Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Euromed, aneb kdo nám vládne ? Zločinci nebo rovnou ďábel ?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 150, 151, 152  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 09:42:00    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Nejak mi unika, preco sa vobec snazit o to zit z prany. Aby clovek usetril za jedlo?

Predpokladajme, ze by niekto naozaj dosiahol slubovaneho "osvietenia", tak neprijimanie vody a potravy by bol pravdepodobnejsie vedlajsi efekt nejakej tej (nevratnej?) transformacie, a nie hlavny ciel toho snazenia.


Ušetří za jídlo, a získají mnoho času, jen si uvědomte kolik času stráví lidé konzumací a případnou přípravou jídla a mytím nádobí. Tělo není zaplavováno toxiny z potravy a nemusí vynaložit obrovské množství energie na trávení hmotné potravy a zbavování se odpadu. Toto přináší dramatické zkrácení spánku, takže další využitelný čas navíc.

Tento zdroj výživy buněk těla není zdaleka možný pro každého, je to o stavu vědomý člověka. Proto to není řešení hladovění v Africe, nedá se to jednoduše naučit a už vůbec ne každého. Je potřeba si uvědomit, že na jídle jsme silně závislý emocionálně. Pokud žiju a myslím standardním způsobem dnešního materiálně pojatého světa a jídlo mi přináší úlevu při napětí a hraje roli naplnění uplující citové naplnění nemůže se mi podařit přepnout buňky těla a najíst. Pokud to budu prostě chtít z nějakých čistě světských pohnutek a tedy egoisticky nepůjde to. Osobně znám jednoho člověka, kterého v podstatě právě jeho stav ega plně nepustil se "dokonale přepnout" tak aby to bylo plnohodnotné. Takže výsledkem je jen omezený příjem prány, a setrvání v tomto stavu vyživování jen několik měsíců a s jistým úbytkem na váze (zdaleka ne jako při držení hladovky, při té je za dva měsíce z těla jen kostlivec)

Většina lidí při tomto stylu vyživování přijímá v omezeném množství vodu.
Pránu přijímá v určité míře každý, tedy i ti co normálně jedí.
Nejde o žádnou novinku posledního dvacetiletí, četl jsem o případech mnohaletého nejezení v knihách vydaných před šedesáti lety. Až poslední dobou se ale značně rozrostl počet lidí kteří se díky velkému a rychlému šíření informací v moderní době mohli s tímto fenoménem seznámit a tedy o to i projevit zájem a případně to studovat a zkusit. Je jasné, že pokud o něčem nevím, těžko mě samotného napadne, že něco existuje. Pokud mě navíc od malička programují, že musím jíst a ve škole mě učí, že bez jídla člověk vydrží jen XY dní jak mě může napadnout, že to není úplně pravda, že to není pravda o každém na světě?

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 09:44:01    Predmet: Odpovedať s citátom

A nemusí chodit na velkou, na to nezapomeň. Toho času navíc! Třeba na čtení knížek Henriho Monforta (i když zrovna to se dá i na hajzlu).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 09:50:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Co sa tyka "vyskumu" tak to IMHO dobre preskumali i ranokrestanski sketi ... a takuto radu nechali dalsim generaciam:
citácia:
Abba Joseph asked Abba Poemen, 'How should one fast?' Abba Poemen said to him, 'For my part, I think it is better that one should eat every day, but only a little, so as not to be satisfied.' Abba Joseph said to him, 'When you were younger, did you not fast two days at a time, Abba? The old man said: 'Yes, even for three days and four and the whole week. The Fathers tried all this out as they were able, and they found it preferable to eat every day, but just a small amount. They have left us this royal way, which is light.'

Zdroj: http://www.orthodox.net/greatlent/desert-fathers-on-fasting.shtml
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2952
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 10:02:17    Predmet: Odpovedať s citátom

"Breathariánstvo: Bez jedla, bez vody, bez dôkazov..."
Hoci:
https://www.vyzivovo.sk/bretarianstvo-vzduch-prana-a-smrt/
alebo:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Breatharianismus

Ľudská naivita, dôverčivosť, hlúposť sú však neobmedzené...

Kto chce - nájde si oblb:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3450-muz-ktery-uz-70-let-nic-neji-ani-nepije

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...


Naposledy upravil tatko Tom dňa Pi september 08, 2017 10:04:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 10:03:13    Predmet: Odpovedať s citátom

http://zpravy.idnes.cz/novela-antidiskriminacniho-zakona-dtv-/domaci.aspx?c=A170908_100438_domaci_hell
"... Zaměstnavatelé například neuznávají předchozí odborné zkušenosti zahraničních pracovníků nebo kvalifikace získané v jiném členském státě, případně dávají nepřiměřené požadavky na znalost českého jazyka."

Takže dámy a pánové, až budete shánět třeba překladatele z finštiny do češtiny, už by vás nemělo překvapit, že těžko budete moct odmítnout někoho, kdo neumí pořádně ani česky, ani finsky (nebo aspoň ne podle vašich představ).

A jen (velmi) doufám, že jsem to přehnal. Každopádně o tom, co je přiměřené, už za vás bude rozhodovat úřad, protože to je to, co teď potřebujeme úplně nejvíc. A takhle to jde krok za krokem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 12:21:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
N.A. napísal:

Vyjadřuješ se k něčemu o čem nemáš tušení, pravdou je, že je to velmi kontraverzní téma, přesto to až takto odsuzovat není hodno nezabedněné mysli. Máš jí řádně sešněrovanou, jsi jak zavřený do krabice a nemáš možnost se podívat za ní, a na vše co neznáš jen útočíš. Chováš se jako divoch který poprvé měl možnost se setkat s některým moderním výdobytkem. Ten také bude prskat, ječet, kroutit nevěřícně hlavou a utíkat pryč...


Ty těm hovadinám fakt věříš? Laughing Very Happy


Věřím, protože znám osobně člověka který se na přechod chystal, následně ho provedl a několik měsíců byl ve stavu přijímání prány a popisoval mi co cítí a jak se co změnilo a následně po necelém roce se mi doneslo, že musel začít omezeně přijímat i trochu potravy v podobě šťáv, a občas si dá i některé z jeho doposud oblíbených jídel. Že se mu tedy kompletní přechod nepovedl je pro mě pádnější důkaz, že to není čirá fantazie než kdyby mi tvrdil, že se mu to povedlo a nejí vůbec, jen pije trochu vody. Protože nemám přirozeně možnost ho kontrolovat, dokonce nebydlí ani ve stejném městě neměl bych možnost ho nachytat a mohl mu pouze věřit případně ho obdivovat, nebo mu závidět.

Pokud by to byl vše jen podvod, tak by ti lidé co to o sobě dávají vědět dělali přednášky, rozhovory a psali knížky aby se předváděli a vydělali peníze. Ale určitě by nenabízeli kurzy, protože by žádný z účastníků nemohl být úspěšný a tím by se jejich lež krásně provalila. Tím by se znemožnili a ještě přišli o pozornost. Tu by si naopak mohli celkem neomezeně užívat pouhým tvrzením, že nejí, že to není pro drtivou většinu reálné a proto jsou mimořádně jedineční i kdyby byli jednoduše jen podvodníci.

Plně si uvědomuju, že jako být toho schopen, tak být schopen takové věci jen přijmout není pro všechny a, že je hluboce lidské pro většinu populace se tomu vysmívat. Nechci nikoho přesvědčit, proč taky, pouze sdílím své zkušenosti a názory. Reakce a postoje zúčastněných pánů mi slouží jako výtečný a hodnotný psychologický materiál.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 12:31:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Některým lidem je prostě možné nabulíkovat, zdá se, úplně cokoliv.
Otázka je, jestli se lze vůbec zlobit na ty, kteří toho jen využívají. Třeba je to svého druhu přirozená symbióza.

- Mohu se jen ještě zeptat ... zesilovač Sroll-Rhythm máš proto, že léčí?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5931
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 12:44:56    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Věřím, protože znám osobně člověka který se na přechod chystal, následně ho provedl a několik měsíců byl ve stavu přijímání prány..

Veríš že neplatí zákon zachovania hmoty, energie? Veríš tomu, že niekto dokáže syntetizovať v tele z "prány" všetko potrebné (niečo ako "transmutácia prvkov").?
Zavrel by som tých lektorov povinne na mesiac do izolácie bez prísunu vody a stravy. Tým by sa oblbovanie (nič iné to nie je) veľmi rýchlo ukončilo.
citácia:
být schopen takové věci jen přijmout není pro všechny

To je pravda. Je to len pre ľudí po totálnej lobotómii. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 13:35:47    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
MaBat napísal:
... To nepochopíš.

Opravdu nepochopím proč by někdo, kdo by měl podvádět (tvrdit, že nejí a nebyla to pravda) se měl dobrovolně nechat usvědčit ze lži tím, že se bude účastnit takovéhoto pozorování s předem jasným fiaskem.

Jó, taky jsem si kdysi ve své bezbřehé naivitě myslel (když mi bylo tak 15), že třeba prolhaný politik nemá šanci - že může zalhat jednou, to se provalí a tím musí nutně skončit, protože média ho v tom vykoupou, všichni to uvidí a bude odrovnaný, nevolitelný, donucen odstoupit... a tedy, že lhát ani nebude. Cha chá. Opak je pravdou, lže se pořád a plánovitě, protože se ví, že to nejen, že projde, ale že mu to u jeho voličů nemůže ani nijak uškodit, pokud ne přímo naopak.

Stejně jako takhle šarlatánka - nakonec je ona ten chudák, který se ani nemohl soustředit, protože ji tam rušila nějaká špinavá silnice, nebo co. To je přece důkaz, že to funguje, ale jen za správných podmínek! Za podmínek, které je jen ona schopná navodit na jejích zasvěcovacích kurzech...


Naposledy upravil MaBat dňa Pi september 08, 2017 13:42:45, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 13:40:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Politika je jen přímým odrazem společnosti. Jaká je úroveň národa, taková je i úroveň politiků. Není se čemu divit.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 13:41:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Koho volíš?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 13:46:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ve vesmíru je pouze 5% známé hmoty, za největší součást vesmíru vědci v současné době pokládají doposud neznámou formu energie.

Takže proč by nutně nemělo jít čerpat přímo tuto všudypřítomnou energii? Že nám to neřekli rodiče, že nám to doposud neříkají vědci, pro mě není důkaz, že to nemůže existovat.
Zachování energie nikdo nepopírá, ono i potrava je jen forma energie, vše je energie, jde pouze o formu. Problém je, že díky materialistickému vymytí mozků si toto nedovedeme představit a dělíme vše podle toho, jestli si na to můžeme sáhnout na hmotu a nehmotu. Ale je tu pouze energie v různých projevech, i BV je energie a je úplně jedno, že si myslí něco jiného.

BV zde předvedl smutnou realitu, nenávist k neznámému doprovázenou násilím.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/


Naposledy upravil N.A. dňa Pi september 08, 2017 13:50:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 13:50:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Doporučoval bych ti se na fyziku, biologii a vůbec jakoukoliv vědu vybodnout. Nemáš pro to vlohy. A to neříkám nějak zlomyslně, tak to prostě a očividně je. To by bylo skutečně mrhání (jakoukoliv) energií. Ani to není nic, za co se stydět. Je jistě spousta jiných vyžití na tomto světě - třeba vaření.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 13:52:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Např. "jasnovidec" Stanley Bradley prokázal, že žádné jasnovidecké schopnosti nemá, a přesto to jeho kariéře "jasnovidce" nijak neublížilo:

http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1374319761

Ale v každém případě má jeden plusový bod za odvahu takový test podstoupit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2952
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 13:59:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj vesmir niekde konci, iba ludska naivita je bezhranicna...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5931
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 14:47:14    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
BV zde předvedl smutnou realitu, nenávist k neznámému doprovázenou násilím.

Len by som dal tým lektorom reálnu možnosť bez pochybností dokázať, že to čo tvrdia je pravda, že dokážu "čerpat přímo tuto všudypřítomnou energii". Niečo ako "kvalifikačná skúška". To je všetko. Čo je na tom nenávistné a násilné? Smutná realita je viera v takéto bludy...V "hóchende" je to relatívne neškodné, pri "konzumácii prány" ide o život alebo trvalé následky na zdraví.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 15:33:01    Predmet: Odpovedať s citátom

http://zpravy.idnes.cz/vratislav-kulhanek-kandidat-na-prezidenta-podpisy-auto-skoda-octavia-1ke-/domaci.aspx?c=A170908_131627_domaci_ale

Nová doba! Nová doba! Laughing

To je kabaret...

http://echo24.cz/a/wRJN3/babise-jmenuji-premierem-i-kdyby-byl-ve-vazbe-prohlasil-zeman

A do toho přichází volič, věřící, že se dá žít z prány.

Pomóóóc!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 17:14:03    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. Proč tedy lidé, kteří žijí z prány dýchají? Jak to, že do svého těla nepotřebují dostat uhlík, fosfor, vodík, železo atd.... ale kyslík potřebují? K čemu? Jakých procesů se v jejich těle účastní? Dochází k nějaké reakci O2 + prána..... Není to náhodou tím, že s odmítáním potravy se dá švindlovat ale s odmítáním dechu ne?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2952
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 17:20:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy

Holt - debil je najlepsi volic a zakaznik...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 17:45:17    Predmet: Odpovedať s citátom

2 kecinot: Je treba se osvobodit ze sve nenavistne materialisticke lepenkove krabice Laughing
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2952
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 18:48:15    Predmet: Odpovedať s citátom

UFO, Matrix, paralelné svety, behanie po žeravých uhlíkoch, jestvovanie z vesmírnej energie, bradatý dedko na obláčiku, kryštalická meď s polarizovanou izoláciou - každý nech si verí, čomu chce.
Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 19:03:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Troska lingvistickeho humoru.


seafood-diet.jpg
 Description:
 Filesize:  66.02 KB
 Viewed:  54 Time(s)

seafood-diet.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 19:17:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejake rady do zivota od pozitivnej pani bretharianky:
- https://www.youtube.com/watch?v=tX6sKYefBIg

A uryvok z jej prednasok:
- https://www.youtube.com/watch?v=v739cs3gtRc
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 19:52:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono na tom něco bude, s tím jídlem jsou jenom starosti.
Když se najím, tak jsem nasranej, že jsem se zase přežral.
A když jídlo nemám, tak jsem zase nasranej, že mám hlad.
Ať dělám, co dělám, vždycky je to špatně. Confused

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 19:56:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Přitom prány je vždy zdá se akorát. Aspoň jsem tedy ještě neslyšel o pránickém obžerství - přesto, že zdroje jsou takřka nekonečné. Oni tedy taky všichni ti skalnější breathtariáni vypadají jako pěkné sušínky. Asi aby to bylo důvěryhodnější - těžko by to někdo věřil nějakému vykrmenému tlouštíkovi (i když...).

Ale třeba ta slečna z mierova odkazu vypadá ještě celkem svěže Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kecinot
Hifista


Založený: 14 apríl 2007
Príspevky: 118
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 20:30:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale vážně. Umím si představit nějaké mnichy kdesi v Tibetu, kteří se pomocí meditace dostanou do stavu kdy po poměrně dlouhou dobu prakticky nepřijímají potravu. Věřím že metabolismus člověka lze silou vůle a psychiky zpomalit tak, že na dlouhou dobu si vystačí s málem. Dejme tomu jako když nějaká zvířata přežijí zimu. ALE! Nemůže to trvat 10 let. Nemůžu při tom žít normální život, dělat semináře za prachy a courat se po světě.... To jsou prostě stejní podvodníci jak Ti co prodávají předražené šunty důchodcům.... Jak to může někdo nevidět??? Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 20:34:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta zvířata si ale musí předtím řádně nasyslit zásoby a ztratí za tu zimu pořádně na váze. Na jaře jsou akorát tak naživu. Evoluce s pránou prostě nějak neumí pracovat. Přitom na to měla už takovou dobu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2952
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 20:42:02    Predmet: Odpovedať s citátom

No bolo by to praktické, ono to žrádlo je hodne blbý zvyk, stojí prachy, vysrať to treba... Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 21:28:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Počul som, že existuje nejaká sekta, ktorá hlása, že Zem nieje guľatá a že nás vedci klamú. Tí ľudia tomu fakt veria. Takže tak
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2952
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi september 08, 2017 21:35:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Jediná znesiteľná sekta:
https://www.youtube.com/channel/UC1wrqDYfmAEtOrC22JLuosA?&ab_channel=SvedkoviaLiehovovi
Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 150, 151, 152  Ďalšia
Strana 44 z 152

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist