Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Úroveň "Hifinázory.cz"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2967
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St február 06, 2019 20:57:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St február 06, 2019 23:21:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Zlatoušci lítají v panice ode zdi ke zdi:

"Pokud mě opravdu zajímá, jak nějaký komponent hraje, musím si jej postupně naposlouchat během několika dní, lépe týdnů." – jeden dnešní příklad za všechny z tábora předposraných z ABX.

Ejhle, a najednou netřeba dnů, týdnů, měsíců, roku: "Dnes jsem byl na otočku u Mirka a hned ve dveřích do poslechovky jsem zpozorněl, jak neskutečně se změnil zvuk jeho beden za ty skoro dva měsíce, co jsem tam byl naposledy. Nevím, jakou zásluhu na tom má rozehrání a jakou výměna konektorů, ale opravdu to hraje parádně, plnohodnotně, analogově a přitom přesně a detailně.". Co teprve, když zlatoušec nasadí do boje manželku, to pak stačí mikrosekundy: "Vcera jsem vymenil na kabelu ktery vede k liste zlaceny za Rhodiovamy IEC konektor. Jinak oba stejne... BUM. Takova zmena. Manzelka vybehla z pokoje a ze proc to tak basuje a co s tim zas delam.."

A pak si z těch vytlučených palic nedělejte prdel:-)

P.S. Jenom zopakuju: kdysi jedna hifibanda absolvovala u Renowna malý slepáček reprokabelů, připravený jím a Coffeem. Nejdřív jsme ke každému kabelu měli napsat básničku a v druhém poslechovém kole (s jiným neznámým pořadím zapojení) kabely z obou kol "spárovat". Nikdo nic nepoznal, jen jsme hádali. Ale po testu jsme se už nehádali, všem se ohledně kabelů leccos vyjasnilo. Básničky jsme zmačkali a hodili do koše zapomnění...

_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 01:16:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdyby na svete bylo to nejhorsi jen to neskodne hrani s kabely, podlozkami a dalsi hifi bizu, to by bylo krasne Smile Divim se Vam, panove, proc je nenechate, at si v klidu hraji. Kdo chce, hraje si s kabelama a pak posloucha muziku. No a co? Smile Vubec me nenapada, proc to resit. Nechci se zapojovat do nejakejch sporu, sam na rovinu priznam, ze bych na sebe ve slepym kabel testu nevsadil ani petikorunu (taky jsem to parkrat zkusil a poznal jsem velky hovno), ale nevidim teda jedinej duvod, proc nekomu vnucovat, ze to tak musi byt. A jeste se u toho citit tak nobl povysene...
_________________
Omlouvám se, jsem hifitele Smile

Když se na světe objeví opravdový génius, pozná se podle toho znamení,že se všichni hlupci proti němu spolčí. JONATHAN SWIFT
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 06:56:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně. Pro vzájemné utvrzování se v sebeklamech si založili svoje fórum, tak proč jim tam pořád lézt a nutit je, aby poslouchali ušima a ne očima...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
penjo
Hifista


Založený: 13 jún 2014
Príspevky: 190
Bydlisko: Streženice

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 08:07:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera som si prečítal jedno vlákno na tom...fóre...bol to doslova fór Laughing
Chvíľu som mal nutkanie im tam niečo napísať, ale to by stratilo to čaro potom. Nie som tam ani regnutý. Najsmutnejšie na tom je, že poniektorí to myslia vážne.

Páni naozaj používajú ťažké kalibre. Niečo málo z diskusie o kábloch a podložkách:

"Vylepšiť a doplniť sa to dá stojančekmi pod reprokáble či sieťové káble kvôli statickej elektrine (Statická elektrina je výsledkom elektrických nábojov, ktoré sa v oblečení usadzujú vplyvom sucha, trenie a ďalších vecí) aby neležali na podlahe. Statická akumulácia a vybíjanie môžu poškodiť zariadenia s integrovaným obvodom.
Pod prístroje( alebo odizolovať proti vybráciam jednotlivé police v stojane poprípade mať ho kompletne antivibračnu konštrukciu ) maju vplyv aj aj rozne podložky "doplnky ala Ceraball " a tie sa daju použiť aj pod reprosustavy namiesto hrotu.
Tá guma či hroty alebo "ceraball) pod reprosustavy čo je vhodné a ako každému sa na ucho páči zvuk to treba vyskušať."
Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2967
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 08:34:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechajte ich žiť - škoda času, síl Smile
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 08:44:25    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil PítrsPraha dňa Št február 07, 2019 08:51:27, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 08:45:42    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Zlatoušci lítají v panice ode zdi ke zdi:

"Pokud mě opravdu zajímá, jak nějaký komponent hraje, musím si jej postupně naposlouchat během několika dní, lépe týdnů." – jeden dnešní příklad za všechny z tábora předposraných z ABX.

Ejhle, a najednou netřeba dnů, týdnů, měsíců, roku: "Dnes jsem byl na otočku u Mirka a hned ve dveřích do poslechovky jsem zpozorněl, jak neskutečně se změnil zvuk jeho beden za ty skoro dva měsíce, co jsem tam byl naposledy. Nevím, jakou zásluhu na tom má rozehrání a jakou výměna konektorů, ale opravdu to hraje parádně, plnohodnotně, analogově a přitom přesně a detailně.". Co teprve, když zlatoušec nasadí do boje manželku, to pak stačí mikrosekundy: "Vcera jsem vymenil na kabelu ktery vede k liste zlaceny za Rhodiovamy IEC konektor. Jinak oba stejne... BUM. Takova zmena. Manzelka vybehla z pokoje a ze proc to tak basuje a co s tim zas delam.."

A pak si z těch vytlučených palic nedělejte prdel:-)

P.S. Jenom zopakuju: kdysi jedna hifibanda absolvovala u Renowna malý slepáček reprokabelů, připravený jím a Coffeem. Nejdřív jsme ke každému kabelu měli napsat básničku a v druhém poslechovém kole (s jiným neznámým pořadím zapojení) kabely z obou kol "spárovat". Nikdo nic nepoznal, jen jsme hádali. Ale po testu jsme se už nehádali, všem se ohledně kabelů leccos vyjasnilo. Básničky jsme zmačkali a hodili do koše zapomnění...



Až na malý detail, že merhaut ve své marné snaze někoho rádoby nachytávat, "zapomněl" dodat, že ty dva citáty pocházejí od dvou různých lidí a týkají se úplně jiného kontextu....
Je pro mě těžko uvěřitelné, kam až merhauta jeho silný mindrák z neuznání zahnal.... Člověk téměř na sklonku života, kdy by měl už jen spokojeně těžit a užívat si toho dobrého, k čemu v životě došel, těšit se ze spokojeného stáří.... A on sám sebe takhle sžírá a křičí to do světa hejtováním na diskusích, aniž by si uvědomoval, že tím řve sám na sebe... To je hodně velký životní fail...
A proč to nenapíšeš rovnou na hifiroom? Jo voni tě tam odtud vyrazili jak malé děcko z pískoviště Very Happy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 09:27:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Kontext je každému jasný: jednou zlatoušec potřebuje měsíce, jindy stačí otevřít dveře anebo nechat přiběhnout manželku:-)
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 10:33:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Heuréka: jiní lidé jsou jiní!

Tos nám to všem natřel Very Happy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 298

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 10:41:04    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
A proč to nenapíšeš rovnou na hifiroom? Jo voni tě tam odtud vyrazili jak malá děcka z pískoviště Very Happy.
...když jsi jim párkrát řekl, že z toho suchýho písku bábovku neudělaj

Takhle. Very Happy

_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 10:55:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Toho dne byl Pítrs poněkud neklidný...
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2967
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 11:30:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Neberte ľuďom sny - realita by im mohla ublížiť Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 11:54:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi by nikdo nechodil na pískoviště diskutovat s tříletými dětmi o elektroakustice, nebo vydával názor skupiny předškoláků na financování CERNu za něco s jakýmkoliv významem. Musíte si uvědomit, že tamější militantní tlupa pocitologů si tak může po odborné stránce leda leštit kabel, sobě či navzájem. Když jsem si početl pár stránek těch blábolů, co tam plodí místní majitelé enormních sluchů a vysocerozlišujících aparátů, tak doporučuji každému odborníkovi, který tam ještě občas píše, aby přizpůsobil své posty tamní úrovni, jinak je to marné. Takže doporučuji psát leda něco "paci paci pacicty, Tupax koupil káblícty,jéééé, brm brm".

Smutné je, že takovými fóry jako "hifibláboly" se leda vytváří dezinformační smog.


Naposledy upravil Sendy dňa Št február 07, 2019 12:42:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 12:27:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow

https://www.hifiroom.cz/kabely/sroll-purity-t16632-330.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 13:06:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen tak na okraj, když vás začne elektrojouda Pítrs "citovat", doporučuju být ve střehu:-) https://www.hifiroom.cz/post178753.html#p178754
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 13:37:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Celou dobu to tu píšu, nepoužívat moc složité věty a výrazy na takovém fóru. Stačilo by "paci paci pacicty, upadly mu dlátečky" a bylo by. Zbytečné házení perel sviním.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 14:22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen víc a víc potvrzuješ, že

PítrsPraha napísal:
Člověk téměř na sklonku života, kdy by měl už jen spokojeně těžit a užívat si toho dobrého, k čemu v životě došel, těšit se ze spokojeného stáří.... A on sám sebe takhle sžírá a křičí to do světa hejtováním na diskusích, aniž by si uvědomoval, že tím řve sám na sebe... To je hodně velký životní fail...


Nejsi sám, kdo se ve stáří (tím nemyslím výhradně fyzický věk) dopracoval k takové zapšklosti. Je to děsivé memento, jak taky člověk může vlastní vinou skončit. Ale upřímně ti děkuju za to, že své stigma takhle zřetelně odhaluješ, protože to je to nejlepší potvrzení, proč je správné žít život, který vede jiným směrem než k tomuhle zmaru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 14:36:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Toho dne byl Pítrs obzvláště neklidný...
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 14:38:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Pitrsi,

jednou pro vždy, jsi namyšlenej ubohej blb, kterej nezná v hifi nic jinýho, než vyčtěný plky, bez schopnosti si dát jedna a jedna. Stačí si přečíst tvý přihlouplý posty a dát si to dohrormady, jak lítáš od mantinelu k mantinelu. On tě totiž na ty tvý "rozumy" vždy okamžitě nachytal Jarda, proto mu nemůžeš přijít na jméno. Ale on, jako jeden z mála, trefně popíše situaci bez zbytečných souvětí.

Kydáš vždy tak, jak se ti to hodí, ale když ti teče do bot, hledáš najednou pomoc u těch debilních, neslyšících měřitelů.

Víš co, zalez na to pocitový fórum a nelez sem, mezi lidi, co ví co chtějí a v drtivé většině tomu (aspoň částečně) rozumí. Tady to pro takový tele, jako jsi ty, opravdu není.

Takže, krom toho, že mně irituje u tvýho nicku ta Praha, tam by mělo být úplně jiný město, tak je takovejch jako ty drtivá většina, tak dělej už jen

paci paci pacičky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 15:11:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Půjčím si tvá slova:
bryston napísal:
A vyhazovat můžeš tak někoho z domova, tady to není tvoje.


K tomu zbytku: třeba ti jednou dojde, že všechna ta tvá zášť má úplně jiného adresáta, než komu ji schovanej za klávesnici směřuješ... Pokud se tak stane, ohromně se ti uleví.

A k mému nicku: ať už to místo mýho bývalýho bydliště pár let neplatí, pořád evidentně spolehlivě odhalí zamindrákovaný blby, pro který je název hlavního města "iritující" Smile. A když už se snažíš hrát si na chytrýho, dělej to buď pořádně nebo vůbec, protože se svou domněnkou "tam by mělo být úplně jiný město" jsi mimo...

Ty falešný ramena moc dělat neumíš, to jo Very Happy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 15:29:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Elektrojouda Pítrs a jeho proslulé "citace" opět v akci: https://www.hifiroom.cz/kabely/sroll-purity-t16632-345.html#p198088
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 15:56:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Pitrsi, ty jsi zcela jistě blbej, že to tříská dveřmi.

Největší problémem je, že se motáš ve všech vláknech bez rozdílu, aniž bys čemukoliv z toho rozuměl. Navíc neumíš číst, ale ze čteného si vybíráš jen co si tvůj chorý mozek vybere.

Kdybys věděl ( měl bys), že jsem z Prahy, tak by ti možná docvaklo, co jsem s tím myslel.

Nechceš se dát na Víru? On jeden tady byl stejnej jako ty a nyní je to skoro úplně jiný člověk. Laughing I když.....aspoň tolik neprudí.

On je Pitrs než Jouda spíš Jaryn.


Naposledy upravil boxer dňa Št február 07, 2019 16:29:34, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 16:00:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi nechte toho, je to trapný. Navíc veškerá argumentace je tak trochu typu "za osumnáct a bez dvou za dvacet".
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 16:03:16    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Je to děsivé memento, jak taky člověk může vlastní vinou skončit. Ale upřímně ti děkuju za to, že své stigma takhle zřetelně odhaluješ, protože to je to nejlepší potvrzení, proč je správné žít život, který vede jiným směrem než k tomuhle zmaru.


Howgh
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 18:37:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasně , 7 a 5 je 13. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2967
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 18:43:52    Predmet: Odpovedať s citátom

U ľudí technicky vzdelaných a zameraných som apriori predpokladal určitú úroveň (prirodzenej) inteligencie.
Tvrdo som sa mýlil...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jasnap
Hifista


Založený: 13 jún 2011
Príspevky: 225
Bydlisko: Česká Třebová

PríspevokZaslal: Št február 07, 2019 20:33:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem se po letech podíval na linkovanou diskusi a fakt teda není o co stát. Vzdělání a praxe je tam úplně k ...... a největší odborník je asi ten, kdo napsal nejvíc debilních příspěvků.
Vzpomněl jsem si u toho na jednoho od nás z práce s IQ hluboko pod 90, jak tvrdil, že by mu měli uznat maturitu, když ten 3letej učňák studoval 4 roky. Laughing
Ten jim tam ještě chybí a budou kompletní.

_________________
NAD 5120+Sumiko BP2+OpenAmp 1, Marantz CD 65 DX, NTB-USB-CA DacMagic Plus, Hypa 1, Hypa 17, VMA III, Sub.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Pi február 08, 2019 06:27:31    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Odar, jsi vůl. O tom není pochyb.

BVa, že tě ta neustálá snaha změnit hříšníky na věřící baví. Tupce nezměníš a kdo na to přijde sám, tak přestane přispívat nebo zmizí.

Je to tvůj čas, ale než Werichovo, že se s blbostí nedá vyhrát......atd, je zde příhodnější, „Jestliže se člověk hádá s blbcem víc jak půl minuty, hádají se už dva blbci.“

Merhaut.
To aprílové psaní by vydalo jako Ottův N.S. Jen první díl by obsadili Aretax a Blackberry.
Peace

To asi preto stále vyhrávaš. Aj keď sem už dávno neprispievam, stále máš moje meno v papuli. Medziiným, hádaš sa tu už podstatne dlhšie, ako pol minuty. Záver z toho je jasný....

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2967
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi február 08, 2019 12:43:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebite sa Very Happy
Bol som u jedného ... čo mal 500-eurový káblik zapojený do komponentu cez takéto čosi - lebo sa mu nezmestil skrz mohutný konektor...len to bolo štíhlejšie zo strany samca...



rozdvojka.jpg
 Description:
 Filesize:  16 KB
 Viewed:  35 Time(s)

rozdvojka.jpg



_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Ďalšia
Strana 13 z 37

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist