Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Projekt STH12 (2p - 12"+1"@STH zvukovod by MaBat)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 44, 45, 46  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Št október 11, 2018 20:52:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajímavý projekt, celkem rád bych si ho poslechl...
Bohužel ne každý si doma může postavit reprobedny o takové kubatuře. Smile

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zelený
Hifista - pokročilec


Založený: 11 február 2018
Príspevky: 434
Bydlisko: Podkrkonoší

PríspevokZaslal: Št október 11, 2018 21:17:27    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackRider: Vždyť to nemá ani kubík Smile Ono to zase tak velké není. Pár se vejde do kufru auta, do některého auta i víc párů.
Počet STH12 pomalu roste, tak snad bude i víc příležitostí k poslechu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Št október 11, 2018 21:18:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Kubík je běžně 1000 litrů Very Happy
Půdorys cca 40 x 30 cm. Jak malé by to kdo ještě chtěl?? To se nedá zmenšovat!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zelený
Hifista - pokročilec


Založený: 11 február 2018
Príspevky: 434
Bydlisko: Podkrkonoší

PríspevokZaslal: Št október 11, 2018 21:55:03    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat: A proto správná kubatura začíná až někde nad 1000 litrů. Do té doby je to subkubatura. Na monitoru mi STH12 připadalo velké, ale v reálu to je tak akorát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Pi október 12, 2018 03:30:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhledem k průměru basu jsou poměrně kompaktní, chápu.
I tak jsou dle mého názoru do kamrlíku 3145x1830 moc "prostorově výrazné".

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Pi október 12, 2018 06:47:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Moja posluchovka je tiez mala... 3,5x2,9m. Srajan z 6moon ma posluchovku na poschodi tiez malicku a v pohode.

MaBat napísal:
Jsou pěkný, co Smile


To su Smile a velmi. Tesim sa na orchester.


Naposledy upravil J@nik dňa Pi október 12, 2018 09:03:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Pi október 12, 2018 08:21:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to bude zajímavé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Pi október 12, 2018 09:23:26    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Tak to bude zajímavé.


Ako to myslis? Ironicky? Very Happy

Podla Cardas kalkulacky (zaokruhlene):

Woofer face (center front) to a side wall: 80cm
Woofer face (center front) to the rear wall: 120cm

http://www.cardas.com/room_setup_calculators.php

Ja to trocha upravim na cca (ta sirka miestnosti nie uplne 2,9 mozno 3, vyska stropu 2,6):

Woofer face (center front) to a side wall: 60cm
Woofer face (center front) to the rear wall: 80cm



IMG_6212.JPG
 Description:
 Filesize:  135.79 KB
 Viewed:  114 Time(s)

IMG_6212.JPG


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Pi október 12, 2018 11:12:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ne, jen to prostě bude zajímavá zkušenost, poznatky ze zvuku v tak malém prostoru. Předpokládám, že už jsi tam nějakou dobu něco poslouchal, tak jsem zvědavý na tvoje dojmy. Bedny každopádně doporučuju natočit hodně dovnitř. A možná je pak zkusit dát i úplně do rohů - právě tohle laborování bude zajímavé.

Ty tam máš ten prostor kolem beden úplně volný (myšleno jako prázdný)?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Pi október 12, 2018 11:31:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Mal som tam predtym regal 3p - http://www.hifi-wiki.de/index.php/Canton_Karat_940

Nehralo to spatne ale nebolo to ono. Preto mam velke ocakavania aj na zaklade referencii od clena fora - misoq, ktory ma uz postavene podobne repro s inym WG a basakom (regal). Myslim, ze Pet007 mu tiez robil vyhybku.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=312102&highlight=#312102

edit:

okolo bedni uplne volny. medzi bednami pristroje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Po október 15, 2018 13:19:25    Predmet: Odpovedať s citátom

ball napísal:
Ta druhá varianta je správně - neodtrhl Smile

Dávam si par dnů na "aklimatizaci " - recenze bude co nevidět

Wink

Jestli hledáš slova, my ti pomůžeme Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pet007
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 november 2015
Príspevky: 551
Bydlisko: Jablonec n.N.

PríspevokZaslal: Po október 15, 2018 20:20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Hleda, hleda Smile
Ja jsem ted s barakem opravdu velice zapykan, nicmene v ramci chvilek volna aktivne prokrastinuju, takze jsem si namaloval upraveny konec na bazi UNI100, co slo do SMD, u1237 ochrana, externi shozeni rele ochran atd. Vysledny modul (100W@8R) lze osadit levnými C5200/A1943 nebo necim silnejsim MJL21.... se vesel do rozmeru 120x90mm vcetne chladiciho Lka - takze 2x2 moduly plánuju pro pouziti do aktivni verze STH12 - zrejme to vyzkousim na zkusebnich skeletech od Zelenho - ještě uvidíme, cas ted na vetsi laborace urcite není. Kazdopadne mi z Ciny dnes prislo 11x DPS s bilou maskou (krasne ladi s barvou plnice na onech skeletech Smile, takze koncu bude dost a BOM na 1 modul s C5200 vychazi opravdu na nizkych par set korun.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ball
Hifi obsluha


Založený: 26 december 2013
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po október 15, 2018 21:58:47    Predmet: Našel jsem svatý gral ?? Odpovedať s citátom

Svatý Grál nalezen ! Konečně!! Smile

Tak jo ale jak vám popsat jak to hraje ? Když ono to žádný "Sound" vlastně nemá ..
Je to absolutně neutrální ,čistý zvuk ! Začnete řešit samotnou nahrávku ne bedny ,je li nahrávka špičková - budou hrát bedny špičkově ...nebude li , bedny to začnou okamžitě hlásit Smile
Ano ...pak je to docela velké zklamání ...to je hold daň za maximální neutralitu ...

Řeknu to asi takto :
Dočetl jsem se dokonce že 1518 jsou peklo na zemi ,nebo že žádné konstrukce od Mabata nehrají dobře ...velké basáky nedokáží zahrát dobře středy , velke basáky se do " menší"cimry nehodí a že horny zkreslují doslova jako prase ....Smile ..nic s toho mě neodradilo a nemůžu nic s tohoto potvrdit !!

Zkreslení ??? .. Žádné zkreslení neslyším ..naopak zvuk je stále čistý a to i při opravdu velkých hlasitostech .

Nedobré středy s velkého reproduktoru?? Hmm ..."stredovýškovou sekci" považuji za vynikající ! A je zajisté největší chloubou spolu s prostorovým podáním těchto koncepcí s velkým zvukovodem


-středy čisté příjemné ,žádné tlampače na nádraží se nekonají ,výšky detailní, vzdušné, "neseroucí"

"Geddes" bedny údajně hrají jako sluchátka ......opět nemůžu souhlasit ...prostorové podání těchto beden je nejvíce "3D" co jsem zatím slyšel

Konstantní směrovost /úzký svazek /převaha přímého zvuku zřejmě opravdu odvádí dobrou práci protože vše se zdá velmi naturální a s minimem zabarvení

Ještě doplnim: Nekompromisně to odhaluje například zpěv , zdali je kvalitně sejmutý ,jestli dobře zapadá do nahrávky ,míra použití reverbu , zdali je zvuk nastrojů " tenký" atd ...po par vteřinách je jasno jestli je nahrávka kvalitní nebo se jedna o další " astmatickou chudinku" která je stlacená kompresí na krev ..."lupa do mixu "

Ajoo jeste basy :
- nebudu naivně tvrdit ze jsou basy z 12" tky v sotva 20 ti metrech čtver Top ...samozřejmě ty být top v mém prostoru nemůžou ..tady duní i monitory s 5"dole takže zde je jasný že je to blbým prostorem s minimem nábytku .a neřekl bych ze 12" sica "duní" vice než třeba 10" Dayton co jsem tak porovnával .Jinak ale Sica umí velmi pěkně Kopnout do pupku " Smile a celkově bych řekl ze je zvuk plnotučný a to i při menší hlasitosti .myslím že po nějaké té korekci basu( mini dsp) bych mohl byt plně uspokojen Smile toto budou další logické kroky věcí budoucích
A rozhodně Sicu v obývačku neutaháte Smile ,již jsem pochopil ze bez nějaké byť základní ekvalizace /DSP to stejně nepůjde. To ale platí pro všechny bedny v neošetreném prostoru .. Jo a únava uší se také nekoná i po delším poslechu

Tak to slyším já ... A takto bych mohl klábosit pořad dokola ...

Pro mě je asi nejcennější to že už nemusím hledat a mužů poslouchat muziku a ne bedny:)
Při editaci zvuku se na bedny mužů " spolehnout "

Varovani na závěr: zájemci o " bum cink " zvuk - nekupujte to ! Budete zklamaní....
Naopak zájemci o kvalitní neutrálně znějící reprosoustavu ,poctivou konstrukci s moderní koncepcí a pro mě skvělým a nevšedním Futuristyckým designem - směle do toho:)


Pánové Pet007 /Mabat/Zelený - velmi děkuji ! Chlapci umí , buďiš jim čest a sláva , nemám klobouk ..jinak bych smekal Smile

snad to nikoho nepobouří
Laughing Laughing

Foto pro porovnani velikostí : 5" 8" 10 a 12"



IMG_20181016_011942.jpg
 Description:
 Filesize:  43.14 KB
 Viewed:  124 Time(s)

IMG_20181016_011942.jpg



IMG_20181016_011706.jpg
 Description:
 Filesize:  21.04 KB
 Viewed:  121 Time(s)

IMG_20181016_011706.jpg




Naposledy upravil ball dňa Ut október 16, 2018 20:08:16, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 04:44:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Líp bych to nenapsal, a to jsem to neslyšel Smile
Ty bedny totiž nemůžou hrát jinak, to je každému s trochou pod čepicí z těch měření dávno jasné. Díky a gratuluji k dobré volbě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 05:38:06    Predmet: Re: Našel jsem svatý gral ?? Odpovedať s citátom

ball napísal:
snad to nikoho nepobouří
Laughing Laughing

práve naopak, napísal si to výborne. Takto by malo vyzerať vyhodnotenie alebo recenzia. Gratulujem a chválim aj prácu. Vidím, že to máš aj s čím porovnávať. Ja som ešte MaBatov návrh reprobedne na vlastne uši nepočul, len principiálne podobne konštrukcie. Vlastne Bastlove reprobedne na stretnutí Akel, len tam v ruchu a neštandardnej miestnosti som z toho posluchu nič smerodatné nezistil. Každopádne z tvojho popisu mi vychádza, že je to správna cesta.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 06:55:06    Predmet: Odpovedať s citátom

"Správná cesta"... To ti ale nemá vycházet z toho popisu. Neměli byste vůbec dávat na takováhle hodnocení, ale dívat se na fakta a důkazy, vědecké články. Pak nemusíte čekat na to, co o tom kde napíše nějakej zlatoušec, kterej stejně napíše jen to, co se mu zrovna honí hlavou (nebo co někde blbě pochopil nebo k čemu se někde nachomýtl), ale můžete si udělat svůj nezávislý kvalifikovaný názor, nezávisle na tom, jestli jste to už někde sami slyšeli. Tím spíš, když víte, jak jsou uši v kombinaci s očima nespolehlivé. Chápu, že to je utopie, ale napsat jsem to musel. Totiž i takovéhle dobré bedny se dají udělat úplně bez toho, aniž by je jejich konstruktér kdy slyšel. To je prosím fakt a taky důvod, proč je můžu s klidem vřele doporučovat, aniž bych je na vlastní uši a oči viděl a slyšel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 08:02:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Chystá sa niekde nejaká akcia, kde by sa to dalo na vlastné uši počuť. Dosť by ma to zaujímalo, ak sa už okolo toho robí taký humbuk. Very Happy
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 08:10:33    Predmet: Odpovedať s citátom

To je ale přesně to, o čem mluvím. Jakej humbuk, zas? Jsou to prostě velmi slušný (mimořádně slušný) bedny za velmi slušný peníze, to je celý. Teď si to akorát nějakej místní montér zas vysvětlí tak, že to má být to "nejlepší na světě" a že se tu tomu dělá nějaká propaganda, nebo co. Vždyť tu k tomu visí to měření. Co chcete víc? Laughing

Naposledy upravil MaBat dňa Ut október 16, 2018 08:13:21, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 08:10:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Akcia? Zeby 9-10. března 2018 na AVS Praha? Ale to by chcelo niekoho, kto by to cele zariadil, zaplatil i zorganizoval :-))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 08:12:41    Predmet: Odpovedať s citátom

To bych nepřál ani tomu nejhoršímu nepříteli Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 08:17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Tj, pripadne tie bedny pozicat nejakemu audiu nezainteresovanemu vystavovatelovi, ktory ale nejake repro potrebuje, napr. predajcovi videoprojektorov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 09:03:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Upřímně si nemyslím, že si na výstavě někdo všimne dobrého zvuku. Jasně, že pro nějakej byznys je to pak asi nezbytný (tam být), ale o to tady myslím nejde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kukin
Nádejný hifista


Založený: 06 august 2008
Príspevky: 74

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 09:10:55    Predmet: Odpovedať s citátom

ball: odkud jsi? Kdybys chtěl otestovat dsp, mám miniDSP SHD, který má Dirac (i kalibrovaný mikrofon). Moje STH12 jsou stále ve stavbě, povrchová úprava není hotová.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 09:13:17    Predmet: Re: Našel jsem svatý gral ?? Odpovedať s citátom

ball napísal:

Ajoo jeste basy :
- nebudu naivně tvrdit ze jsou basy z 12" tky v sotva 20 ti metrech čtver Top ...samozřejmě ty být top v mém prostoru nemůžou ..tady duní i monitory s 5"dole takže zde je jasný že je to blbým prostorem s minimem nábytku .a neřekl bych ze 12" sica "duní" vice než třeba 10" Dayton co jsem tak porovnával.


K tomu by som mozno nieco napisal. Urcite tzv. "hejter" sa na toto vyjadrenie zameria a povie si, ze "tieto bedne stoja za prd ked dunia lebo moje doma nedunia" Smile . Tento stav kedy "reprak duni" v miestnosti by trebalo nejakym sposobom eliminovat lebo to nie je dobre, aj ked tym samozrejme trpi vacsina repro kvoli zlej akustike miestnosti. Da sa to aj softwarovo ako si to nacrtol. Myslim si vsak zeby bolo vhodne vymysliet nejake tlmiace elementy a ich umiestnenie, ktore by to dokazali odfiltrovat povedzme v priestore do 20m2. Bolo by to mozne? (pocuvam hlavne LP)

Kazdopadne na zaklade tvojich foto aj ked neviem ako uplne vyzera ta miestnost, by pomohlo preorganizovanie a skusit ine umiestnenie (skusit natocit tak aby sa pretli pred posluchacom, popripade rovnostranny trojuholnik). Velmi dobre a zrozumitelne je to popisane tu: http://www.cardas.com/room_setup_main.php
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 09:36:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Este alternativna moznost "posluchu". Urobit nahravku zvuku v nezatlmenej miestnosti, a dat to na youtube, ako napr. tuto:
- https://www.youtube.com/watch?v=YIWRA02P6EQ (Elfton Vegas)

A pozeram, ze Youtube tam k tomu (zrejme automaticky) aj pekne vypise zoznam prehravanych skladieb :-)


Naposledy upravil miero dňa Ut október 16, 2018 09:37:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 09:37:54    Predmet: Odpovedať s citátom

To je taková kokotina, že se mi vůbec nechce věřit tomu, že to sem dáváš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 09:38:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozrejme ze je, ale nejak mi pride, ze je to lepsie nez nic. Aspon pre potencialnych zaujemcov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 09:39:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale tak jako reklama určitě, i blbá reklama je reklama, nebo jak se to říká - nejsem teda žádnej marketingovej expert Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 09:41:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj, ak pekne grafy pochopi aspon 1%, tak z nahravok zvuku i ten zbytok pochopi, ze to naozaj hraje a netreba sa toho bat :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12670

PríspevokZaslal: Ut október 16, 2018 09:43:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Já bych po tom zas tak nevolal, nebo sem dá někdo video z mobilu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 44, 45, 46  Ďalšia
Strana 28 z 46

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist