Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

BVAudio

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
pajo
Nádejný hifista


Založený: 19 august 2011
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi október 13, 2017 13:23:37    Predmet: BVAudio Odpovedať s citátom

Premyslam o vymene zosilovaca NAD C375 za nieco lepsie, mal som v merku rotel RA1572 alebo 1592/ten je aj dost drahy/ale myslim ze nepotrebujem zosilovac z D/A prevodnikom, kedze ten mam aj v cd aj v streamery, takze ma napadol BVAudio 300s ktory ma podla mna vybornu cenu. Zvukovo je vraj vyborny podla toho co som si precital na nete. Budem rad ked sa vyjadri niekto kto pozna tieto zosilovace, mozno skocim zajtra do Trnavy ale bedne tam brat nebudem takze budem vdacny za kazdu odpoved. Takze tie rotely, c375 a povedzme hegel 80/aj ked ten ma tiez tusim prevodnik/ a CA 851. Bedne mam dynaudio excite x18. Dakujem. Very Happy
_________________
Denon DCD 1600NE Cambridge Audio Stream Magic 6 BVAudio A300SE Dynaudio Excite18 AKG 712 Athom Zet Max
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinAQ
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 139

PríspevokZaslal: Pi október 13, 2017 15:06:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozhodně sbal bedny a vyraz to Trnavy. Stokrát opakovaná pravda, chce to slyšet. Pokud jsi měl NADa, může tě BV Audio zaskočit nenápadností reprodukce. Já jsem shodou okolností měl chvilku i ono CA. Nehrálo to určitě špatně, ale ta přesnost BVA (já mám tedy dělence) tam nebyla. Někoho to může bavit, někoho nemusí. Není nad vlastní zkušenost. Je tam také otázka ceny, která je u CA poměrně dost vyšší, já ho měl z druhé ruky. Pravda, někdy bych snesl trochu té zvukomalby hlavně na horších nahrávkách Smile , ale to by tak chtělo mít na střídačku lampáč. Další zmíněné přístroje neznám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Pi október 13, 2017 18:47:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Reprosústavy brať nemusíš, zober si ale zo sebou zosilňovač. Zvuk reprosústav je aj tak závislý na akustike. Porovnaním zosilňovačov s rovnakým audio reťazcom a v rovnakom akustickom priestore zistíš rozdiely medzi nimi a mal by si si vedieť vytvoriť názor a prínose výmeny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi október 13, 2017 20:34:38    Predmet: Odpovedať s citátom

pajo

Len si zober na posluch Dynaudia aj káble prepojovacie aj reprokáble (ak máš aj sieťove káble)aj CDp čo máš a svoje dobre napočuvané CDčka. Cool

Alebo najlepšie by bolo zapožičať si zosilnovač napríklad na týžden domov ,napríklad oproti plnej zálohe a v klude potom doma ho porovnať a vypočuť. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Pi október 13, 2017 20:41:05    Predmet: Odpovedať s citátom

CA 851, Hegel HA80 a dalsie som mal naraz doma na test. Svoj zosik som mal vtedy BV P1/PA300SSE a najcistejsi a najdetajlnejsie bolo prave BV kombo. Hegel mal trochu nafuknutejsi zvuk na spodku inak nebol zly, CA bol tiez trochu objemnejsi ale obcas zatahal za usi.
Podla mna najlepsie by bolo si jo ha zalohu pozicat domov. Aj ja som si koncak tak najprv pozical a uz som si prisiel len potvrdit zarucak a nechal si ho
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: So október 14, 2017 10:05:37    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
i.
Podla mna najlepsie by bolo si jo ha zalohu pozicat domov.


IMO nejlepší varianta. Já si ani neumím představit, že bych prodejce otravoval půl dne vybalováním svých beden, CDP, zesilovače, pak několikrát přehazoval a přemýšlel a to vše kvůli zesilovači za řádově 1000 Euro.
Pokud to prodejce umožňuje, na týden bych si ho půjčil domů, pořádně otestoval a rozhodl se.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist