Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sluchátka do 300 EUR
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Št marec 22, 2018 21:15:49    Predmet: Odpovedať s citátom

pozor-pozor ... občania ktorí doma ešte nemajú sedemstovkové ákágéčka, nech sa okamžite hlásia u súdruha Žinčicu! Rotfl
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Št marec 22, 2018 22:41:38    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix napísal:
To je mazec. Za ty peníze, za které tam mají nové K712 jsem tady kupoval bazarové Q701. Pěkně to šlo s cenou dolů.


No 712 sú super. Budem musieť niekde splašiť nové 872 a vyskúšať ich. Ak už bacil2 tak doporučuje uzavrené.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betruger
Hifi obsluha


Založený: 08 december 2015
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: Št marec 22, 2018 23:50:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže dnes som mal od kolegu požičané AKG K712 Pro. Hlavne kvôli tomu, ako bude zvuk prenikať von. Pri "normálnych" hlasitostiach prakticky nebol problém a nebolo ma takmer vôbec počuť. A drvivú väčšinu času počúvam hudbu práve takto. Avšak, potom sú, aj keď v oveľa menšej miere, chvíle, kedy si jednu dve pesničky vypálim a tu už sa problém objaví. A myslieť stále na to, aby som niekoho nerušil, je celkom obmedzujúce. Nehovoriac o tom, že pracujem v open space-e, kde sa zvuk viac rozlieza na všetky strany, čo by nebol prípad malej kancelárie. Čím som sa vlastne sám presvedčil, že otvorené sluchátka, aspoň pre mňa, nebudú do práce celkom ono.

Zvuk K712 Pro bol však slušný, opäť pribudlo ešte viac detailov, žiadne rušivé basy, zvuk mi prišiel veľmi vyvážený. Avšak pri vyšších hlasitostiach som mal pocit, ako keby sa nejak zlieval a strácali sa detaily. Nemal som ale možnosť ich dlhodobo hlasnejšie počúvať, tak to neviem potvrdiť. Neviem,či sami Audio-Technica ATH M50x nepáčili ešte viac Smile

Takže výber sa v podstate scvrkol už iba na Meze 99 Classic. Rozmýšľal som aj nad Audio-Technicami, ktoré som tu vo vlákne uvádzal, avšak keď som videl kvalitu zhotovenia a materiálov pri M50x, tak ma to celkom znepokojilo. Ale možno vyššie modely vykazujú lepšiu kvalitu. S tými mojimi Beyerdynamic DT 770 Pro síce nie som po zvukovej stránke vôbec spokojný, ale kvalita materiálov a výrobku ako takého je na úplne inej úrovni. A popravde by sami asi ťažko prechádzalo na niečo horšie aj po tejto stránke. Na dobré sa ľahko zvyká.

Meze 99 vyzerajú byť podľa recenzií kvalitne ukuchtené sluchátka a to aj po zvukovej stránke. Asi som nenašiel recenziu, kde by niekto vytýkal týmto sluchátkam zlú kvalitu zvuku. Problém však vznikol taký, že v Muzikeri ich na predajni podľa ich stránky nemajú a myslím si, že zľava sa uplatňuje iba na naskladnené sluchátka. To zistím zajtra. Pôvodný plán boli sluchátka aj s tou zľavou do nejakých 250 Euro, avšak pre tieto Meze som taký nalomený, že aj keď som nemal možnosť ich počuť a zaplatil by som plnú cenu 310 EURO, asi by som to riskol a kúpil ich. V najhoršom prípadeich môžem vrátiť.

Zosilňovač mám FiiO E10k OLYMPUS 2. Malo by to stačiť ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 07:18:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Meze hraji velmi slusne, podle meho nazoru spise libive nez analyticky. Z uzavrenych sluchatek v teto cenove hladine bych vzal v uvahu i Shure SRH940, ktere me zaujaly svou vyvazenosti a detailem v klasicke hudbe. Jejich udajnym problemem je vsak nekvalitne provedeny hlavovy most. Casto praska.
_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 07:56:07    Predmet: Odpovedať s citátom

a čo Blue Lola? ... na tie nemá Muziker zľavu?

... ich zvuk je celkom v pohode a hlavne taký dizajnový futurizmus je do pakárne typu open-space úplne ideálny ... veď tam predsa primárne o žiadnu muziku vôbec nejde ... najdôležitejší je psychologický efekt, aby si všetci okolo teba uvedomili, že máš niečo nasadené na hlave a že "si robíš svoje" ... no a čím nápadnejšie tie sluchátka sú, tým lepšie Laughing

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betruger
Hifi obsluha


Založený: 08 december 2015
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 09:27:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Majú tam niečo takéto

https://www.muziker.sk/blue-microphones-mo-fi,

ale nemajú nejaké hviezdne recenzie. Hlavne, že vraj sú ťažké a nepohodlné. Také sluchátka som už skúšal a fakt nie. Navyše nepotrebujem platiť zbytočne za nejaké serepetičky ako vstavané zosilňovače a neviem čo. Neriešim veľmi dizajn. Zaujíma ma predovšetkým zvuk a aby sa to nerozpadlo po čase. A samozrejme pohodlie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 09:43:16    Predmet: Odpovedať s citátom

... ja som myslel tieto:

https://www.muziker.sk/blue-microphones-lola-bk

... a mne nepripadali nepohodlné ... no samozrejme, že mi je úplne jasné, že "teba zaujíma predovšetkým zvuk" ... veď pri práci v open-space kancli ani o nič iné nemôže ísť Laughing

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betruger
Hifi obsluha


Založený: 08 december 2015
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 10:02:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Tieto už vyzerajú lepšie, ale stále sú že vraj ťažké. Ale, ak ich budú mať na sklad, tak by som ich mohol skúsiť vypočuť. Pri zatvorených sluchátkach ma v kancli nič neruší. Otvorené sú iný prípad.

Ale vzhľadom na to, že si mal na ušiach aj Meze 99 Classic a aj tieto, tak sa môžeš podať nejaké porovnanie. Ktoré boli napríklad viac vyvážené a menej prebasované.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 10:20:10    Predmet: Odpovedať s citátom

... škoda, že nie si z BA ... mohol si ušetriť, a bez zbytočného teoretizovania, keď nikto z nás dvoch nevie čo si ten druhý predstavuje pod slovami "vyrovnané" a "prebasované"
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ythren
Hifi obsluha


Založený: 26 október 2016
Príspevky: 41

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 10:49:28    Predmet: Odpovedať s citátom

meze jsou fest basové a mají lehce potlačené středy, to msr7 jsou vyrovnanější a kvalitativně taky vpoho. m50 jsou prostě low cost tak tomu odpovídá i kvalita zpracování.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 11:12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.innerfidelity.com/content/meze-99-classics-very-fun-very-tasty-page-2
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betruger
Hifi obsluha


Založený: 08 december 2015
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 12:14:19    Predmet: Odpovedať s citátom

TigiGold napísal:
Meze hraji velmi slusne, podle meho nazoru spise libive nez analyticky. Z uzavrenych sluchatek v teto cenove hladine bych vzal v uvahu i Shure SRH940, ktere me zaujaly svou vyvazenosti a detailem v klasicke hudbe. Jejich udajnym problemem je vsak nekvalitne provedeny hlavovy most. Casto praska.


Mal som na ušiach SRH840 a zvuk sa mi náramne páčil. Ale boli veľmi nepohodlné a ťažké. A presne ako píšeš, veľa ľudom praskol hlavový most.

bacil2 napísal:
... škoda, že nie si z BA ... mohol si ušetriť, a bez zbytočného teoretizovania, keď nikto z nás dvoch nevie čo si ten druhý predstavuje pod slovami "vyrovnané" a "prebasované"


Som z Bratislavy.

ythren napísal:
meze jsou fest basové a mají lehce potlačené středy, to msr7 jsou vyrovnanější a kvalitativně taky vpoho. m50 jsou prostě low cost tak tomu odpovídá i kvalita zpracování.


V prípade, že sú dosť prebassované, dávam od nich ruky preč. Very Happy Stačilo mi od mojich DT 770 Pro. No nič, skúsim si ich niekde vypočuť, ak bude možnosť. Dám tomu radšej viac času, nech sa zas niekde neodrbem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 12:51:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Betruger napísal:
Som z Bratislavy.
Aha! ... takže mi z toho logicky vyplýva, že žiadne sluchátka, ktoré som Ti "na mieru" vytypoval v súkromnej správe, nemáš záujem ani vypočuť
... tak potom sorry

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betruger
Hifi obsluha


Založený: 08 december 2015
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 13:29:04    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
Betruger napísal:
Som z Bratislavy.
Aha! ... takže mi z toho logicky vyplýva, že žiadne sluchátka, ktoré som Ti "na mieru" vytypoval v súkromnej správe, nemáš záujem ani vypočuť
... tak potom sorry


Jak nemám. Práve preto som sa zaujímal a stále zaujímam o Focal Spirit Classic. Čím som vlastne naznačil že som z Bratislavy. Aj keď som to tam priamo nenapísal. Netreba sa hneď urážať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 17:07:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Priznám sa, že tiež vyberám slúchadlá v cenovke do 200 Eur. Pozerám aktuálne po Bayerndynamic DT990 600 ohm, ale rád by som si ich niekde vypočul a vyskúšal na hlave a tiež porovnal s inými modelmi. Zaujímavá pomoc pri výbere by mohol byť nasledovný článok: https://www.head-fi.org/threads/guide-sonic-differences-between-dt770-dt990-models-more.513393/
_________________
SPX 2010, Revox A700, Technics SL1200 Mk2 + OpenAmp, Topping E70, RS-B965, Sony ST-SB920QS, ST-S311, TC-K808ES, K790ES, K670, CDP-915,CDP-791, DTC-790, Tascam MD-350, Akai DS-5, DPA 222 mkII Fast, Monolog (veľké bedne vo výstabe)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 20:23:47    Predmet: Odpovedať s citátom

... si to tu pekne zabil s tými Beyermi Rofl
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Pi marec 23, 2018 23:19:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Jupi napísal:
Priznám sa, že tiež vyberám slúchadlá v cenovke do 200 Eur. Pozerám aktuálne po Bayerndynamic DT990 600 ohm, ale rád by som si ich niekde vypočul a vyskúšal na hlave a tiež porovnal s inými modelmi. Zaujímavá pomoc pri výbere by mohol byť nasledovný článok: https://www.head-fi.org/threads/guide-sonic-differences-between-dt770-dt990-models-more.513393/

Beyery sú tiež dobré. Nepoznám nikoho, kto by ich mal na hlave a nepáčili sa mu.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 00:20:54    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
... si to tu pekne zabil s tými Beyermi Rofl

Kľuuuud, stačí dobre dýchať.
Viem čo písal Betruger. Link v mojom príspevku by mohol pomôcť bližšie porovnať Berugerovi rozdiel medzi jednotlivýmy typmi slúchadiel BD.
Skúšal som Sennheiser 500-kovej rady (nepamatám presný model), ale nepáčilo sa mi, ako sedeli na hlave. Na dlhšie počúvanie to nebolo, aj keď mali veľmi dobrý zvuk. Je to už dávnejšie.
Keby som si mohol niekde viacero slúchadiel na mieste vyskúšať, vyberalo by sa ľahšie.

_________________
SPX 2010, Revox A700, Technics SL1200 Mk2 + OpenAmp, Topping E70, RS-B965, Sony ST-SB920QS, ST-S311, TC-K808ES, K790ES, K670, CDP-915,CDP-791, DTC-790, Tascam MD-350, Akai DS-5, DPA 222 mkII Fast, Monolog (veľké bedne vo výstabe)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 08:34:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Jupi napísal:
Keby som si mohol niekde viacero slúchadiel na mieste vyskúšať, vyberalo by sa ľahšie.
... no keby si mohol, tak by si tie beyery až tak intenzívne neprežíval ... starodávne DT-čkové krámy drží pri živote už iba cena a imidž tradičnej značky

PS: skús navštíviť napr. predajňu Techhouse v BA

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betruger
Hifi obsluha


Založený: 08 december 2015
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 11:14:13    Predmet: Odpovedať s citátom

ythren napísal:
meze jsou fest basové a mají lehce potlačené středy, to msr7 jsou vyrovnanější a kvalitativně taky vpoho. m50 jsou prostě low cost tak tomu odpovídá i kvalita zpracování.


Ešte sa takto spýtam. Boli basy také intenzívne, že skresľovali ostatné detaily ? Pretože to je to čo ma štve na DT 770 Pro. Keď sa človek trochu pohrá s ekvalizérom a zníží spodné pásmo, tak to hneď inak znie a detailov pribudne.
A akú hudbu si na nic počúval ?

Strašne ma mátajú tie Meze. Potreboval by som ich počuť, aby som zistil, čo presne znamená ten "zábavný" zvuk, ako všade píšu. Neviete, kde by sa dali vyskúšať ? V Muzikeri ich na predajni nemajú a v Techhouse-e zdá sa, že tiež nie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ythren
Hifi obsluha


Založený: 26 október 2016
Príspevky: 41

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 11:46:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsou to hlavne stylovky takze jsou proste basove. Ale je to takovy mekci bas. Stredy maji trochu v pozadi. Jestli basy ovlivnuji stredy nevim mel sem je asi na par minut. Zkusil sem nejaky svuj metal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betruger
Hifi obsluha


Založený: 08 december 2015
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 13:40:32    Predmet: Odpovedať s citátom

ythren napísal:
Jsou to hlavne stylovky takze jsou proste basove. Ale je to takovy mekci bas. Stredy maji trochu v pozadi. Jestli basy ovlivnuji stredy nevim mel sem je asi na par minut. Zkusil sem nejaky svuj metal.


Aj ja zvyknem počúvať aj metalové pesničky. Ako sa ti teda celkovo pozdával zvuk týchto sluchatiek? Alebo povedzme pri počúvaní metalovej hudby?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 814

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 17:58:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Podívej se na Etymotic - ER4SR. Jsou kovový, mrňavý,dobře izolujou dovnitř, úplně ven, a hlavně, hrají neskutečně dobře !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 19:12:33    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
Jupi napísal:
Keby som si mohol niekde viacero slúchadiel na mieste vyskúšať, vyberalo by sa ľahšie.
... no keby si mohol, tak by si tie beyery až tak intenzívne neprežíval ... starodávne DT-čkové krámy drží pri živote už iba cena a imidž tradičnej značky

Zaujímavá reakcia po tom, ako si v inom vlákne pred časom odporučil vyskúšať DT150: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=286047#286047

_________________
SPX 2010, Revox A700, Technics SL1200 Mk2 + OpenAmp, Topping E70, RS-B965, Sony ST-SB920QS, ST-S311, TC-K808ES, K790ES, K670, CDP-915,CDP-791, DTC-790, Tascam MD-350, Akai DS-5, DPA 222 mkII Fast, Monolog (veľké bedne vo výstabe)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 20:24:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Jupi napísal:
...Zaujímavá reakcia po tom, ako si v inom vlákne pred časom odporučil vyskúšať DT150: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=286047#286047
... no ak si si neráčil všimnúť, tak si dovolím ťa upozorniť, že DT150 nepatria do vyhypovanej komerčnej rady DT770/880/990 Wink
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ramones
Hifista - pokročilec


Založený: 18 jún 2009
Príspevky: 267

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 22:01:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Shure 940 mají poněkud výraznější výšky. Mě třeba až tak nevadí, ale syn, který slyší vyšší rozsah, je nevydrží poslouchat narozdíl od AKG 701.
Dobré uzavřenky jsou Shure 1540, těm most nepraská, mají velmi dobré středy a jemné výšky. Na těch poslouchám rád.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ythren
Hifi obsluha


Založený: 26 október 2016
Príspevky: 41

PríspevokZaslal: So marec 24, 2018 22:51:32    Predmet: Odpovedať s citátom

je to prostě až otravné ty basy, já bych je nechtěl, jako trochu to zatemňuje středy jelikož je to celkem masivní, to je asi ta zábavnost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Ne marec 25, 2018 01:35:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ythren: podľa toho, aké hrôzostrašné veci tu stále vypisuješ o tých basoch, sa obávam, že ty si tých pár minút počúval úplne iné Meze sluchátka ako som mal ja vyše roka doma Confused
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ythren
Hifi obsluha


Založený: 26 október 2016
Príspevky: 41

PríspevokZaslal: Ne marec 25, 2018 11:22:43    Predmet: Odpovedať s citátom

je to o vkusu. mě osobně spousta sluchátek přijde přebasovaná, někomu to přijde jako plný zvuk. Ale jenom na mé krátké zkušenosti bych rozhodnutí nestavěl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Betruger
Hifi obsluha


Založený: 08 december 2015
Príspevky: 30

PríspevokZaslal: Po marec 26, 2018 19:08:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Sakra, nevyhovujú mi veľmi tie Meze sluchátka. Ale vzhľadom, že mám zľavu ich môžem kúpiť a predať niekomu o 20 EUR lacnejšie Very Happy Oveľa viac samipáči Audio-Technica MSR7, ale má katastrofálny prítlak. Takže zrejme nekúpim nič.

Edit: Takže skutočne som nakoniec nekúpil nič, ale minimálne som zistil, čo mi zvukovo totálne vyhovuje a to je jednoznačne zvuk Audio-Technica MSR7. Veľká škoda toho prítlaku, už po 20-tich minútach to nebolo veľmi znesiteľné. Na druhej strane Meze 99 Classic veľmi dobre sedeli, ale tie basy sú na mňa predsa trochu príliš. Každopádne stredy boli bezproblémové. Úroveň detailov ale zase utrpela a Audio-Technica bola v tomto na úplne inej úrovni. Ale konštrukčne a kvalitatívne oproti Meze na smiech. Takisto Meze totálne ľahučké. Veľká škoda. Kombinácia týchto sluchadiel by bola dokonalá.

Takže, zrejme dám šancu bacilovej ponuke Very Happy

Každopádne všetkým vďaka za cenné názory a rady.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist