Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
http://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Original alebo podvrh / genuine or Fake
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi expert

Založený: 24 február 2007

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 09:05:00    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix napísal:
OPA: Pokud se nepletu, Mouser koupený přes Mausel ti přijde Českou poštou.

Dík za podporu a hlavně dobrou radu. Úplně jsem na ně zapomněl, ale mám pocit, že jsem přes Mausel už něco kupoval, takže by to snad mělo fungovat. Smile

opa
Hifi expert

Založený: 24 február 2007

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 09:11:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:

Pokud jsem se díval správně, tak např. pro DHL zajišťuje rozvoz po ČR PPL.
A to má síť "PPL ParcelShopů" celkem slušnou:
https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap

Na tohle jsem se jednou nachytal. Prodejce mi potvrdil zaslání na výdejní místo, ale po velkém telefonování a dohadování nakonec vyšlo najevo, že je to možné pouze pro zásilky zaplacené předem. Na dobírku to nefunguje a platit kartou přes internet nehodlám ani náhodou. Navíc někteří dodavatelé vůbec neumožňují výběr, kterou službou bude zásilka poslána.

miero
Hifi expert

Založený: 08 september 2010

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 09:25:40    Predmet: Odpovedať s citátom

existuje i vecerne dorucovanie, a ppl napr. dorucuje (po prahe) i cez vikend...
djrix
Hifi expert

Založený: 15 marec 2010

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 09:52:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Jojo, tohle jsem udělal jen jednou a nikdy více. Místní PPL Parcel shop, v nějakém obchůdku ve vedlejší dědině. Na internetu napsaná výdejní doba do 16:30 , na místě jsem nikoho už 15:45 nechytl, druhý den jsem tam byl už ve 3, ale dozvěděl jsem se že paní co to má na starosti tam dnes už není, že odešla už ve 2, takže jsem se k balíčku dostal až třetí návštěvu Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Radosval
Hifista

Založený: 03 december 2016

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 11:23:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Hifimany mi mali dôjsť na domovú adresu, bol som odcestovaný, tak som kurierovi povedal, že nech mi to nechá v depe (piatok v poobede) s tým, že v SOBOTU doobedu si po to môžem dôjsť, prípadne ešte v piatok, ak by som to stihol do šiestej.

A hlavne, prečo si človek neobjednáva veci na adresu firmy, ak je cez deň v robote. U mňa to funguje.
Návrat hore
moses
Hifista - zaslúžilec

Založený: 17 november 2012

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 12:01:14    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix napísal:
Jojo, tohle jsem udělal jen jednou a nikdy více. Místní PPL Parcel shop, v nějakém obchůdku ve vedlejší dědině. Na internetu napsaná výdejní doba do 16:30 , na místě jsem nikoho už 15:45 nechytl, druhý den jsem tam byl už ve 3, ale dozvěděl jsem se že paní co to má na starosti tam dnes už není, že odešla už ve 2, takže jsem se k balíčku dostal až třetí návštěvu Evil or Very Mad

PPL su kapitola sama o sebe. Priatelka ked nedostala svoje boty niekolky den po sebe, tak zurila ako besny pes Very Happy

SET02: NTB + Echo Digital Audio Indigo IOx + Beyerdynamic DTX 501p
Návrat hore
Kozousch
Hifi expert

Založený: 09 máj 2009

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 12:08:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Radosval napísal:
A hlavne, prečo si človek neobjednáva veci na adresu firmy, ak je cez deň v robote. U mňa to funguje.

Toto může fungovat v menší firmě pro občasné zásilky - tedy dokud se tam nenajde někdo, kdo to bude využívat/zneužívat ob den.

Ale dovedeš si představit, jak by to vypadalo na recepci nějaké velké fabriky? To bys tam musel vybudovat pobočku Uloženky a zaměstnat v ní dalšího člověka.

Radosval
Hifista

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 12:22:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
Radosval napísal:

Toto může fungovat v menší firmě pro občasné zásilky - tedy dokud se tam nenajde někdo, kdo to bude využívat/zneužívat ob den.

Ale dovedeš si představit, jak by to vypadalo na recepci nějaké velké fabriky? To bys tam musel vybudovat pobočku Uloženky a zaměstnat v ní dalšího člověka.

nuž veru, vo fabrike to tak asi fungovať nebude. ostáva ísť si to vybaviť iným spôsobom. Návodov tu je milión, stačí si len vybrať.
Návrat hore
djrix
Hifi expert

Založený: 15 marec 2010

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 15:55:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono nejde jen o fabriku....velice příjemné je když kurýr dojede přesně v okamžiku, kdy si například člověk sedne k obědu nebo prostě zrovna v těch deseti minutách kdy kurýr dojede odběhne na hajzl a nemůže zvednout telefon apod. Máte asi hodně benevolentní zaměstnání, kde se dají bez problému kdykoliv řešit soukromé záležitosti...
Návrat hore
Radosval
Hifista

PríspevokZaslal: Ut december 05, 2017 18:09:20    Predmet: Odpovedať s citátom

nuž, keď tak človek neobjednáva veci 10-krát do mesiaca, neverím, že s tým bude mať zamestnávateľ problém. Alebo to riešiť inou cestou, ktorá sa nebude kryť s robotou. To je krásne na slobodnom trhu, že človek má na výber viacero možností.

Ja napr. v piatok budem v Brne. Tak som si v nedeľu objednal balík z istého českého obchodu na danú brnenskú adresu s tým, že to pošlú tak, aby to došlo v piatok. Stačí len komunikovať a isto sa dá vybaviť aj nemožné.
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

Prejdi na: