám názorně předvedl, jak je to trapně jednoduchý.... Very Happy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:25:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
To žebro by prasklo i kdyby bylo z hliníku, ale to debilovi nevysvětlíš...


Ja vim i nerezovy vrut.....

Koukej nechci se te dotknout ale ty jiste vzdelani v oboru pruznost a pevnost nemas a jde to videt.

Ale dyhu umis nalepit a zabrousit pekne, to ti neberu a lakovani tomu das taky jiste pekny...., koneckoncu kovbojku tady z toho zebrovani z MDF hnojacky (vcetne vulgarit) delas jenom ty Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:28:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Psal jsem Trotonovi, doufám že to tu brzo promaže...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 09:38:30    Predmet: Odpovedať s citátom

A ja doufam ze az rozjedes serii tak ty tenoulinky zebra udelas z preklizky, vpodstate to ber jako radu zkuseneho inzenyra, aby ti to pak nepraskalo Cool

PS: Troton by mel mazat vugarismy, souhlasim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 10:12:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty žebra mají u stěny šířku 50mm, uprostřed minimálně 30. Tady jsem pro vnitřní 2 žebra použil 18mm MDF, protože jsem jí měl a pro 80cm vysokou bednu to je dostatečný. U 1518 to bude 25mm MDF a žeber bude víc.
V žádným případě to ale nebude kvůli pevnosti, ale kvůli větší ploše pro lepení pláště.
MaBat zmiňoval MDF jen v souvislosti s váhou. Nikdy neřekl nic o tom, že by to nebylo dostatečně pevný.
To je jen tvůj další blábol a výmysl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 14:32:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
vpodstate to ber jako radu zkuseneho inzenyra...

...za kterého jasně hovoří výsledek jeho práce s reprosoustavami, uspořádání jeho poslechovky, schopnost zdůvodnit, proč píše, co píše atd, že Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut apríl 18, 2017 15:16:37    Predmet: Bartoliho oble-hranate diery Odpovedať s citátom

.......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St apríl 19, 2017 21:02:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi je zbytečné něco dodávat k již víceméně uzavřené debatě. Ale nedá mi to, věřím, že ty žebra jsou patrně funkční a v reprobedně dostačující. Ale pravda je, že otvory opravdu nejsou optimálně navržené, to se nedá nic dělat. Rádiusy v rozích by měly být podstatně větší a ty kulaté díry jsou úplně špatně, protože okolo nich zbylo jen velmi málo materiálu. Confused

Ostatně, proč vymýšlet trakař, když je možné se inspirovat u profesionálů, kteří nejspíš vědí, co dělají.
http://modia.com/b-and-w-matrix-cabinet.aspx

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: St apríl 19, 2017 21:48:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi je zbytečný se k tomu vyjadřovat, ale nedá mi to.
1. je to zkušební ozvučnice
2. tenhle tvar žeber úspěšně používám už léta
3. před časem jsem to konzultoval s Bohoušem Sýkorou u stavby jiný bedny a neměl NIC proti
3. u 1518 to bude jinak
4. ta bedna je tak pevná, že by tam žebra ani být nemuseli, jsou tam hlavně kvůli lepení oblýho pláště
5. to co jsi postnul je sice hezký, ale nechtěl bych těma dírkama cpát do bedny tlumení, výhybky atd. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št apríl 20, 2017 07:28:51    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Asi je zbytečné něco dodávat k již víceméně uzavřené debatě. Ale nedá mi to, věřím, že ty žebra jsou patrně funkční a v reprobedně dostačující. Ale pravda je, že otvory opravdu nejsou optimálně navržené, to se nedá nic dělat. Rádiusy v rozích by měly být podstatně větší a ty kulaté díry jsou úplně špatně, protože okolo nich zbylo jen velmi málo materiálu. Confused

Ostatně, proč vymýšlet trakař, když je možné se inspirovat u profesionálů, kteří nejspíš vědí, co dělají.
http://modia.com/b-and-w-matrix-cabinet.aspx


Presne tak to cele je a psal jsem to uz driv taky.

Jinak ze BW to delaji vzorove, je taky fakt. Jen to v zaplave nenavisti od Basstla (ma na me averzi) zaniklo a pak uz se rozjely jen ty nadavky a vulgarismy.

Jo a ty matrix vyztuhy v BW 800 jsou dle meho nejlepsi "konvencni vyztuhy reseni" co jsem kdy videl (lepe by to slo jen do formy laminovat kompozity). Ostatni komercni vyrobci se s tim ale vubec takhle neparaji (treba Focal a JBL delaji jen nezbytne low cost minimum).

To u BW je to dotazeny do overkillu, maji to zebrovani navic z pevne preklizky....takovou bednu jako BW muzes prejet tankem a nepovoli-)
Ze ovsem BW na jine a akusticky sestsakra podstatnejsi veci kasle je ale taky fakt....coz je zajimave poznani jak treba nejaky nepodstatny detaily resi vyrobce na 1 s hvezdickou a jinde o kousek vedle na stejny reprobedne se vykaslou na zasadni veci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št apríl 20, 2017 09:33:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:


Jo a ty matrix vyztuhy v BW 800 jsou dle meho nejlepsi "konvencni vyztuhy reseni" co jsem kdy videl (lepe by to slo jen do formy laminovat kompozity). Ostatni komercni vyrobci se s tim ale vubec takhle neparaji (treba Focal a JBL delaji jen nezbytne low cost minimum).

To u BW je to dotazeny do overkillu, maji to zebrovani navic z pevne preklizky....takovou bednu jako BW muzes prejet tankem a nepovoli-)
Ze ovsem BW na jine a akusticky sestsakra podstatnejsi veci kasle je ale taky fakt....coz je zajimave poznani jak treba nejaky nepodstatny detaily resi vyrobce na 1 s hvezdickou a jinde o kousek vedle na stejny reprobedne se vykaslou na zasadni veci.


BW určitě řeší výztuhy dobře i u dalších typů. Měl jsem celkem nedávno možnost poslouchat BW 803 D3

http://www.bowers-wilkins.com/Speakers/Home_Audio/800_Series_Diamond/803-D3.html

Bedna je to předražená a co se týče vyrovnanosti kmitočtové charakteristiky dost rozházená, ale snese opravdu velký výkon a je schopná hrát hodně nahlas bez pazvuků, bez evidentního zkreslení a dalších doprovodných jevů. Provedení je perfektní, akustický návrh za mnoho nestojí.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist