Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

regale do 550
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ut august 29, 2017 10:56:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Vdaka za radu s tou striebornou by som vedel zit ide my viac o zvuk Very Happy .Moja otazka tie spomynane zosilnovace by si vedel na mojom mieste kupit aj bez posluchu ci to je velky hazard ?Lebo momentalne som po zlomenine vnutorneho aj vonakajsieho clenka este budem asi dlho doma este som nezacal ani s rehabilitaciou
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 29, 2017 11:17:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhledem k tomu, že je tvou současnou referencí podprůměrný Denon, bych neměl strach, že by sis uvedenými přístroji zvukově nepomohl. V případě BV Audia bude rozdíl markantní, už s ohledem na výkon a ostatní parametry zesilovače. Takže ano, risknul bych to i na slepo.

Problémem by mohl být technický stav použitého přístroje, po jistých zkušenostech si veškeré kupované věci raději vyzvedávám osobně a nespoléhám se na poctivost prodejce a pracovníků pošty.

_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mirostrelec
Hifi obsluha


Založený: 20 máj 2017
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Pi október 13, 2017 09:40:58    Predmet: Odpovedať s citátom

caute, tak nakoniec som upgradol, rozhodla aj cena inzerat cambridge audio651azur(zjednal na 280) a som spokojny .Predtym som hral cez zvukovku creative sound blaster x-fi surround 5.1 pro + rca kabel 1meter za nejakych 17 euro.Teraz zistujem ze sa mi viac paci zvuk usb audio kabel(z tlaciarne 2 eura ) z pc priamo do zosiku , ma taku moznost pri tom ma nizsie cisla 16bit 48khz vs creative 24bit 96khz.Preto mam teraz dalsiu dilemu ,oplati si investicia do Dacu v cene okolo 150? napriklad cambridge dac magic 100.Ako zdroj zvuku mam len pocitac {filmy ,hudba) ,zosik tento azur + repro monitor audio silver2 repro kable za 50 euro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist