Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Chord Mojo

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
akburt
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2016
Príspevky: 5
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 30, 2016 13:56:42    Predmet: Chord Mojo Odpovedať s citátom

Zdravím kolegy na foru,
rád bych vás upozornil na tento dac/amp z produkce firmy Chord.Je to zajímavé resení,nebot nepouzívá hromadne vyrábene chipy dac,nýbrz pouzívá FPGA filtry,které si sám naprogramoval.Z hlediska uzivatele je Mojo velmi minimalistické.Můzete ho zapnout,vypnout a regulovat hlasitost,prípadne prepnout do linkového výstupu.A to je vse...,ale hlavní je hudba.Jeho prednes je naprosto unikátní,vzhledem k cene.Perfektní dynamický prednes,separace nástrojů,to se musí slyset.Pred Mojo jsem mel DAP AK 240,který mi necelé dva roky vyhovoval a je to jiste jeden z nejkvalitnejsích prehrávaců.Po tom,co jsem slysel Mojo,pripojený za android,slo AK 240 z domu.Pokud hledáte kvalitní DAP,zkuste toto resení,nebudete litovat.Telefon máme takrka vsichni a za cenu cca 400 liber máte kvalitní poslech pomocí Mojo.Také ho pripojuji na aktiv.bedny a je to radost poslouchat.
P.S.Chord Mojo me bohuzel na výplatní listine nemá Smile,takze jsem pouhý uzivatel.
Vlada

_________________
NAD C355bee,NAD T517,NAD C425,BW 685,Chord Mojo,Prodipe 5V2,GD 15.32,Beyer T1 2nd,Hifiman HE 400i,Denon D2000,AKG Q 701,DT 990,Senny Amperior,Fidue A83,Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB 2M RED
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: St marec 30, 2016 18:35:52    Predmet: Odpovedať s citátom

... pripájam sa ku kolegovi akburtovi a ostatným užívateľom ... ak niekto berie skutočne vážne kvalitný sluchátkový posluch a nemá zatiaľ k dispozícii skutočne špičkový DAC/headamp, tak nech neváha

... za tie prachy je to fakt úplná bomba Thumbs up




_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 30, 2016 18:54:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejake meranie od vyrobcu na nete:
http://www.head-fi.org/t/784602/chord-mojo-the-official-thread-please-read-the-3rd-post/7155#post_12175714
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: St marec 30, 2016 19:01:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkoušeli jste iFi Micro iDSD? Se sluchátky senhajzer HD800 je to pecka.
_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: St marec 30, 2016 19:57:26    Predmet: Odpovedať s citátom

... zaujímavý jav, ktorý som spozoroval už aj na inom fóre ... keď sa totiž začne pozitívne hovoriť o Mojo, tak sa okamžite nájde nejaký týpek, ktorý sa začne vnucovať s nejakými nezmyslami od iFi Rofl
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: St marec 30, 2016 20:16:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Mojo maji moje decka ke Koss porta pro. Pekna barevna hudba. Super ke kostymu Naruta na Cosplay. Jinak to neznam. Jen jsem uvidel jak to vypada a ztratil jsem zajem.

iFi mam ja k CDcku, ale pouze jsem se zeptal na zkusenost. Nehodlam o tom tady mluvit. Jen me to napadlo. S poradnymi sluchatky to ma velmi dobry zvuk.

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Po apríl 04, 2016 21:54:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow
http://headfonics.com/2016/04/the-mojo-by-chord-electronics/

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juraj1036
Hifi obsluha


Založený: 26 november 2013
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St apríl 05, 2017 21:47:13    Predmet: Re: Chord Mojo Odpovedať s citátom

akburt napísal:
Zdravím kolegy na foru,
rád bych vás upozornil na tento dac/amp z produkce firmy Chord.Je to zajímavé resení,nebot nepouzívá hromadne vyrábene chipy dac,nýbrz pouzívá FPGA filtry,které si sám naprogramoval.Z hlediska uzivatele je Mojo velmi minimalistické.Můzete ho zapnout,vypnout a regulovat hlasitost,prípadne prepnout do linkového výstupu.A to je vse...,ale hlavní je hudba.Jeho prednes je naprosto unikátní,vzhledem k cene.Perfektní dynamický prednes,separace nástrojů,to se musí slyset.Pred Mojo jsem mel DAP AK 240,který mi necelé dva roky vyhovoval a je to jiste jeden z nejkvalitnejsích prehrávaců.Po tom,co jsem slysel Mojo,pripojený za android,slo AK 240 z domu.Pokud hledáte kvalitní DAP,zkuste toto resení,nebudete litovat.Telefon máme takrka vsichni a za cenu cca 400 liber máte kvalitní poslech pomocí Mojo.Také ho pripojuji na aktiv.bedny a je to radost poslouchat.
P.S.Chord Mojo me bohuzel na výplatní listine nemá Smile,takze jsem pouhý uzivatel.
Vlada


ahoj,
chcem sa Ta spytat.
Da sa tento dac pouizit aj v zapojeni bez sluchatiek? skratka bych pouzil sluschatkovy vystup na nejaky vstup na zoslinovaci ?
uvazujem nad kupou tohoto dac,len pokial sa bude dat zapojit tak ako pozadujem v hifi retazci.

dakujem za odpoved.Juraj

_________________
Jamo Concert 8,Prima Luna ProLogue Two JJ EL34,DAC Chord Hugo,TIDAL Streaming HIFI,Pro-Ject 2Xperience DC Acryl,Ortofon MC Salsa,Pro-Ject Tube Box S,NAD 306,Sony SA3ES,Pioneer AX5 AVi,Vincent PF1,Bose Acoustimass 15,Chord Odyssey 4,Chord C-Line
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
akburt
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2016
Príspevky: 5
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St apríl 05, 2017 21:56:28    Predmet: Mojo Odpovedať s citátom

JURAJ
Mojo lze pripojit pres linkový výstup prímo do zesilovace.Linku aktivujes pri soucasnem stisku volume +/- a startu Mojo.

_________________
NAD C355bee,NAD T517,NAD C425,BW 685,Chord Mojo,Prodipe 5V2,GD 15.32,Beyer T1 2nd,Hifiman HE 400i,Denon D2000,AKG Q 701,DT 990,Senny Amperior,Fidue A83,Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB 2M RED
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juraj1036
Hifi obsluha


Založený: 26 november 2013
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St apríl 05, 2017 22:09:10    Predmet: Re: Mojo Odpovedať s citátom

akburt napísal:
JURAJ
Mojo lze pripojit pres linkový výstup prímo do zesilovace.Linku aktivujes pri soucasnem stisku volume +/- a startu Mojo.


takze by to stacilo prepojit napr.s tymto kablom do jedneho z tych dvoch sluchatkovych vystupov na tom dac?
http://www.tophudba.sk/golden-gate-rca-jack-3-5-mm-3840 a bude to mat svoje opodstatnenie aj v takomto zapojeni cez zosilovac ?Bude to citit,pocut ? Skusal si to aj takto?

dakujem za odpoved

_________________
Jamo Concert 8,Prima Luna ProLogue Two JJ EL34,DAC Chord Hugo,TIDAL Streaming HIFI,Pro-Ject 2Xperience DC Acryl,Ortofon MC Salsa,Pro-Ject Tube Box S,NAD 306,Sony SA3ES,Pioneer AX5 AVi,Vincent PF1,Bose Acoustimass 15,Chord Odyssey 4,Chord C-Line
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
akburt
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2016
Príspevky: 5
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St apríl 05, 2017 22:22:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Já takhle zapojuji pres Mojo aktivní bedny.Tím RCA/jack kabelem si nepomuzes,snad jako vstup do amp pomocí jack 3.5mm.Já to jedu RCA/RCA a pokud by jsi nepouzíval linkový výstup,tak potom ano.RCA/jack jeden sluch.výstup do zesiku a z druhého sluch.výstupu poslouchat pres sluchátka.Priznávám,ze takhle jsem to nikdy neresil,jedu bud sluchátka nebo linku ven.
_________________
NAD C355bee,NAD T517,NAD C425,BW 685,Chord Mojo,Prodipe 5V2,GD 15.32,Beyer T1 2nd,Hifiman HE 400i,Denon D2000,AKG Q 701,DT 990,Senny Amperior,Fidue A83,Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB 2M RED
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juraj1036
Hifi obsluha


Založený: 26 november 2013
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St apríl 05, 2017 22:26:41    Predmet: Odpovedať s citátom

akburt napísal:
Já takhle zapojuji pres Mojo aktivní bedny.Tím RCA/jack kabelem si nepomuzes,snad jako vstup do amp pomocí jack 3.5mm.Já to jedu RCA/RCA a pokud by jsi nepouzíval linkový výstup,tak potom ano.RCA/jack jeden sluch.výstup do zesiku a z druhého sluch.výstupu poslouchat pres sluchátka.Priznávám,ze takhle jsem to nikdy neresil,jedu bud sluchátka nebo linku ven.


vies mi prosim Ta pre predstavu poslat nejaky odkaz zhruba na kabelaz ktoru pouzivas? RCA-RCA aky ?
dakujem

_________________
Jamo Concert 8,Prima Luna ProLogue Two JJ EL34,DAC Chord Hugo,TIDAL Streaming HIFI,Pro-Ject 2Xperience DC Acryl,Ortofon MC Salsa,Pro-Ject Tube Box S,NAD 306,Sony SA3ES,Pioneer AX5 AVi,Vincent PF1,Bose Acoustimass 15,Chord Odyssey 4,Chord C-Line
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
akburt
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2016
Príspevky: 5
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St apríl 05, 2017 22:39:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak já si je vetsinou zbastlím z metráze sám.Ale neco takového
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01IV1ZKMC/ref=s9_acsd_newrz_hd_bw_bH8s5_c_x_w/258-9875657-5974247?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=merchandised-search-5&pf_rd_r=SJ7S361F8G6AM2Z39MZC&pf_rd_t=101&pf_rd_p=9b0dd13c-e980-5d47-bf6b-45043ffc920a&pf_rd_i=4085681

Ale jak ríkám,je to jen na tvých nárocích,kolik za ne dás.A urcite je koupís i u vás,nemusís resit amazon,to jen jsem líný a nechtel hledat...

_________________
NAD C355bee,NAD T517,NAD C425,BW 685,Chord Mojo,Prodipe 5V2,GD 15.32,Beyer T1 2nd,Hifiman HE 400i,Denon D2000,AKG Q 701,DT 990,Senny Amperior,Fidue A83,Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB 2M RED
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juraj1036
Hifi obsluha


Založený: 26 november 2013
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St apríl 05, 2017 22:45:23    Predmet: Odpovedať s citátom

akburt napísal:
Tak já si je vetsinou zbastlím z metráze sám.Ale neco takového
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01IV1ZKMC/ref=s9_acsd_newrz_hd_bw_bH8s5_c_x_w/258-9875657-5974247?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=merchandised-search-5&pf_rd_r=SJ7S361F8G6AM2Z39MZC&pf_rd_t=101&pf_rd_p=9b0dd13c-e980-5d47-bf6b-45043ffc920a&pf_rd_i=4085681

Ale jak ríkám,je to jen na tvých nárocích,kolik za ne dás.A urcite je koupís i u vás,nemusís resit amazon,to jen jsem líný a nechtel hledat...


Čiže jedna strana malé do tych sluchadkovych výstupov na dac a druhá strana klasické do zosiku? Nejak furt asi tomu nerozumiem.

_________________
Jamo Concert 8,Prima Luna ProLogue Two JJ EL34,DAC Chord Hugo,TIDAL Streaming HIFI,Pro-Ject 2Xperience DC Acryl,Ortofon MC Salsa,Pro-Ject Tube Box S,NAD 306,Sony SA3ES,Pioneer AX5 AVi,Vincent PF1,Bose Acoustimass 15,Chord Odyssey 4,Chord C-Line
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
akburt
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2016
Príspevky: 5
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St apríl 05, 2017 22:50:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Promin,más samozrejme pravdu,já mel v jednom sl.výstupu vidle jack/rca a pouzíval kabel rca/rca.
_________________
NAD C355bee,NAD T517,NAD C425,BW 685,Chord Mojo,Prodipe 5V2,GD 15.32,Beyer T1 2nd,Hifiman HE 400i,Denon D2000,AKG Q 701,DT 990,Senny Amperior,Fidue A83,Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB 2M RED
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juraj1036
Hifi obsluha


Založený: 26 november 2013
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St apríl 05, 2017 22:55:28    Predmet: Odpovedať s citátom

akburt napísal:
Promin,más samozrejme pravdu,já mel v jednom sl.výstupu vidle jack/rca a pouzíval kabel rca/rca.


Aha sa a sme doma.Konecne som to pochopil.A tie vidle jack/rca sa dajú niekde kúpiť alebo si to vyrábal sám? A ešte ku tomu zvuku.Ma to takto zapojene nejaké opodstatnenie?

Ďakujem

_________________
Jamo Concert 8,Prima Luna ProLogue Two JJ EL34,DAC Chord Hugo,TIDAL Streaming HIFI,Pro-Ject 2Xperience DC Acryl,Ortofon MC Salsa,Pro-Ject Tube Box S,NAD 306,Sony SA3ES,Pioneer AX5 AVi,Vincent PF1,Bose Acoustimass 15,Chord Odyssey 4,Chord C-Line
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Št apríl 06, 2017 07:42:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Logicky to nemá žiadne opodstatnenie. Počuť to síce nebudeš, ale prenos bude určite menej kvalitný. Je to dobré len vtedy, ak nechceš kupovať extra JACK/CINCH kábel. Inak je kábel stále lepší, ako nejaká redukcia. U redukcie máš totiž +1 prechod.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juraj1036
Hifi obsluha


Založený: 26 november 2013
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: Št apríl 06, 2017 08:08:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
Logicky to nemá žiadne opodstatnenie. Počuť to síce nebudeš, ale prenos bude určite menej kvalitný. Je to dobré len vtedy, ak nechceš kupovať extra JACK/CINCH kábel. Inak je kábel stále lepší, ako nejaká redukcia. U redukcie máš totiž +1 prechod.


dakujem za reakciu.Tiez si myslim.A vlastne by som teda mohol pouzit aj tento kabel co som tu l v prvom mojom prispevku aj spomenul
http://www.tophudba.sk/golden-gate-rca-jack-3-5-mm-3840 .A ziadnu vidlicu tym padom netreba.Ze? dobre tomu rozumiem?

_________________
Jamo Concert 8,Prima Luna ProLogue Two JJ EL34,DAC Chord Hugo,TIDAL Streaming HIFI,Pro-Ject 2Xperience DC Acryl,Ortofon MC Salsa,Pro-Ject Tube Box S,NAD 306,Sony SA3ES,Pioneer AX5 AVi,Vincent PF1,Bose Acoustimass 15,Chord Odyssey 4,Chord C-Line
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Št apríl 06, 2017 08:20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj. presne tak.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Št apríl 06, 2017 09:22:24    Predmet: Odpovedať s citátom

juraj1036 napísal:
Soaron napísal:
Logicky to nemá žiadne opodstatnenie. Počuť to síce nebudeš, ale prenos bude určite menej kvalitný. Je to dobré len vtedy, ak nechceš kupovať extra JACK/CINCH kábel. Inak je kábel stále lepší, ako nejaká redukcia. U redukcie máš totiž +1 prechod.


dakujem za reakciu.Tiez si myslim.A vlastne by som teda mohol pouzit aj tento kabel co som tu l v prvom mojom prispevku aj spomenul
http://www.tophudba.sk/golden-gate-rca-jack-3-5-mm-3840 .A ziadnu vidlicu tym padom netreba.Ze? dobre tomu rozumiem?


Kokso! 59 very za kabel? Shocked Mad Frightened Clap 2 thumbs up

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Št apríl 06, 2017 09:44:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som svoje 2 homemade JACK/CINCH káble predával tu na fóre za 400 Kč (15 Eur) a len sa po nich zaprášilo. To je tak +- cena materiálu.

No ale v porovnaní s "High-end" káblami je tá cena ešte rozumná.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št apríl 20, 2017 19:07:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Juraj: Mojo lze zapojit buď do předzesilovače/integrovaného zesilovače aktivací funkce "line out" (3V), anebo přímo do koncového zesilovače, monobloků či aktivních monitorů stejným způsobem, přičemž se využívá digitální regulace hlasitosti Moja. Preferuji druhou variantu. Nutno poznamenat, že "line out" je jen speciálním případem nastavení hlasitosti, neznamená "vynechání" předzesilovače Moja.
_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist