Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Topping D50
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
catmann
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2014
Príspevky: 259
Bydlisko: východ SK

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:14:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:

A co bys cekal od oko bias testu od Bartoliho?

Takže nič z toho čo si vtedy nápisal nie je pravda?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:17:05    Predmet: Odpovedať s citátom

catmann napísal:
Bartoli napísal:

A co bys cekal od oko bias testu od Bartoliho?

Takže nič z toho čo si vtedy nápisal nie je pravda?


Vsechny ty nesmysly co jsem psal na Lopuch a vse co jsem psal pred tim nez jsem pochopil co je okobiasposlech jsou bezcenne kecy cloveka co vejra ocima na hifi a ma ty svoje oko, cenovka, dyha a lakovani biasy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
catmann
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2014
Príspevky: 259
Bydlisko: východ SK

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:22:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:

Vsechny ty nesmysly co jsem psal na Lopuch a vse co jsem psal pred tim nez jsem pochopil co je okobiasposlech jsou bezcenne kecy cloveka co vejra ocima na hifi a ma ty svoje oko, cenovka, dyha a lakovani biasy.


Takže ani toto neplatí?
Bartoli napísal:
Me se tlakac ve zvukovodu nelibil, chybela mi cistota a detaily na stredech i vyskach, doma mam stredy a vysky lepsi, ten tlakac je trochu deka (jiny posluchac ale muze tomu stejnemu rikat jak je to krasne neagresivni to je na preferencich a na vkusu)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:26:37    Predmet: Odpovedať s citátom

catmann napísal:
Bartoli napísal:

Vsechny ty nesmysly co jsem psal na Lopuch a vse co jsem psal pred tim nez jsem pochopil co je okobiasposlech jsou bezcenne kecy cloveka co vejra ocima na hifi a ma ty svoje oko, cenovka, dyha a lakovani biasy.


Takže ani toto neplatí?
Bartoli napísal:
Me se tlakac ve zvukovodu nelibil, chybela mi cistota a detaily na stredech i vyskach, doma mam stredy a vysky lepsi, ten tlakac je trochu deka (jiny posluchac ale muze tomu stejnemu rikat jak je to krasne neagresivni to je na preferencich a na vkusu)


No jasne. Byl to poslech s ocima a v hlave mi tehdy hucel Macura a jeho vymysly o jasne slysitelnym zkresleni zvukovodu a driveru.

Muj bias byl tehdy silny jako prase.

Mimochodem jsem taky v minulosti napsal tuny blbosti o lampach (audiomat solfege). Nejvic se mi libily ty lampy na oko - pekne svitily v noci. Jasny oko bias Laughing Laughing Laughing

Klidne si ty nesmysly co psal Bartoli pred 10 lety muzes dohledat, jsou to fakt perly Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:28:57    Predmet: Odpovedať s citátom

ked uz nieco citujete, napr. ako teraz cattman, tak neni na skodu tam pridat i link na povodny prispevok, nech sa da rozkliknut kontext, konkretne citoval tento:
- http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=216383#216383 (september 01, 2014)

trvalo len mesiac, nez sa Bartoli pripojil k projektu 1518:
- http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=219091#219091 (október 09, 2014)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:33:29    Predmet: Odpovedať s citátom

BTW ten bias nabyva promenlive polohy. Tehdy napr byl silny az sverepy muj odpor ze ty bedny RPM1 byly otoceny dovnitr, jak to Miero pripomel tak jsem si na to vzpomel.....strasne mi to prislo podivne, neprijemne.

Hned oko snizilo hodnoceni RPM1 a ucho s tim nic nesvedlo, bias oka je svine, neda se to vypnout nebo ovladat, to je to co nepochopil Jiri Laughing

Jiri se myli, kdyz si mysli ze svuj Jiriokocenovkabias ovlada, omyl, Jiriokocenovkabias ovlada Jiriho Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
catmann
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2014
Príspevky: 259
Bydlisko: východ SK

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:41:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Hned oko snizilo hodnoceni RPM1 a ucho s tim nic nesvedlo, bias oka je svine, neda se to vypnout nebo ovladat, to je to co nepochopil Jiri Laughing


Takže teba teraz tiež ovlada okobias - taky opačný že? Celkom sa teším na to, čoho nového sa od teba dočkáme. Tvoje obraty o 180 stupňov sú zábavné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12733

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:46:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Catmanne, až jednou zjistíš, že Země je kulatá a ne placatá, a pokud možno i pochopíš, proč, těžko ten názor už potom změníš - asi si nezačneš po čase myslet, že je to třeba čtyřboký komolý jehlan. Jestli je něco zábavné, tak tyhle tvoje myšlenkové pochody, mimochdem nic než drze podsouvačné.

Naposledy upravil MaBat dňa St júl 18, 2018 16:49:28, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1402

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:48:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Michal_jbl 250ti jubilee napísal:
Co je proboha relevantní poslechová zkušenost??? Opět floskule spadlá z nebe… Já poslouchám hudbu 30 let... měl jsem spoustu krámů a spoustu jsem jich slyšel... ani se mi nechce vypisovat, kolik toho bylo. A jediné, co má smyls je naprosto přímé a okamžité srovnání.
A to ti trvalo těch 30 let než jsi, po patřičné indoktrinaci Bartolim, dospěl k tomuto převratnému zjištění? V obor. tisku bylo publikováno o nutnosti použití A/B/X testů již před nějakými 25 lety (J. Janda; dr. Sýkora; P. Dudek a další) poměrně dost. K tobě však musel přijít Pavlík Fejtů, aby tě náležitě osvítil (a současně ti prodal svůj bednový výtvor, který až do té doby nemohl zaboha nikomu vnutit). Nezbývá než gratulovat.Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12733

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 16:55:46    Predmet: Odpovedať s citátom

A už se to tu začíná zas rojit, i velký mistr citací zavítal Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 17:04:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Zda sa, ze uhorky/okurky este poriadne nerastu....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
catmann
Hifista - pokročilec


Založený: 02 marec 2014
Príspevky: 259
Bydlisko: východ SK

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 17:08:14    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Catmanne, až jednou zjistíš, že Země je kulatá a ne placatá, a pokud možno i pochopíš, proč, těžko ten názor už potom změníš - asi si nezačneš po čase myslet, že je to třeba čtyřboký komolý jehlan. Jestli je něco zábavné, tak tyhle tvoje myšlenkové pochody, mimochdem nic než drze podsouvačné.


Keď už tu chceš poučovať tak by si moho vedieť, že zem v skutočnosti guľatá nie je, už som ťa na to raz upozorňoval. https://cs.wikipedia.org/wiki/Referen%C4%8Dn%C3%AD_elipsoid
Aspoň toto si sa už mohol naučiť.
A o drzosti by bolo ptrebne poučiť iných, napr. tých čo tu podnecujú urážanie sa:
MaBat napísal:
Michal_jbl 250ti jubilee napísal:
... já Vás nikdy neurážel.

Neboj se toho! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 17:09:42    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Zda sa, ze uhorky/okurky este poriadne nerastu....


Ale ano, uhorek i bastlířů s přepínači se evidentně urodilo dost.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12733

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 17:19:18    Predmet: Odpovedať s citátom

catmann napísal:
Keď už tu chceš poučovať tak by si moho vedieť, že zem v skutočnosti guľatá nie je, už som ťa na to raz upozorňoval. https://cs.wikipedia.org/wiki/Referen%C4%8Dn%C3%AD_elipsoid
Aspoň toto si sa už mohol naučiť.

Věřil jsem, že význam obratu "kulatá vs. placatá" bude dostatečně zřejmý. No, mýlil jsem se. A mimochodem, není to ani elipsoid. Jakousi ekvipotenciální hladinu gravitace popisuje geoid (a i těch je víc, hojně se používá EGM96), ale ani to samozřejmě pořád není nic jako tvar Země. To jen, kdyby tě to zajímalo.

PMA - tak co, jak je to s tou degradací, která znemožňuje identifikaci? Psal si to tak sebejistě, že jistě víš, o čem mluvíš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 17:39:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked uz sme u toho Toppingu D50, tak by ma zaujimal Vas nazor na ocakavanu odolnost tohoto DACu voci ruseniam zo siete i z USB zbernice:


Zdroj: https://www.stereo.net.au/forums/topic/240867-massdrop-topping-dx7s-dac/?tab=comments#comment-3905854
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 20:00:23    Predmet: Odpovedať s citátom

nejak to tu utichlo... nikto znaly ci aspon odvazny?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdeno1
Hifista


Založený: 01 november 2006
Príspevky: 152
Bydlisko: český těšín

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 20:08:07    Predmet: Odpovedať s citátom

No jo, je to nejpoutavější debata za posledních pár let, jen do toho, prosím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 20:30:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Najprv musí niečo napísať PMA. Je to jedno čo, len aby sa do neho mohol MaBat obuť.

Ja netvrdím, že sa človek nemôže zmeniť o 180 stupňov a mať teraz úplne iný názor, ala Bartoli. Veď prečo nie? Človek sa stále učí, stále vyvíja/degraduje, tak kľudne. Zaujímavé však bude sledovať, s čím príde Bartoli o ďalších x rokov. To bude sranda, až tu začne nadávať na tlakáče, lebo páskové budú naj. Smile

Ale jednu vec treba uznať. Energia a nevraživosť niektorých diskutujúcich je priam úchvatná.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 20:32:55    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Ked uz sme u toho Toppingu D50, tak by ma zaujimal Vas nazor na ocakavanu odolnost tohoto DACu voci ruseniam zo siete i z USB zbernice:



Nic ve zlém, Miro, ale jak to chceš posuzovat, pokud nemáš ten DAC na stole a nemůžeš ho změřit? Confused

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 20:45:37    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:

PMA - tak co, jak je to s tou degradací, která znemožňuje identifikaci? Psal si to tak sebejistě, že jistě víš, o čem mluvíš.


Samozřejmě. Spousta těch amatérských udělátek při zapojení sestavy, kde je více zdrojů signálu nebo zesilovačů způsobí, spolu s použitou konfigurací kabeláže (smyčky sig. zemí atd.) zhoršení odstupu klidně o 20-30 dB. Promítne se to do obou srovnávaných cest, takže se zhorší využitelná dynamika a rozlišení. Toto se musí při každém podobném testu ověřit měřením a srovnat odstupy jednoduché cesty s odstupy v zapojení pro test. Problém může způsobit už jen použití přepínačů a nestíněných vodičů v nestíněné krabičce, nebo v kovové plovoucí. Nestíněné dráty na vstupu zesilovačů se tady bohužel zavedly jako norma.

Výsledkem mizérií a chyb v kabeláži a zemích je třeba údiv nedávné návštěvy u mě:

"já mám zesilovač XPY X83 a jeden kanál mě pořád brumí. Je to od toho a toho a bylo to u něj a nic se nenašlo. Vám z repro nejde žádný brum ani šum, jak je to možné .... a nebrumí ani předzesilovač pro gramofon, jak to?" Načež následuje má neuspokojivá odpověď, že zesilovač, který brumí, by se měl vyhodit. A test, který zhorší odstupy v obou cestách o 20dB, nic neřekne.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12733

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 20:49:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi bych měl zopakovat původní otázku, protože jsi na ni vůbec neodpověděl, jen jsi zopakoval to samé -

MaBat napísal:
PMA napísal:
Pokud úspěšně degradujeme obě srovnávané linkové cesty, tak se o shodném výsledku nedá pochybovat.

Mimochodem, to si myslíš, nebo víš? Máš to nějak podložené? Jak poznáš degradaci, která znemožní další identifikaci? Ty jsi nějaké takové prahy někdy zkoumal? Jak, jaké a čeho?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 21:01:11    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
miero napísal:
zaujimal Vas nazor na ocakavanu odolnost tohoto DACu voci ruseniam zo siete i z USB zbernice:



Nic ve zlém, Miro, ale jak to chceš posuzovat, pokud nemáš ten DAC na stole a nemůžeš ho změřit? Confused


Nebo alespon vidět layount vrstev DPS..

_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 21:04:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Degradaci poznáš tak, že porovnáš "čistou" a "degradovanou" cestu, tedy pokud to umíš a máš k tomu technické prostředky. Degradovaná je ta se zhoršeným odstupem způsobeným technickou chybou. Poznáš to snadno, pokud použiješ vhodnou nahrávku. Kvalitní nahrávku s čistými tichými pasážemi. Jestli jsem to zkoušel? Ano.

Jelikož předpokládám, že toto může odstartovat další nekonečnou debatu (o kolik se musí zhoršit odstup aby to bylo slyšet apod.) a slovíčkaření, tak se z ní omlouvám s odkazem na text v podpisu.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12733

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 21:16:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Čili netušíš. Však taky víc nepotřebuji slyšet, tohle mě zajímalo a odpověď jsem dostal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 21:17:24    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat, myslim ze Pavel mysli napriklad i toto: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=310374#310374
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12733

PríspevokZaslal: St júl 18, 2018 21:19:49    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak ještě jednou -

PMA napísal:
Mohl bych vidět, když už máme posuzovat ve striktně objektivní rovině, nějaká měření originální nepřerušené analogové linkové cesty s kvalitním stíněným/koaxiálním kabelem, ve srovnání s "... vyrobím nějaké přepínačky univerzální", fakt by mě to docela zajímalo. Měření musí pokrývat síťové složky, audio pásmo a VF rušivé složky. Ono to, jen tak mimochodem, není úplně jednoduché to vyrobit správně, aby nedošlo k degradaci signálů. Pokud úspěšně degradujeme obě srovnávané linkové cesty, tak se o shodném výsledku nedá pochybovat.


Začíná to "Mohl bych vidět...?" A já se ptám, když to uvidí, co z toho pozná? Pozná houby, vůbec nebude tušit, jestli to výsledek ovlivní, nebo ne. Na to jsem se ptal, jak to pozná. Neví. Pak kdo je tady trol.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 07:07:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Má ten Topping D50 někdo z Brna, že bych ho testl? Smile
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 07:28:58    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
MaBat, myslim ze Pavel mysli napriklad i toto: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=310374#310374


Je to porad ta stejna Macurovska schizofrenie. Na jedne strane pan Macura troluje o stineneni a zemnich smyckach a ten stejny pan Macura pritom "chape" ze okobias poslechy bez srovnani hlasitosti jsou tak dobry leda pro Jiri:

Ne (porovnávat s dražším), ale je to otázka technicky přesné metodiky porovnávání. Jako když jsi byl u mě a v testu viz
http://hififorum.sk/phpBB3/viewtopic.php?f=23&t=444&start=10
jsi nepoznal nic, stejně, jako jsem nic nepoznal já. Je potřeba zajistit srovnání hlasitostí obou cest na hodnotu lepší, než 0,1dB a zaručit shodu cest. A vyloučit zemní smyčky, pochopitelně.
Jedno z možných zařízení, které to umožní, je
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=24567&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=box
Jakmile se někde vyčkává na přehazování krabic a ví se, která zrovna hraje, tak je ten test naprosto k ničemu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11489
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 07:39:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, nauc sa citovat, alebo radsej necituj. Takto to vyzera, ze ten prispevok si pisal ty...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št júl 19, 2018 07:46:37    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
miero napísal:
Zda sa, ze uhorky/okurky este poriadne nerastu....


Ale ano, bastlířů s přepínači se evidentně urodilo dost.


To neni pravda a proto je stav tak tristni jak je. Kdyby bylo vice lidi jako Michal co si srovnaji hlasitost a testuji uchem naslepo tak by svet HIFI byl mnohem lepsi.

Zkus treba takovyho Jiri s vividy presvedcit ze sroll s mizernym chladicem jsou vyhozeny penize a ze to naslepo uchem nepozna od LMka za 1% ceny toho kramu Sroll?

Pritom tohle co pisu ja pise i Dudek kdyz mu rupnou nervy a zacne o jistych konkurencnich komercne uspesnych megadrahych silicich psat to stejny, ze hifisti nepoznaj ani ty LMka v Jeff Rowland vylestenych sragorach. Tohle nikdy Jiri nepobere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 9 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist