Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

VMA I SL center
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi november 17, 2017 20:55:18    Predmet: VMA I SL center Odpovedať s citátom

Rád bych se podělil s instalaci a provozem reprosoustav VMA SL.
Se sestavou VMA I SL již nějaký rok žiji a v kombinaci se zesilovačem Parasound A23 a DAC Gustard X20 jsem velmi spokojený. Troufám si tvrdit, že mi doma hraje mnohdy lépe než nějaké sestavy na výstavách. Např. z předminulé Audio Video Praha, kde v porovnání s tlakovými Avantgarde Acoustic byla po moje soustava při skladbě Whota Lota Love (Led Zepellin) o třídy lepší. Jasně, jedná se o kombinaci mnoha komponent, ale...

Dalším logickým krokem bylo domácí kino. Po přečtení recenzí a selského rozumu jsem volil bazarový 2. nejvyšší receiver od Onkyo SR875. Středy jsem narychlo vyřešil také bazarem - Xavianem Scena, mimochodem opravdu velmi dobrá soustava a na efektové kanály objednal, dle mého nejlepší poměr cena/výkon, VMA II mikra. Když jsem je zapojil místo SL, tak všechna čest. Repra umí výborně zahrát, přesto samozřejmě nedosahují kvalit SL, na basech a zejména pak středech a prostorovém zobrazení scény.

Dostávám se k meritu věci, která mně inspirovala k napsání těchto pár řádků. Do sestavy jsem doplnil nový rozumně velký centr VMA SL. Zde se potvrdilo, že centr je nejdůležitější kanál v domácím kinu a ničím se nedá nahradit. Jaký byl rozdíl oproti Xavianu? Přes parametry Xavianu je SLko citlivější, musel jsem stáhnout o 2 dB. Dále SL o koňskou délku vyniká ve středech a to tak, že dialogy jsou perfektně srozumitelné i na nejnižší hlasitosti. Což u Xavianu nebylo tak excelentní jako u SL. Tzn., že při normální hlasitosti vyniknou veškeré nuance.
Krátce řešeno, jestli chcete rozumné domácí kino a ne dnes obvyklou "parodii" na domácí kino, tak VMA sestavy jsou výborná volba. Ano, něco to stojí, ale dostanete víc, než to, co komerční sektor nabídne.
Ještě doplnění, subwoofer kanál hraji přes Klipsh 112SW a uvidíme, zda zaměním za VMA sub;)

Ještě nějaké obrázky:



_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sasko
Hifista - pokročilec


Založený: 09 jún 2009
Príspevky: 413

PríspevokZaslal: So november 18, 2017 20:56:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Pekné kino, este nejaký projektor a bolo by to moc fayn, k velkemu zvuku patrí velký obraz, ten z TV pri rozumnej cene nedostanes.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: So november 18, 2017 21:01:27    Predmet: Odpovedať s citátom

A možná nástěnné držáky na surroundy - u takhle volně ložených na opěradle otomanu bych měl trošku obavu, že někdo bednu shodí nebo promáčkne středobasák ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne november 19, 2017 12:29:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavní myšlenka či podnět byl ten fantastický centr. Je opravdu výborný a myslím, že takových moc není. Velké poděkování Martinovi. Jasně, lze ještě postavit lepší sestavu, zvláště pak na výškách, ale to jsme již, pro většinu, v nezaplatitelných částkách.

2sasko --> Plátno by bylo fajn, ale to už mě žena nepovolí Very Happy Až někdy v samostatné místnosti Wink
2Kozousch --> Ano, efektové repra by bylo lepší na držáky, ale zase by to nebylo tak pěkné a žena by mě vystěhovala Very Happy Poznámka o promáčknutí je pravdivá, protože mám jednoročního syna a soustavy toho vydrží fakt hodně. Přesto všechno se dá vše nahradit, jedině spokojenost toho malého človíčka nikoli...

_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne november 19, 2017 12:35:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě jedna myšlenka. Onkyo a VMA jde velmi dobře k sobě. Měl jsem i Yamahu, ale ta je na VMA taková rozplizlá, hodně efektová. Mám takový názor, že Onkyo očekává kvalitnější reprosoustavy, které dokáží v prostoru zmizet a pak ukáže svoje kvality. Yamaha hraje velmi dobře na každých soustavách, ale ne tak pěkně a přesně jako Onkyo, třeba na VMA.
_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
konik
Hifi obsluha


Založený: 07 júl 2017
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Ne november 19, 2017 12:39:14    Predmet: Odpovedať s citátom

NecoNe napísal:
Ještě jedna myšlenka. Onkyo a VMA jde velmi dobře k sobě. Měl jsem i Yamahu, ale ta je na VMA taková rozplizlá, hodně efektová. Mám takový názor, že Onkyo očekává kvalitnější reprosoustavy, které dokáží v prostoru zmizet a pak ukáže svoje kvality. Yamaha hraje velmi dobře na každých soustavách, ale ne tak pěkně a přesně jako Onkyo, třeba na VMA.


nie je to trosku prilis zovseobecnene? aj Onkyo aj Yamaha maju stroje od par stovak po par tisic eur kde musi byt znacny rozdiel vo vyslednom zvuku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne november 19, 2017 12:43:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, pochopitelně to tak je, přesto má každý výrobce svůj charakter, který jsem se snažil popsat. Yamaha je vždy více do prostoru a na efekty. Onkyo mě připadá více přesnější a na méně kvalitních reprosoustavách až nepříjemná. Prostě na světlejší straně.
_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
50MHz
Hifista


Založený: 02 apríl 2012
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: Ne november 19, 2017 16:05:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Taky mám VMA I SL, ale žádný zázrak jak všichni píšou to není. Když to srovnám se Shanama 530, to byly minimálně o jeden řád lepší bedny. VMA I SL chybí detaily v celém spektru. Hraje to dobře, ale jaksi to není ono. Basák má tuhý závěs jak koža z nosorožca. Je těžké s tím basákem rychle pohnout, odezva je pomalá, a basy tomu odpovídají. Jsou tam, ale..... Když to srovnám s basákem od Focalu, tak guma po okraji byla velice tenká a poddajná, membrána velice volná umožnila obrovský výkmit, asi kvůli tomu ty basy hráli lépe, rychleji a přesněji, prostě rychlejší odezva, menší odpor.
Vono to sice pěkně měří, ale na ucho to není to pravé ořechové. Ale VMA I SL jsou zase lepší bedny než nějaké komerční značky za stejné prachy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut november 21, 2017 14:35:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Basu určitě není nedostatek, ani se mi nezdají, díky zesilovači, bez kontroly. Ale rád bych klidně reprosoustavy srovnal s něčím jiným. Jsem z Brna a čas na relax si udělám Smile
Také si úplně nejsem jistý, jestli je možné srovnávat kvalitu basového měniče podle tuhosti závěsů. Možná by někdo něco, k tomuto tématu, mohl napsat do jiného vlákna.

Jinak hlavní zpráva a téma je opravdu excelentní sestava na domácí kino. Zvláště pak vynikající centr.

_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Št november 23, 2017 22:30:42    Predmet: Odpovedať s citátom

A co akustika, ta udělá 50% zvuku. Je v plánu s ní něco udělat? Podle fotek je to docela prázdná místnost a zachraňuje to vlastně kuchyň, jestli to je podle fotek na pravo kuchyň. Co nějaký akustický fotoobraz? Smile
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št november 23, 2017 23:13:11    Predmet: Odpovedať s citátom

check, neskusis ku kazdemu repro dodavat brozurku s reklamou na tvoje akusticke prvky? potom by nebolo treba takej vtieravej reklamy :-))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: So november 25, 2017 00:00:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Já si myslím, že je papír jako medium přežitá záležitost a všechny informace mám na webu.
Otázku jsem bral všeobecně, akustika se dá pořídit i jinde než u mě. Snad se mohu tady na fóru dotazovat nebo přispívat, aniž by to byla reklama. Nikde jsem v tom příspěvku o svojí značce ani výrobcích nic nepsal.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: So november 25, 2017 00:06:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Radku koukám že Parasound stále máš Smile Věřím že si centr užíváš, já mám sice dvojkovej, ale potvrzuju že centr je pomalu nejdůležitější reprák. Dokonce jsem říkal, že bych opustil 5.1 (u mě teda 5.0) že ty efekty zezadu mě až tak neberou, ale nechal bych to 3.0 Very Happy Centru bych se prostě zbavit nechtěl.

Ad rozmístění, nezkoušel jsi třeba bedny blíž k TV a sedačku posunout aspoň půl metru od zdi za ní ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lilian
Hifista


Založený: 02 marec 2009
Príspevky: 213
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PríspevokZaslal: Ne november 26, 2017 09:18:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Pekna zostavicka, rad pocujem ze center ma svoju kvalitu. Uz som ich vystriedal nespocetne vela a fakt len maloktore boli hodne domaceho kina.
Vacsinou posobili rusivo a nastavenie phantom center bolo lepsie .

Tie efektovky by boli fajn na stene o nieco nahor, takto to musi revat rovno do ucha.

Mozno by bodla nejaka nastenna verzia , alebo zabudovatelna do steny. Neriesil si Martinom?

Ako mas nastavenu deliacu freq. pre ten center? je nastaveny ako full range?

_________________
BRYSTON A2, Amini, A mini center,
Audiophysic MINOS
BRYSTON SP2, Pioneer BD LX56
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Ne november 26, 2017 21:31:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Dělat do krásně dýhovaných reprobeden nějaké úchyty na zeď a to ještě z boku, no fuj. Stačí dát dvě konzolky na stěnu a repro položit přímo na ně, použít pěnovou oboustrannou lepící pásku na ty černé nožičky. V ikei mají konzolky všelijaké bílé na výběr za pár korun. Bude to držet dobře a nikdo to neshodí.

Jedině bych to řešil v rámci zakázky DK Dolby Atmos, kde by bylo potřeba dát repráky na strop, tak tam by to mělo smysl dělat 3-4 páry reprobeden mělčí. Bassreflex by musel být někam do boku aby se to vešlo.

NA jakých filemch a scénách nejvíc testujete domácí kino? Mě baví ta první scéna v pralese v Avatarovi a pak ta scéna, když poprvé nasednou na draka. Pak ještě závod kluzáku ve StarWars ep. II. Rád ocením nějaké další tipy.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Lilian
Hifista


Založený: 02 marec 2009
Príspevky: 213
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PríspevokZaslal: Po november 27, 2017 09:52:50    Predmet: Odpovedať s citátom

check

Na stavajuce repro samozrejme by som drziak do bocnice nedaval.

Ale repro s mansou hlbkou by v portfoliu bodlo prave pre viackanalove aplikacie a pripady ako tento.

I ked zrovna v tomto pripade skor asi zabudovatelne riesenie by bolo najestetickejsie.

Ked smiem doporucit, tak na testovanie casto pouzivam aj hudobne BR:

Metallica - Through the never

S filmov ani sam neviem, asi vsetko mozne.Namatkovo ma napada:

DAS BOOT
- ponorka - pre hlboke basy. Niektore sceny ked ponad ponorku prechadza kriznik ,ak nemate dobry bas tak nepocujete s pociatku hukot motorov .

Transformers 3, Udolie tienov (Mel Gibson), Master and Comander,

Na priestorove podanie je fajn film -Ti Druzi, v scene ked na povale niekto prebehne do stredu miestnosti priamo nad vami...

Oblivion/Nevedomi - ked pristava na stadion, pekne zakruzi po celej miestnosti

Fantom opery - anjelskym hlasom si otestujete center

Ratatouille
- hned v uvode dve sceny, zostrelenie a pad lustra,prip. vzdialene hrmenie a nasledne uder blesku do komina... len ak mate dobry sub, je to pecka

Je toho vela, mozno by to chelo vlastnu temu a obsirnejsi popis pre fanatikou multikanalu, co kde v akej scene odkial pocut ...

_________________
BRYSTON A2, Amini, A mini center,
Audiophysic MINOS
BRYSTON SP2, Pioneer BD LX56
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lilian
Hifista


Založený: 02 marec 2009
Príspevky: 213
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PríspevokZaslal: Po november 27, 2017 15:52:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked sa vratim k tym efektovkam...

Nieje problem ze sa jedna o klasicku regalovu sustavu a ta je umiestnena v bezprostrednej blizkosi steny?

Nebola by vhodnejsia sustava ,,on/in wall,, ktora je na taketo umiestnenie usposobena aj vyhybkou?

_________________
BRYSTON A2, Amini, A mini center,
Audiophysic MINOS
BRYSTON SP2, Pioneer BD LX56
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št november 30, 2017 16:46:58    Predmet: Odpovedať s citátom

2Check --> Uvažoval jsem o tom a vyměníme ty zadní tři obrázky za velký ČB panel. Pošlu poptávku na email a uvidíme co na to žena Very Happy
2Miero --> Myslím, že to není reklama, protože pravá reklama klame Very Happy
2djrix --> Ahoj Petře, ano mám a jsem moc spokojený. ještě jsem neslyšel Tvoje DPAčko Wink
2Lilian --> Ano centr je na full, resp. Large range. Efekty do uší neřvou, jsou pěkně odrážené od stěny, nějak se do domixuje a platí, že není možné určit směr. Pro dotaz regálovka vs. stěna by mohl něco k tomu tématu napsat Check. Ale mě,jak jsem psal, to připadá OK.

Obecně, ano akustika je strašně slyšet. Stačí se více předklonit a vylezou mikro detaily a je to zase jiný level. Nyní mám domluvenou změnu obrázku za sedačkou, tak uvidíme jaký to bude rozdíl Smile Sedačku nemohu z designových důvodů dát do prostoru...

_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA


Naposledy upravil NecoNe dňa Št november 30, 2017 19:22:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št november 30, 2017 16:52:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked nejde sedacka, tak mozno pojde stena za nou ... nesla by vyburat? :D
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št november 30, 2017 20:52:13    Predmet: Odpovedať s citátom

No nevím Miro, jsou tam sousední právě že Slovenska, tak nevím 😀
_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št november 30, 2017 21:01:18    Predmet: Odpovedať s citátom

A uz si zistil aku hudbu maju radi? :-)))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Št november 30, 2017 21:01:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Slovákom to vadiť nebude a keby aj áno, tak sa kľudne odvolaj na nás. Very Happy
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št november 30, 2017 23:37:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Poslouchají jen televizi, a nahlas😀
Ještě odpověď pro djrixe, zkoušel jsem je dát blíže, ale není to ono. Potřebují mít prostor i mezi sebou, pak je to parádní. Zvuk je po té homogenní a místy koukám na centr, jestli nehraje 😀

_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Pi december 01, 2017 18:20:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Radku, myslel jsem dál od sedačky, ne zmenšit mezi nimi vzdálenost Smile Ale pokud nemůžeš pohnout aspoň kousek se sedačkou od zdi, asi to je jedno Smile Jinak DPA je aktuálně volné (už mám novej zesilovač Smile ), tak bych ti ho mohl klidně půjčit. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lilian
Hifista


Založený: 02 marec 2009
Príspevky: 213
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PríspevokZaslal: Pi december 01, 2017 19:10:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Zrovna tiez riesim co umiestnit priamo za posluchove miesto. Mam sedacku pri stene zrovna tak ako ty.

Je tu troska dilema ci absorber alebo difuzor.

Skusal som matrac z postele, zmenilo sa to ohromne,hlavne priestorovy vnem,ale zdalo sa mi to take udusene,pretlmene, bez iskry.

Difuzor sa mi este nepodarilo nejako nasimulovat,asi ho budem musiet zakupit.

Ale ak sa dopatras sam k nejakemu rieseniu ,som zvedavi co bude najvhodnejsie pre takyto pripad.

_________________
BRYSTON A2, Amini, A mini center,
Audiophysic MINOS
BRYSTON SP2, Pioneer BD LX56
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: So december 02, 2017 12:49:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkusím doma projednat a vyjednat PhotoEcho a uvidíme Smile Tím se asi moc nezkazí a pokud to dotvoří i design, tak proč ne. Pak dám vědět.

Jinak centr už mám od malého promáčknuty, naštěstí jen basovou sekci a doufám, že mi odborníci potvrdí, že to nemá velký vliv. Asi koupím osamostatněný reprák a vyměním jej.

_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: So december 02, 2017 13:13:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Reproduktor vyměň, až potomek odroste. Nebo si jich objednej rovnou víc a přidělej je na suchý zip, protože ty kulaté nekryté reproduktory působí na děti jako magnet. Smile

Ono často ani mřížky nepomůžou. Kamarád líčil, jak přistihl dcerku, jak už má všechny mřížky sundané (má mřížky dělené - na každé bedně 3 kusy) a pacičkami se sápe po reproduktorech. Vyřešil to "pankáčsky" - celé bedny omotal "králičím" pletivem. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NecoNe
Nádejný hifista


Založený: 14 január 2014
Príspevky: 64
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: So december 02, 2017 15:36:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
Reproduktor vyměň, až potomek odroste. Nebo si jich objednej rovnou víc a přidělej je na suchý zip, protože ty kulaté nekryté reproduktory působí na děti jako magnet. Smile

Thumbs up

_________________
DitePi>RPi> Transport Gustard U12>DAC Gustard X20>Parasound A23>VMA I SL
DAC Gustard X20>Hypa1> NAD VISO50
Hisense H65M7000>Onkyo TX-SR875>Parasound A23>VMA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po december 11, 2017 10:07:12    Predmet: Odpovedať s citátom

K tématu vlivu dětí na stav reprobeden tu dříve proběhla zajímavá diskuse s názvem "Malí vrahovia":

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=1611&sid=1165f5e774c22c5cbec3f14fc089bcb5

_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bvgsxduij112
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 22 júl 2022
Príspevky: 83
Bydlisko: hunan

PríspevokZaslal: Po august 08, 2022 05:16:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Pandora Bracelets
Air Jordan Sneakers
Hermes Birkin Bag
Moncler
Moncler Jackets
Jordan Retro 11
Nike Air Max
Moncler Store
Retro Jordan
Balenciaga Shoes
Pandora Jewelry
GGDB Shoes
Golden Gooses For Sale
Jordan 11's
Red Bottom Shoes
Pandora Official Site
Nike Kyrie Irving Shoes
Nike Shoes Outlet
Air Jordan 6
Fitflops Sale Clearance
Moncler Outlet Online
ECCO Shoes
Ferragamo Outlet
Men Moncler Vest
Nike Sale
Jordan 11
Golden Goose Mid Star
Retro Jordans
Nike Outlet Store
Jordan Retro 4
Yeezys
Jordan 1
Jordan 6 Rings
Retro Jordan
Nike Official Website
Adidas Yeezy
Golden Goose Sneakers Men
New Jordans
Jordans 11
Pandora Jewelry
Balenciaga Triple S
Nike Shoes Women
Jordan Retro 3
Pandora Jewelry
Jordan 11
Fjallraven Kanken Backpack
New Jordans
Jordan 11 Win Like 96
Nike Shoes
Jordan 4 Retro
Jordan Sneakers
Pandora Charms Outlet
Outlet Golden Goose
Yeezy
Air Jordan 11
Louboutin Shoes
Air Jordan
Jordan 11s
Nike Air Force
Air Jordan 5
Jordan Shoes For Men
Moncler Jackets Outlet
Nike Shoes Outlet Store Online Shopping
New Jordan 11
Valentino Shoes
Jordans 5
Nike Shoes
Pandora Canada
Ferragamo
Cheap Jordans
Nike Mens Shoes
Air Jordan 8
Pandora Ring
Nike Outlet
Jordan Sneakers
Moncler Jackets
Jordan Retro
Jordan 5 Retro
Nike Factory
Red Bottoms Louboutin
Yeezy Shoes
Nike Air Max 270
Fitflop Sandals Clearance
Nike Snkrs Website
Soccer Cleats
Jordan Retro
Yeezy Shoes
Golden Goose Shoes
Adidas NMD R1
Air Jordan
Nike Air Force One
Jordan 12
Air Jordan Shoes For Men
Air Jordan 4 Retro
Pandora Jewelry
Christian Louboutin shoes
James Harden Shoes
Adidas NMD
Air Jordan Shoes
James Harden shoes
Red Bottom Shoes
Jordan Retro 11 Mens
Retro 4 Jordans
Nike Air Max 98
Jordan Retro 10
Jordan 3s
Air Jordan Retro 12
Nike Air Max
Shoes GGDB
GGDB Sneakers
Pandora Canada
Golden Goose Sneakers
Pandora Charms
Jordan Retro 6
Jordan 13
Jordan 14
Golden Goose Sale
Jordan 11 Red
Pandora Ring
Huaraches Nike
Nike Outlet Store
Air Max 90
Jordan 12 Retro
Golden Goose Outlet
Moncler Jackets
Air Jordan 12
Nike Shoes
Jordan 11
Yeezy
Cheap Jordan Shoes For Men
Moncler Jacket
Jordan 9
Golden Goose Sneakers Sale
Pandora
Nike Air Max 95
Jordan Sneakers

_________________
bvgsxduij112
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist