Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Special poistky
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jasnap
Hifista


Založený: 13 jún 2011
Príspevky: 225
Bydlisko: Česká Třebová

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 10:44:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Blackberry v čem je hi end pojistka lepší než 10 měď?
Má lepší vodivost? Very Happy Very Happy Very Happy
To byl velký výsměch Hi endovým pojistkám.

_________________
NAD 5120+Sumiko BP2+OpenAmp 1, Marantz CD 65 DX, NTB-USB-CA DacMagic Plus, Hypa 1, Hypa 17, VMA III, Sub.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 10:47:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Hi End predajci snov Smile
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 13:33:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Prečo su to špecialne poistky? Asi vodič je povačšine z iného ako obyčajnej medi. Minimálne je čistejšia a kryogenicky ošetrená.Niekedy je to zliatina med+zlato alebo striebro poprípade postriebrený vodič.A tie ešte špecialnejšie a povačšine drahšie výrobca nepíše matrial vodiča a teda zloženie nevieme.

Samozrejme poistky musia splnať ochranný faktor podla normy a mať taký parameter ktorej úlohou je chrániť elektrický obvod pred prúdom vyšším ako je nominálny (tzv. nadprúd), alebo skratom. Poistka predstavuje zámerné vytvorenie najslabšieho miesta v obvode. Pri preťažení sa pretaví tavný vodič v poistke, čím sa obvod preruší.


https://sk.wikipedia.org/wiki/Poistka_(elektrotechnika)

Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gnat
Hifista - pokročilec


Založený: 06 jún 2012
Príspevky: 381

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 13:46:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten vodič je z něčeho jiného než z mědi i v obyč. trubičkové pojistce a nemá to nic společného s hájendem, ale s tím, že je třeba zajistit nízkou teplotu tání a rovnoměrné odpaření bez pevných zbytků při přetavení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jean
Hifista


Založený: 18 apríl 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: Nitra - Cabaj

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 13:58:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Blackberry, poistka v prvom rade musí pri stanovenom prúde dosiahnuť teplotu tavenia materiálu, z ktorého je spravený vodič, cez ktorý prechádza prúd. Takže o prítomnosti zlata dosť úspešne pochybujem, 1. je to kua kua dobrý vodič a 2. má vysokú teplotu tavenia = komplikácie pri dodržaní prierezu drotu. Je pravda, že netuším, ake vlastnosti by mala zliatina zlata s meďou, ale predpokladám, že min. el. vodivosť bude stále veľmi vysoká.

Slušne prosím o vysvetlenie, aké parametre ovplyvňuje (má ovplyvňovať) kryogenické ošetrenie, o tomto som zatiaľ nepočul.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
penjo
Hifista


Založený: 13 jún 2014
Príspevky: 190
Bydlisko: Streženice

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 14:26:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Najlepšie na tom je, že nech si dáte poistku akú len chcete, stále bude osadená v pôvodnom poistkovom púzdre, či držiaku na DPS, odkiaľ zase povedú len obyčajné medené vodiče, či dokonca 0,35um medeného plátu na DPS. Občas možno trochu hrubšieho. Toto Vám už nevadí? Či positka tak zásadným vplyvom degraduje zvuk, že je naozaj potrebné ju vymeniť za rádovo drahšiu? Pritom vyhotovenie ostatných komponentov Vám už neprekáža?

Už vyššie som sa pýtal, čo v prípade, že tú poistku nahradím skrutkou M5x20 alebo hrubým medeným drôtom? Čo keď tam nebude vôbec? Samozrejme tieto moje otázky boli zásadne odignorované, lebo "fundovaní" znalci high-end poistiek zjavne nevedia odpovedať.

A takto sa môžeme dostať aj k vodičom v stene, kde sa dá stále nájsť dokonca hliník, svorky v zásuvkách sú bohužiaľ len z nejakej ocele s povrchovou úpravou...a toto znova nikomu neprekáža, že do takéhoto "odpadu" si zapájate svoje drahé prístroje. Veď to nikdy nemôže hrať dobre Laughing

OT: choré hlavy a choré zmýšľanie niektorých ľudí. Ale aspoň sa človek zabaví pri tom čítaní, ak práve nekrúti hlavou nad niektorými vetami Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 15:26:05    Predmet: Odpovedať s citátom

penjo
Na začiatok chcem poznamenať, že počuteľný vplyv poistiek na audio reťazec je podľa mňa blbosť, ale keď sa už bavíme v hypotetickej rovine, tak by sme nemali zanášať do hypotézy fámy.

Ak totiž hypoteticky pripustíme, že sú High-End poistky lepšie, tak je úplne jedno, čo je pred nimi a čo za. Proste ak vo vodiči vymeníš čo i len jednu molekulu za niečo lepšie, ako tam bolo pôvodne, tak to určite nebude horšie, ako to bolo pred tým. V podstate aj v reálnom živote stále meníš len kus z celého Hi-Fi ekosystému a nikdy nie komplet všetko až od elektrárne po reprák. Takže to netreba úplne prevraciať.

Podobne ak máš km obyčajnej cesty, potom kus diaľnice a potom zasa km cesty, tak nemôžeš napísať, že diaľnica je tam na hovno. Výsledná rýchlosť sa totižto automaticky zvýši.

Áno môžeme polemizovať o tom, že horšie vodiče pred a za poistkou nám celú poistku znehodnotia, ale to sú zasa len hypotézy a nie protiargumenty. Netušíme totiž, o koľko zlepšuje poistka kvalitu a o koľko zhorhušujú kvalitu okolité vodiče. Hypoteticky môže poistka pridať 10 jednotiek zlepšenia a okolité veci ubrať len 1 jednotku. Takže poistkofilov týmto nepresvedčíš.

Podľa mňa je hlavným rozumným argumentom to, že obrazne povedané, malá debilná súčiastka nemôže stáť viac ako zlato. To je blbosť a vyhadzovanie peňazí von oknom. Krásne to napísal BlackBerry.
BlackBerry napísal:
Prečo su to špecialne poistky? Asi vodič je povačšine z iného ako obyčajnej medi. Minimálne je čistejšia a kryogenicky ošetrená.Niekedy je to zliatina med+zlato alebo striebro poprípade postriebrený vodič.A tie ešte špecialnejšie a povačšine drahšie výrobca nepíše matrial vodiča a teda zloženie nevieme.

Tu krásne vidno, ako môže byť človek vo svojom rozmýšľaní obmedzený (nemyslím to, ako nadávku). On si totiž ani na sekundu nepripúšťa, že ho niekto prekabátil a tá zázračná poistka je len premaľovaná bežná poistka a zožerie všetko, čo mu niekto nakecá. Pritom však rozumné argumenty fyzikálnych vlastností a pod. zahadzuje a nevšíma si ich.

Takže niekomu, kto na ňom chce evidentne zarobiť, uverí všetko, ale nám, čo z toho nič nemáme, nám neverí ani to, čo racionálne vysvetlíme.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4


Naposledy upravil Soaron dňa Št december 28, 2017 15:40:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gnat
Hifista - pokročilec


Založený: 06 jún 2012
Príspevky: 381

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 15:39:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Navrhuji "jednotku zlepšení" na počest svého objevitele pojmenovat 1 Soaron.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 15:44:50    Predmet: Odpovedať s citátom

To je jedno, ako ju nazveme. Bavíme sa tu totiž stále iba v hypotetickej rovine a ja ešte stále neverím, že to BlackBerry a spol. myslia s poistkami vážne. Oni sa totižto na tomto vlákne ohromne bavia.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
THXKO
Nádejný hifista


Založený: 31 december 2011
Príspevky: 60

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 15:48:48    Predmet: Odpovedať s citátom

.

Naposledy upravil THXKO dňa So august 03, 2019 21:56:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gnat
Hifista - pokročilec


Založený: 06 jún 2012
Príspevky: 381

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 15:51:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono asi k ničemu jinému to forum vhodné není. Jen se tu adorují zachraňovači vraků z německých popelnic a píší sem povětšinou klienti obchodníků s deštěm.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 16:03:48    Predmet: Odpovedať s citátom

THXKO napísal:
Určite to BlackBerry myslí vážne inak by tie poistky u mňa neskúšal. Je veľmi veľká škoda že to len málokto vyskúšal, hlavné je to poriadne okomentovať ako to nemôže počuť Laughing

Vieš, papier znesie všetko a ak sem ty napíšeš, že poistka pomáha a ja, že nepomáha, tak je to to isté. Tvrdenie proti tvrdeniu. Hypotéza je hypotéza, až kým sa nedokáže a našťastie žijeme vo svete, kde je dôkazné bremeno v tomto prípade na strane, ktorá tvrdí niečo, čo odporuje zdravému rozumu. Nehovoriac o tom, že dokázanie jednej, alebo druhej pravdy je v tomto prípade triviálne. Stačí prísť na nejakú posluchovú akciu a predviesť sa.
Aj preto tvrdím, že priemerne rozumovo nadaný človek toto vlákno nemôže brať vážne.

PS: mimochodom odkiaľ vieš, že to nikto z nás nevyskúšal?

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 16:18:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak to niekto berie vážne - je to jeho vec Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 16:24:15    Predmet: Odpovedať s citátom

A ak si kupi 10 roznych typov poistiek na skušanie ako ja je to tiež jeho vec Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
THXKO
Nádejný hifista


Založený: 31 december 2011
Príspevky: 60

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 16:27:29    Predmet: Odpovedať s citátom

.

Naposledy upravil THXKO dňa So august 03, 2019 21:58:27, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gnat
Hifista - pokročilec


Založený: 06 jún 2012
Príspevky: 381

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 16:27:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
... našťastie žijeme vo svete, kde je dôkazné bremeno v tomto prípade na strane, ktorá tvrdí niečo, čo odporuje zdravému rozumu ...

Z volebních programů politických stran a doktríny církví jsem nabyl dojmu, že je tomu právě naopak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Št december 28, 2017 18:30:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
To je jedno, ako ju nazveme. Bavíme sa tu totiž stále iba v hypotetickej rovine a ja ešte stále neverím, že to BlackBerry a spol. myslia s poistkami vážne. Oni sa totižto na tomto vlákne ohromne bavia.

Máš pravdu. Ja osobne to myslím vážne, ale aj napriek tomu sa výborne bavím. Verím, že takáto "plodná" diskusia bude pokračovať. Nikdy by som netušil, že sa dá tak dlho a "duchaplne" baviť na tému: merať/nemerať.
Penjo: nie je to celkom tak. Ja mám v koncákoch strieborné vodiče.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 10:39:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano je to zaujímavá diskusia lebo sa ma snažia prevedčiť že to neni počuť.
Tak potom ani výmena zosilnovača alebo reprosustav, CDprehrávača, DAC prevodníka a sieťových ,reprokáblov aj prepojovacích káblov nebude počuť.


To už tu bolo, napríklad že lepšie ako CD nehrá nič ved to má malé zkreslenie a vysoku dynamiku a napriklad gramoplatna je prekonaná.
A pritom to čo z toho analogu lezie je na ucho omnoho prijemnejší zvuk ako naozaj niekedy studený neosobný zvuk digitálu.

Ja tvrdím a kdo chce nech si to vyskuša že aj výmena malej kvalitnej poistky má velký vplyv na výsledný zvuk. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 10:48:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Minimálne pre vlastný dobrý pocit Smile
Jedno je pocit z analógového (na ktorý som sám bol zvyknutý mnohé roky), iné presnosť digitálneho.
Porovnávať nezmyselnosť otočenia poistky s výmenou repro či zosilňovača je ... naozaj zábavný výrok.
Ako debata na odľahčenie je toto vynikajúce, tajne dúfam, že časť vrtičov poistiek sem píše z recesie Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
THXKO
Nádejný hifista


Založený: 31 december 2011
Príspevky: 60

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 11:00:42    Predmet: Odpovedať s citátom

.

Naposledy upravil THXKO dňa So august 03, 2019 21:59:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 11:14:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Zopakujem sa...nepriamo:
Veriť neznamená vedieť a vedieť neznamená veriť Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
THXKO
Nádejný hifista


Založený: 31 december 2011
Príspevky: 60

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 12:06:10    Predmet: Odpovedať s citátom

.

Naposledy upravil THXKO dňa So august 03, 2019 21:59:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
penjo
Hifista


Založený: 13 jún 2014
Príspevky: 190
Bydlisko: Streženice

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 12:24:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Audio reťazec by som neprirovnával ku ceste, kde kúsok je diaľnica atď. viď vyššie.
Skôr by som to prirovnal k reťazi...reťaz je taká silná, ako jej najslabší článok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 14:52:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre same nastavovanie, skusanie, vylepsovanie, porovnavanie...je kedy pohodovo pocuvat?
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 16:55:48    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:
Tak potom ani výmena zosilnovača alebo reprosustav, CDprehrávača, DAC prevodníka a sieťových ,reprokáblov aj prepojovacích káblov nebude počuť.

To snáď ani nemyslíš vážne porovnávať poistku s celým audio komponentom s množstvom súčiastok (zosilňovač, CD prehrávač...) Question
Reproduktorové a prepojovacie káble vedú audio signál Exclamation Keby tá poistka bola tiež v "signálovej ceste", tak sa o tom dá diskutovať.
Sieťový (napájací) tienený kábel má význam z hľadiska elektromagnetického rušenia. Dokáže taká poistka filtrovať rušenie Question

S tými poistkami si už fakt trápny. Z hadiska audiosignálu neplní žiadnu funkciu. Rušeniu zabrániť nedokáže. A z hľadiska bezpečnosti musí plniť rovnakú funkciu ako každá poistka.
Výrobcovia "hi end" poistiek si Vás robia bláznov.

Toto patrí do rubriky, ktorú si sám založil:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=25389
Snoba nezaujíma funkčnosť, zmysluplnosť, ani žiadna racionalita. On len potrebuje kúpiť "niečo exkluzívne", čo iný nemá. A sú "výrobcovia", ktorí mu to radi ponúknu. Na ľudskej hlúposti sa zarába najľahšie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 17:54:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Prakticky v rovine totalneho nezmyslu...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
THXKO
Nádejný hifista


Založený: 31 december 2011
Príspevky: 60

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 19:22:06    Predmet: Odpovedať s citátom

.

Naposledy upravil THXKO dňa So august 03, 2019 22:00:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 19:52:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Blbosť.

Mna zaujíma hlavne zvuk.Ako maximálne vylepšiť tu moju velmi kompromisnu aparaturu doma a na moje uši si nastaviť zvuk a potom už len v klude užívať posluch a reprodukciu hudby. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 20:35:44    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry a mas, dufam, zlate kontakty na poistkovom puzdre a aj svorky na doske, ze? Very Happy
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2954
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi december 29, 2017 21:08:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Už nám nič iné nechýba Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 12 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist