Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Moderní zvukovody - teorie a praxe
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 113, 114, 115  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Měli byste zájem o nabídku hotových STH zvukovodů?
Měl bych zájem o menší verzi (k basáku 8" - 10")
20%
 20%  [ 6 ]
Měl bych zájem o větší verzi (k basáku 12" - 15")
36%
 36%  [ 11 ]
Měl bych zájem o nějakou formu stavebnice (menší rozměr)
13%
 13%  [ 4 ]
Měl bych zájem o nějakou formu stavebnice (větší rozměr)
10%
 10%  [ 3 ]
Nemám zájem.
13%
 13%  [ 4 ]
Nemám zájem a věřím, že horny zkreslují jako pr... a samozřejmě velmi slyšitleně.
6%
 6%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 30

Autor Správa
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 12:07:47    Predmet: Odpovedať s citátom

a dokazes s tym vygenerovat i bubuxinovu elipsu?
- https://photos.app.goo.gl/k9AqJTNw6D86Tdem2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 12:11:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli myslíš ten koncový tvar, tak samozřejmě. Nevím jen, jak to tam vypadá v řezech. Já dělám přesně hyperbolu v každém řezu procházejícím osou. Druhá otázka zní, proč by to měl někdo dělat. Nevidím žádný dobrý důvod, který by ospravednil to kompromisní chování ve svislé rovině.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 12:20:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem, mozno by Lubo mal zaujem nahradit ten jeho zvukovod niecim lepsim. Ale zrejme by v tom jeho pripade bolo asi este lepsie urobit ten zvukovod co najvacsi - miesta tam ma dost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 12:23:52    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsem mu radil, už když jsem viděl to nařezané dřevo, ale zjevně neměl důvod poslouchat konstantně směrujícího psychopata. Ono to ale nějak hrát bude, jako všechno. Já si totiž myslím, že doteď nechápe (a nejen on), proč.

Ale Hooverhorn je dobrej, ne?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 12:52:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Co myslím tím JBL:
http://www.jblpro.com/images/default-source/jblstory/innovation/technology/ptwaveguide_hero.png?sfvrsn=3
http://www.jblpro.com/ProductAttachments/M2-Gallery-Large-001.jpg
https://www.parts-express.com/Data/Default/Images/Catalog/Original/270-318_HR_0.jpg
https://icdn2.digitaltrends.com/image/jbl-monitor-speakers-4-720x720.jpg?ver=1.jpg

Nápadně podobné, evidentně sledují stejné cíle. Teda až na to že evidentně nemají tak dobré impedanční přizpůsobení na začátku a na konci...

.. Bubuxin možná chtěl potlačit odrazy od stropu a podlahy, dělá to tak víc lidí a na tom nevidím nic špatného. Jestli to něco přinese nebo ne, to záleží spíš na proporcích místnosti. Samozřejmě je to něco za něco, takže v okolí děličky to bude mít vertikálně širší. Ale to v konečném důsledku taky nemusí být úplně špatně, pomůže to vyrovnání výkonovky ve vertikální rovině protože jak známo v okolí děličky jsou tam díry.
Možná ho ale přeceňuju a plácnul to tam prostě proto že se mu elipsa líbila Laughing

Ostatně v souvislosti s tím mě napadá otázka: proč (téměř) nikdo neukazuje directivity plot beden i pro vertikální rovinu? Smile

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 13:04:37    Predmet: Odpovedať s citátom

JeF111 napísal:
Co myslím tím JBL ...

Nevím, asi nemám takovou představivost. Anebo to by pak bylo nápadně podobné všechno všemu.

citácia:
Bubuxin možná chtěl potlačit odrazy od stropu a podlahy, dělá to tak víc lidí a na tom nevidím nic špatného.

To se ale nedělá tak, že tam toho zvuku v kritickém pásmu napálíš víc, než kdyby ta horna byla vyšší. Navíc tak ty odrazy jen spektrálně zabarvíš - když nic jiného, budou bez výšek. Krom toho, že to na výškách bude celkově ztrácet výkon, pokud to v ose udržíš rovné. Ta horna na malých vlnových délkách pak prostě rychle zabere a bude vyzařovat jen v malém úhlu, oproti pásmu středů. Nic moc o co stát. S tím blahodárným vlivem na výkonovou charakteristiku v okolí dělící frekvence bych taky nebyl takový optimista. Je to tam prostě na výšku moc malé. Úplně zbytečně.

citácia:
Ostatně v souvislosti s tím mě napadá otázka: proč (téměř) nikdo neukazuje directivity plot beden i pro vertikální rovinu? Smile

Špatně se to měří Smile


Naposledy upravil MaBat dňa Ut jún 12, 2018 13:17:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 13:16:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebo se ukáže, že eliptický zvukovod není až tak špatný nápad a že zjednodušené představy o dominanci výkonové charakteristiky v pásmu 400Hz – 10kHz pro vnímání neplatí až tak úplně. Nakonec, i tady ve vlákně se už objevují nesymetrické tvary zvukovodů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 13:18:09    Predmet: Odpovedať s citátom

He? Jaké zjednodušené představy o dominanci výkonové charakteristiky, zas? Ty máš takové představy? A jak s tím souvisí eliptický zvukovod?

Rotačně nesymetrické je to pro eliminaci koherence difrakcí od vyústění. To se tuší odjakživa, jen to čekalo na svou vhodnou implementaci, a jak je vidět z provedených měření, tak to opravdu zabírá. Ale nesmí se to přehnat a degradovat úplně základní dobré vlastnosti.

Polepte si doma podlahu a strop molitanovými jehlánky a dejte s tím už pokoj. Je to ve výsledku skoro totéž. Já bych si tam s dovolením ty výšky přecijen nechal, líp se to poslouchá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 15:01:25    Predmet: Odpovedať s citátom

To vymodření avataru vypadá mnohem lépe, jak si to tam protlačil, mě to stále píše "Obrázek postavičky musí být typu .jpg, .gif nebo .png." i když to mam jpg a správnou velikost.
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 15:27:10    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
To vymodření avataru vypadá mnohem lépe, jak si to tam protlačil, mě to stále píše "Obrázek postavičky musí být typu .jpg, .gif nebo .png." i když to mam jpg a správnou velikost.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=25784
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 15:46:40    Predmet: Odpovedať s citátom

miero mnohokrát jsi potvrdil, že máš velmi široký přehled, díky Ti za nasměrování a autorovi návodu také.
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 15:51:29    Predmet: Odpovedať s citátom

JeF111 napísal:

Ostatně v souvislosti s tím mě napadá otázka: proč (téměř) nikdo neukazuje directivity plot beden i pro vertikální rovinu? Smile


Neměří se to lehko, tohle je z jednoho metru v ne velké místnosti, takže do toho kecají odrazy.



Vertikál.jpg
 Description:
 Filesize:  57.36 KB
 Viewed:  71 Time(s)

Vertikál.jpg



_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 16:04:07    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:

citácia:
Ostatně v souvislosti s tím mě napadá otázka: proč (téměř) nikdo neukazuje directivity plot beden i pro vertikální rovinu? Smile

Špatně se to měří Smile


Otočím bednu na točně na bok? Já jsem to tak dělal vždycky a problém jsem s tím neměl.
V tomhle měření se ukáže, že ten nesymetrický, vertikálně užší zvukovod má přeci jen i nějaké výhody. Například že osy měničů dostanu blíž sobě takže vertikální díry se přesunou dál od osy. Tím samozřejmě nechci naznačovat že symetricky vyzařující zvukovody jsou špatné! Jen že bych ty ostatní hned tak nezatracoval. Všechno je o vyvážení optimálního kompromisu pro daný případ... A třeba v mém případě je to nesymetrické vyzařování vyloženě nutnost.

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 16:21:43    Predmet: Odpovedať s citátom

JeF111 napísal:
V tomhle měření se ukáže, že ten nesymetrický, vertikálně užší zvukovod má přeci jen i nějaké výhody.

Tak něco ukaž Smile

Nemůžu si pomoc. Dát osy repráků blíž k sobě s motivací zlepšit vertikální vyzařovací diagram (a je otázka, zda díry dál od osy mají menší dopad), a způsobit tím, že ten bude ve výsledku horší, tj. méně vyrovnaný, mi přijde jako poněkud nešťastný způsob.

Osobně se snažím omezovat dopad dělící frekvence hlavně strmějšími filtry, tj. minimalizací frekvenčního pásma, kde hraje víc repráků spolu. Nakonec drobné propady na výkonové cháře se celkem snesou.

Geddes to z toho samého důvodu dělá kruhové, M2 to mají taky spíš do čtverce, než do vysavače... To je dnešní state of the art. Placaté už to dělají jen nostalgici a ignoranti Laughing


Naposledy upravil MaBat dňa Ut jún 12, 2018 16:29:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 16:29:25    Predmet: Odpovedať s citátom

NA: jake to jsou uhly? Co to je za bednu? Klasicke 2-4p to nebude.

N.A. napísal:
JeF111 napísal:

Ostatně v souvislosti s tím mě napadá otázka: proč (téměř) nikdo neukazuje directivity plot beden i pro vertikální rovinu? Smile


Neměří se to lehko, tohle je z jednoho metru v ne velké místnosti, takže do toho kecají odrazy.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 16:31:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Doufám, že to má aspoň zvukovod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 16:35:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Kocoure, je to 0-90, schválně co z toho kdo odvodí
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 16:40:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Bych asi tipnul velky koax. Takto pekne vertikaly asi nebudou ani u velkych 2p WG beden.
_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 16:41:45    Predmet: Odpovedať s citátom

No, pěkné... Laughing

Ale je to klidně možný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 16:56:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže myslíš na 2p. koax, a jaký by to mohl být, že by Tannoy nebo nějaký PA ?
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 17:32:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Tannoy Westminster Royal by to asi mohl byt, delal jsi vyhbky Zappovi, ze? Ale na Tannoy se mi to zda az moc dobre.
PA koaxy moc zmapovane nemam, a co jsem nahlidl do ruznych datasheetu, tak jsem zase v poklidu zapomel. Ale realita a datasheet muzou byt dve celkem rozdilne veci.

N.A. napísal:
Takže myslíš na 2p. koax, a jaký by to mohl být, že by Tannoy nebo nějaký PA ?

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 17:52:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Zappovi jsem vyhybky nedělal, dělal jsem jiné modely a protože šlo jen o tuning se zachováním originálního naladění dělal jsem jen základní osové měření pro kontrolu a máš pravdu nejsou takto dobré ani v ose. Není to ale ani PA koax.
Tohle jde ještě přes kompromisy koncepce velkých 2p s WG.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 17:56:28    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
Tohle jde ještě přes kompromisy koncepce velkých 2p s WG.

Můžete mi někdo vysvětlit, co ta věta znamená?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 18:11:57    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. - od oka bych řek že je to nějaké velké třípásmo s koaxem na středovýšce. Dělení spodku okolo 200Hz a koax podělený někde kousek nad 2kHz? Soudím podle těch nedobrot co se dějou okolo 2k, buď je to špatná horna nebo celkem dobrý koax Laughing

Mabat - co mám ukázat? Já myslím že ty věci jsou celkem evidentní.
Bohužel nemám měření stejné bedny s nesymetrickým i symetrickým zvukovodem pro přesné porovnání. Nikdy k tomu nebyl důvod, to jak má vypadat zvukovod(y) bylo vždycky dopředu dané zamýšleným použitím.

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 18:29:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Evidentní je, že když vezmu např. 90° kruhovou hornu a zplácnu ji při zachování šířky vertikálně třeba na 40°, stane se to, že se průběh DI nakloní - na nižších frekvencích klesne, na vyšších naroste, a mezi to bude nakloněné víc, než bylo, resp. začne to fungovat s rozumně vyrovnanou směrovostí až od o poznání vyšší frekvence - jednak vlivem toho menšího rozměru, jednak vlivem menšího vyzařovacího úhlu. Obě ty věci jdou proti tomu, co se od toho ideálně chce, tj. vyrovnaného DI s kmitočtem. Tj. vzdaluje se to původnímu cíli.

Musel bys mě přesvědčit, že tohle stojí za to obětovat za nějaké podstatně lepší chování na dělící frekvenci. Nevím, jak bys to mohl udělat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 19:28:36    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
N.A. napísal:
Tohle jde ještě přes kompromisy koncepce velkých 2p s WG.

Můžete mi někdo vysvětlit, co ta věta znamená?

Nezatížen souvislostmi, čistě z jazykového hlediska, přeložil bych to takto:
Velké 2p s WG jsou zatíženy určitými kompromisy, zatímco "Tohle" nikoliv a proto je "Tohle" lepší.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 19:32:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha, díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zelený
Hifista - pokročilec


Založený: 11 február 2018
Príspevky: 434
Bydlisko: Podkrkonoší

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 19:49:45    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat: Stačí takhle?


rct.jpg
 Description:
rct
 Filesize:  44.92 KB
 Viewed:  48 Time(s)

rct.jpg



orig.jpg
 Description:
orig
 Filesize:  48.69 KB
 Viewed:  44 Time(s)

orig.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 19:52:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli ti i ten obdélník přijde bez problémů, tak jo. Já pořád úplně nevím, jak jemný stačí pro tebe ten rastr bodů...
Tohle vypadá bez problémů hladké, ačkoliv tam ty okraje nejsou úplně patrné. Možná nasvítit více světly, nevím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zelený
Hifista - pokročilec


Založený: 11 február 2018
Príspevky: 434
Bydlisko: Podkrkonoší

PríspevokZaslal: Ut jún 12, 2018 20:06:22    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat:Ono to bude hladké i při malém počtu bodů, pokud jsou ty body z hladké plochy. Jen bude narůstat odchylka někde v ostřejších koutech. Jinak ta moje definice zvládá i velké balíky dat, takže není nutné se omezovat na malé počty bodů. Chce to nějak rozumně. Tohle se zdá být v pohodě.

Nějaké lehké zvlnění je na datech jef111, tam nevím, proč se to objevuje.



jef111.jpg
 Description:
jef111
 Filesize:  29.68 KB
 Viewed:  50 Time(s)

jef111.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 113, 114, 115  Ďalšia
Strana 14 z 115

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist