Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Prečo nevolajú po pohovore?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
RebiKa
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 28 apríl 2017
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Pi apríl 28, 2017 13:50:22    Predmet: Prečo nevolajú po pohovore? Odpovedať s citátom

Práca
Tento článok je o niektorých problémoch, s ktorými sa môžete stretnúť vo svojej kariére. Nájdete tu niekoľko tipov, ako môžete to zvladnuť.

Keďže teraz trvá dlhšie si nájsť zamestnanie na plný úväzok v porovnaní s minulosťou, je pravdepodobné, že zistíte, že ste veľakrát citili nespokojnosť s Vašou kariérou a boli odmietnutý na pohovore bez príčiny. Tu nájdete zopár tipov, ktoré vám pomôžu vyrovnať sa s tým.

Prečo nevolajú po pohovore. Tip # 1 - Nie je to osobné – to je biznís.

Vo väčšine prípadov odmietol Vás zamestnávateľ a to nemá s Vami nič spoločné na osobnom základe. Je to niekedy také jednoduché, ako napríklad kandidát, ktorý lepšie zodpovedá popisu práce, pozná niekoho zvnútra a/alebo má viac skúseností túto pozíciu dostane.

Prečo nevolajú po pohovore. Tip # 2 - Možno ste sa stretli s neuveriteľne silnou konkurenciou.

V prípade zlej situácie na trhu práce môže byť pre jednú otvorenú pozíciu veľa súťažiacích a veľmi kvalifikovaních ľudí. Ak povedať na rovinu, súťaz o pozíciu jednoducho nie je preto, aby ste získali prácu. Možno zamestnávateľ chcel uvidieť, či mali ste záujem o jeho firmu a môžete začať aj z nižšej pozície v tom prípade, že Vám ide na firmu, kde chcete robiť, ale nie o titul.

Prečo nevolajú po pohovore. Tip # 3 - Možno neexistuje dôvod na to, prečo ste nedostali túto pozíciu.

Môžete mať dokonalé vzdelanie, skúsenosti a predstaviť sa veľmi dobre počas rozhovoru. Potom z nejakého zjavného dôvodu sa dozviete, že nie ste vhodný pre túto pozíciu. Možno ani nie je dôvod, prečo ste ju nedostali. Môžno je to ťažké akceptovať, ale je to pravda. Musíte to proste zobrať a pokračovať ďalej.

Prečo nevolajú po pohovore. Tip # 4 - Nezabudnite, že ste viac ako len pracovný titul.

Niekedy si ľudia všimajú svoju kariéru tak, že nechajú prebrať svoju vlastnú identitu. Keď sa ocitnú bez zamestnania, môže ich to však viesť k tomu, aby spochybnili svoju vlastnú identitu a vlastnú hodnotu. Musíte mať čas vyniknúť a realizovať seba aj v iných oblastiach vášho života. Život je viac než len vaša kariéra.

Prečo nevolajú po pohovore. Tip # 5 - Zamerajte sa na rozvoj a cestu vpred.

Možno je ťažké nezaostávať v minulosti v takom čase, ale musíte ísť ďalej dopredu, aj keď je to občas veľmi ťažké. Pokiaľ sa veci budú rozvíjať, veci sa dajú do pohody. Môže to chvíľu trvať.

Prečo nevolajú po pohovore. Tip # 6 – Pomyslíte si, čo ešte môžete urobiť pre Vašu ďalšiu kariéru. Čím viac budete mať zručností, tým lepšiu pozíciu dostanete. Byd´te jedinečný. Je to zaplatené.

Hľadajte novú kariernú vyzvu spolu s Jooble!



Jooble transparent.gif
 Description:
 Filesize:  2.8 KB
 Viewed:  2986 Time(s)

Jooble transparent.gif


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Pi apríl 28, 2017 15:28:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak pokud bych ještě kdy potřeboval hledat práci za pomocí personálek namísto jiných mnohem efektivnějších způsobů, vím, na jakou personálku se rozhodně neobrátím Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Pi apríl 28, 2017 17:08:47    Predmet: Odpovedať s citátom

je to reklama, OFF!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi apríl 28, 2017 17:51:21    Predmet: Odpovedať s citátom

AGENTÚRA - naša dcéra s tým má sakra kuevské skúsenosti...
A nie len s konkrétnou...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne apríl 30, 2017 15:01:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu reklamu sem evidentně vložil nějaký šlapač chodníků z té personální agentury. Cituji z diskuse pod článkem "15 způsobů, jak na internetu zabít čas":

http://www.zive.cz/clanky/15-zpusobu-jak-na-internetu-zabit-cas/sc-3-a-186106/default.aspx?artcomments=1

"Já se třeba bavím tak a zároveň z toho čerpám vtipy při návštěvě přátel, že si občas projdu nabídku pracovních portálů a je to jedna "perla" vedle druhé... Ty nejlepší z nich si ukládám.

A když opravdu už nevím roupama co by, tak do té firmy nebo agentury i zavolám a nahraju si ten hovor a to by z toho jeden smíchem odpadl.

Protože super je, že v inzerátu mají třeba plat 40 000 Kč, ale pak člověku klidně řeknou, že nastoupí za minimálku. Smile Very Happy

Nebo často je "obchodní manager" ve skutečnosti šlapač chodníků nezákonně otravující lidi nebo firmy u dveří. Very Happy Very Happy

Tato netradiční zábava se zrodila jednou u diskuse, když jsem tvrdil, že 99% firem inzerujících na pracovních portálech jsou "podělávky a podvody" a jeden z přítomných mi argumentoval, že to není pravda - tak jsem mu navrhl ať mi nabídne tu nejlepší pracovní nabídku, kterou si sám vybere, já tam zavolám a dokážu mu to - což jsem učinil a zhruba v polovině jsem to už musel ukončit, protože půlka lidí dostávala záchvaty smíchu z těch odpovědí "personalisty". Very Happy

Mám ty hovory teď nahrané cca 3 a bohužel to nemůžu hodit na YouTube, protože bych tím podle rady právničky porušil nějaká práva dotyčných podvodníků, ale je to vážně velká škoda... Sad

Osobně se divím, že je v ČR legální otevřeně lhát a podvádět a zákon víc chrání podvodníka než jeho potencionální oběti a nejde to ani zveřejnit. A čemu se ještě extrémně divím, tak že to ty firmy vůbec dělají. Já osobně když hledám zaměstnance, tak VŽDY uvádím vše pravdivě včetně nevýhod té práce - protože každá nějaké má - třeba jen to, že ji člověk prostě v určitý čas MUSÍ dělat i když se mu to absolutně nehodí a samozřejmě, že se mi i stalo, že na danou pozici se mi neozval nikdo vhodný, ale je pro mě lepší když se ozve nebo seženu třeba jen pár lidí třeba i za několik měsíců, kteří ale budou vědět na čem jsou, takže zůstanou než abych dělal pohovory, že nabízím 125 a pak řekl, že ale jen 25 a lidi mi odcházeli, já ztrácel čas a ještě měl negativní recenze.

Přitom toto jen jen český kolorit, protože když jsem ještě kdysi zjišťoval informaci o práci pro například technologickou společnost v USA nebo bankovního investičního konzultanta v UK, tak mi normálně řekli i nevýhody té práce - což v obou případech byla fakt blbá a extrémní pracovní doba, která ale byla slušně kompenzovaná penězi. Ale měli jistotu, že když někdo přijde, tak pak nebude skučet, že dělá i občas i 70 hodin týdně, protože to říkali už při pohovoru a má za to peníze a sám si musí rozmyslet jestli je to dobrý deal nebo ne."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist