Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

JBL 250Ti Jubilee
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 12:19:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Slovíčkařit bych si nedovolil. Já jsem to bral tak, že se porovnávaly bedny s malými basáky versus bedny s velkými basáky - a pokud budu chtít, aby ty bedny hrály plusmínus srovnatelně, tak malé basáky budou mít větší výchylku než velké basáky. Čili malé basáky dosáhnou té vámi popisované "mechanické limitace" dřív než velké basáky. To, že každé (i velké) basáky tuto "mechanickou limitaci" mají, je jasné. Jen ji mají jinde. Ale závisí to i na konkrétní konstrukci toho kterého basáku - na výšce pólových nástavců apod. Proti velkým basákům zase "hovoří" např. problémy s tuhostí membrány. Co má větší váhu ale jako laik nedokážu posoudit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 13:36:19    Predmet: Odpovedať s citátom

On to PMA trochu neobratne zformuloval.

Zkratka basak je jen pumpa na vzduch a nejdulezitejsi faktor je v praxi souhrnna plocha vsech basaku.

Kdyz je basaku treba 10 malych kousku o stejne plose jako 1x12" tak staci mala vychylka jako u toho jednoho 12"basaku a je to.

Problem malinkatych bedynek je ze plocha tech malinkatych basaku je zkratka mizerne mala + malinka bedna ma malinky objem.

Problem s hifisty je ze neumi pocitat ani plochu kruhu a nechapou ze plocha treba 1x15" basaku je v praxi bez zavesove vlnky dejme tomu 900cm2 a dejme tomu 25cm basacek bez vlnky ma plochu jen 250cm2.

Blby je taky ze ta vlnka z ty plochy ubira vice kdyz je reprak maly.

Takze obycejny hifista tezko chape ze 3 basaky 25cm treba nedaji ani tolik co jeden 15" basacek.

Proste blby pocty co hifisti vesmes nezvladaji a kupuji pak drahe bedny ala 1+7+8 a mluvi "zasvecene" o hlubokych basech Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 13:45:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Problem s hifisty je ze neumi pocitat ani plochu kruhu a nechapou ze plocha treba 1x15" basaku je v praxi bez zavesove vlnky dejme tomu 900cm2 a dejme tomu 25cm basacek bez vlnky ma plochu jen 250cm2.

Bartoli, a tuto by si mohol aj konkretne napisat, koho si tym myslel: Zacinam mat pocit, ze ten tvoj hifista, ktoreho tu stale spominas, vobec neexistuje...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 13:53:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Imho asi prijatelna a politicky korektni definice hifisty by mohla byt takova definice, ze hifista je clovek ktery se nezajima o mereni reprosoustav a vymenuje napriklad lepsi bedny VMA III za horsi bedny JB250...

Sireji bych pak jako hifistu definaval cloveka co si zaklada na oko bias poslechu, nekde doma v obyvaku a s kamosama zasvecene zhodnoti i prinos vymeny reprokablu na zvuk jako ze je to posun o tridu vejs, basy jsou najednou udernejsi a presnejsi a vejsky rozlisenejsi a stredy transparentnejsi -)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 14:13:40    Predmet: Odpovedať s citátom

len na odlahcenie: Bartoli nemoze byt hifista lebo nema kamaratov a teda by k nemu nemal kto chodit plkat o hifi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 14:16:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Kolega tu vymenil male bedny za velke bedny, a z tych vacsich ma momentalne vacsi zazitok. Ak uz by som hodnotil merania, tak by som to skor pomenoval ako krok spat ci stranou, ale zas nie pad do priepasti, ako sa tu snazis naznacit.

A nepaci sa mi (a urcite i mnohym dalsim), ze sa tu snazis hifistu definovat ako cloveka bez rozumu. Definicia v slovenskom slovniku cudzich slov je nasledujuca:
citácia:
hifista - hovor. kto používa vysoko kvalitnú zvukovú nahrávaciu a reprodukčnú techniku (hi-fi)

Zdroj: http://slovniky.korpus.sk/?w=hifista&s=exact

A do nej rozhodne spadas i ty. A bolo by fajn, keby si nedaval slovam iny vyznam nez uz maju...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 14:26:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry, ale už je to s ním nuda (jen).
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 16:02:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
On to PMA trochu neobratne zformuloval.

Zkratka basak je jen pumpa na vzduch a nejdulezitejsi faktor je v praxi souhrnna plocha vsech basaku.

Kdyz je basaku treba 10 malych kousku o stejne plose jako 1x12" tak staci mala vychylka jako u toho jednoho 12"basaku a je to.

Problem malinkatych bedynek je ze plocha tech malinkatych basaku je zkratka mizerne mala + malinka bedna ma malinky objem.

Problem s hifisty je ze neumi pocitat ani plochu kruhu a nechapou ze plocha treba 1x15" basaku je v praxi bez zavesove vlnky dejme tomu 900cm2 a dejme tomu 25cm basacek bez vlnky ma plochu jen 250cm2.

Blby je taky ze ta vlnka z ty plochy ubira vice kdyz je reprak maly.

Takze obycejny hifista tezko chape ze 3 basaky 25cm treba nedaji ani tolik co jeden 15" basacek.

Proste blby pocty co hifisti vesmes nezvladaji a kupuji pak drahe bedny ala 1+7+8 a mluvi "zasvecene" o hlubokych basech Laughing



Ne obyčejný hifista, ale Bartoli je ten co nechápe.

Navíc neudává přesné údaje, uvědomuju si, že je nemá velmi často a staví na tom své fantazie.
25cm, tedy 10“ basák má SD vždy přes 300cm2, takže tři kusy dají v součtu plochu minimálně900 a jeden 15“ má od 830-900, podle provedení závěsu.

Poslední věta dokazuje nepochopení, hloubka basu není vůbec úměrná velikosti membrány, a dokonce například 10“ od Scan Speak jde níž než běžný 15“ PA měnič označovaný jako subbasový. Zde jednoznačně chybí vlastní zkušenost a staví se na „hospodských povídačkách“ čistá dojmologie.
Používám shodou okolností obě zmiňované varianty měničů, tedy píši z praxe.
Psát aby jsi se umírnil ve svých výrocích a více studoval je házení hrachu na stěnu, že.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut máj 16, 2017 18:56:18    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Sorry, ale už je to s ním nuda (jen).


A tohle napise nekdo kdo nepochopil ani tu prednasku od Geddese: The perception of distortion, ale to mu nebrani aby dokolecka vypisoval zvasty o slysitelnosti nelinearniho zkresleni u reprosoustav Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: St máj 17, 2017 19:37:27    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
Bartoli napísal:
On to PMA trochu neobratne zformuloval.

Zkratka basak je jen pumpa na vzduch a nejdulezitejsi faktor je v praxi souhrnna plocha vsech basaku.

Kdyz je basaku treba 10 malych kousku o stejne plose jako 1x12" tak staci mala vychylka jako u toho jednoho 12"basaku a je to.

Problem malinkatych bedynek je ze plocha tech malinkatych basaku je zkratka mizerne mala + malinka bedna ma malinky objem.

Problem s hifisty je ze neumi pocitat ani plochu kruhu a nechapou ze plocha treba 1x15" basaku je v praxi bez zavesove vlnky dejme tomu 900cm2 a dejme tomu 25cm basacek bez vlnky ma plochu jen 250cm2.

Blby je taky ze ta vlnka z ty plochy ubira vice kdyz je reprak maly.

Takze obycejny hifista tezko chape ze 3 basaky 25cm treba nedaji ani tolik co jeden 15" basacek.

Proste blby pocty co hifisti vesmes nezvladaji a kupuji pak drahe bedny ala 1+7+8 a mluvi "zasvecene" o hlubokych basech Laughing



Ne obyčejný hifista, ale Bartoli je ten co nechápe.

Navíc neudává přesné údaje, uvědomuju si, že je nemá velmi často a staví na tom své fantazie.
25cm, tedy 10“ basák má SD vždy přes 300cm2, takže tři kusy dají v součtu plochu minimálně900 a jeden 15“ má od 830-900, podle provedení závěsu.

Poslední věta dokazuje nepochopení, hloubka basu není vůbec úměrná velikosti membrány, a dokonce například 10“ od Scan Speak jde níž než běžný 15“ PA měnič označovaný jako subbasový. Zde jednoznačně chybí vlastní zkušenost a staví se na „hospodských povídačkách“ čistá dojmologie.
Používám shodou okolností obě zmiňované varianty měničů, tedy píši z praxe.
Psát aby jsi se umírnil ve svých výrocích a více studoval je házení hrachu na stěnu, že.


Zajímavý je, že když mi jeden nejmenovaný hifista z Brněksé kliky doma předváděl své PAčko, kde byly právě 15´´ papíráky, tak se mi vždy při poslechu čehokoliv ježily vlasy. Hrůzou! poslech mých nanobudek Contour 1,3mkII byl pak lékem na rozbolavělou duši. A te´d mi to vysvětli:-)
Podotýkám, že zbytek sestavy tvořil Pioneer PD-95, Audio Reserach s koncákem řady 400. Označení už si nepamatuji.

Ale odpovím si sám: ty papírový 15´´ chrchle mají asi tak o řád vyšší zkreslení. Samosebou jsem ho neměřil, ale slyším natolik dobře, abych poznal, co přirozený zvuk je a co už hraničí s poslechem neposlouchatelného krámu. PA byl osazen 15´´ papírákem, asi 10´´ středobasem a nějakými hroznými výškači v tlakovém provedení. Ozvučit do dokázalo zřejmě i Strahovský stadion, ale tím to vadlo. Ve všech ostatních měřitelných i neměřitelných parametrech byly moje nanobudky o X řádů lepší. Tvoje teroie o 15´´ blemcákách má vážné trhliny, kamaráde.

Ono asi není dobré úplně vytrhávat věci z kontextu. Je totiž řada lidí, kteří mají místnosti i pod 10m2 a pak je asi zcela na místě dát tam nanobudky s 6´´ basákem a muzika bude zcela 100% v pořádku. Ale v sokolovně to asi fakt stačit nebude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: St máj 17, 2017 19:47:01    Predmet: Odpovedať s citátom

To vypadá na popis velkého JBL4XXX s jeho superprkenným vintage zvukem Rotfl . Taky jsem nikdy nechápal, co se na tom komu líbí.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 17, 2017 22:02:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som upresniť fakty o ktorých tu vediete diskusiu. Zdeny mal na mysli klasické PA reprobedne Class A, ktoré boli predvedené aj na Brnenskom podzime 2007 pre porovnanie s novšou sústavou KV2 Audio toho istého / stejnomenneho autora Jiří Krampera.

Pravdepodobne rovnakého znechutenia by si Zdeny užil aj pri JBL4345.


Naposledy upravil jmd dňa St máj 17, 2017 22:06:34, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: St máj 17, 2017 22:06:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky, ja taky myslel ty z BP, ale BP2008, kde byly JBL.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: Št máj 18, 2017 03:57:44    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd napísal:
Chcel by som upresniť fakty o ktorých tu vediete diskusiu. Zdeny mal na mysli klasické PA reprobedne Class A, ktoré boli predvedené aj na Brnenskom podzime 2007 pre porovnanie s novšou sústavou KV2 Audio toho istého / stejnomenneho autora Jiří Krampera.

Pravdepodobne rovnakého znechutenia by si Zdeny užil aj pri JBL4345.


Ano, je to tak. Jinak ty JBL jse slyšel samo sebou také a dodnes nechápu, proč jso za ně lidé schopni platit takové peníze, když každá průměrně slušná nanokrabička s 6´´ basáčekm je o třídu přehraje ve všech ohledech. opět hovořím o bytových podmínkách:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 18, 2017 06:48:04    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
To vypadá na popis velkého JBL4XXX s jeho superprkenným vintage zvukem Rotfl . Taky jsem nikdy nechápal, co se na tom komu líbí.


FYI jsou to (dnes z pohledu roku 2017) extremne spatne bedny, ale tak se to pred 40 lety delalo.

JBL 4345: http://www.jblpro.com/pub/obsolete/4345.pdf

Vtip je v tom ze ten 18" palcovy basak v 250 litrech je u JBL 4345 stale to nejlepsi, v tom neni zadny vyvoj, plati stale stejna fakta o pumpe na vzduch a o potrebe velke plochy basaku....a basy ta JBL 4345 mrsba ma proto samozrejme fantasticke!!!

JBL 4345 jsou ale krom tech basu uplne blby hnuj bedny, je tam 10" stredak na 1,3 kHz + pak uplne mizerna horna 60°x 30° s kompresnim driverem.

Takze v souctu ano: JBL 4345 jsou sice 40 let stary vintage hnuj ale zase napriklad ve srovnani s JBL 250 je to porad tak nejak technicky srovnatelna mrsba.

Mimochodem na tech zvukovod - pisoar bednach jde videt obrovsky pokrok a vyvoj v case.

U kalotovych beden byl taky vyvoj (mensi), ten hnuj JBL 250 se taky neda porovnavat se zvladnutym ctyrpasmem dnesnich dnu....(4p. vividy, 4p. revely, 4p. jade7)

Zkratka "legendarni" vintage bedny ala JBL 4345 a JBL250 patri na smetiste.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št máj 18, 2017 16:16:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Zkratka "legendarni" vintage bedny ala JBL 4345 a JBL250 patri na smetiste.

Ja by som to tak neprezival, najma ked k spokojnoti sluzia velkej skupine hifi nadsencov. Cena za ktoru sa daju zohnat je taktiez priazniva, tusim okolo 2.000€ aspon tie 250ky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 08:53:51    Predmet: Odpovedať s citátom

jmd napísal:
Bartoli napísal:
Zkratka "legendarni" vintage bedny ala JBL 4345 a JBL250 patri na smetiste.

Ja by som to tak neprezival, najma ked k spokojnoti sluzia velkej skupine hifi nadsencov. Cena za ktoru sa daju zohnat je taktiez priazniva, tusim okolo 2.000€ aspon tie 250ky.


To asi ne.

Matas ty JBL250 Jububle fosilie prodaval od roku 2014 do roku 2017 a prodejni cena byla na zacatku jen 49 000CZK.

To bylo kecu kolem neprodejnosti 1518 co se prodavaji dlouho Laughing Tyhle jbl250 fosilie se prodavaly 3 roky a jeste pod cenou Cool

Uz ani mizerna ultralow cost vintage komerce neni solidne rychle prodejna, CR trh je zjevne v haji Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 09:19:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, ale keby si mal ti tie svoje 1518 v podobnom vizualnom stave, v akom su tieto predane/kupene JBL250, tak uz sa mohli davno predat tiez...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 298

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 09:28:44    Predmet: Odpovedať s citátom

V háji jseš jen ty, a to po všech stránkách. Takové repro musí někdo vyloženě chtít a já je chtěl, inzerát nikdo neobnovoval každý týden a neslevoval po stokoruně jako ty, takže se o něm většina zájemců prakticky ani nedozvěděla. Naživo vypadají skvěle, fotky o tom moc nenapoví, ten tvar a povrch je hodně specifický. Měniče jsou v krásném stavu, hrají také skvěle. Ne, nejsou nejlepší na světě. Ale je to čtyřpásmo fungující vcelku vzorně v pásmu 30Hz-20kHz, tvar a povrchová úprava byly tvořeny s ohledem na difrakce, výhybky jsou pod stálým napájením baterií pro posun kondíků do třídy A, řešila se při návrhu každá prkotina, bedna jde zatížit snad i 700W ačkoliv píšou 200W a ten středový měnič, který jsi prohlásil za špatný na základě zdejšího měření exempláře s prohozenou fází, to asi ani nemusím komentovat.

Samozřejmě jsi ani VMA III ani 250tky neslyšel, ale bedna se samozřejmě nehodnotí ušima, ale prdelí od kompu, jak jsme již stokrát měli možnost pochopit a jediná cesta je OSWG, protože to prostě máš doma a nemůžeš to prodat... prostě standardní pacient Bartoli, opět stejná písnička v dalším vlákně, které se tímto protáhlo o celou stránku.

Já jsem to svoje našel a teď mě čeká už jen příval hudby, po téhle nákaze se mi fakt stejskat nebude.


_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 09:31:52    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Bartoli, ale keby si mal ti tie svoje 1518 v podobnom vizualnom stave, v akom su tieto predane/kupene JBL250, tak uz sa mohli davno predat tiez...


To asi ne, trh s hifi je imho totalne v haji.

I ty checkovy maly pekny VMA 1+6+10 co mas doma a co maj dokonalou dyhou/lakovani tady v inzerci smrdely za 25 000CZK a urcite se neprodaly obratem.

Trh je mrtvy a hifisti nekupuji nic...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 09:44:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, si (zial stale) mimo. Myslim ze jedine VMA-I EVO co sa predavali/predavaju z druhej ruky su tieto:
- http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=24487

Ak myslis to co predaval tusim Krecek, tak to boli stare VMA-I:
- http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=15814


Naposledy upravil miero dňa Pi máj 19, 2017 09:51:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 09:51:05    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Bartoli, si (zial stale) mimo. Myslim ze jedine VMA-I EVO co sa predavali/predavaju z druhej ruky su tieto:
- http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=24487


Ale byly a smrdely tady ty VMA tehdy za 25 000CZK a ten prodejce jeste sproste psal do vlakna 1518 totalni nesmysly, hifista jako poleno, si to dohledej lenochu -)

Ale i ty 250 mrsby co smrdi na inzerci roky to je sila....tyhle "legendarni" lowcost vinatge mrsba bedny byly vzdycky snadno prodejny komercni sunt.

Trh s hifi je zjevne v haji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 09:54:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, nezbabišuj sa! Doplnil som hore odkaz, a podla datumu sa tie Kreckove VMA-I predali cca za mesiac a chlp...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1902

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 09:55:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Trh s hifi je zjevne v haji.


A ty tiez. Daj si Xanax a chod si do lesa uzit den...

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 10:41:42    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Bartoli, nezbabišuj sa! Doplnil som hore odkaz, a podla datumu sa tie Kreckove VMA-I predali cca za mesiac a chlp...


No vzdyt je to taky dukaz ze je trh s HIFI uz dlouho v haji, prodal to realne treba za 19 000CZK a jeste to trvalo mesic.

Ostuda.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 11:38:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ach, ako je mozne, ze davas svojim domnienkam taku vahu? A este ich pokladas za dokaz... :D

Ak nemas nejaku dalsiu indiciu, tak by som predpokladal, ze sa predali za tych inzerovanych 25 tis. Kc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 12:43:32    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Ach, ako je mozne, ze davas svojim domnienkam taku vahu? A este ich pokladas za dokaz... Very Happy

Ak nemas nejaku dalsiu indiciu, tak by som predpokladal, ze sa predali za tych inzerovanych 25 tis. Kc.


Ty jsi vtipalek, jako bys nikdy nic neprodaval-)
Ty indicie jsou prece vsude kolem ty inzeraty, porad dokola reprobedny (kdejaka mrsba z komerce s lesknouci se dyhou se prodava secondhand za 25-30% ceny po dobu roku).
Namatkou priserny piega s paskacem od Fouse, nebo ty quadraly co tady smrdi uz taky 2 roky a cena pada jako prase dolu.

A to nemluvim o drahych sragorach jako je ML 53 za 20% MOC a stale smrdi v hifionline.

Trh je zcela mrtvy, jen ty inzeraty se otaceji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fugo
Hifista


Založený: 12 november 2007
Príspevky: 226
Bydlisko: Křenovice

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 12:50:53    Predmet: Odpovedať s citátom

RedBaron napísal:
výhybky jsou pod stálým napájením baterií pro posun kondíků do třídy A

Mohl by mi někdo prosím vysvětlit, co tohle znamená a jak to funguje? Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 298

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 13:00:45    Predmet: Odpovedať s citátom

fugo napísal:
Mohl by mi někdo prosím vysvětlit, co tohle znamená a jak to funguje? Shocked

http://www.enjoythemusic.com/diy/0911/charge_coupled_crossovers.htm

_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi máj 19, 2017 13:13:34    Predmet: Odpovedať s citátom

tuto obrazky i schema vyhybky s bateriou v JBL250Ti:
- http://www.stereo.net.au/forums/topic/111495-jbl-250ti-charge-of-the-capacitor-brigade-d/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 2 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist