Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
http://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

„Klasická“ koncepce reprosoustav vs. úzký svazek - DBT?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi expert

Založený: 24 február 2007

PríspevokZaslal: So máj 26, 2018 19:40:55    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
opa napísal:
Měl jsem na mysli překážky většího rozšíření takových konstrukcí, protože nadšenců kteří mají doma CNC mašinu, není zas tolik.

A kolik jich k tomu potřebuješ? Shocked

Hele, teď už si ze mě utahuješ, víš dobře, jak jsem to myslel. Wink

Bartoli
Hifi expert

Založený: 24 jún 2008

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 07:25:32    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Srovnávání dvou tak kvalitních beden jako M2 a Salon2 bude o naprostých jemnostech, pokud přijmeme jako vedlejší fakt, že pro každou z nich jsou vhodné naprosto jiné akustické podmínky, ve kterých budou mít vždy jedny z nich v něčem navrch. M2 vyjíždí z továrny rovná a donastavení je (nebo má být) součástí instalace v konkrétním prostoru, protože se jedná o profi zařízení. O podmínkách tohoho nastavení jsem se tam nedočetl. Dokážu si představit, že i jen mírnou ekvalizací by šel ten výsledek klidně obrátit. Každopádně podle výsledků i podle ohlasů to nebyly rozdíly velké, někdo tam zmiňoval i to, že Salon2 se zdál hlasitější, což na celý ten test bohužel vrhá trochu pochybnost. Každopádně když uvážíte, že např. STH12 si s JBL M2 při domácích hlasitostech celkem nijak nezadá, dostáváte bednu, která může směle konkurovat i tak skvělým bednám, jako jsou Revel Salon2. A to není špatné, za ty peníze.

Pred casem v CR prodaval "milionar" Saloon2 za 25% ceny v secondhandu a byla tady i priserna fotka cimry v ktery to chlap provozoval.

A presne do takovych prisernych cimer tyhle kalotovy bedny nejsou vhodne.

Zrovinka ten milionar by si opravdu hoodne pomohl kdyby do ty priserny cimry dal JBL M2 / JBL K2.

Ale to uz je jen pro zasmani, vzpomel jsem si na tu fotku se saloon2 z hifionlinecz, byly tam i zesilovace audionety za milion CZK a hned jsem si vzpomel jak mizerny to bylo, uz je to jen pro smich (nebo pro plac).

Obavam se ale ze nejen PMA ty cimrakusticke handicapy kalota bedny nebere vazne, pritom je to prvorady faktor proc vubec zvukovod bedny ala JBL M2 delat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: